Virtuální učitelé němčiny

Snow
Virtuální učitelé
němčiny

Vystřelte vaši němčinu ze sehr schön na wunderbar.

Němčina je pro Čechy skvělá volba

Němčina otevře dveře a srdce tam, kde angličtina nestačí. Mluvte plynně za 43 % hranic naší země a využijte toho, že Německo má jeden z největších trhů práce v Evropě.

Proč se s Virtuální jazykovkou do němčiny zamilujete

Pečlivý výběr lektorů

Nebereme jen tak někoho, učitele vybírá germanistka Helča osobně.

Lekce zdarma

Než si plácnete, poznáte, jak lektor učí.

Pečlivá příprava lekcí

Žádná generická cvičení, skutečně individuální hýčkání vaší němčiny.

Pohodlně online

Nespálíte čas při docházení do jazykovky.

 

Co o nás říkají studenti

Férové odměny lektorům = odměna vaší němčině

„Ale jinde se za hodinu němčiny platí méně.“ Máte pravdu, seženete určitě i levnější lektory. Otázkou je, jestli jste dost bohatí na pořizování levných lekcí.

Investujete do sebe, tak se nešiďte lacinější náhražkou, která vám jen sežere čas a přinese frustraci. S lektory Virtuální jazykovky máte jistotu

  • spokojených a namotivovaných lektorů,
  • špičkové úrovně němčiny i stylu učení
  • a skutečně individuálního přístupu.

Kdo nad němčinou drží ve Virtuální jazykovce ruku

Helena Flámová z Jak na jazyk. Mentorka a lektorka, která přibližuje cizí řeč efektivně a pomáhá jít sebevědomě vlastní (jazykovou) cestou.

Učíme podle našeho jedenáctera

Každý máme trochu jiný přístup, který představujeme v detailu našeho profilu. Jedenáct zásad ale máme společných.

Němčina ve firmách

Měníme firemní výuku němčiny. Už žádné pošilhávání po hodinách a ťukání do mobilu pod stolem. Naše lekce zaujmou zaměstnance tak, že se k nim budou chtít připojit i z dovolené.

Proč si vybrat Michaelu
Máte za to, že bez dlouhodobého pobytu v Německu se němčinu prostě nikdy nenaučíte? Že se nikdy nevymotáte ze spleti složitých gramatických pravidel? Že té hatmatilce nikdy neporozumíte? Pojďte se učit se mnou! Němčinou se obklopíte, pochopíte ji a zamilujete se do ní. Slibuji, bude to jízda, bude vás to bavit, bude to prostě Spaß.

Proč si vybrat Tomáše
Zapomeňte na stres, na strach z mluvení a na chyby. Němčina je pohoda. Němčina je opravdu pohoda. A na mých lekcích se do ní dostanete. Mám rád reálná a praktická témata a chyby vítám. Neznamenají problém, ukazují cestu.

Proč si vybrat Andreu
Němčina je už několik let mým koníčkem. Nyní jsem se rozhodla „bavit se“ i v práci. Ale nebojte se, nebude to jen o členech! I bez perfektní znalosti členů se dá vypilovat kvalitní němčina, za kterou se před “rodilákem” nemusíte stydět! Ukážu vám, že i zábavnou formou můžete šprechtit jako o závod!

Proč si vybrat Kateřinu
Se mnou si němčinu zamilujete! Němčina je logická, má svá pravidla a ačkoliv si to možná zatím nemyslíte, krásně zní. Nebudete mít pocit, že sedíte ve škole a biflujete, ale odnesete si spoustu vědomostí a zapracujete na své výslovnosti. Loučíme se vždy s úsměvem na tváři.

Užijte si němčinu v pohodové a přátelské atmosféře a zbavte se zábran z mluvení. Zaměřuji se především na konverzaci v reálných situacích a lekci přizpůsobuji klientovi.

I bez učebnic Vás rozmluvím nebo připravím na jazykovou zkoušku.

Naše spolupráce bude balancovat na pomezí mezi výukou a mentoringem – vše vám ukážu, vysvětlím, procvičím, zároveň vám však předám velkou část odpovědnosti za vaše jazykové vzdělávání. Nebudu vám na lekci pouštět nahrávky, nechávat vás předčítat texty či vyplňovat dlouhá cvičení – to přece můžete dělat i mezi lekcemi zdarma sami doma a já vám ráda doporučím filmy či kratší videa ke sledování, audio nahrávky k poslechu i cvičení. Na lekcích budeme hlavně mluvit o tom, co vás zajímá, co potřebujete dovysvětlit nebo co aktuálně řešíte. Budete překvapeni, kolik toho po pár lekcích dokážete v němčině sami vyjádřit!