Zuzana Vlčková

(Hodnocení: 5)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Učím převážně podle Callanovy metody. Tato metoda je úplně jiná oproti klasickým metodám výuky – je živá, zábavná, velmi intenzivní a studenti dělají rychlý pokrok. Perfektní je pro úplné začátečníky a mírně pokročilé, přínosná je ale i pro vyšší úrovně. Výuku ráda kombinuji i s klasickou konverzací a jinými aktivitami dle potřeb studenta.
Na úvodní hodině, která je vždy nezávazná a zdarma, vždy metodu vysvětlím a ukážu, a teprve potom se každý rozhodne, zda bude pokračovat.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby se studenti cítili příjemně a aby dostali to, za co si zaplatí.

Proč tě baví učit?

Baví mě předávat své znalosti druhým. Radost mi pak přináší vidět své studenty, jak dělají pokrok a jsou sami se sebou spokojení.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Každý, kdo je rozhodnutý zapojit angličtinu do svého života. Úplný začátečník, věčný začátečník, mírně i středně pokročilý člověk.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Callanova metoda se zaměřuje převážně na mluvenou angličtinu, psaní, čtení, správnou výslovnost a rozvoj slovní zásoby a gramatiky. Do hodin zapojuji i konverzaci a vždy se věnujeme i tomu, co student konkrétně potřebuje. Každému studentovi pak posílám materiály a zdroje k samostudiu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

– titul Mgr. v oboru Anglická filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci
– v rámci programu celoživotního vzdělávání jsem absolvovala dvouleté studium učitelské způsobilosti akreditované MŠMT
– zkušenosti mám s firemní, skupinovou, individuální, osobní i online výukou
– metodický kurz Callanovy metody ukončený certifikátem opravňujícím tuto metodu vyučovat

Co tě baví krom učení?

Volný čas trávím s rodinou, společně sportujeme a cestujeme. Baví mě čtení a sebevzdělávání.

Nabízené služby

LÉTO 2022

3-TÝDENNÍ ONLINE VÝZVA
3-týdenní výzva 1
pro „večné“ začátečníky a mírně pokročilé studenty, kteří by si rádi zajímavou formou zopakovali a upevnili základy angličtiny.3-týdenní výzva 2
pro středně pokročilé studenty, kteří základní gramatiku už zvládají a spíše by si chtěli rozšířit slovní zásobu na různá témata a potrénovat mluvení a vyjadřování.
Co to je a jak to funguje?
– učit se budete vlastním tempem a podle vašich časových možností
– každý pátek dostanete sadu „úkolů“ a materiály a budete mít jeden týden na to vše vypracovat a odevzdat
– na konci každého týdne ode mě dostanete podrobný feedbackKde budeme pracovat?
– ve virtuální třídě Google, kde vaši práci kromě mě nikdo neuvidí
– všechny materiály (odkazy, videa, články, e-booky) budou k dispozici i po skončení kurzuJaké úkoly budete dostávat?
– žádné nudné vyplňování cvičení a biflování gramatiky! Úkoly budou zábavné a různé – budeme sledovat videa, poslouchat písničky, číst články, pracovat s Internetem, používat různé aplikace, atd.Budete mluvit?
– určitě ano, a hodně!Na konci kurzu bude individuální online setkání
Cena: 1999 Kč
K dispozici od června
Pro podrobnější info a pdf obsah kurzu mě kontaktujte

 

Kontaktovat lektorku

Poslení volné místo pro výuku dvojic: čtvrtek od 13:00, 50min/800 Kč (400 Kč na osobu)

5 recenzí Zuzana Vlčková

 1. Barbora Vacková

  Lektorka Zuzka je velmi kreativní, pečlivá, zodpovědná a kompetentní učitelka. Hodiny s ní jsou pro mne zábavné a zároveň plné nových poznatků, dynamické pasáže střídají pomalejší sekvence, mám čas se nadechnout, nicméně občas se mi (s dovolením) „kouří z hlavy“ 🙂 Postupujeme dle propracovaného schematu, mám i dostatek příležitostí aktivně si sama připravit povídání na aktuální téma, upevňuji si vazby i garatiku, mohu se na cokoli zeptat. Kvituji s povděkem korekce mých chyb ve výslovnosti, vždy dostanu užitečnou zpětnou vazbu. Děkuji!!

 2. Josef Neuman

  Zuzka je perfektní, trpělivá lektorka plná elánu a neodradí ji ani pomalejší myšlenkové pochody, jako mám já 🙂

 3. Hana

  Angličtina s p. Zuzkou mě velmi baví. Styl, kterým hodiny vede, mi vyhovuje a jako největší benefit shledávám to, že se často zažívám úspěšná. A díky tomu mám chuť jít dál.
  A co také velmi oceňuji, je shrnutí lekce emailem po lekci. Se spoustou tipů, vysvětlení, videí – p. Zuzka tomu dává obdivuhodné množství energie.

 4. Petra Rauferová

  Angličtina na se Zuzkou Vlčkovou je zábavná, svižná a efektivní. Mám jí jednou týdně a mezi lekcemi se připravuju. Hned po skončení každé lekce Zuzka pošle probranou slovní zásobu, užitečné odkazy a domácí úkol. Callan metoda učí rychle reagovat na otázky a Zuzana ji doplňuje různými jinými cvičeními podle toho, co potřebuji zlepšit. Hodiny jsou přjemné, nabité motivující energií a přitom přátelské. Jako věčný začátečník se konečně na hodiny vždy těším a baví mě i příprava během týdne. Děkuji a doporučuji plně a s radostí.

 5. Simona Kokešová

  Zuzana Vlčková, je skvělá lektorka. Hodina s ní vždy uteče, naučíte se s poštu nového. Zašle Vám doplňující podklady. Za mě super

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *