Zuzana Bzonková

(Hodnocení: 3)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Spolupracuji s těmi, pro než je jazykový a osobnostní rozvoj prioritou.

Jakým stylem učíš?

Neprodávám žádné zázraky; výsledky závisí především na vaší každodenní práci. Aby to nebyla jen dřina, pomáhám s nastavováním užitečných návyků, nabízím zajímavá témata s přesahem a pootevírám dveře do jiných zemí a kultur. Důraz kladu na praktickou slovní zásobu, funkční gramatiku, porozumění, komunikační dovednosti a správnou výslovnost. Zajímá mě přirozený jazyk v každodenním životě.
Lekce se nesou v uvolněném přátelském duchu, tvořím je vám na míru a komunikujeme spolu pouze anglicky, abyste dělali rychlé pokroky.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vzájemné sympatie a vzájemná inspirace. Věřím totiž, že se učíme především od těch, které máme rádi. Přátelský a rovnocenný vztah mezi studentem a učitelem je pro mě zásadní.

Proč tě baví učit?

Vidím v tom smysl. Je to běh na dlouhou trať, ale mí studenti vykazují známky pokroku z týdne na týden, což mě nabíjí.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Vnitřně motivovaný, ochoten na sobě denně pracovat a občas vystupovat z komfortní zóny. Já vím, je to místy nadužívaný pojem, ale bez toho není rozvoje.
V angličtině středně pokročilý až velmi pokročilý.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Většinou to bývají komunikační dovednosti, neboť těm je většinou ve školní výuce dáno málo prostoru. A rozhodně výslovnost, protože ta často utváří první a druhý dojem.
V mých lekcích jsou ale zastoupeny všechny oblasti a to, kterým se budeme věnovat nejvíce, se odvíjí od potřeb studentů.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vysokoškolské vzdělání v oboru Učitelství anglického jazyka pro SŠ.
Roky strávené v cizině (mj. Nový Zéland), pracovní pozice jako lektorka, asistentka učitele na bilingvní SŠ ve Španělsku a učitelka na ZŠ v Česku.
AJ učím od r. 2011.

Co tě baví krom učení?

Tanec, italština, smysluplné hluboké rozhovory, práce na zahradě, učit se novým věcem.

Nabízené služby
Poznávací čtvrthodinka
15 minut zdarma
Než navážeme spolupráci, pojďme se potkat a popovídat si, mj. o vašich potřebách a očekáváních.


Individuální lekce
60 min za 650 Kč
Pro studenty úrovně B1-C1, kteří se chtějí zlepšit ve svém projevu, zmírnit nejistotu, rozšířit slovní zásobu a zdokonalit gramatiku a výslovnost. Obsah lekcí a tempo se bude odvíjet od vašich zájmů a potřeb.


Denní kontakt
měsíc za 4200 Kč (tj. 20 pracovních dnů v kontaktu + 12×10 min telefonátů)
Denně používat angličtinu je to nejužitečnější, co můžete pro svůj rozvoj udělat, a abyste se nemuseli stěhovat do ciziny nebo utrácet víc než desítku měsíčně za časté lekce, nabízím vám být se mnou v kontaktu přes Telegram či WhatsApp, a to denně.
Jak to funguje?
Budete od mně dostávat drobné úkoly a psát a nahrávat mi audio zprávy, ke kterým vám denně poskytnu jazykovou zpětnou vazbu. Během týdne (po-pá) si také 3x zavoláme, vždy cca 10 minut, ve vámi zvolených časech. Od sebe si odpočineme pouze o víkendech. Již po měsíci tak lze pozorovat výrazné zlepšení v jazyce.
Vhodné pro rodiče malých dětí a časově vytížené, kteří se nemohou zavázat k pravidelným lekcím, ale mají kdykoli přes den chvilku času na angličtinu.


Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

3 recenze Zuzana Bzonková

  1. Natasha

    Zuzka has a vibrant personality, yet she’s also calm. Her lessons were inspiring, dynamic and fun, intensive but sometimes soothing and almost therapeutic, which was unique. It was like catching up with a friend and I always looked forward to them. She’s introduced me to a few highly interesting people online I’ve listened to since then. She helped me a great deal with my pronunciation and gently pushed me into working on daily basis, which – over time – paid off and I became a confident user of English.

  2. Vojtěch Klos

    Výborná lektorka, která vás dokáže hravě a energeticky učit. Neustále hledá způsoby jak zlepšit svůj styl učení a dokáže se přizpůsobit různým studentům. Také pořádá pravidelné schůzky jak v češtině tak v angličtině, při kterých rozvíjí komunikační dovednosti všech zúčastněných. Doporučuji všem, kteří jsou ochotni pravidelně zlepšovat svou angličtinu.

  3. Miki

    Super učitelka, která mi pomohla celkově s angličtinou. Oceňuji zajímavé konverzace, s kterými se angličtina dobře učí, a příjemnou atmosféru. Vřele doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *