Lucie Kidlesová

Propojení angličtiny a seberozvoje. Hravě, vaším tempem a na vaše témata.
0 hodnocení

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Záleží mi na tom, abyste při lekcích především hodně mluvili, nebáli se dělat chyby a aspoň trochu se nasmáli. Přátelská atmosféra a spokojenost studenta jsou pro mě při výuce nejdůležitější.
Jsem hodně zvídavá, empatická a zodpovědná. Jsem vděčná za každý studentův aha moment a za sebemenší posun vpřed.
Jsem také EMCC akreditovaná koučka (European Mentoring & Coaching Council), a tak se hodně a na všechno ptám a nejraději ve svých lekcích využívám seberozvojové koncepty a nástroje. Budu na Vás apelovat, abyste prozkoumali svou motivaci a pomohu Vám si konkrétně stanovit svůj jazykový cíl – proč chcete právě angličtině věnovat svůj čas, energii i peníze? Ráda Vám ukážu, jak se učit hravě a efektivně a společně najdeme Váš nejlepší učební styl.

Jak vypadá moje typická lekce

Je šitá na míru každému studentovi. Obrázek, citát či graf na počáteční rozpovídání, následně hlavní téma hodiny, reflexe domácí práce a Vaše shrnutí lekce.
Naše lekce nebudou neformálním povídáním, naopak – čeká Vás strukturovaná hodina, nová slovíčka a veškeré materiály v Google Classroom, hlasové zprávy přes Whatsapp, průběžné reflektování, že stále směřujete k Vašemu jazykovému cíli.

S čím Vám pomohu

Se všeobecnou angličtinou, především s mluveným projevem v autentických situacích. Se studenty pracuji s jejich motivací a pilujeme také techniku učení.

Jaké metody používám ve výuce

Věřím, že abyste s angličtinou vytrvali a opravdu pocítili, že se posouváte vpřed, musíte se jí učít tím, co Vás baví, tzn. obklopit se jí ve Vaší každodenní realitě – podcasty, návody, zprávy, texty oblíbených písní atd. Záludnosti výslovnosti pilujeme na praktických modelových situacích.
Často pracuji se ženami a ráda do lekcí zakomponuji témata jako nastavování hranic, introverti vs. extroverti, kapsulový šatník či např. respektující mateřství. Pokud jste introverti, nebojte, jsem v tom s Vámi.

Moje vzdělání

  • vysokoškolské studium Lektorství AJ na PedF MU
  • 15+ let zkušeností s výukou (děti i dospělí, skupinové i individuální kurzy)
  • 5 let výuky v mezinárodní MŠ
  • vedení mezinárodní montessori mateřské školy
  • EMCC koučovací akreditace

Jak se spojíme

Pokud zde na mém profilu v kalendáři vidíte, že mé časové možnosti Vám vyhovují, prosím, napište mi prostřednictvím formuláře, který najdete níže. Budeme se setkávat buď na Zoomu či Google Meet.

Co mě baví kromě učení

Především učení se, a to prakticky čemukoli. Pilates a barre, audioknihy a dobrá hudba, MBTI typologie osobnosti a hypersenzitivita, pečení, podnikání čehokoli na čerstvém vzduchu – nejčastěji však hraní si na policejní honičku s mými dvěma raubíři :-).

Nabízené služby
Ukázková lekce
30 – 50 minut zdarma
První online setkání. Částečně anglicky, částečně i česky. Neformální povídání nad předem vyplněným dotazníkem (zajímá mě Váš cíl, co už jste na své jazykové cestě zvládli, jaká máte očekávání atd.).

 

Individuální lekce
55 minut – 800 Kč (balíček 10+1 zdarma, tj. 730 Kč za lekci)  
70 minut – 1000 Kč (balíček 10+1 zdarma, tj. 910 Kč za lekci)

 

Konverzační půlhodinka
30 minut – 500 Kč (balíček 10+1 zdarma, tj. 455 Kč za lekci)

 

Jazykový koučink
cena individuální
Po úvodním setkání Vám připravím učební plán na míru. Učební proces si řídíte sami ve svém tempu, spolu se setkáváme 1x měsíčně a průběžně vyhodnocujeme Váš pokrok. Jazykové koučování je možné kombinovat s konverzačními půlhodinkami. Nevhodné pro úplné začátečníky.

 

Kontakt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lucie Kidlesová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *