Eva Bystričanová

(Hodnocení: 2)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

V angličtině tomu říkáme „personalized learning“, což v praxi znamená, že výuka je maximálně zaměřena a přizpůsobena studentovi – jeho potřebám, zájmům, cílům a prostředí, ve kterém angličtinu běžně používá. Další mojí prioritou je kvalita, ne kvantita. Pro každého studenta se snažím připravovat kvalitní lekce na míru, ve kterých efektivně pracujeme na plno.

Postupně si vytvoříme systém, ve kterém si budeme společně vést přehled výuky a učiva, budeme pravidelně opakovat slovíčka a všechno co je potřeba. Kromě samotné výuky studentům rada doporučím tipy a triky jak na zlepšení pracovat i mimo lekce.

Vážím si každého studenta, který se rozhodne zlepšovat a trávit svůj volný čas vzděláváním. Věřím, že je to dobrý základ pro naši vzájemnou spolupráci.

Vyučuji online nebo osobně v mé učebně v centru Brna.

Více se dozvíte v úvodní lekci zdarma.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Student a jeho cíle, zájmy a potřeby.

Proč tě baví učit?

Protože věřím ve vzdělání a jeho hodnotu.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Student, který se chce sám zlepšovat.
Nečeká, že lektor nebo nějaká metoda to udělá za něj.
Snaží se, ptá se, aktivně pracuje.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Konverzace
Business English
Medical English
Legal English
Obecná angličtina
Příprava na jazykové zkoušky (FCE, CAE, CPE…)

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Studovala jsem překladatelství i učitelství anglického a německého jazyka (titul Mgr.) a mám certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Mám za sebou pár jazykových pobytů ve Velké Británií. Učila jsem pro soukromou školu Cambridge International School a jiné jazykové školy. Mám zkušenosti s výukou různých věkových kategorií ve školách, firmách a institucích například z oboru zdravotnictví, strojírenství a dalších. Také jsem pracovala pro zkouškové centrum Cambridge, čímž jsem se dozvěděla hodně o celém procesu zkoušek Cambridge. Mám certifikát CPE (C2 level).

Ve volném čase se stále snažím vzdělávat a účastnit se workshopů nebo konferencí pro učitele angličtiny, například The P.A.R.K. Conference. Kromě toho se neustále snažím obklopovat rodilými mluvčími, anglickou kulturou, literaturou a informacemi z aktuálního dění.

Co tě baví krom učení?

Taková klasika: knihy, Netflix, pohyb…

 

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
20 minut zdarma

 

Individuální výuka
750 Kč / 50 min

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

2 recenze Eva Bystričanová

 1. David Kubový

  Prostě nejlepší učitelka angličtiny co jsem měl. Budou to už 2 roky co jsme začali. Spoustu věcí mně vyjasnila a naučila. Je ochotná se připravit na hodinu ná téma které chci, nebo přijde sama s něčím zajímavým. Vždy dobře připravena.
  Nemusím dělat žádné zapisky, abychom se nezdržovali. Vše dostanu vypracované abych si mohl opakovat. Myslím, že je to je taky velmi nadstandardní.

 2. Gabriela Šárovcová

  Eva je na každou hodinu je poctivě připravená, takže během lekce neztratíme ani vteřinu. Lekce jsou rozmanité a zábavné. Po každé hodině mám zaktualizovaný dokument, kde je zaznamenáno, co jsme probraly včetně konkrétních příkladů. Takže mám všechno pěkně na hromádce a přístupné vždy a všude, kdykoliv si zrovna vzpomenu.

  A hlavně! Díky Evě a jejímu přístupu jsem úspěšně získala B2 First Certificate! A teď jedeme dál na C1 Advanced.

  Jak se říká, nejlepší investice je do vlastního vzdělaní, což na hodinách s Evou platí se vším všudy.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *