Markéta Ondřeková

Každý má svůj potenciál a společně ho najdeme!
9 hodnocení
(Hodnocení: 9)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Ráda pomáhám druhým posouvat se dále, hledat motivaci a stanovovat si nové cíle, které společně plníme. Je úžasné sledovat pokroky, kterých se nám daří dosáhnout. Každý má jiné potřeby a každému jde či nejde něco jiného… Snažím se tedy lekce maximálně přizpůsobit vám tak, aby vás to bavilo a viděli jste u sebe posun k lepšímu. Krůček po krůčku po každé lekci. Studenti si u mě nejvíce pochvalují to, že jsme společně odblokovali strach z mluvení, nebojí se udělat chybu a díky tomu mluví mnohem plynuleji, a také to, že je na lekcích legrace a rozhodně ne nuda!

Lekce se snažím koncipovat co nejvíce prakticky tak, abyste nabrané dovednosti využili v reálném životě. Mám bohaté zkušenosti s výukou všech věkových skupin, jak s výukou věčných začátečníků, konverzací, nebo s přípravou na mezinárodní zkoušky a úspěšnými studenty, kteří je zvládli, často také učím pro firmy. Jelikož jsem chodila na americkou základní školu, na mých lekcích se setkáte také s americkým přízvukem 😉

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

To, aby se student nebál udělat chybu, aby ho lekce bavila a aby měl pocit, že se pokaždé něco nového naučil nebo se v něčem posunul dále, zkrátka, že z lekce odchází s dobrým pocitem.

Proč tě baví učit?

Nejvíce mě baví sledovat to, jak se nám postupně daří odbourat strach z mluvení, z chyb, a jak student má ze sebe větší a větší radost. Když mi pak po návratu z dovolené řekne, že zvládl vše sám anglicky domluvit nebo se pochlubí dobře odvedenou prezentací v práci, mám velkou radost!

Jak vypadá tvůj ideální student?

Ideál neexistuje, v každém je potřeba najít jeho potenciál a ten vhodně rozvíjet. Jsem ale ráda, když na lekcích panuje příjemná atmosféra a zažijeme legraci, když se studenti dovedou uvolnit, ale zároveň mají chuť se mnohé naučit a jsou zvídaví.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Nejčastěji učím konverzační lekce, připravuji studenty na mezinárodní zkoušky a často také vedu firemní výuku.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

– mezinárodní základní americká škola ve Varšavě
– 2009 certifikát FCE
– bakalářský titul Angličtina a aplikovaná ekonomie – Univerzita Palackého v Olomouci
– magisterský titul Angličtina pro překlad a tlumočení – Univerzita Palackého v Olomouci
– učitelská způsobilost pro 2. stupeň a střední školy
– procestovány všechny kontinenty kromě Antarktidy (téměř všechny anglickojazyčné státy)
– cca 10 let praxe soukromé výuky a výuky pro jazykové školy, překlady a tlumočení
– tlumočnická stáž v Evropském parlamentu ve Štrasburku
– osvědčení pro soudní tlumočníky a překladatele

Co tě baví krom učení?

Jsem velký cestovatel, ráda se učím novým věcem, poznávám různé kultury, jazyky, gastronomii, miluji zvířata, vesmír a přírodu.

Nabízené služby

V případě dvou studentů cena dle dohody

Úvodní lekce zdarma
20-30 minut
probereme vaše představy a potřeby, zjistím vaši jazykovou úroveň a vymyslíme spolu nejvhodnější řešení

 

Konverzace – zbavte se strachu z mluvení!
700Kč/ 50min

 

Konverzace po telefonu – volejme si třeba při procházce
350Kč/ 30 min a 520Kč/ 45 min

 

Jazykový mentoring a koučování
cena dle dohody po úvodním setkání
 • na úvodním setkání zdarma zhodnotím vaši jazykovou úroveň, upřesníte mi vaše cíle v jazyce a motivaci pro změnu
 • nastavíme práci s motivací
 • dohodneme míru setkání online a samostatné práce
 • samostudium obsahuje: různorodá cvičení, poslechy, testíky, videa, ale i praktické úkoly mimo online svět (např. najít něco v obchodě)
 • koučování může být zaměřeno na všeobecný rozvoj v jazyce, ale také na konkrétní oblast – např. emailová komunikace, schopnost dobře prezentovat, atd.
 • na setkáních hodnotíme posun ve vytyčených oblastech, co nejvíce komunikujeme, pracujeme s modelovými situacemi a průběžně upravujeme plán koučingu dle vašich potřeb

Hlavní vize, které se snažím předat:

 • zbavení se strachu z chyb
 • praktické užití jazyka
 • mít ze sebe a své komunikace v cizím jazyce radost!

 

Lekce obecné angličtiny ušité na míru
750Kč/60 min

 

Příprava na mezinárodní zkoušky – PET, FCE, CAE
780Kč/60 minut
1 000Kč/90 minut

 

Business English – meetings, presentations, e-mails, calls, Czenglish
780Kč/60 minut
1 000Kč/90 minut

 

Kontaktovat lektorku

Kontakt

9 recenzí Markéta Ondřeková

 1. Lucie

  Maktéta je moc příjemné lektorka, hodiny probíhají uvolněně, což mi pomáhá překonat můj strach z mluvení anglicky. Dále oceňuji přizpůsobení hodin na míru např. se zaměřením témata, která využiji ve svém oboru, nebo témata, která mě zajímají.

 2. Josef

  Hodiny jsou vždy moc fajn a často se i zasmějeme. Když udělám chybu, tak mě v klidu opraví a vysvětlí mi to. Řekl bych, že se snaží přizpůsobit hodiny všem na míru a to se mi líbí (mě například připravuje na anglickou zkoušku v IT oboru a tak často o tomto tématu mluvíme).

 3. Andrea

  Markéta je moc fajn. Hodina vždy rychle uběhne s tím, že je pořád o čem si povídat☺. Zlepšuji si s ní angličtinu a vždy mi ráda pomůže, když něčemu nerozumím.

 4. Olga Vojtová

  Je velmi nápomocná a i když jsem vždy před hodinou nervózní, hned to ze mne opadne, jen jak si začneme povídat, je velmi empatická a nápomocná, ráda mi vše vysvětlí a pomůže pochopit, netlačí na mne, když něco neumím, abych okamžitě další hodinu to uměla perfektně, opraví mne a vysvětlí mou chybu a celkově se mi s ní dobře pracuje

 5. Martin

  Nejvíce si na Markétě cením lidský přístup a smysl pro humor. Snaží se pomoct i když člověk nemá svůj den a lekce tomu přizpůsobuje. Fajn je také její kocour Koža, který bývá často předmětem debaty 🙂

 6. Majka

  Velmi oceňuji přístup lektorky. Dokáže vycítit potřebu povzbuzení i zopakování, pokud se zrovna nedostává těch správných slovíček. Umí vysvětlit gramatiku a klade důraz na její procvičení. Po každé vyučovací hodině mám opravdový pocit pokroku v použití cizího jazyka.
  Líbí se mi, že témata k diskuzi vybírá tak, aby byla zajímavá a současně použitelná i v běžné praxi – např. obsahovala používané fráze a pod. Díky Markétě se cítím jistější v komunikaci a vnímám opravdový posun ve svých znalostech.

 7. Veronika

  Z kurzů angličtiny jsme měli s manželem z počátku obavy, naše znalosti ze školy byly mizerné a styděli jsme se cokoli anglicky vyslovit.
  Hned po první lekci to z nás opadlo, lektorka Markéta to prostě umí. Je empatická, milá a zábavná. Lekce probíhaly vždy v příjemné atmosféře a forma výuky byla přizpůsobena našim potřebám a požadavkům. Našim cílem bylo se domluvit v zahraničí a to se jí povedlo na jedničku. Z lekcí angličtiny s Markétou čerpáme dodnes a tímto jí velice děkujeme.

  Veronika a Zdenek

 8. Iveta Praizlerová

  Markétka je skvělá učitelka, s ní jsem se naučila komunikovat a hlavně jsme se při hodinách vždycky hodně nasmály 🙂 Markétko děkuju!

 9. Petra

  S Marki sa nikdy na hodine nenudim, vzdy je aj ta gramatika zabavna.
  Aj ked nie vzdy mam energiu a naladu na ucenie, vzdy ked konci hodina , mam pocit, ze presla velmi rychlo a tesim sa uz na dalsiu.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *