Zuzana Vlčková

(Hodnocení: 5)

Lektorka momentálně příjmá pouze studenty na
7-denní letní výzvu

Jakým stylem učíš?

Učím převážně podle Callanovy metody. Tato metoda je úplně jiná oproti klasickým metodám výuky – je živá, zábavná, velmi intenzivní a studenti dělají rychlý pokrok. Perfektní je pro úplné začátečníky a mírně pokročilé, přínosná je ale i pro vyšší úrovně. Výuku ráda kombinuji i s klasickou konverzací a jinými aktivitami dle potřeb studenta.
Na úvodní hodině, která je vždy nezávazná a zdarma, vždy metodu vysvětlím a ukážu, a teprve potom se každý rozhodne, zda bude pokračovat.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby se studenti cítili příjemně a aby dostali to, za co si zaplatí.

Proč tě baví učit?

Baví mě předávat své znalosti druhým. Radost mi pak přináší vidět své studenty, jak dělají pokrok a jsou sami se sebou spokojení.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Každý, kdo je rozhodnutý zapojit angličtinu do svého života. Úplný začátečník, věčný začátečník, mírně i středně pokročilý člověk.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Callanova metoda se zaměřuje převážně na mluvenou angličtinu, psaní, čtení, správnou výslovnost a rozvoj slovní zásoby a gramatiky. Do hodin zapojuji i konverzaci a vždy se věnujeme i tomu, co student konkrétně potřebuje. Každému studentovi pak posílám materiály a zdroje k samostudiu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

– titul Mgr. v oboru Anglická filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci
– v rámci programu celoživotního vzdělávání jsem absolvovala dvouleté studium učitelské způsobilosti akreditované MŠMT
– zkušenosti mám s firemní, skupinovou, individuální, osobní i online výukou
– metodický kurz Callanovy metody ukončený certifikátem opravňujícím tuto metodu vyučovat

Co tě baví krom učení?

Volný čas trávím s rodinou, společně sportujeme a cestujeme. Baví mě čtení a sebevzdělávání.

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

energická, empatická, přátelská

Nabízené služby
7-denní letní výzva
2500 Kč
Chcete si „máknout“ a pracovat na své angličtině celý jeden týden v kuse?
Výzva je určena pro mírně pokročilé studenty a „věčné začátečníky.“ Každý den Vás čeká 30 minutová konverzace ve stylu Callanovy metody a worksheet na další den.

Během 30-minutové konverzace si procvičíte rychlé a svižné reakce na otázky (Callanova metoda) a díky domácí přípravě zase různou slovní zásobu a gramatiku formou speakingu.

Příprava Vás přinutí aktivně se angličtině věnovat a aktivně mluvit po dobu celé výzvy.


UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA
Pokud Vás zajímá, jak Callanova metoda vypadá a co to vlastně je, napište mi a domluvíme si nezávaznou ukázku zdarma.


Kontaktovat lektorku
Lektorka momentálně příjmá pouze studenty na
7-denní letní výzvu

5 recenzí Zuzana Vlčková

 1. Simona Kokešová

  Zuzana Vlčková, je skvělá lektorka. Hodina s ní vždy uteče, naučíte se s poštu nového. Zašle Vám doplňující podklady. Za mě super

 2. Petra Rauferová

  Angličtina na se Zuzkou Vlčkovou je zábavná, svižná a efektivní. Mám jí jednou týdně a mezi lekcemi se připravuju. Hned po skončení každé lekce Zuzka pošle probranou slovní zásobu, užitečné odkazy a domácí úkol. Callan metoda učí rychle reagovat na otázky a Zuzana ji doplňuje různými jinými cvičeními podle toho, co potřebuji zlepšit. Hodiny jsou přjemné, nabité motivující energií a přitom přátelské. Jako věčný začátečník se konečně na hodiny vždy těším a baví mě i příprava během týdne. Děkuji a doporučuji plně a s radostí.

 3. Hana

  Angličtina s p. Zuzkou mě velmi baví. Styl, kterým hodiny vede, mi vyhovuje a jako největší benefit shledávám to, že se často zažívám úspěšná. A díky tomu mám chuť jít dál.
  A co také velmi oceňuji, je shrnutí lekce emailem po lekci. Se spoustou tipů, vysvětlení, videí – p. Zuzka tomu dává obdivuhodné množství energie.

 4. Josef Neuman

  Zuzka je perfektní, trpělivá lektorka plná elánu a neodradí ji ani pomalejší myšlenkové pochody, jako mám já 🙂

 5. Barbora Vacková

  Lektorka Zuzka je velmi kreativní, pečlivá, zodpovědná a kompetentní učitelka. Hodiny s ní jsou pro mne zábavné a zároveň plné nových poznatků, dynamické pasáže střídají pomalejší sekvence, mám čas se nadechnout, nicméně občas se mi (s dovolením) „kouří z hlavy“ 🙂 Postupujeme dle propracovaného schematu, mám i dostatek příležitostí aktivně si sama připravit povídání na aktuální téma, upevňuji si vazby i garatiku, mohu se na cokoli zeptat. Kvituji s povděkem korekce mých chyb ve výslovnosti, vždy dostanu užitečnou zpětnou vazbu. Děkuji!!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *