Vladislav Sedláček

Info: Lektor momentálně nabízí pouze Angličtinu po telefonu
20 hodnocení
(Hodnocení: 20)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Na mých hodinách panují 3 základní principy:

Lekce podle Vás
Každý jsme jiný a to se promítá i ve výuce jazyků. Veškeré materiály a plány výuky uzpůsobím Vašim potřebám, od odbavení v hotelu na dovolené po pracovní pohovor v angličtině.

Radost z učení
Předávám lidem nejen znalosti, ale hlavně pozitivní energii. Všichni víme, že v klidné a zábavné atmosféře jdou hned všechny zábrany v komunikaci a učení pryč. Při mé výuce se leccos naučíte, ale hlavně také pobavíte.

Ukázka zdarma
Nevěříte, že Vás konečně rozmluvím a že Vás se mnou začne angličtina skutečně bavit? Tak se mnou zkuste první hodinu zcela zdarma.

 

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Chci, aby studenti poznali, že jazyky nejsou pouze o biflování slovíček a pochopení gramatiky. Je to také o interakci mezi studenty, legraci, kterou s námi lektory zažijete, a o poznávání nových lidí.

 

Proč tě baví učit?

Baví mne práce s lidmi, rozmanitost vyučování, vykouzlený úsměv na tváři studentů a pocit dobře odvedené práce.

 

Jak vypadá tvůj ideální student?

Student, který se nebojí pozitivní nálady a je zapálený do výuky, je ten pravý student.

 

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Můj lektorský itinerář sahá od obecné angličtiny, přes přípravu na certifikát či maturitu z angličtiny, až po obchodní a profesní angličtinu. Další má devíza je 10/15minutový telefonní hovor pro každodenní styk s angličtinou.

 

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?


• Certifikát prokazující úroveň C2 v anglickém jazyce (2019)
• Studuji pedagogickou fakultu Univerzity Hradce Králové, obor AJ-ON
• Absolvoval jsem jednosemestrový pedagogický pobyt na University of Findlay v USA, kde jsem studoval tamní učitelské praktiky, formy a metody a obohatil si tak své didaktické schopnosti v praxi

Co tě baví krom učení?

Sport je mojí velkou vášní, nejraději si s někým zapinkám na volejbale. A také si občas zahraji na klavír.

 

Nabízené služby
Angličtina po telefonu
(10 min/5 dní ZDARMA ukázka) – Zdarma / 5 x 10 min
(10 min) – 3400 Kč / 20 x 10 min
(15 min) – 3800 Kč / 20 x 15 min
Máte málo času? Nechce se Vám trávit hodiny před obrazovkou, ale i tak se chcete učit anglicky? Chcete se s angličtinou setkávat každý všední den? Zkuste angličtinu po telefonu!
Krátké lekce pravidelně každý všední den, v jakýkoliv čas si řeknete, 10/15 minut.
A to nejlepší – zkuste si první týden English phone calls zcela zdarma!

 

Kontaktovat lektora

20 recenzí Vladislav Sedláček

 1. Robert Z

  I have had English lesson with Vlada for almost a year. Vlada is always well prepared, during the lessons he carefully records the student’s mistake and at the end of the lesson he discusses them with the necessary explanation. I fully recommend Vladislav to everyone.

 2. Zuzana Z

  Vláďovi jsem se ozvala jako takový ten typický věčný začátečník. Sice se mi podařilo projít si roky angličtiny na škole a odmaturovat lépe než „dobře“, ale domluvit se v praxi pro mě byla noční můra. Angličtinu jsem nesnášela, roky jsem se snažila před ní utéct, ale zároveň jsem, ve své neschopnosti domluvit se, viděla větší a větší problém. Ve svých 24 letech jsem se rozhodla, že je čas s tím něco dělat. Po dalším odkládání a rozhlížení se po učiteli, jsem si vybrala Vláďu. Na rovinu jsem mu napsala, že angličtinu nesnáším a jestli mi s tím může pomoct. Odepsal něco jako, že to zkusíme a nabídl termín jedné bezplatné lekce.
  Angličtina s Vláďou mě dostala. Ze začátku jsem necítila žádný nátlak a mohla jsem se tak postupně rozmlouvat. Vláďa skvěle pracoval s chybou, několik prvních lekcí neříkal, že jsem něco udělala špatně, ale dával najevo, že rozumí a následně jsme pracovali na lepší variantě. To byla velká úleva od typického školního“špatně“. A to je jen začátek. Hodiny s Vláďou jsou zábavné, a přizpůsobené mým potřebám. Vláďa je vždycky v dobré náladě a často zlepší den i mně. Nečekala jsem, že to někdy budu moct říct, ale s Vláďou mě práce na mojí angličtině baví. Díky tomu jsem se rychle zbavila odporu, teď pracuji na zlepšování svojí angličtiny a poprvé mám pocit, že se vážně něco naučím. Díky Vláďo 🙂

 3. Jana

  Vláďo, posílám velký dík :), mám jen slova chvály :).
  Naše lekce po telefonu jsou zábavné, příjemné a utečou rychleji, než si přeju. Tento typ učení i Vláďu mohu jen doporučit, každý den anglicky mluvím s fajn člověkem a ještě k tomu nemusím nikam chodit.
  Diiiiiikyyyy !!

 4. Dávid

  Díky online hodinám angličtiny s Vláďou se mi povedlo úspěšně ukončit VŠ a státnice z angličtiny za 1. Nikdy nebyl s ničím problém a vždy jsem se moc těšil na hodiny s ním. Hodiny zábavné a vždy skvěle připraven. Prostě mohu jen doporučit a Vláďovy velké dííííík.

 5. Denisa

  Kdyby to šlo, tak dám i deset hvězdiček! 🙂 Angličtina s Vláďou bylo to nejlepší rozhodnutí. Šla jsem do kurzu s tím, že mám strach mluvit (radši jsem tedy nemluvila vůbec a AJ se roky vyhýbala) a teď už si na nějaký strach ani nevzpomenu. Je to super, baví mě to, ale škoda, že nemám víc času. Vláďa je skvělý učitel! Mohu jen doporučit!

 6. Aneta

  Vláďa is very professional, kind and patient teacher. His lessons are interesting and also funny. He’s a very insightful person with a lot of interests so It’s always a pleasure to speak with him.

 7. Štěpánka

  Lekce s Vláďou jsou pokaždé záživné a odcházíte z nich nabytí energií, i když před výukou jste nebyli v nejlepší náladě.
  Při hodinách Vám přirozeně vysvětluje gramatiku a slovíčka, která se pak doma nemusíte biflovat.
  Celkově výuka probíhá hravým způsobem, který si užijete, zasměje se a hlavně se přirozeně rozmluvíte.
  Za sebe rozhodně můžu jedině doporučit. 🙂

 8. Lucie

  Pokud uvažujete o lektorovi angličtiny pro sebe nebo své blízké či zaměstnance, vyberte si Vláďu ! Neskutečný lektor, vždy skvěle připraven a skvěle naladěn, výuka probíhá tak rychle, že se divíte, že už je konec. Naprosto přirozeně Vás naučí angllicky 🙂

 9. Máca

  Na Vláďu jen samá chvála. Lekce byly zábavné, velmi rychle utekly, skvělá výslovnost, vysvětlí, poradí, pomůže, naučí… To jaký je ve svém věku, nejen znalostmi, ale i lidskými vlastnostmi… Klobouk dolů. Pokud se budete učit s Vláďou, je to skvělá investice 🙂 Vláďo děkuji a hodně štěstí.

 10. Hanča

  Pokaždé se těším na hodinu s Vláďou.. je to skvělý učitel a člověk. Hodiny jsou zábavné, zajímavé, a díky tomu jsou skvěle. Rozhodně doporučuji

 11. Lubomira

  Vlaďa is a great and experienced teacher. Thanks to him, my conversational skills have significantly improved. He has a great overview and knowledge and we can talk about any interesting topics. I’m always looking forward to his lessons 🙂

 12. Zuzana B

  S Vláďou mám individuálku již třičtvrtě roku a nekončím. 😊 Vždy je výborně připravený, na kvalitní výuce mu záleží. Má opravdu širokou znalost AJ, ještě nebyl zaskočen žádným mým záludným dotazem. Hodiny probíhají v pohodové funny atmosféře, ani nevíte jak a začněte se sami rozmlouvat. 😉

 13. Sona

  Svoju angličtinu sa snažím zdokonaliť už dlhé roky. Vyskúšala som rôzne kurzy, súkromné hodiny, ale nebolo to celkom ono. S Vláďom mám hodiny angličtiny necelé 2 mesiace. Oceňujem, že sú to hodiny konverzácie šité mne na mieru. Vďaka jeho empatii a profesionalite nemám zábrany „speakovať“ počas celej hodiny. Má pripravené online aktivity, vďaka ktorým sa zábavným spôsobom precvičí gramatika. Oceňujem spôsob, akým mi dáva feedback a tiež to, že mi pripravuje online materiály a links , ktoré mám kedykoľvek k dispozícii.

 14. Dominik Deuse

  S Vláďou konverzujeme o nejrůznějších tématech a mohu říci, že se na každou hodinu těším. Vláďa je vnímavý a přátelský. Vřele doporučuji.

 15. Libor

  Vláďa je rozhodně učitel plný pozitivní energie, kterou přenáší na své studenty. V lekcích s ním se neobávám dělat chyby a to seš mi nikdy nestalo. Jeho lekce jsou šité přesně na míru mé úrovně. Z mého pohledu nelze jinak než dát 5 hvězd! Vláďo jen tak dál.

 16. Petra

  Asi 20 let jsem byla věčný začátečník. Angličtinu jsem brala jako nutné zlo, měla jsem hrůzu z toho, že budu muset na někoho promluvit, dopis jsem dala dohromady jen s pomocí překladače a nebyla jsem schopná se posunout dál, i když jsem angličtinu potřebovala k práci. Když jsem objevila projekt Virtuální jazykovka, tak jsem překonala sama sebe a oslovila Vláďu. Musím říct, že jsem nic lepšího nemohla udělat. Vláďovo nadšení je neuvěřitelné a nakažlivé. Přestala jsem se bát a angličtina mě začala bavit, což jsem dříve považovala za nemožné. Najednou mi i gramatika začala dávat smysl, přestože jsem angličtinu vždy považovala za naprosto chaotický a nestrukturovaný jazyk. Lekce s Vláďou jsou zábavné a tak různorodé, že se ani na chvíli nenudím a hodina uteče jako nic. Sice mě mimo lekce Vláďa moc nešetří a úkoly strávím někdy dost času, ale myslím si, že jen správně odhadl, že mě to vlastně baví, i když občas nadávám :-). Kdybych mohla, tak dám Vláďovi 10 hvězdiček.

 17. Barča

  Vláďa je to nejlepší, co mě na angličtinu mohlo potkat. Zažila jsem s ním jak online hodiny, tak face to face, ze kterých vždy chodím usměvavá. Vláďa nejen že předává skvělou energii a 99% času se směje, ale můžeme spolu hovořit úplně o všech tématech. Nikdy se nezasekne, že neví, nebo že by se teď chtěl bavit o něčem jiném. Jsme schopni spolu rozvést půlhodinovou diskuzi o čemkoliv. Vláďa je skvělý učitel se spoustou znalostí, ale hlavně skvělým přístupem! Mít takového učitele je naprosto skvělé

 18. Marcela G.

  Dobrý den 🙂 Vláďu jsem co by lektora zažila několikrát. Už na první pohled bylo vidět, jak ho angličtina baví a jak ho nesmírně těší předávat svoje jazykové znalosti dál. Lekce s ním byla zábavná, vyživující a utekla jako voda , Ráda na něj vzpomínám a chybí mi jeho nakažlivý optimismus 🙂 Vřele doporučuji !

 19. Radek

  Angličtina s Vláďou je skvělý zážitek, každá lekce obsahuje nové prvky a nová témata. Myslím, že je na mě vidět neustálý pokrok, za který vděčím Vláďově zapálení pro výuku angličtiny. Každá lekce mě nabije pozitivní energií a okamžitě se začínám těšit na další.

 20. Radek

  S panem Vláďou mám anglinu už rok a půl a musím říct, že je na každou hodinu skvěle připraven. Dost mě baví jeho forma výuky. Můžu všem doporučit. Bude to zábava.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *