Zuzana Vlčková

(Hodnocení: 5)

Lektorka momentálně přijímá studenty pouze na
online jazykové koučování

Jakým stylem učíš?

Učím převážně podle Callanovy metody. Tato metoda je úplně jiná oproti klasickým metodám výuky – je živá, zábavná, velmi intenzivní a studenti dělají rychlý pokrok. Perfektní je pro úplné začátečníky a mírně pokročilé, přínosná je ale i pro vyšší úrovně. Výuku ráda kombinuji i s klasickou konverzací a jinými aktivitami dle potřeb studenta.
Na úvodní hodině, která je vždy nezávazná a zdarma, vždy metodu vysvětlím a ukážu, a teprve potom se každý rozhodne, zda bude pokračovat.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby se studenti cítili příjemně a aby dostali to, za co si zaplatí.

Proč tě baví učit?

Baví mě předávat své znalosti druhým. Radost mi pak přináší vidět své studenty, jak dělají pokrok a jsou sami se sebou spokojení.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Každý, kdo je rozhodnutý zapojit angličtinu do svého života. Úplný začátečník, věčný začátečník, mírně i středně pokročilý člověk.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Callanova metoda se zaměřuje převážně na mluvenou angličtinu, psaní, čtení, správnou výslovnost a rozvoj slovní zásoby a gramatiky. Do hodin zapojuji i konverzaci a vždy se věnujeme i tomu, co student konkrétně potřebuje. Každému studentovi pak posílám materiály a zdroje k samostudiu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

– titul Mgr. v oboru Anglická filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci
– v rámci programu celoživotního vzdělávání jsem absolvovala dvouleté studium učitelské způsobilosti akreditované MŠMT
– zkušenosti mám s firemní, skupinovou, individuální, osobní i online výukou
– metodický kurz Callanovy metody ukončený certifikátem opravňujícím tuto metodu vyučovat

Co tě baví krom učení?

Volný čas trávím s rodinou, společně sportujeme a cestujeme. Baví mě čtení a sebevzdělávání.

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

energická, empatická, přátelská

Nabízené služby
Online jazykové koučování
od 1.400 Kč za měsíc
Online jazykové koučování je studijní plán přímo na míru každému studentovi. Je určeno těm studentům, kteří se chtějí učit anglicky bez klasických hodin s lektorem a chtějí dostávat pravidelnou várku úkolů, která vás dovede k vašemu cíli. Já vás budu po celou dobu vašeho studia provázet, dávat vám úkoly a pravidelný feedback, pracovat ale budete sami, a to s různými materiály, aplikacemi, atd.
Pro více info mi napište zprávu.


Kontaktovat lektorku
Lektorka momentálně přijímá studenty pouze na
online jazykové koučování

5 recenzí Zuzana Vlčková

 1. Simona Kokešová

  Zuzana Vlčková, je skvělá lektorka. Hodina s ní vždy uteče, naučíte se s poštu nového. Zašle Vám doplňující podklady. Za mě super

 2. Petra Rauferová

  Angličtina na se Zuzkou Vlčkovou je zábavná, svižná a efektivní. Mám jí jednou týdně a mezi lekcemi se připravuju. Hned po skončení každé lekce Zuzka pošle probranou slovní zásobu, užitečné odkazy a domácí úkol. Callan metoda učí rychle reagovat na otázky a Zuzana ji doplňuje různými jinými cvičeními podle toho, co potřebuji zlepšit. Hodiny jsou přjemné, nabité motivující energií a přitom přátelské. Jako věčný začátečník se konečně na hodiny vždy těším a baví mě i příprava během týdne. Děkuji a doporučuji plně a s radostí.

 3. Hana

  Angličtina s p. Zuzkou mě velmi baví. Styl, kterým hodiny vede, mi vyhovuje a jako největší benefit shledávám to, že se často zažívám úspěšná. A díky tomu mám chuť jít dál.
  A co také velmi oceňuji, je shrnutí lekce emailem po lekci. Se spoustou tipů, vysvětlení, videí – p. Zuzka tomu dává obdivuhodné množství energie.

 4. Josef Neuman

  Zuzka je perfektní, trpělivá lektorka plná elánu a neodradí ji ani pomalejší myšlenkové pochody, jako mám já 🙂

 5. Barbora Vacková

  Lektorka Zuzka je velmi kreativní, pečlivá, zodpovědná a kompetentní učitelka. Hodiny s ní jsou pro mne zábavné a zároveň plné nových poznatků, dynamické pasáže střídají pomalejší sekvence, mám čas se nadechnout, nicméně občas se mi (s dovolením) „kouří z hlavy“ 🙂 Postupujeme dle propracovaného schematu, mám i dostatek příležitostí aktivně si sama připravit povídání na aktuální téma, upevňuji si vazby i garatiku, mohu se na cokoli zeptat. Kvituji s povděkem korekce mých chyb ve výslovnosti, vždy dostanu užitečnou zpětnou vazbu. Děkuji!!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *