Adéla Peguerová

Všechno jde, když se chce :-)
10 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 10)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Učím konverzací, protože pevně věřím, že se jen mluvením a obklopením se angličtinou studenti nejlépe naučí plynule a pohodově komunikovat a ovládat tak lépe i gramatiku. Se studenty si celou lekci anglicky povídáme a diskutujeme na různá témata. Usiluji o to, aby velkou většinu tohoto povídání činili sami studenti. Používám na to spoustu technických nástrojů. Bavíme se o tom, co potřebují a co je zajímá a baví. Chybky, důležité krůčky k plynulosti a pokroku jsou v našich lekcích velmi vítané. Bereme je s lehkostí, nadhledem a slouží nám jako skvělý podnět k hlubšímu procvičení. Učíme se spolu také nová slovíčka, idiomy a fráze, ale také jak se je nejlépe učit a dlouhodobě zapamatovat. Nezapomínáme také na vybroušení výslovnosti. Nečekejte ode mě žádné osnovy, lámání si hlavy nad gramatikou či práci s učebnicemi stránku po stránce. Své studenty vedu k samostatnosti a dosažení jejich vytoužených cílů.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby studenty naše lekce bavily, měli radost z naší spolupráce a zakusili úspěch. Je také nesmírně důležité, abych studenty dobře motivovala k následnému samostudiu a pomohla jim najít zábavný způsob jak v tom dlouhodobě vytrvat. Zdokonalování se v jazycích je běh na dlouhou trať.

Proč tě baví učit?

Angličtina mě bavila již od počátku, kdy jsem se ji začala sama učit na základní škole. Po přestěhovaní se do UK jsem angličtině úplně propadla. Jsem ráda, když mohu ostatním předávat své dlouholeté zkušenosti a radost z učení se tohoto jazyka. Těší mě, když vidím, že se studenti stávají sebevědomější a neustále se posouvají kupředu.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Ten, který se na naše hodiny těší, dobře se nám spolu spolupracuje a student se snaží na sobě neustále pracovat.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se na konverzaci a výslovnost. Tyto dvě oblasti mě v angličtině také nejvíce baví vzhledem k tomu, že jsem houslistka a melodie a přirozený rytmus angličtiny je zkrátka pro mě to pravé ořechové.

Ráda poradím také při přípravě na pohovor a se vším co s tím souvisí. Pomohu také těm, kteří potřebují angličtinu v hudebně profesní oblasti.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Mám magisterský titul umění MA a LRAM teaching diploma z Royal Academy of Music v Londýně. V UK bydlím už osm let, což mi umožňuje získávat nové jazykové poznatky a zkušenosti opravdu každý den.

Co tě baví krom učení?

Kromě učení a hry na housle, což je mou velkou součástí mám moc ráda cestování, návštěvy koncertů, galerií, procházky do přírody a relaxaci s rodinou a přáteli.

Nabízené služby
Big Welcome! MEET ME IN THE UK
15 min
Zdarma
Ráda bych vás krátce poznala a zvážila tak, zda si sedneme společně do noty. Dozvíte se, jaký je můj styl výuky a něco nového se spolu hned naučíme!

Těším se na vás. Looking forward to chatting with you soon.


CC – CONVERSE WITH CONFIDENCE
45 min
£20
Chcete se více rozmluvit, rozšířit si slovní zásobu, zapracovat na vaší anglické výslovnosti a celkově zlepšit vaše komunikační schopnosti? Pomohu vám k tomu, abyste komunikovali s větší sebejistotou, profesionálně a s radostí!
Nabízím vám dlouhodobou časovou flexibilitu a lekce bez závazku pravidelných hodin každý týden. Můžeme pracovat na vaší angličtině pouze tehdy, kdy máte chuť a zrovna se vám to hodí či potřebujete s něčím pomoct.

Vhodné pro věčné začátečníky a studenty na nižší úrovni (A2 – B1)


CC – CONVERSE WITH CONFIDENCE PACKAGE JFU – just for you
45 min x 5
£96


ENGLISH FOR MUSICIANS AND MUSIC LOVERS
45 min
£26
Pro všechny, kteří se chtějí bavit o hudbě, potřebují se naučit komunikovat v hudebně profesní oblasti a používat tak specifickou slovní zásobu. Také pro všechny ty, kteří zvažují studovat hudbu či jejich hudební nástroj na zahraniční univerzitě.


Kontaktovat lektorku

10 recenzí Adéla Peguerová

 1. 5 out of 5

  Láďa

  S Adélou se mi učí fantasticky. Potřeboval jsem pomoct hlavně s konverzací a už po prvních 5 lekcích se cítím silnější v kramflecích a více si hlídám i gramatiku a časy. Postupně spolu procházíme různé gramatické jevy a dáváme je rovnou do konverzace. Vždy mám od Adély po ruce seznam věcí, které už jsme probrali, včetně těch, které mi nešly a mohu se k nim vracet. S úsměvem mě dokáže upozornit na chybu a lekce s ní jsou plné skvělé nálady a vždy utečou jako voda.

 2. 5 out of 5

  Sára Strachová

  The lessons with Adel are really great and full of fun. They are also very important to me because they can significantly improve my English commutation skills. Adel is very patient, each lesson is well prepared and helps me in what I would like to improve. Thanks to Adel, I see progress in myself.
  Thank you so much! <3

 3. 5 out of 5

  Iva Buzašová

  Adélka je profesionální a zároveň velmi empatická lektorka. Vždy má úsměv na tváři a je pozitivně naladěná.Je nesmírně trpělivá i když student nemá zrovna svůj den 🙂
  Vždy má perfektně připravený program na celou hodinu.
  Jsem velmi ráda, že se mohu v AJ zdokonalovat právě s ní.
  Opravdu mohu jen doporučit.

 4. 5 out of 5

  Karolína Máchová

  Jestli hledáte někoho, kdo je milý, vstřícný, trpělivý a celou lekci se na Vás jen usmívá, je to právě Adélka. Hodiny jsou zajímavé, energické a perfektně připravené.
  Občas se cítím jako kdybych si povídala s kamarádkou, a ne se učila anglicky. Je to skvělý pocit se po lekci cítit motivovaně a pohodově, děkuji za příjemné chvíle. Mohu jen doporučit!!! 🙂

 5. 5 out of 5

  Kateřina Motalíková

  Adélu jsem kontaktovala ohledně přípravy na pohovor v angličtině. Nemluvila jsem roky a první pohovor v angličtině byl hotový trapas. Adéla je vážně nejlepší učitelka, kterou jsem měla. Přestala jsem se bát mluvit, vysvětlila mi gramatiku a za 5 lekcí mě perfektně připravila na pohovor, který jsem zvládla. Hodiny s ní utekly hrozně rychle. Jedna hodina je málo, dvě za sebou by byly lepší:-). Všem doporučuji!!

 6. 5 out of 5

  Lucie

  Pratelska, organizovana, charizmaticka ucitelka , se kterou jsem naprosto spokojena a muzu jen doporucit. L.M.

 7. 5 out of 5

  Pavla V.

  Adelá je jednoznačně skvělá. Je to velmi pozitivní člověk, zapálený do své práce. Využívá různé technologie a metody k tomu aby hodiny byly velice zábavné a co nejvíc užitečné. Vždy je možné se dohodnout, co danou hodinu budeme probírat. V jejím podání je i gramatika zábavná a jsem schopna ji konečně pochopit! Její znalosti jsou opravdu široké. Je skvělé, že jazyk ovládá takto perfektně, ale v nouzi vám dokáže pomoct i překladem do češtiny. 🙂 Je to první lektor s kterým se necítím trapně, když řeknu něco špatně. Vždy mi podá pomocnou ruku, popřípadě vysvětlí a jedeme zvesela dál. Už bych ji nevyměnila, na její hodiny se vždy těším. 🙂

 8. 5 out of 5

  Eva Obermajerová

  Hi, there,
  I’d like to thank Broňa for enabling me to meet Adélka. Although we can see each other only through the screen, Adélka became a likeable member of our family.
  I’m always looking forward to lesson with her. She can encourage me and makes me cheerful.😀 I recommend her to everone.

 9. 5 out of 5

  Lenka

  Adélka Ševčíková je veľmi milá, priateľská, trpezlivá, vždy pozitívne naladená a zábavná lektorka. Na hodiny s ňou sa vždy teším a i keď sa mi niekedy zdá, že som po celodennom pracovnom výkone na angličtinu už veľmi unavená, nakoniec by som si s ňou ešte ďalšiu 60 minútovku pokojne dala. V našich hodinách sa venujeme predovšetkým gramatike, ktorú som na škole zo srdca nenávidela, ale Adélka mi preberané gramatické javy dokáže tak dobre a jednoducho vysvetliť, že ma gramatika dokonca začala baviť a aj zadané úlohy si robím s radosťou. Všetko prebrané učivo nájdem uložené v google dokumente, ktorý Adélka špeciálne pre mňa vytvorila. Okrem poznámok, fráz a slovíčok z prebranej látky si tam nájdem aj zaujímavé tipy na užitočné stránky, podcasty, knihy doporučené lektorkou. Jednoducho povedané, Adélka je skvelá učiteľka, ktorá mi vždy vylepší deň! 😀  

 10. 5 out of 5

  Michal

  Adéla je velmi zábavná a chápající lektorka. Hodina s ní neuvěřitelně rychle uteče. Tolik nadšení pro svoji práci jsem dlouho neviděl.

Přidat recenzi