Kristýna Odložilová

(Hodnocení: 8)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Odbouráme strach z mluvení? Věční začátečníci a mírně pokročilí studenti, welcome here 🙂

Jakým stylem učíš?

Snažím se výuku vést přátelskou a zábavnou formou, aby se student cítil co nejvíc v pohodě a zároveň si z hodiny odnesl co nejvíc

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby student dostal to, co potřebuje a za čím si jde.

Proč tě baví učit?

Ráda předávám poznatky z jazyka a cestování dále a moc mě těší, když u studentů vidím pokrok a výsledky.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Student toužící odbourat strach z mluvení, který se těší z každého pokroku. Ráda pracuji s chronickými začátečníky a mírně pokročilými.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

chroničtí začátečníci, příprava na maturitu, konverzační kurzy, travel English

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu – učitelství angličtiny pro ZŠ, absolvovala jsem několik jazykových kurzů v Canterbury a Londýně a žila rok v Kanadě.

Co tě baví krom učení?

Miluji cestování, běhání, jógu, fotografování a bun bo nam bo 🙂

Nabízené služby
Travel English – slovní zásoba a fráze nejen na dovču
30 min online lekce – 270 Kč

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

8 recenzí Kristýna Odložilová

 1. Pavel Roller

  Kristýna je opravdu skvělá lektorka. Vždycky mi se vším pomohla a zlepšila mojí angličtinu:) Mohu jen doporučit. 🙂

 2. Lenka Štěpánová

  Kristýnu můžu vřele doporučit. Snažila se udělat nemožné a za tři měsíce zvednout moji angličtinu z nuly na úroveň „základně se domluvím“ a povedlo se jí to. Jsem člověk, který má až panický strach z mluvení. A díky její nezměrné trpělivosti, laskavosti a humoru jsem stále více a více vystupovala ze své komfortní zóny, což jsem potřebovala. Taky velmi oceňuji, že připravovala lekce na míru. Nebyl problém probrat cokoliv co mě zaujalo, nebo věci, kterým jsem stále nerozuměla, i když jsme to probíraly už několikrát. Nakopla mě správným směrem a jsem jí za to moc vděčná.

 3. Jana

  S Kristýnou mám tu možnost a ohromnou čest trávit hodiny angličtiny zhruba od února. Každou hodinu angličtiny si nesmírně užívám, na každou hodinu se moc těším a každá hodina je pro mě zároveň velkou výzvou se spoustu „I see“ momentů. Díky Kristýně se do angličtiny začínám zamilovávat a začínám si osvojovat správnou „pronunciation“. It is a honor and pleasure for me to have this opportunity to meet and work with you. I am so grateful.
  I highly recommend her services. 🙂

 4. Petr

  Skvělá učitelka, vstřícný, obětavý a profesionální přístup, mohu jen doporučit naprostá spokojenost, děkuji

 5. Jan

  Hodiny AJ s paní Kristýnou jednoznačně doporučuju. Přípravy na hodiny výuky ze strany lektorky jsou na výbornou. Výuka je zábavná, pozitivní a hlavně motivační, za což jsem opravdu vděčný. Děkuji 🙂

 6. Petra

  Lekce s Kristýnou mohu doporučit. Patřím mezi věčné začátečníky a nikdy jsem při lekcích neměla pocit, že bych se měla stydět, když řeknu něco špatně. Naopak mě vždy lektorka podporovala v tom, abych se vyjádřila. To mi dodalo seběvědomí a chuť zkoušet to dál. V lekcích hodně mluvíme a také moc chválím, že Kristýna vždy vycítí, jak zrovna danou lekci vést, aby mi naprosto sedla.

 7. Helena

  Paní učitelka Kristýna předčila mé očekávání, nenašla bych jedinou věc, kterou bych při výuce s ní změnila. Je vynikající lektorka, spolehlivá, vždy perfektně připravená. Motivuje svým přístupem a dokáže naučit.

 8. Žaneta

  K paní Kristýně jsem chodila na hodiny ruštiny. Byla super ,ochotná,hodiny byly nejen naučné ale i zajímavé a mě to bavilo ☺️. Pak odjela do zahraničí ,chtěla jsem pokračovat dál,tak jsem zkusila jinou jazykovku a jiného lektora ,tam se mi moc nelíbilo, tak jsem si ještě našla soukromého lektora ale i přes moje prosby,aby hodina byla zaměřená více a především na komunikaci ,než na diktáty,jsem taky nebyla spokojená . Teď se učím sama doma(je to i z časového důvodu a bylo to kvůli koronaviru) a už jsem si na to docela zvykla ale pokud se někdy vrátím do jazykovky ,nebo si budu hledat lektora ,tak jedině za Kristýnou🙂 . Doporučuji ,opravdu.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *