Adéla Peguerová

(Hodnocení: 3)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

„Všechno jde, když se chce :-)“

Jakým stylem učíš?

Můj styl je velmi flexibilní, přizpůsoben potřebám každého studenta. Řídím se cílem a ambicemi studenta, na základě kterých upravuji výuku. Velký důraz kladu na komunikaci a na to, aby se student cítil v lekci uvolněně a zkrátka v pohodě.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby si student z každé lekce odnesl nějaký nový poznatek a výuka byla zábavná a praktická. Je pro mě také důležité, abych studenta motivovala k učení se a pomohla mu najít způsob jak v tom pokračovat a vytrvat.

Proč tě baví učit?

Velmi mě baví sdílet moje nadšení a chuť se neustále zlepšovat a pracovat na sobě. Mám radost, když mohu pomáhat studentům k větší sebedůvěře v angličtině. Bonusem je pro mě to, že se z učení toho také spoustu naučím.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Dle mého názoru ideální student neexistuje, tak jako snad žádný člověk na světě není ideální. Každý student je originál a potřebuje individuální vedení. Vážím si toho, když se student snaží a spolupracuje. Pokud tomu tak není, tak se ho snažím namotivovat tak, aby tomu tak bylo.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Na gramatiku, konverzaci, výslovnost, psaní, přípravy na pohovor a maturitní zkoušku, mluvení na veřejnosti a prezentace, business English a angličtinu pro muzikanty.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Mám MA a LRAM teaching diploma z Royal Academy of Music v Londýně. Vyučuji již několik let soukromě a ve skupinách. S angličtinou mám spoustu praktických zkušeností k nezaplacení vzhledem k tomu, že v UK žiji už šestým rokem. Anglický jazyk je mou denodenní nevyhnutelnou součástí a to samozřejmě nejen při výuce. Věřím, že výuka hudby a jazyka se velmi propojují a mají toho mnoho společného.

Co tě baví krom učení?

Na prvním místě musím určitě zmínit hudbu, je to moje celoživotní vášeň. Moc mě také baví četba, cestování a kuchtění něčeho dobrého.

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

Energická, cílevědomá a vynalézavá.

Nabízené služby
Big Welcome! MEET ME IN THE UK
20 min
Zdarma
Ráda bych vás poznala a zjistila čeho chcete v angličtině dosáhnout a co konkrétně byste rádi zlepšili. Vy se na druhou stranu dozvíte, kdo jsem, jaký je můj styl výuky a jak vám mohu pomoci. A něco nového se spolu hned naučíme!
Těším se, že se poznáme. Looking forward to meeting you soon!


CC – CONVERSE WITH CONFIDENCE
60 min
£18
Chcete se rozmluvit, rozšířit si vaši slovní zásobu a celkově zlepšit vaše komunikační schopnosti, abyste mohli komunikovat efektivněji, s větší sebejistotou a radostí? Chcete si navíc vybrousit vaši anglickou výslovnost, abyste mohli mluvit zřetelněji, lépe a profesionálně? Jsem tu pro vás! Lekce je vhodná pro věčné začátečníky a studenty na nižší úrovni (A2 – B1)


CC – CONVERSE WITH CONFIDENCE PACKAGE JFU – just for you
60 min x 5
£86


CONVERSATION from the UK
30 min
£7
Půlhodinka anglické konverzace o tom, co vás zajímá a baví. Anebo to nechte celé na mně. Určitě najdeme společnou řeč 😊


GG – GREAT GRAMMAR
60 min
£18
Pomohu vám pochopit a uplatnit zdánlivě záludnou anglickou gramatiku. Je to jednodušší, než si myslíte. Všechny nové poznatky, které získáte v této lekci převedeme ihned do praxe, abyste je mohli používat v běžném životě. Lekce je vhodná pro věčné začátečníky a studenty na nižší úrovni (A2 – B1)


GG – GREAT GRAMMAR PACKAGE JFU – just for you
60 min x 5
£86


ENGLISH FOR MUSICIANS AND MUSIC LOVERS
60 min
£20
Jste muzikantem, který zvažuje studium nebo zahraniční pobyt? Máte obavu z hudební slovní zásoby týkající se vašeho nástroje? Nebo hry v orchestru, z konzultací u pedagoga či při spolupráci s jinými mezinárodními hudebníky? Jste na správné adrese.


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

3 recenze Adéla Peguerová

 1. Michal

  Adéla je velmi zábavná a chápající lektorka. Hodina s ní neuvěřitelně rychle uteče. Tolik nadšení pro svoji práci jsem dlouho neviděl.

 2. Lenka

  Adélka Ševčíková je veľmi milá, priateľská, trpezlivá, vždy pozitívne naladená a zábavná lektorka. Na hodiny s ňou sa vždy teším a i keď sa mi niekedy zdá, že som po celodennom pracovnom výkone na angličtinu už veľmi unavená, nakoniec by som si s ňou ešte ďalšiu 60 minútovku pokojne dala. V našich hodinách sa venujeme predovšetkým gramatike, ktorú som na škole zo srdca nenávidela, ale Adélka mi preberané gramatické javy dokáže tak dobre a jednoducho vysvetliť, že ma gramatika dokonca začala baviť a aj zadané úlohy si robím s radosťou. Všetko prebrané učivo nájdem uložené v google dokumente, ktorý Adélka špeciálne pre mňa vytvorila. Okrem poznámok, fráz a slovíčok z prebranej látky si tam nájdem aj zaujímavé tipy na užitočné stránky, podcasty, knihy doporučené lektorkou. Jednoducho povedané, Adélka je skvelá učiteľka, ktorá mi vždy vylepší deň! 😀  

 3. Eva Obermajerová

  Hi, there,
  I’d like to thank Broňa for enabling me to meet Adélka. Although we can see each other only through the screen, Adélka became a likeable member of our family.
  I’m always looking forward to lesson with her. She can encourage me and makes me cheerful.😀 I recommend her to everone.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *