Helena Flámová

(Hodnocení: 3)

Lektorka momentálně nabízí pouze jazykové konzultace a mentoring.

„Každý, kdo se naučil mluvit svým mateřským jazykem, se je schopen naučit i jakýkoliv další cizí jazyk.“

Jakým stylem učíš?

Základem je pro mě vztah s člověkem, se kterým pracuju. Zajímám se o to, co ho baví, jakou má práci, o čem sní. Na základě toho, co mi o sobě klient prozradí, mu individuálně připravím lekci. Na začátku každé lekce si shrneme, co jsme dělali minule, navážeme. Poslechy, četbu a gramatická cvičení nechávám klientovi na doma, během lekce se věnujeme konverzaci, vysvětlení nové látky a doladění nejasností. Svůj výukový styl vnímám jako variantu toho, čemu se říká v mezilidských vztazích „respektující“ styl.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vztah s klientem, naladění na jednu vlnu a samozřejmě ustavičný a znatelný progres.

Proč tě baví učit?

To nevím :-)) Možná proto, že mě to nabíjí energií. Mám ráda lidi a vzájemné sdílení.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Motivovaný člověk, který ví, čeho chce dosáhnout, ale nemá úplně jasno v tom, co má přesně dělat. Už se učí několik let, hodně se nadřel a výsledky tomu stále neodpovídají. Je odhodlaný udělat vše, co je v jeho silách, nelibuje si v tom, co všechno nejde, ale snaží se přijít na to, jak to udělat, aby to šlo. Takového člověka stačí navést a výsledky jsou vidět okamžitě. – Ovšem, co je v životě ideální, že? 🙂

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Všeobecná a obchodní angličtina. Angličtina pro bezpečnostní techniky.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Magisterské studium anglické filologie na FFUP. Zkušenosti s výukou ve firmách, v jazykovce, na gymnáziu, s individuální online výukou.

Co tě baví krom učení?

Toho je! Mě baví se dozvídat nové věci, ráda se nechávám nadchnout od druhých. Mezi mé záliby patří sport (plavání, inline, horolezení, lyžování) a bojová umění (aikido, různé formy sebeobrany), historie, jazyky, psychologie a seberozvoj, ruční práce (pletu, háčkuju, vyšívám), společenské hry, četba…

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

energie, motivace, radost

Nabízené služby

Jazykové konzultace a mentoring
3800 Kč (cca 90 min + výstupní zpráva)

Kontaktovat lektorku
Lektorka momentálně nabízí pouze jazykové konzultace a mentoring.

3 recenze Helena Flámová

  1. Jana Novotná

    Perfektní jazyková mentorka, která mne naučila se učit. Výborný přístup, když viděla, že nestíhám vždy zastavila a vysvětlila. Od října 2020 doposud – spokojenost.

  2. Eva

    Paní Helenu mohu jen doporučit 🙂. Vše přizpůsobí vaším potřebám ☺️.

  3. Jitka Příhodová

    Díky Heleně jsem se v Angličtině neskutečně posunula a mám velkou radost, že i mnohem více rozumím, když anglický jazyk slyším v běžné konverzaci. Helena je úžasná v přístupu, který je velice individuální a zaměřený na moje potřeby. Přirozeně a odjakživa obcházím veškerá pravidla, nechci je ani slyšet a natož se je učit ať šlo ve škole o jakýkoli předmět. Helena můj přístup respektuje a vše mu přizpůsobuje. Tréninkem a veselou a hravou formou do mě přímo angličtinu nalévá. Tedy pokud jste se léta snažili nějak protloukat anglickým jazykem a řešili, jak se konečně pohnout z místa… Helena je tou nejlepší volbou.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *