Markéta Ondřeková

Každý má svůj potenciál a společně ho najdeme!
Info: přijímám již pouze zájemce o jazykové koučování
11 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 11)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Ráda pomáhám druhým posouvat se dále, hledat motivaci a stanovovat si nové cíle, které společně plníme. Je úžasné sledovat pokroky, kterých se daří dosáhnout. S každou lekcí své studenty lépe poznávám a snažím se tak lekce maximálně přizpůsobit, aby vás to bavilo a viděli jste u sebe posun k lepšímu. Krůček po krůčku po každé lekci.

Jak vypadá moje typická lekce

Lekce se snažím koncipovat co nejvíce prakticky tak, abyste nabrané dovednosti využili v reálném životě. Mám bohaté zkušenosti s výukou všech věkových skupin, jak s výukou věčných začátečníků, konverzací, tak s přípravou na mezinárodní zkoušky a úspěšnými studenty, kteří je zvládli. Často také učím pro firmy. Jelikož jsem chodila na americkou základní školu, na mých lekcích se můžete setkat také s americkým přízvukem.

S čím Vám pomohu

Studenti si u mě nejvíce pochvalují to, že jsme společně odblokovali strach z mluvení, nebojí se udělat chybu a díky tomu mluví mnohem plynuleji. Také to, že je na lekcích legrace a rozhodně ne nuda! Pomohu ale i pokročilejším studentům neztrácet motivaci i na vyšších úrovních a umět se pochválit za pokrok.

Jaké metody používám ve výuce

Lekce vedu maximálně v cílovém jazyce, 90 % času konverzujeme, přitom aplikujeme nová slovíčka, gramatiku a procvičujeme nové učivo. Ve zbytku lekce trénujeme poslech, vysvětlujeme si novou gramatiku, hrajeme konverzační hry. Lekce se snažím koncipovat maximálně prakticky, aby byly využitelné v běžném životě.

Moje vzdělání

 • mezinárodní základní americká škola ve Varšavě
 • 2009 certifikát FCE
 • bakalářský titul Angličtina a aplikovaná ekonomie – Univerzita Palackého v Olomouci
 • magisterský titul Angličtina pro překlad a tlumočení – Univerzita Palackého v Olomouci
 • učitelská způsobilost pro 2. stupeň a střední školy
 • procestovány všechny kontinenty kromě Antarktidy (téměř všechny anglickojazyčné státy)
 • cca 10 let praxe soukromé výuky a výuky pro jazykové školy, překlady a tlumočení
 • tlumočnická stáž v Evropském parlamentu ve Štrasburku
 • osvědčení pro soudní tlumočníky a překladatele

Jak se spojíme

Obvykle vedu lekce přes Skype, používám také Microsoft Teams nebo Google Meet.

Co mě baví kromě učení

Jsem velký cestovatel, ráda se učím novým věcem, poznávám různé kultury, jazyky, gastronomii, miluji zvířata, vesmír a přírodu.

Nabízené služby
Úvodní lekce zdarma
20-30 minut
probereme vaše představy a potřeby, zjistím vaši jazykovou úroveň a vymyslíme spolu nejvhodnější řešení

 

Konverzace
750Kč/ 50min
Zbavte se strachu z mluvení!

 

Konverzace po telefonu
30 minut, 350Kč
45minut, 520 Kč
Volejme si třeba při procházce!

 

Lekce obecné angličtiny
790Kč/60 min
Lekce šité na míru vašim potřebám.

 

Příprava na mezinárodní zkoušky
820Kč/60 minut
1 000Kč/90 minut

Příprava nejen na PET, FCE, CAE

 

Business English
820Kč/60 minut
1 000Kč/90 minut

Meetings, presentations, Czenglish, e-mails, calls, etc.

 

Jazykový mentoring a koučování
Cena dle úvodní konzultace, četnosti setkání a samostudia.

 • na úvodním setkání zdarma zhodnotím vaši jazykovou úroveň, upřesníte mi vaše cíle v jazyce a motivaci pro změnu
 • nastavíme práci s motivací
 • dohodneme míru setkání online a samostatné práce
 • samostudium obsahuje: různorodá cvičení, poslechy, testíky, videa, ale i praktické úkoly mimo online svět
 • koučování může být zaměřeno na všeobecný rozvoj v jazyce, ale také na konkrétní oblast – emailová komunikace, prezentování
 • na setkáních hodnotíme posun, konverzujeme, pracujeme s modelovými situacemi a průběžně upravujeme plán koučingu dle vašich potřeb

Kontakt

11 recenzí Markéta Ondřeková

 1. 5 out of 5

  Alena Kvasilová

  Jsem za Markétku velmi vděčná. Dlouho my trvalo se propracovat k jedna – jedna anglickým lekcím, přestože je pro mě momentálně komunikace v zaměstnání velmi důležitá. Bylo to hodně mimo mojí komfortní zónu. Na začátku jsem byla vždy velmi nervózní, ale postupem času jsem se začala na angličtinu těšit a dnes musím říct, že mě to i baví…. Marki je zlatá a velmi empatická. Navíc přesně ví co mi pomůže se posunout. Dnes už mě má tak přečtenou, že spolu vždy probíráme zajímavá a zábavná témata. Jsem strašně ráda, že jsem do toho šla a spolupráci s Marki může jen a jen vřele doporučit!

