Michaela Ullmannová

Rozmluvím Tě německy
7 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 7)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Užijte si němčinu v pohodové a přátelské atmosféře a zbavte se zábran z mluvení. Zaměřuji se především na konverzaci v reálných situacích a lekci přizpůsobuji klientovi. I bez učebnic Vás rozmluvím nebo připravím na jazykovou zkoušku.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby se klient cítil dobře a ztratil zábrany mluvit. Abych ho motivovala natolik, že se do němčiny zamiluje 🙂 Aby v lekcích dostal dostatek prostoru k mluvení.

Proč tě baví učit?

Baví mě být průvodcem na Vaší jazykové cestě a ráda jsem v lekcích posluchačem, ráda lidi motivuji a pomocí němčiny jim ukazuji ještě jiné obzory než jen ty běžné. Baví mě úspěch mých klientů, když se v němčině posunou a rozmluví se.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Určitě je přátelský a chce na sobě zamakat. Je komunikativní nebo rád cestuje.

Na jaké oblasti němčiny se zaměřuješ?

Větší část lekce zaměřuji na konverzaci a praktické dovednosti v jazyce. Vychytáme mouchy ve výslovnosti a zaměříme se na rozšíření slovní zásoby.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem Germanistiku na TU v Liberci zakončenou státní zkouškou a jako lektorka firemních i soukromých kurzů pracuji 16 let. Pracovala jsem nebo pracuji pro ŠKODA Auto, MAGNA, JABLOTRON, GENNET atd. Mám bohaté zkušenosti s výukou jak Čechů, tak i cizinců z celého světa. V Německu jsem žila i pracovala.

Co tě baví krom učení?

Nejvíc cestování, německy mluvící země, plavání a osobní rozvoj. Ráda si povídám s lidmi a naslouchám jejich vyprávění.

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
20 min
Pojďme se navzájem poznat a dohodnout vzájemnou spolupráci

 

Individuální konverzační lekce
5×60 min. = 4.200,- Kč
10×60 min. = 8.300,- Kč
20×60 min. = 16.600,- Kč
Individuální lekce jsou přizpůsobené Vašim přáním a jsou zaměřené především na konverzaci.

 

Skupinový kurz A2/B1 pro začátečníky až mírně pokročilé – max. 5 osob
září 2023 – leden 2024
6 měsíců – setkání 1x týdně: úterý 10.00 – 11.00 hod.
(23 týdnů): 12.500,- Kč
Součástí kurzu je vstupní test a zjištění jazykové úrovně.

 

Konverzační skupinový kurz A2/B1 pro začátečníky až mírně pokročilé – max. 5 osob:
září 2023 – leden 2024
6 měsíců – setkání 1x týdně: středa 13.00-14.00 hod.
(23 týdnů): 12.500,- Kč

 

Skupinový kurz – příprava na jazykový certifikát B1 (Goethe, TELC) – skupina max. 3 osob:
září 2023 – leden 2024
6 měsíců – setkání 1x týdně: čtvrtek 9.30 – 10.30 hod.
(23 týdnů): 12.500,- Kč
Součástí kurzu je vstupní test a zjištění jazykové úrovně.

 

Skupinový kurz – příprava na jazykový zertifikát B2 (Goethe, TELC) – skupina max. 3 osob:
září 2033 – leden 2024
6 měsíců – setkání 1x týdně: čtvrtek 13.00 – 14.00 hod.
(23 týdnů): 12.500,- Kč
Součástí kurzu je vstupní test a zjištění jazykové úrovně.

 

Deutschklub pro samouky a úplné začátečníky – trvá 6 měsíců a lze do něj vstoupit kdykoliv během roku
(kurz běží v uzavřené facebookové skupině)
září 2033 – leden 2024
1.100,- Kč měsíčně po dobu 6 měsíců
Společné setkání na skypu 1x měsíčně.

 

8týdenní konverzační kurz „Rozmluvte se německy“
(kurz běží v uzavřené facebookové skupině)
Začne v listopadu 2023 – max. 5 osob
Týdenní setkávání (vždy v neděli od 18 hod.) a obsah v uzavřené FB skupině
Cena: 9.000,- Kč

 

7týdenní kurz „Vypilujte Vaši němčinu“
(kurz běží v uzavřené facebookové skupině)
Začne v lednu 2024 – max. 5 osob
2 lekce s rodilým mluvčím
Týdenní setkávání (vždy v neděli od 18 hod.) a obsah v uzavřené FB skupině
Cena: 9.000,- Kč

 

Kontaktovat lektorku

Kontakt

7 recenzí Michaela Ullmannová

 1. 5 out of 5

  Tom

  Měl jsem to potěšení učit se němčinu s vynikajícím učitelkou Míšou, který vyzařovala nadšení, přátelskost a neochvějné povzbuzování. Jejich pozitivní přístup k výuce a učení vytvářel při vyučování živou a poutavou atmosféru, díky níž byla každá hodina příjemná. Míša se zaměřuje na věcí, které Vám dělají problém a sdílí s vámi poutavé materiálu. Vřele doporučuji Míšu všem, kteří se chtějí vydat na pozitivní cestu učení se Němčiny.

 2. 5 out of 5

  Pavel

  „Co třeba zkusit hledat práci v zahraničí? Ty vole, vždyť ses německy učil naposledy před dvaceti lety ve škole a od té doby si to nepoužil…“
  To byly moje myšlenky v půlce října 2023.
  Od kamarádovy manželky jsem dostal tip na Broňovu stránku virtualnijazykovka.cz . Nejprve jsem byl k online výuce skeptický (jsem staršího data vydání) , ale vzápětí jsem zjistil, že Bronislav Sobotka je opravdová kapacita v ČR a své spolupracovníky si pečlivě vybírá. Pročetl jsem si informace a nabídky učitelů němčiny a v té době byla Míša jasná volba s jednou jedinou recenzí (navíc od muže – víme všichni jak na tom my chlapy jsme než někoho pochválíme).
  Po odeslání kontaktního formuláře s prosbou o co nejrychlejší možnou pomoc s výukou jazyka a sepsáním skutečností, že mám na konci prosince pohovor, mi Míša vyšla vstříc. Během krátké doby jsme domluvily podrobnosti, proběhla zkušební lekce a poté začala naše společná intenzivní jízda do hlubin německého jazyka.
  Každá hodina byla vždy perfektně zpracována ve společném dokumentu, do kterého jsem mohl kdykoliv nahlédnout a vše si v klidu zopakovat. Věděl jsem, že moje jediná šance je velice intenzivní způsob učení s přispěním velké dávky samostudia. Míša byla na mé hodiny vždy perfektně připravena a množství materiálů, které mi dala k dispozici, zaskočilo i mě samotného. Míšu jsem měl možnost kdykoliv na Skype kontaktovat s dotazy a ihned jak to bylo možné tak vše vysvětlila nebo vyřešila.
  Míša je velice pohodová, vtipná, pozitivně energická a sympatická žena se schopností předat neskutečné množství motivace do dalšího studia.
  Závěrem Vám Míšo musím poděkovat, neboť tuto recenzi s osobním doporučením píšu ze Švýcarska kde od ledna 2024 pracuji.
  Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků a vím, že s Vámi rozhodně chybu neudělají.

 3. 5 out of 5

  Gabi

  Hodiny němčiny s Míšou jsou velice záživné od začátku až do konce. Převážnou dobu mluvíme, Míša ale také zařazuje velké množství různých aktivit na procvičení gramatiky, porozumění mluveného slova, slovíčka, výslovnost aj. Každou lekci zapisuje do sdíleného dokumentu, ze kterého se můžu po zbytek týdne učit. Na tématech a domácích úkolech se vždy domlouváme společně, je otevřená návrhům i zpětné vazbě, tudíž lekce opravdu jsou přizpůsobené mým aktuálním potřebám. Kromě toho je Míša velice přátelská, milá a lekce s ní Vás budou jednoduše bavit. Moc doporučuji!

