Kristýna Odložilová

8 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 8)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Odbouráme strach z mluvení? Věční začátečníci a mírně pokročilí studenti, welcome here 🙂

Jakým stylem učíš?

Snažím se výuku vést přátelskou a zábavnou formou, aby se student cítil co nejvíc v pohodě a zároveň si z hodiny odnesl co nejvíc.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby student dostal to, co potřebuje a za čím si jde.

Proč tě baví učit?

Ráda předávám poznatky z jazyka a cestování dále a moc mě těší, když u studentů vidím pokrok a výsledky.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Student toužící odbourat strach z mluvení, který se těší z každého pokroku. Ráda pracuji s chronickými začátečníky a mírně pokročilými.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

chroničtí začátečníci, příprava na maturitu, konverzační kurzy, travel English

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu – učitelství angličtiny pro ZŠ, absolvovala jsem několik jazykových kurzů v Canterbury a Londýně a žila rok v Kanadě.

Co tě baví krom učení?

Miluji cestování, běhání, jógu, fotografování a bun bo nam bo 🙂

Nabízené služby
Travel English – slovní zásoba a fráze nejen na dovču
30 min online lekce – 270 Kč

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

8 recenzí Kristýna Odložilová

 1. 5 out of 5

  Pavel Roller

  Kristýna je opravdu skvělá lektorka. Vždycky mi se vším pomohla a zlepšila mojí angličtinu:) Mohu jen doporučit. 🙂

 2. 5 out of 5

  Lenka Štěpánová

  Kristýnu můžu vřele doporučit. Snažila se udělat nemožné a za tři měsíce zvednout moji angličtinu z nuly na úroveň „základně se domluvím“ a povedlo se jí to. Jsem člověk, který má až panický strach z mluvení. A díky její nezměrné trpělivosti, laskavosti a humoru jsem stále více a více vystupovala ze své komfortní zóny, což jsem potřebovala. Taky velmi oceňuji, že připravovala lekce na míru. Nebyl problém probrat cokoliv co mě zaujalo, nebo věci, kterým jsem stále nerozuměla, i když jsme to probíraly už několikrát. Nakopla mě správným směrem a jsem jí za to moc vděčná.

 3. 5 out of 5

  Jana

  S Kristýnou mám tu možnost a ohromnou čest trávit hodiny angličtiny zhruba od února. Každou hodinu angličtiny si nesmírně užívám, na každou hodinu se moc těším a každá hodina je pro mě zároveň velkou výzvou se spoustu „I see“ momentů. Díky Kristýně se do angličtiny začínám zamilovávat a začínám si osvojovat správnou „pronunciation“. It is a honor and pleasure for me to have this opportunity to meet and work with you. I am so grateful.
  I highly recommend her services. 🙂

 4. 5 out of 5

  Petr

  Skvělá učitelka, vstřícný, obětavý a profesionální přístup, mohu jen doporučit naprostá spokojenost, děkuji

 5. 5 out of 5

  Jan

  Hodiny AJ s paní Kristýnou jednoznačně doporučuju. Přípravy na hodiny výuky ze strany lektorky jsou na výbornou. Výuka je zábavná, pozitivní a hlavně motivační, za což jsem opravdu vděčný. Děkuji 🙂

 6. 5 out of 5

  Petra

  Lekce s Kristýnou mohu doporučit. Patřím mezi věčné začátečníky a nikdy jsem při lekcích neměla pocit, že bych se měla stydět, když řeknu něco špatně. Naopak mě vždy lektorka podporovala v tom, abych se vyjádřila. To mi dodalo seběvědomí a chuť zkoušet to dál. V lekcích hodně mluvíme a také moc chválím, že Kristýna vždy vycítí, jak zrovna danou lekci vést, aby mi naprosto sedla.

 7. 5 out of 5

  Helena

  Paní učitelka Kristýna předčila mé očekávání, nenašla bych jedinou věc, kterou bych při výuce s ní změnila. Je vynikající lektorka, spolehlivá, vždy perfektně připravená. Motivuje svým přístupem a dokáže naučit.

 8. 5 out of 5

  Žaneta

  K paní Kristýně jsem chodila na hodiny ruštiny. Byla super ,ochotná,hodiny byly nejen naučné ale i zajímavé a mě to bavilo ☺️. Pak odjela do zahraničí ,chtěla jsem pokračovat dál,tak jsem zkusila jinou jazykovku a jiného lektora ,tam se mi moc nelíbilo, tak jsem si ještě našla soukromého lektora ale i přes moje prosby,aby hodina byla zaměřená více a především na komunikaci ,než na diktáty,jsem taky nebyla spokojená . Teď se učím sama doma(je to i z časového důvodu a bylo to kvůli koronaviru) a už jsem si na to docela zvykla ale pokud se někdy vrátím do jazykovky ,nebo si budu hledat lektora ,tak jedině za Kristýnou🙂 . Doporučuji ,opravdu.

Přidat recenzi