Zuzana Bzonková

„Spolupracuji s těmi, pro než je jazykový a osobnostní rozvoj prioritou.“
4 hodnocení
(Hodnocení: 4)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Neprodávám zázraky; výsledky závisí především na vaší každodenní práci. Ale aby to nebyla jen dřina, pomáhám s nastavováním užitečných návyků, nabízím zajímavá témata s přesahem a pootevírám dveře do jiných zemí a kultur. Důraz kladu na praktickou slovní zásobu, funkční gramatiku, porozumění, komunikační dovednosti a správnou výslovnost. Zajímá mě přirozený jazyk v každodenním životě.
Lekce se nesou v uvolněném přátelském duchu, tvořím je vám na míru a komunikujeme spolu pouze anglicky, abyste dělali rychlé pokroky.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vzájemné sympatie a vzájemná inspirace. Věřím totiž, že se učíme především od těch, které máme rádi. Přátelský a rovnocenný vztah mezi studentem a učitelem je pro mě zásadní.

Proč tě baví učit?

Vidím v tom smysl. Je to běh na dlouhou trať, ale mí studenti vykazují známky pokroku z týdne na týden, což mě nabíjí.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Vnitřně motivovaný, ochoten na sobě denně pracovat a občas vystupovat z komfortní zóny. Já vím, je to místy nadužívaný pojem, ale bez toho není rozvoje.
V angličtině středně pokročilý až pokročilý.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Většinou to bývají komunikační dovednosti, neboť těm je většinou ve školní výuce dáno málo prostoru. A rozhodně VÝSLOVNOST, protože ta mnohdy utváří první a druhý dojem.
V mých lekcích jsou ale zastoupeny všechny oblasti a to, kterým se budeme věnovat nejvíce, se odvíjí od potřeb studentů.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vysokoškolské vzdělání v oboru Učitelství anglického jazyka pro SŠ.
Roky strávené v cizině (mj. Nový Zéland), pracovní pozice jako lektorka, asistentka učitele na bilingvní SŠ ve Španělsku a učitelka na ZŠ v Česku.
AJ učím od r. 2011.

Co tě baví krom učení?

Tanec (swing, blues, kontaktní improvizace, bachata, salsa, kizomba,…), smysluplné rozhovory, práce na zahradě (dokonce i úklid) a učit se novým věcem. A taky spát a nedělat občas nic.

Nabízené služby
Poznávací čtvrthodinka
15 minut zdarma
Než navážeme spolupráci, pojďme se potkat a popovídat si, mj. o vašich potřebách a očekáváních.

 

Individuální lekce
60 min za 650 Kč
Pro studenty úrovně B1-C1, kteří se chtějí zlepšit ve svém projevu, zmírnit nejistotu, rozšířit slovní zásobu a zdokonalit gramatiku a výslovnost. Obsah lekcí a tempo se bude odvíjet od vašich zájmů a potřeb.

 

Denní kontakt
4 týdny za 4200 Kč (tj. 20 pracovních dnů v kontaktu + 8×15 min telefonátů)
Denně používat angličtinu je to nejužitečnější, co můžete pro svůj rozvoj udělat, ale málokomu se to daří praktikovat bez podpory a zpětné vazby. Abyste se nemuseli stěhovat do ciziny nebo utrácet desítku měsíčně za časté lekce, nabízím vám být se mnou v kontaktu přes Telegram či WhatsApp, a to denně.
Jak to funguje?
Budete od mně dostávat drobné úkoly a psát a nahrávat mi audio zprávy, ke kterým vám denně poskytnu jazykovou zpětnou vazbu. Během týdne (po-pá) si také 2x zavoláme, v předem zvolených časech. Od sebe si odpočineme pouze o víkendech. Již po měsíci lze pozorovat výrazné zlepšení v jazyce, především v pohotovějším vyjadřování.
Vhodné i pro rodiče malých dětí a ty s nepravidelným rozvrhem, kteří se sice nemohou zavázat k pravidelným lekcím, ale vyhradí si na AJ kdykoli přes den alespoň 20-30 min.

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

4 recenze Zuzana Bzonková

 1. Magda M.

  I higly recomennd you Zuzka as an English teacher. She is very friendly, empathetic, nice person with perfect knowledge of English and pronunciation! She can help you a lot with English. Her English lessons are completely adapt to your needs and are very inspiring.

 2. Natasha

  Zuzka has a vibrant personality, yet she’s also calm. Her lessons were inspiring, dynamic and fun, intensive but sometimes soothing and almost therapeutic, which was unique. It was like catching up with a friend and I always looked forward to them. She’s introduced me to a few highly interesting people online I’ve listened to since then. She helped me a great deal with my pronunciation and gently pushed me into working on daily basis, which – over time – paid off and I became a confident user of English.

 3. Vojtěch Klos

  Výborná lektorka, která vás dokáže hravě a energeticky učit. Neustále hledá způsoby jak zlepšit svůj styl učení a dokáže se přizpůsobit různým studentům. Také pořádá pravidelné schůzky jak v češtině tak v angličtině, při kterých rozvíjí komunikační dovednosti všech zúčastněných. Doporučuji všem, kteří jsou ochotni pravidelně zlepšovat svou angličtinu.

 4. Miki

  Super učitelka, která mi pomohla celkově s angličtinou. Oceňuji zajímavé konverzace, s kterými se angličtina dobře učí, a příjemnou atmosféru. Vřele doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *