Adéla Peguerová

(Hodnocení: 9)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

„Všechno jde, když se chce :-)“

Jakým stylem učíš?

Můj styl je velmi flexibilní, přizpůsoben potřebám každého studenta. Řídím se cílem a ambicemi studenta, na základě kterých upravuji výuku. Velký důraz kladu na komunikaci a na to, aby se student cítil v lekci uvolněně a zkrátka v pohodě.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby si student z každé lekce odnesl nějaký nový poznatek a výuka byla zábavná a praktická. Je pro mě také důležité, abych studenta motivovala k učení se a pomohla mu najít způsob jak v tom pokračovat a vytrvat.

Proč tě baví učit?

Velmi mě baví sdílet moje nadšení a chuť se neustále zlepšovat a pracovat na sobě. Mám radost, když mohu pomáhat studentům k větší sebedůvěře v angličtině. Bonusem je pro mě to, že se z učení toho také spoustu naučím.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Dle mého názoru ideální student neexistuje, tak jako snad žádný člověk na světě není ideální. Každý student je originál a potřebuje individuální vedení. Vážím si toho, když se student snaží a spolupracuje. Pokud tomu tak není, tak se ho snažím namotivovat tak, aby tomu tak bylo.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Na gramatiku, konverzaci, výslovnost, psaní, přípravy na pohovor a maturitní zkoušku, mluvení na veřejnosti a prezentace, business English a angličtinu pro muzikanty.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Mám MA a LRAM teaching diploma z Royal Academy of Music v Londýně. Vyučuji již několik let soukromě a ve skupinách. S angličtinou mám spoustu praktických zkušeností k nezaplacení vzhledem k tomu, že v UK žiji už šestým rokem. Anglický jazyk je mou denodenní nevyhnutelnou součástí a to samozřejmě nejen při výuce. Věřím, že výuka hudby a jazyka se velmi propojují a mají toho mnoho společného.

Co tě baví krom učení?

Na prvním místě musím určitě zmínit hudbu, je to moje celoživotní vášeň. Moc mě také baví četba, cestování a kuchtění něčeho dobrého.

Nabízené služby
Big Welcome! MEET ME IN THE UK
20 min
Zdarma
Ráda bych vás poznala a zjistila čeho chcete v angličtině dosáhnout a co konkrétně byste rádi zlepšili. Vy se na druhou stranu dozvíte, kdo jsem, jaký je můj styl výuky a jak vám mohu pomoci. A něco nového se spolu hned naučíme!
Těším se, že se poznáme. Looking forward to meeting you soon!


CC – CONVERSE WITH CONFIDENCE
60 min
£18
Chcete se rozmluvit, rozšířit si vaši slovní zásobu a celkově zlepšit vaše komunikační schopnosti, abyste mohli komunikovat efektivněji, s větší sebejistotou a radostí? Chcete si navíc vybrousit vaši anglickou výslovnost, abyste mohli mluvit zřetelněji, lépe a profesionálně? Jsem tu pro vás!

Lekce je vhodná pro věčné začátečníky a studenty na nižší úrovni (A2 – B1)


CC – CONVERSE WITH CONFIDENCE PACKAGE JFU – just for you
60 min x 5
£86


ENGLISH FOR MUSICIANS AND MUSIC LOVERS
60 min
£20
Jste muzikantem, který zvažuje studium nebo zahraniční pobyt? Máte obavu z hudební slovní zásoby týkající se vašeho nástroje? Nebo hry v orchestru, z konzultací u pedagoga či při spolupráci s jinými mezinárodními hudebníky? Jste na správné adrese.


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

9 recenzí Adéla Peguerová

 1. Sára Strachová

  The lessons with Adel are really great and full of fun. They are also very important to me because they can significantly improve my English commutation skills. Adel is very patient, each lesson is well prepared and helps me in what I would like to improve. Thanks to Adel, I see progress in myself.
  Thank you so much! <3

 2. Iva Buzašová

  Adélka je profesionální a zároveň velmi empatická lektorka. Vždy má úsměv na tváři a je pozitivně naladěná.Je nesmírně trpělivá i když student nemá zrovna svůj den 🙂
  Vždy má perfektně připravený program na celou hodinu.
  Jsem velmi ráda, že se mohu v AJ zdokonalovat právě s ní.
  Opravdu mohu jen doporučit.

 3. Karolína Máchová

  Jestli hledáte někoho, kdo je milý, vstřícný, trpělivý a celou lekci se na Vás jen usmívá, je to právě Adélka. Hodiny jsou zajímavé, energické a perfektně připravené.
  Občas se cítím jako kdybych si povídala s kamarádkou, a ne se učila anglicky. Je to skvělý pocit se po lekci cítit motivovaně a pohodově, děkuji za příjemné chvíle. Mohu jen doporučit!!! 🙂

 4. Kateřina Motalíková

  Adélu jsem kontaktovala ohledně přípravy na pohovor v angličtině. Nemluvila jsem roky a první pohovor v angličtině byl hotový trapas. Adéla je vážně nejlepší učitelka, kterou jsem měla. Přestala jsem se bát mluvit, vysvětlila mi gramatiku a za 5 lekcí mě perfektně připravila na pohovor, který jsem zvládla. Hodiny s ní utekly hrozně rychle. Jedna hodina je málo, dvě za sebou by byly lepší:-). Všem doporučuji!!

 5. Lucie

  Pratelska, organizovana, charizmaticka ucitelka , se kterou jsem naprosto spokojena a muzu jen doporucit. L.M.

 6. Pavla V.

  Adelá je jednoznačně skvělá. Je to velmi pozitivní člověk, zapálený do své práce. Využívá různé technologie a metody k tomu aby hodiny byly velice zábavné a co nejvíc užitečné. Vždy je možné se dohodnout, co danou hodinu budeme probírat. V jejím podání je i gramatika zábavná a jsem schopna ji konečně pochopit! Její znalosti jsou opravdu široké. Je skvělé, že jazyk ovládá takto perfektně, ale v nouzi vám dokáže pomoct i překladem do češtiny. 🙂 Je to první lektor s kterým se necítím trapně, když řeknu něco špatně. Vždy mi podá pomocnou ruku, popřípadě vysvětlí a jedeme zvesela dál. Už bych ji nevyměnila, na její hodiny se vždy těším. 🙂

 7. Eva Obermajerová

  Hi, there,
  I’d like to thank Broňa for enabling me to meet Adélka. Although we can see each other only through the screen, Adélka became a likeable member of our family.
  I’m always looking forward to lesson with her. She can encourage me and makes me cheerful.😀 I recommend her to everone.

 8. Lenka

  Adélka Ševčíková je veľmi milá, priateľská, trpezlivá, vždy pozitívne naladená a zábavná lektorka. Na hodiny s ňou sa vždy teším a i keď sa mi niekedy zdá, že som po celodennom pracovnom výkone na angličtinu už veľmi unavená, nakoniec by som si s ňou ešte ďalšiu 60 minútovku pokojne dala. V našich hodinách sa venujeme predovšetkým gramatike, ktorú som na škole zo srdca nenávidela, ale Adélka mi preberané gramatické javy dokáže tak dobre a jednoducho vysvetliť, že ma gramatika dokonca začala baviť a aj zadané úlohy si robím s radosťou. Všetko prebrané učivo nájdem uložené v google dokumente, ktorý Adélka špeciálne pre mňa vytvorila. Okrem poznámok, fráz a slovíčok z prebranej látky si tam nájdem aj zaujímavé tipy na užitočné stránky, podcasty, knihy doporučené lektorkou. Jednoducho povedané, Adélka je skvelá učiteľka, ktorá mi vždy vylepší deň! 😀  

 9. Michal

  Adéla je velmi zábavná a chápající lektorka. Hodina s ní neuvěřitelně rychle uteče. Tolik nadšení pro svoji práci jsem dlouho neviděl.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.