Vladislav Sedláček

Slovíčko po slovíčku k jistotě v jazyku
21 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 21)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Kladu důraz na 3 zásady výuky:

Učení na míru: Učební materiály a plány budou přizpůsobené vašim konkrétním potřebám, ať už se jedná o rodinou dovolenou v zahraničí či přípravu na zaměstnání.

Učení s radostí: Kromě znalostí vnáším do výuky uvolněnou, pozitivní náladu, jelikož učit se efektivně znamená učit se s radostí.

Učení se s jistotou: Máte pochyby, že nebudu tím pravým pro vás? Tak si lekci nejdříve jen tak vyzkoušejte! Na 30 minut, se vším všudy, zcela zdarma.

Jak vypadá moje typická lekce

Začneme od vřelých „jak se máte“ konverzací, přes klíčová témata dané lekce, po konstruktivní zpětnou vazbu na jejím konci. Na závěr vyučovacího bloku vytvářím rekapitulační pracovní listy pro ujasnění si vašich jazykových nedokonalostí – ať už jde o výslovnost, gramatiku nebo nově osvojenou slovní zásobu.

S čím vám pomohu

Můj lektorský itinerář sahá od obecné angličtiny, přes přípravu na certifikát či maturitu z angličtiny, až po obchodní a profesní angličtinu. Mou devízou je 10/15minutový telefonní hovor pro každodenní styk s angličtinou.

Jaké metody používám ve výuce

Spojuji interaktivní aktivity, individuální vedení a reálný kontext k vašemu zlepšení. Zaměřuji se na praktické situace a poutavý obsah, který skutečně využijete. Prostřednictvím poutavých aktivit přibližuji jazyk co nejvíce studentovi a zároveň nabízím trefnou zpětnou vazbu, kterou ovšem nenarušuji hladký průběh hodiny.

Moje vzdělání

 • 5letá praxe v oboru spojená s individuálními i skupinovými lekcemi, a to jak on-line, tak face-to-face na základní i jazykové škole, či přímo u klientů ve firmách
 • Certifikát prokazující úroveň C2 v anglickém jazyce
 • Červený diplom obdržený během bakalářského studia učitelství angličtiny na Univerzitě Hradce Králové
 • Semestrový pedagogický pobyt na University of Findlay v USA, kde jsem studoval tamní učitelské metody a obohatil si didaktické schopnosti v praxi

Jak se spojíme

Setkáme se na videohovoru skrze aplikaci Whereby, či si zavoláme přes WhatsApp.

Co mě baví kromě učení

Dobrodružství. Mým největším je zatím putování Kanadou a východním pobřeží USA na vlastní pěst skrze Couchsurfing, kde jsem měl možnost poznat různorodé kultury a mnoho báječných lidí. Také si rád občas s někým zapinkám na volejbale nebo zahraji na klavír.
 

Nabízené služby
Půlhodinka zdarma
Ukázková lekce zdarma / 30 min
Nevěříte, že vás konečně rozmluvím a že vás se mnou začne angličtina skutečně bavit? Tak se mnou zkuste první půlhodinku zcela zdarma, kde si ujasníme váš cíl a stanovíme si přesný plán, jak jej společně dosáhnout.

 

Angličtina s Vláďou
Angličtina s Vláďou – 800 Kč / 60 min
Balíček 5x Angličtina s Vláďou – 3 750 / 5 x 60 min
Potřebujete zdokonalit svou pokročilou gramatiku, nebo jste úplný začátečník? Tak tento kurz je přímo pro vás! Na míru šitý, úrovni přizpůsobený a pozitivní energií a motivací nabitý.

 

Daily English phone calls
(10 min/5 dní ZDARMA ukázka) – Zdarma / 5 x 10 min
(10 min) – 3 400 Kč / 20 x 10 min
(15 min) – 3 800 Kč / 20 x 15 min

Máte málo času? Nemůžete trávit hodiny před obrazovkou, ale i tak se chcete učit anglicky? Chcete se s angličtinou setkávat každý všední den? Zkuste angličtinu po telefonu! Krátké lekce pravidelně každý všední den, v jakýkoliv čas si řeknete, 10/15 minut.
A to nejlepší – zkuste si první týden English phone calls zcela zdarma!

 

FCE/CAE/CPE příprava s Vláďou
FCE/CAE/CPE příprava s Vláďou – 800 Kč / 60 min
Plánujete skládat zkoušku Cambridge certifikátu? Připravím vás na ni!

 

21 recenzí Vladislav Sedláček

 1. 5 out of 5

  Petra

  S Vláďou jsem brala lekce po telefonu. Vždy mým největším problémem byla obava z mluvení a s Vláďou se mi povedlo překonat strach z konverzace v angličtině. Původně jsem si myslela, že budu jeho služeb využívat třeba jen 2 měsíce, ale viděla jsem tak velké pokroky, že jsme si volali snad 7 měsíců. Co je strašně skvělý a vždy jsem si to říkala, že se nemusím vůbec stydět, když udělám chybu, protože toho člověka na druhé straně telefonu, nikdy neuvidím. Vláďu můžu jako lektora stoprocentně doporučit. Je spolehlivý, kreativní a vždy lekce přizpůsobí maximálně vám na míru. Bavili jsme se o tématech, co mě zajímají, která jsou důležitá pro mou práci, ale taky jsme se bavili o každodenním životě. Mluvila jsem s ním o tom, co jsem chtěla říct svým přátelům, jen v angličtině. Poměrně dlouho pracuji a i časově mi Vláďa vždy vycházel vstříc, za což velké díky. Nikdy mě neopravoval uprostřed mluvení, pokud jsem si o to sama neřekla, ale až úplně na konci, což je skvělá věc. Po každém telefonátu mi posílal, na čem je třeba zapracovat a co nového jsme probrali, takže člověk třeba za měsíc vidí, jak se vyvíjí jeho slovní zásoba. Přesto všechno, je Vláďa taky skvělý člověk, který je otevřený a dokáže se bavit o jakémkoli tématu. Nic pro něj není problém a má dost velký rozhled. Často je i vtipný, takže se při hovorech zasmějete. Abych to ukončila, tak Vláďu rozhodně jako lektora doporučuju. Pomůže vám odstranit strach z mluvení, vylepší vaší výslovnost, slovní zásobu i gramatiku, a navíc je to moc fajn člověk.

 2. 5 out of 5

  Robert Z

  I have had English lesson with Vlada for almost a year. Vlada is always well prepared, during the lessons he carefully records the student’s mistake and at the end of the lesson he discusses them with the necessary explanation. I fully recommend Vladislav to everyone.

 3. 5 out of 5

  Zuzana Z

  Vláďovi jsem se ozvala jako takový ten typický věčný začátečník. Sice se mi podařilo projít si roky angličtiny na škole a odmaturovat lépe než „dobře“, ale domluvit se v praxi pro mě byla noční můra. Angličtinu jsem nesnášela, roky jsem se snažila před ní utéct, ale zároveň jsem, ve své neschopnosti domluvit se, viděla větší a větší problém. Ve svých 24 letech jsem se rozhodla, že je čas s tím něco dělat. Po dalším odkládání a rozhlížení se po učiteli, jsem si vybrala Vláďu. Na rovinu jsem mu napsala, že angličtinu nesnáším a jestli mi s tím může pomoct. Odepsal něco jako, že to zkusíme a nabídl termín jedné bezplatné lekce.
  Angličtina s Vláďou mě dostala. Ze začátku jsem necítila žádný nátlak a mohla jsem se tak postupně rozmlouvat. Vláďa skvěle pracoval s chybou, několik prvních lekcí neříkal, že jsem něco udělala špatně, ale dával najevo, že rozumí a následně jsme pracovali na lepší variantě. To byla velká úleva od typického školního“špatně“. A to je jen začátek. Hodiny s Vláďou jsou zábavné, a přizpůsobené mým potřebám. Vláďa je vždycky v dobré náladě a často zlepší den i mně. Nečekala jsem, že to někdy budu moct říct, ale s Vláďou mě práce na mojí angličtině baví. Díky tomu jsem se rychle zbavila odporu, teď pracuji na zlepšování svojí angličtiny a poprvé mám pocit, že se vážně něco naučím. Díky Vláďo 🙂

 4. 5 out of 5

  Jana

  Vláďo, posílám velký dík :), mám jen slova chvály :).
  Naše lekce po telefonu jsou zábavné, příjemné a utečou rychleji, než si přeju. Tento typ učení i Vláďu mohu jen doporučit, každý den anglicky mluvím s fajn člověkem a ještě k tomu nemusím nikam chodit.
  Diiiiiikyyyy !!

 5. 5 out of 5

  Dávid

  Díky online hodinám angličtiny s Vláďou se mi povedlo úspěšně ukončit VŠ a státnice z angličtiny za 1. Nikdy nebyl s ničím problém a vždy jsem se moc těšil na hodiny s ním. Hodiny zábavné a vždy skvěle připraven. Prostě mohu jen doporučit a Vláďovy velké dííííík.

 6. 5 out of 5

  Denisa

  Kdyby to šlo, tak dám i deset hvězdiček! 🙂 Angličtina s Vláďou bylo to nejlepší rozhodnutí. Šla jsem do kurzu s tím, že mám strach mluvit (radši jsem tedy nemluvila vůbec a AJ se roky vyhýbala) a teď už si na nějaký strach ani nevzpomenu. Je to super, baví mě to, ale škoda, že nemám víc času. Vláďa je skvělý učitel! Mohu jen doporučit!

 7. 5 out of 5

  Aneta

  Vláďa is very professional, kind and patient teacher. His lessons are interesting and also funny. He’s a very insightful person with a lot of interests so It’s always a pleasure to speak with him.

 8. 5 out of 5

  Štěpánka

  Lekce s Vláďou jsou pokaždé záživné a odcházíte z nich nabytí energií, i když před výukou jste nebyli v nejlepší náladě.
  Při hodinách Vám přirozeně vysvětluje gramatiku a slovíčka, která se pak doma nemusíte biflovat.
  Celkově výuka probíhá hravým způsobem, který si užijete, zasměje se a hlavně se přirozeně rozmluvíte.
  Za sebe rozhodně můžu jedině doporučit. 🙂

 9. 5 out of 5

  Lucie

  Pokud uvažujete o lektorovi angličtiny pro sebe nebo své blízké či zaměstnance, vyberte si Vláďu ! Neskutečný lektor, vždy skvěle připraven a skvěle naladěn, výuka probíhá tak rychle, že se divíte, že už je konec. Naprosto přirozeně Vás naučí angllicky 🙂

 10. 5 out of 5

  Máca

  Na Vláďu jen samá chvála. Lekce byly zábavné, velmi rychle utekly, skvělá výslovnost, vysvětlí, poradí, pomůže, naučí… To jaký je ve svém věku, nejen znalostmi, ale i lidskými vlastnostmi… Klobouk dolů. Pokud se budete učit s Vláďou, je to skvělá investice 🙂 Vláďo děkuji a hodně štěstí.

 11. 5 out of 5

  Hanča

  Pokaždé se těším na hodinu s Vláďou.. je to skvělý učitel a člověk. Hodiny jsou zábavné, zajímavé, a díky tomu jsou skvěle. Rozhodně doporučuji

 12. 5 out of 5

  Lubomira

  Vlaďa is a great and experienced teacher. Thanks to him, my conversational skills have significantly improved. He has a great overview and knowledge and we can talk about any interesting topics. I’m always looking forward to his lessons 🙂

 13. 5 out of 5

  Zuzana B

  S Vláďou mám individuálku již třičtvrtě roku a nekončím. 😊 Vždy je výborně připravený, na kvalitní výuce mu záleží. Má opravdu širokou znalost AJ, ještě nebyl zaskočen žádným mým záludným dotazem. Hodiny probíhají v pohodové funny atmosféře, ani nevíte jak a začněte se sami rozmlouvat. 😉

 14. 5 out of 5

  Sona

  Svoju angličtinu sa snažím zdokonaliť už dlhé roky. Vyskúšala som rôzne kurzy, súkromné hodiny, ale nebolo to celkom ono. S Vláďom mám hodiny angličtiny necelé 2 mesiace. Oceňujem, že sú to hodiny konverzácie šité mne na mieru. Vďaka jeho empatii a profesionalite nemám zábrany „speakovať“ počas celej hodiny. Má pripravené online aktivity, vďaka ktorým sa zábavným spôsobom precvičí gramatika. Oceňujem spôsob, akým mi dáva feedback a tiež to, že mi pripravuje online materiály a links , ktoré mám kedykoľvek k dispozícii.

 15. 5 out of 5

  Dominik Deuse

  S Vláďou konverzujeme o nejrůznějších tématech a mohu říci, že se na každou hodinu těším. Vláďa je vnímavý a přátelský. Vřele doporučuji.

 16. 5 out of 5

  Libor

  Vláďa je rozhodně učitel plný pozitivní energie, kterou přenáší na své studenty. V lekcích s ním se neobávám dělat chyby a to seš mi nikdy nestalo. Jeho lekce jsou šité přesně na míru mé úrovně. Z mého pohledu nelze jinak než dát 5 hvězd! Vláďo jen tak dál.

 17. 5 out of 5

  Petra

  Asi 20 let jsem byla věčný začátečník. Angličtinu jsem brala jako nutné zlo, měla jsem hrůzu z toho, že budu muset na někoho promluvit, dopis jsem dala dohromady jen s pomocí překladače a nebyla jsem schopná se posunout dál, i když jsem angličtinu potřebovala k práci. Když jsem objevila projekt Virtuální jazykovka, tak jsem překonala sama sebe a oslovila Vláďu. Musím říct, že jsem nic lepšího nemohla udělat. Vláďovo nadšení je neuvěřitelné a nakažlivé. Přestala jsem se bát a angličtina mě začala bavit, což jsem dříve považovala za nemožné. Najednou mi i gramatika začala dávat smysl, přestože jsem angličtinu vždy považovala za naprosto chaotický a nestrukturovaný jazyk. Lekce s Vláďou jsou zábavné a tak různorodé, že se ani na chvíli nenudím a hodina uteče jako nic. Sice mě mimo lekce Vláďa moc nešetří a úkoly strávím někdy dost času, ale myslím si, že jen správně odhadl, že mě to vlastně baví, i když občas nadávám :-). Kdybych mohla, tak dám Vláďovi 10 hvězdiček.

 18. 5 out of 5

  Barča

  Vláďa je to nejlepší, co mě na angličtinu mohlo potkat. Zažila jsem s ním jak online hodiny, tak face to face, ze kterých vždy chodím usměvavá. Vláďa nejen že předává skvělou energii a 99% času se směje, ale můžeme spolu hovořit úplně o všech tématech. Nikdy se nezasekne, že neví, nebo že by se teď chtěl bavit o něčem jiném. Jsme schopni spolu rozvést půlhodinovou diskuzi o čemkoliv. Vláďa je skvělý učitel se spoustou znalostí, ale hlavně skvělým přístupem! Mít takového učitele je naprosto skvělé

 19. 5 out of 5

  Marcela G.

  Dobrý den 🙂 Vláďu jsem co by lektora zažila několikrát. Už na první pohled bylo vidět, jak ho angličtina baví a jak ho nesmírně těší předávat svoje jazykové znalosti dál. Lekce s ním byla zábavná, vyživující a utekla jako voda , Ráda na něj vzpomínám a chybí mi jeho nakažlivý optimismus 🙂 Vřele doporučuji !

 20. 5 out of 5

  Radek

  Angličtina s Vláďou je skvělý zážitek, každá lekce obsahuje nové prvky a nová témata. Myslím, že je na mě vidět neustálý pokrok, za který vděčím Vláďově zapálení pro výuku angličtiny. Každá lekce mě nabije pozitivní energií a okamžitě se začínám těšit na další.

 21. 5 out of 5

  Radek

  S panem Vláďou mám anglinu už rok a půl a musím říct, že je na každou hodinu skvěle připraven. Dost mě baví jeho forma výuky. Můžu všem doporučit. Bude to zábava.

Přidat recenzi