 4. 5 out of 5

  Monika

  Míša je velmi milá, klidná, přátelská, stále usměvavá a velmi pozitivní. Její přístup je naprosto profesionální. Vždy je perfektně připravená na výuku a její hodiny jsou šité přesně na míru dle mých možností, schopností i aktuálních potřeb. Velmi oceňuji spoustu materiálů, které mám k dispozici a které mi umožní posunout se dál. Různá cvičení, odkazy, nahrávky, videa, prostě vše, co člověku umožní němčinou se obklopit. Díky jejím materiálům a poznámkám mám dokonalý přehled o všem, co jsme v hodinách probíraly, čím jsme se zabývaly. Ke všemu se mohu kdykoli vrátit.
  Míša je velmi trpělivá, podporující, pomáhá mi se v jazyce rozmluvit a snaží se o zlepšení mé výslovnosti. Svou pozitivní energií člověka doslova nabije a motivuje k tomu, že máte chuť na sobě opravdu zamakat.
  Míšu mohu vřele doporučit. Takovou lektorku jsem dlouho hledala a jsem neskutečně šťastná a vděčná za to, že jsem Míšu našla. Díky ní mám konečně pocit, že zvládnu všechny výzvy, které mne v němčině čekají!

 5. 5 out of 5

  Veronika

  Když jsem hledala lektora německého jazyka, věděla jsem, že chci virtuální výuku, která bude pro mě zajímavá a probudí ve touhu chtít mluvit německy víc a víc ne jen jednou týdně. V Míše jsem takového lektora našla. Nejenom, že je trpělivá, vždy pozitivně naladěná a příjemná, ale používá při své výuce nejenom psaný text, ale i interaktivní doplňky jako jsou videa, hudební nahrávky nebo obrázky. Nikdy moc dopředu netuším o čem daná hodina bude, ale když skončí, vím že se těším na další. Velkou výhodu výuky s Míšou jsou sdílené dokumenty na cloudu, které si můžu dodatečně otevřít a projít, navíc přikládá odkazy na zajímavá cvičení, videa nebo tématické okruhy probírané v dané hodině. Mám časově náročnou práci a proto jsem děsně ráda, že s Míšou se dokážu domluvit na nepravidelných hodinách, někdy i na nahrazení hodiny pomocí e-learningové lekce. S Míšou spolupracuji od září 2023, sice jsou to zatim jen 4 měsíce, ale já vidím ty malé krůčky v němčině, které díky Míše dělám.

 6. 5 out of 5

  Michala Kolingerová

  Míšu jako lektorku mohu vřele doporučit, na její výuku se totiž vždy těším. Líbí se mi, že výuka je opravdu individuální, uzpůsobená na míru tomu, co potřebuji procvičovat. Míša je na výuku vždy dobře připravená a nic ji nezaskočí. Je trpělivá, nadšená a chápající. Umí učivo dobře vysvětlit a má přehled o německých reáliích. Navíc k tomu je pořád usměvavá a dobře naladěná. Taky je fajn, že jsme v kontaktu i mimo danou hodinu výuky a kdykoliv jí můžu napsat případný dotaz nebo postřeh. Posílá mi během týdne odkazy a videa, které by se mi mohly hodit nebo které by se mi mohly líbit.

 7. 5 out of 5

  Patrik

  Mám velmi kladné zkušenosti s lektorkou Míšou v oblasti výuky němčiny. Je velmi přátelská, příjemná a zábavná, což pomáhá vytvářet příjemnou atmosféru během hodin. Navíc je vždy pečlivě připravena a poskytuje mi mnoho materiálů jako jsou videa, obrázky, nahrávky a odkazy, díky čemuž můžu zlepšovat své jazykové schopnosti i mimo hodiny.
  Velkou výhodou je také to, že Míša používá při výuce sdílený dokument, na který píše o každé hodině, což mi umožnuje, kdykoliv se k němu vrátit a připomenout si, co se probíralo v minulých hodinách. Tento přístup je velmi efektivní a pomáhá mi lépe porozumět a zapamatovat si nové informace.
  Celkově bych tedy velmi doporučil lektorku Míšu každému, kdo hledá zábavný, interaktivní a efektivní způsob, jak se naučit nebo zdokonalit své jazykové dovednosti v němčině

Přidat recenzi