Zuzana Vlčková

“ Laughter is the music of life.“
– Smích je hudbou života
5 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 5)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Otevřeme společně bránu do světa angličtiny! Nejradši učím začátečníky; studenty, kteří se cítí jako „věční“ začátečníci; a mírně pokročilé studenty, kteří se někde po cestě zasekli a ne a ne se posunout dál. Učím podle Callanovy metody, která je živá, zábavná, velmi intenzivní a studenti ji mají rádi (super je také pro pokročilejší studenty).

Jak vypadá moje typická lekce

Výuka podle Callana má jasně danou strukturu, v každé hodině se věnujeme převážně mluvení, dále pak čtení a psaní. Opakování je základ – v každé hodině vždy zopakujeme předchozí látku a přidáme něco nového. Postupně zapojuji i volnou konverzaci na různá témata, zábavné aktivity a hry, a věnujeme se i tomu, co student aktuálně potřebuje a na čem jsme se domluvili na ukázkové lekci zdarma. Každému studentovi pak posílám materiály a zdroje k samostudiu.

S čím vám pomohu

 • úplné začátky
 • rozmluvit se
 • konverzace, gramatika, výslovnost

Jaké metody používám ve výuce

Callanova metoda se zaměřuje převážně na mluvený projev a rozvoj slovní zásoby a gramatiky, neopomíjí ale ani psaní a čtení. Trénuje studenty používat i těžká souvětí. Všechno tohle budeme trénovat podle pravidel této metody + ráda si do hodin přidávám i vlastní aktivity, vše na míru každému studentovi.

Moje vzdělání

 • Mgr. v oboru Anglická filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci
 • dvouleté studium učitelské způsobilosti akreditované MŠMT
 • více než 10 let zkušeností s firemní, skupinovou, individuální, osobní i online výukou
 • metodický kurz Callanovy metody ukončený certifikátem opravňujícím tuto metodu vyučovat

Jak se spojíme

Online přes Zoom nebo Skype. Dostanete odkaz, přes který se budete přihlašovat na každou lekci.

Co mě baví kromě učení

Procházky a sport s rodinou, čtení, puzzle, filmy a seriály, sebevzdělávání

Nabízené služby
Ukázková hodina zdarma
30 minut
Během této půlhodinky mi řeknete, jak na tom s angličtinou jste (pokud nejste úplný začátečník, tak se vás anglicky na pár věcí zeptám) a jaký je váš cíl. Já vám vysvětlím, co je to Callanova metoda a jak funguje, hned si ji také vyzkoušíme, abyste přesně věděli, co vás čeká. Vy se potom sami rozhodnete, jestli vám tento styl výuky bude vyhovovat nebo ne.
Pokud chcete jen konverzační hodiny, řeknete mi vaši představu a na všem se domluvíme.

 

Individuální lekce
690 Kč / 50 minut
Lekce jen pro vás a vaši angličtinu. Závěrečným „bye“ to ale nekončí, budete ode mě dostávat materiály a tipy k samostudiu, práci na doma (pokud budete chtít) a feedback, podporu či radu kdykoliv bude potřeba.

 

Výuka ve dvojici
800 Kč pro oba / 50 minut
Nechcete do toho jít sami a máte parťáka? Výuka ve dvojici není problém. Součástí lekcí jsou podpůrné materiály, tipy ke studiu, domácí úkoly, zpětná vazba, podpora či rada, kdykoliv během týdne.

 

Konverzační půlhodinka
400 Kč / 30 minut
Potřebujete se rozmluvit, chcete se bavit o různých tématech a vylepšit váš projev? Ani tohle není problém, ráda pomůžu. Součástí i těchto lekcí jsou podpůrné materiály, feedback i domácí úkoly.

 

5 recenzí Zuzana Vlčková

 1. 5 out of 5

  Barbora Vacková

  Lektorka Zuzka je velmi kreativní, pečlivá, zodpovědná a kompetentní učitelka. Hodiny s ní jsou pro mne zábavné a zároveň plné nových poznatků, dynamické pasáže střídají pomalejší sekvence, mám čas se nadechnout, nicméně občas se mi (s dovolením) „kouří z hlavy“ 🙂 Postupujeme dle propracovaného schematu, mám i dostatek příležitostí aktivně si sama připravit povídání na aktuální téma, upevňuji si vazby i garatiku, mohu se na cokoli zeptat. Kvituji s povděkem korekce mých chyb ve výslovnosti, vždy dostanu užitečnou zpětnou vazbu. Děkuji!!

 2. 5 out of 5

  Josef Neuman

  Zuzka je perfektní, trpělivá lektorka plná elánu a neodradí ji ani pomalejší myšlenkové pochody, jako mám já 🙂

 3. 5 out of 5

  Hana

  Angličtina s p. Zuzkou mě velmi baví. Styl, kterým hodiny vede, mi vyhovuje a jako největší benefit shledávám to, že se často zažívám úspěšná. A díky tomu mám chuť jít dál.
  A co také velmi oceňuji, je shrnutí lekce emailem po lekci. Se spoustou tipů, vysvětlení, videí – p. Zuzka tomu dává obdivuhodné množství energie.

 4. 5 out of 5

  Petra Rauferová

  Angličtina na se Zuzkou Vlčkovou je zábavná, svižná a efektivní. Mám jí jednou týdně a mezi lekcemi se připravuju. Hned po skončení každé lekce Zuzka pošle probranou slovní zásobu, užitečné odkazy a domácí úkol. Callan metoda učí rychle reagovat na otázky a Zuzana ji doplňuje různými jinými cvičeními podle toho, co potřebuji zlepšit. Hodiny jsou přjemné, nabité motivující energií a přitom přátelské. Jako věčný začátečník se konečně na hodiny vždy těším a baví mě i příprava během týdne. Děkuji a doporučuji plně a s radostí.

 5. 5 out of 5

  Simona Kokešová

  Zuzana Vlčková, je skvělá lektorka. Hodina s ní vždy uteče, naučíte se s poštu nového. Zašle Vám doplňující podklady. Za mě super

Přidat recenzi