Kateřina Hnilicová

S úsměvem na tváři jde všechno lépe :-)
0 hodnocení

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Se mnou si němčinu zamilujete! Němčina je logická, má svá pravidla a ačkoliv si to možná zatím nemyslíte, krásně zní. Nebudete mít pocit, že sedíte ve škole a biflujete, ale odnesete si spoustu vědomostí a zapracujete na své výslovnosti. Loučíme se vždy s úsměvem na tváři.

Jak vypadá moje typická lekce

Konverzační, na témata, která Vás zajímají, obohacená o hovorové výrazy. U toho zjistíme, kde jsou Vaše rezervy a na čem je potřeba zamakat. Zásadní pravidlo je HLAVNĚ MLUVIT NĚMECKY. Pokud něco nebudete chápat, řeknu to jinak, pokud si stále nebudete jistí, vysvětlím jiným způsobem. U lekcí se zasmějeme a slibuji Vám, že na veškeré obavy z mluvení zapomenete!

S čím vám pomohu

Pomohu Vám rozmluvit se, zlepšit gramatiku, výslovnost, připravit se na maturitu či jazykovou zkoušku, dále s obchodní, hovorovou němčinou či idiomy. Připravím Vám ráda lekce na míru.

Jaké metody používám ve výuce

Není třeba pořizovat žádné učebnice. Materiály posílám já, často tvořím přímo na míru, doporučuji podcasty, filmy, zajímavé odkazy a videa a všechno, co by se Vám mohlo hodit. Slovní zásobu vpisujeme do sdíleného Word-dokumentu. Důraz kladu na autentický jazyk, hovorové výrazy a správnou výslovnost.

Moje vzdělání

  • magisterský obor Německá a nizozemská filologie (UP v Olomouci)
  • doplňující pedagogické minimum (německý jazyk)
  • stipendijní a výzkumné pobyty v Rakousku a Nizozemsku
  • organizátorka školení pro německé zaměstnance v mezinárodní firmě
  • výuka němčiny online a po telefonu, technické překlady (stavebnictví)

Jak se spojíme

Učím online, ideálně přes Skype, ale není problém domluvit si setkání i na google meet nebo whatsapp.

Co mě baví kromě učení

BĚH, BĚH a zase BĚH! Nejlépe trailový, pěkně v přírodě. Dále podcasty zabývající se psychologií (jak jinak než v němčině) a v ne poslední řadě mé děti a čas strávený s nimi.

 

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
30 minut
Nejdříve se pobavíme česky, abych si vyslechla Vaše představy, přání a časové možnosti. Podle toho pro Vás budu připravovat hodiny na míru. Poté se já představím v němčině a pokud nejste úplný začátečník, budu ráda, když se představíte i Vy.

 

Individuální lekce
60 minut za 750 Kč
Lekce přizpůsobená Vašim požadavkům – kombinace gramatiky, rozšiřování slovní zásoby (včetně na přání i hovorové němčiny či idiomatické výrazy).
Pokud si přejete 45 min lekci, částka bude přepočítána.

 

Konverzační lekce na rozmluvení
30 minut za 400 Kč
Svižné konverzační lekce, které Vás zbaví strachu z mluvení, obohatíte si slovní zásobu a budete se věnovat tématům, která Vás zajímají. Materiály přímo na míru.

 

Konverzační lekce pro pokročilé zaměřené na autentický/hovorový jazyk
30 minut za 400 Kč
Chcete, aby Vaše němčina nezněla strojeně a byla více autentická? Chybí Vám hovorové výrazy, které by Vaši slovní zásobu při rozhovoru s rodilákem obohatily? Ideální půlhodinka právě pro Vás!

 

Příprava na maturitu/jazykové zkoušky
60 minut za 800 Kč
Pomohu Vám s přípravou na jazykové zkoušky či maturitu, v ceně je i oprava a následná konzultace písemných textů, které budete v rámci přípravy psát.

 

Lekce pro dvojice
60 minut za 1000 Kč
Lekce přímo na míru dle Vašich požadavků.

 

Svižné 15 minutové konverzační lekce přes Skype/WhatsApp za 160 Kč
Krátké a flexibilní konverzační lekce, ideální pro rozmluvení, četnost lekcí týdně záleží na individuální domluvě se studentem (160 Kč/15 min).

 

Volné termíny

Kontakt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kateřina Hnilicová“