 2. 5 out of 5

  Štefan

  Som veľmi spokojný s výučbou anglického jazyka. Hodiny sú veľmi pozitívne vedené a pani lektorka je vždy ochotná pomôcť s akýmikoľvek otázkami alebo problémami.

  Pani lektorka má veľmi dobrú schopnosť učiť a udržiavať moju pozornosť. Vyučovanie je vždy zaujímavé a interaktívne. Pani lektorka využíva rôzne metódy a aktivity, aby sme sa mohli učiť hravou formou.

  Vďaka výučbe pani lektorky som sa v angličtine výrazne zlepšil. Dokážem lepšie komunikovať a chápem aj zložitejšie texty.

  Pani lektorku Markétku vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť anglický jazyk.

 3. 5 out of 5

  Lucie

  Maktéta je moc příjemné lektorka, hodiny probíhají uvolněně, což mi pomáhá překonat můj strach z mluvení anglicky. Dále oceňuji přizpůsobení hodin na míru např. se zaměřením témata, která využiji ve svém oboru, nebo témata, která mě zajímají.

 4. 5 out of 5

  Josef

  Hodiny jsou vždy moc fajn a často se i zasmějeme. Když udělám chybu, tak mě v klidu opraví a vysvětlí mi to. Řekl bych, že se snaží přizpůsobit hodiny všem na míru a to se mi líbí (mě například připravuje na anglickou zkoušku v IT oboru a tak často o tomto tématu mluvíme).

 5. 5 out of 5

  Andrea

  Markéta je moc fajn. Hodina vždy rychle uběhne s tím, že je pořád o čem si povídat☺. Zlepšuji si s ní angličtinu a vždy mi ráda pomůže, když něčemu nerozumím.

 6. 5 out of 5

  Olga Vojtová

  Je velmi nápomocná a i když jsem vždy před hodinou nervózní, hned to ze mne opadne, jen jak si začneme povídat, je velmi empatická a nápomocná, ráda mi vše vysvětlí a pomůže pochopit, netlačí na mne, když něco neumím, abych okamžitě další hodinu to uměla perfektně, opraví mne a vysvětlí mou chybu a celkově se mi s ní dobře pracuje

 7. 5 out of 5

  Martin

  Nejvíce si na Markétě cením lidský přístup a smysl pro humor. Snaží se pomoct i když člověk nemá svůj den a lekce tomu přizpůsobuje. Fajn je také její kocour Koža, který bývá často předmětem debaty 🙂

 8. 5 out of 5

  Majka

  Velmi oceňuji přístup lektorky. Dokáže vycítit potřebu povzbuzení i zopakování, pokud se zrovna nedostává těch správných slovíček. Umí vysvětlit gramatiku a klade důraz na její procvičení. Po každé vyučovací hodině mám opravdový pocit pokroku v použití cizího jazyka.
  Líbí se mi, že témata k diskuzi vybírá tak, aby byla zajímavá a současně použitelná i v běžné praxi – např. obsahovala používané fráze a pod. Díky Markétě se cítím jistější v komunikaci a vnímám opravdový posun ve svých znalostech.

 9. 5 out of 5

  Veronika

  Z kurzů angličtiny jsme měli s manželem z počátku obavy, naše znalosti ze školy byly mizerné a styděli jsme se cokoli anglicky vyslovit.
  Hned po první lekci to z nás opadlo, lektorka Markéta to prostě umí. Je empatická, milá a zábavná. Lekce probíhaly vždy v příjemné atmosféře a forma výuky byla přizpůsobena našim potřebám a požadavkům. Našim cílem bylo se domluvit v zahraničí a to se jí povedlo na jedničku. Z lekcí angličtiny s Markétou čerpáme dodnes a tímto jí velice děkujeme.

  Veronika a Zdenek

 10. 5 out of 5

  Iveta Praizlerová

  Markétka je skvělá učitelka, s ní jsem se naučila komunikovat a hlavně jsme se při hodinách vždycky hodně nasmály 🙂 Markétko děkuju!

 11. 5 out of 5

  Petra

  S Marki sa nikdy na hodine nenudim, vzdy je aj ta gramatika zabavna.
  Aj ked nie vzdy mam energiu a naladu na ucenie, vzdy ked konci hodina , mam pocit, ze presla velmi rychlo a tesim sa uz na dalsiu.

Přidat recenzi