Andrea Petronyuk

Der, die, das psí vocas – nenechám vás v tom napospas!
0 hodnocení

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Němčina je už několik let mým koníčkem. Nyní jsem se rozhodla „bavit se“ i v práci. Ale nebojte se, nebude to jen o členech! I bez perfektní znalosti členů se dá vypilovat kvalitní němčina, za kterou se před “rodilákem” nemusíte stydět! Ukážu vám, že i zábavnou formou můžete šprechtit jako o závod!

Jak vypadá moje typická lekce

Gramatiku vnímám pouze jako prostředek ke komunikaci, a tak jsou moje lekce zaměřené především na konverzaci a procvičování probíraných frází z reálných životních situací. Lekce připravuji na míru, takže mluvíme o vašem životě a ne tolik o příbězích v učebnici. Díky příjemné a uvolněné atmosféře si ani nevšimnete, že jste se něco nového naučili.

S čím vám pomohu

  • osvojíte si mnoho užitečných idiomatických frázích typických pro různé komunikační situace v běžném i profesním životě
  • díky drilovacím cvičením si snadno zapamatujete nezbytně nutnou gramatiku
  • posílíte sebedůvěru ve vlastní komunikačních schopnosti
  • vylepšíte výslovnost a rytmus vašeho mluveného projevu
  • začnete komunikovat už od první lekce – začátečníci vítáni!
  • zjistíte, že se německy dá i zpívat 🙂

Jaké metody používám ve výuce

Bez mučení přiznávám, že ráda používám interaktivní moderní učebnice, které obsahují živý jazyk a přehledně zpracované fráze typické pro různé komunikační situace, zajímavé texty, a trochu té gramatiky. Cvičení max. personalizuji a doplňuji dalšími materiály (podcasty, online cvičení, obrázky, AI), a tak komunikujeme hlavně o vašem životě! Z lekce si odnesete prezentaci! Umím učit i bez učebnic!

Moje vzdělání

Odborné/lingvistické znalosti jsem získala v rámci studia Germanistiky na Univerzitě Palackého a Univerzitě Pardubice. Rok jsem strávila v rámci Erasmu na Universitě Leipzig.
Jsem také držitelkou certifikátu Goethe Institutu Deutsch Lehren Lernen – Naučit se učit němčinu DLL. Přes 10 let jsem pracovala v korporátu v dennodenním kontaktu s Němci.

Jak se spojíme

Učím online přes Google Meet, Zoom, Teams, Skype, v nouzi i přes Whats up nebo telefon. Záleží na vás, co vám nejvíce vyhovuje, nebo povolí firemní počítač!

Co mě baví kromě učení

Když neučím, jsem ráda v přírodě nebo cvičím jógu a pilates. Dovolenou trávím nejraději v termálech nebo u moře. A taky miluju dva německé seriály a moji rodinu 🙂

 

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
40 minut
Ve dvaceti minutách vám ukážu, jak to vypadá na mé lekci. Téma si zvolíte sami, nebo to necháte na mně. Potom se pobavíme o vašich cílech a možnostech pro naši vzájemnou spolupráci.

 

Standardní lekce
45 min./590 Kč
1-2 studenti
V této lekci zažijete němčinu naplno – konverzaci, gramatická a automatizační cvičení výslovnost, rolové hry. Pokud zvládnete číst a poslouchat audio sami, tak tím nemusíme na lekci ztrácet čas, a o to více komunikovat. Produktivní domácí úkoly a konzultace mimo lekci za poplatek viz níže.

 

Standardní lekce
60 min./790 Kč
1-2 studenti
V této lekci zažijete němčinu naplno – konverzaci, gramatická a automatizační cvičení výslovnost, rolové hry. Pokud zvládnete číst a poslouchat audio sami, tak tím nemusíme na lekci ztrácet čas, a o to více komunikovat. Produktivní domácí úkoly a konzultace mimo lekci za poplatek viz níže.

 

Skupinové a firemní lekce
90 min./350 Kč osoba
3-4 studenti
Platí vše výše uvedené, ale v delší časové dotaci, aby se dostal každý ke slovu. Díky aplikaci Zoom můžete pracovat i v páru a komunikovat s přáteli či kolegy v němčině.

 

Produktivní domácí úkoly, konzultace mimo lekci
+100 Kč/osoba
Ke standardním kurzům nabízím za poplatek i oblíbené produktivní úkoly (texty, video-, audionahrávky) nebo konzultaci mimo lekci (např. pracovní emaily, kontrola textů)- max. 1000 znaků včetně mezer. Nelze zakoupit jednotlivě!

 

Kontakt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Andrea Petronyuk“