Veronika Kuběnská

„Pleasure and action make the hours seem short.“ William Shakespeare
7 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 7)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Naše lekcie sa snažím čo najviac prispôsobiť presne vám na mieru. Všetko sa teda odvíja od našej dohody a spätnej väzby.
Učím v priateľskej a podporujúcej atmosfére a pomáham vám zbaviť sa všetkých strachov v angličtine.
Myslím si tiež, že lekcia by nemala byť o drilovaní, ale o komunikácii a otváraní obzorov.

Jak vypadá moje typická lekce

Na začiatku každej hodiny ma zaujíma, ako sa máte, čo máte nové a ako vám môžem pomôcť, aby ste mi to všetko porozprávali v angličtine.
Prípadne si zahráme nejakú jednoduchú hru, aby sme sa naladili a zaktivizovali.
Potom trénujeme všetko, čo máme v študijnom pláne – gramatiku, slovíčka, alebo len ďalej konverzujeme.
A na konci hodiny si to zhrnieme a možno ešte trochu potrénujeme.

S čím vám pomohu

 • zbaviť sa stresu z rozhovorov v angličtine
 • zbaviť sa vašich typických a opakovaných chýb
 • posunúť vašu výslovnosť v angličtine na vyšší level
 • lepšie porozumieť bežnej anglickej konverzácii vo filmoch, seriáloch, videách či na ulici
 • pripraviť sa na skúšky Cambridge alebo na maturitu
 • urobiť si poriadok v gramatike
 • skamarátiť sa s angličtinou

Jaké metody používám ve výuce

Nepoužívam žiadne konkrétne metódy vo všetkých svojich hodinách, vždy sa snažím prispôsobiť tomu, čo potrebujete a čo vám vyhovuje – s učebnicou alebo bez nej, gramatika, konverzácie, texty… Každý z nás je jedinečný a má svoje jedinečné potreby.
Vždy ale preberáme chyby z našej konverzácie, slovíčka a gramatiku. Všetko je zaznamenané na virtuálnej “tabuli”, ku ktorej sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Moje vzdělání

 • Cambridge certifikát CPE – C2 Proficiency
 • Teacher training na ETI Training Institute, Malta
 • Teacher training v Bell School of English, Cambridge
 • pravidelná účasť na konferencii P.A.R.K. School of English, Brno
 • takmer 10 rokov skúsenosti s výukou angličtiny v jazykových školách a ako OSVČ

Jak se spojíme

Učím online cez Skype, Google Meet i Zoom.
Je možná i výuka naživo u mňa (v širšom centre Brna).

Co mě baví kromě učení

Knihy, filmy, fotografovanie, príroda, cestovanie.

Nabízené služby
Úvodné stretnutie
30 minút zdarma
Krátke stretnutie, aby sme sa vzájomne trochu spoznali a vyjasnili si vaše očakávania.

 

Individuálne lekcie
60 minút – 790 Kč
60 minút len pre vás. Naša lekcia bude 100% prispôsobená vašim potrebám a cieľom v anglickom jazyku.

 

Konverzácie
30/45 minút – 390/585 Kč
Čaká vás skúška či pohovor v angličtine? Radi by ste prebrali zaujímavé témy a zároveň si precvičili anglický jazyk? Alebo potrebujete získať viac sebavedomia a konečne začať hovoriť po anglicky? Let’s talk!

 

Kontakt

7 recenzí Veronika Kuběnská

 1. 5 out of 5

  Zdenda

  Když jsem si asi před rokem řekl, že potřebuju a hlavně chci zlepšit svou mluvenou angličtinu, věděl jsem, že z časových důvodů je pro mě on-line lekce jediná možnost. Nechtěl jsem žádné skupinové lekce, ale hodiny šité na míru mně a pro mé potřeby. V tu dobu jsem si domluvil svou první hodinu s Veronikou. Jelikož jsem se vždy styděl mluvit anglicky a dělat chyby během mluvení, byl to docela významný výstup z komfortní zóny. Motivovaný, nicméně i vystrašený jsem absolvoval svou první půlhodinku, kde jsme si s Veronikou řekli mé cíle, důvody proč se chci v angličtině zlepšit a taky plán jak toho dosáhnout. Vyzkoušeli jsme si taky kratičkou a příjemnou konverzaci v angličtině, kde jsem zjistil, že obávat se dělaní chyb bylo z mé strany úplně zbytečné. Nekonalo se žádné nepříjemné souzení či okamžité učitelské opravování nebo nepříjemné pohledy reagující na to, kolik chyb jsem udělal. Díky skvělému přístupu Veroniky jsem angličtinu a obilnin výuku nevzdal a bezmála rok již pravidelně každý týden mám ve svém kalendáři vyhrazené místo na on-line hodinu angličtiny. V poslední době mám dokonce dvě lekce týdně a chystám se do toho pořádně šlápnout a s pomocí Veroniky dosáhnout vysněné úrovně mluvené angličtiny. To make a long story short (jak zní jeden z mých oblíbených idiomů), angličtina s Veronikou je skvělá, hodiny jsou zábavné příjemné a vždy se na ně těším. S každou hodinou ztrácím více a více strachu z mluvení a vždy se naučím něco nového.

 2. 5 out of 5

  Dalimil Toman

  Angličtina s Veronikou je radost, něco, na co se prostě těším a beru to v běhu týdne jako pohlazení po duši. Díky tomu stoupá i moje motivace do studia i schopnost překonat studijní krize, které občas přichází.
  Veroničin přístup skvěle reaguje na mé potřeby. Umožňuje mi lehce a přirozeně se rozvíjet v konverzaci a zároveň přináší novou slovní zásobu v tématech, která jsou pro mne důležitá. Veronika také umí velmi srozumitelně vysvětlit gramatiku a díky ní se mi daří zbavit se mnohých návyků v tom, co léta říkám a používám špatně, což je opravdu výzva :-).
  Veronika také velmi dobře reaguje na průběh hodiny a mé energie a dle potřeby zařazuje nejrůznější aktivity. Osobně mi velmi pomáhá i to, že s Veronikou společně řešíme vzdělávací plán, zaměření hodin, témata ke konverzaci, že ji prostě zajímá, co potřebuji, jak hodiny vnímám, že stojí o zpětnou vazbu. Prostě skvělý a zejména opravdu moc a moc motivující přístup založený na velké důvěře a zájmu.

 3. 5 out of 5

  Hanka

  Lekce s Veronikou mohu doporučit. Stále se malinko bojím mluvit, ale vždy to díky Veronice překonám a díky její pomoci se určitě zlepšuji.
  Vždy hodiny přizpůsobí, nejen časově ale i obsahem dle konkrétní situace. Jsem na výuku cizího jazyka dost netalentovaná a přesto to společně zvládáme 🙂 . Veronika je ochotná se jednak domluvit, jak bude výuka probíhat a i přizpůsobit tak, aby hodina měla smysl a to si velmi cením. A vřele ji jako učitelku doporučuji 🙂

 4. 5 out of 5

  Gabriela

  S Veronikou som „strávila“ krásne dva roky výučby angličtiny. Pokrok jednoznačne pripisujem výbornej a priateľskej lektorke. Veronika nielenže dokáže jednoducho vysvetliť učivo, ale vie aj motivovať k učeniu a výučbu prispôsobiť schopnostiam študenta. Oceňujem jej trpezlivosť a to, že aktívne počúva a opravuje chyby. Môžem ju vrelo odporučiť!

 5. 5 out of 5

  Blanka

  Veronika je výborná lektorka, která hodiny vede dle aktuální potřeby a přání studenta. Velký důraz klade na konverzaci, což je pro běžný život to nejdůležitější. Ve velmi trpělivá, snaží se, aby student na svoje chyby přišel sám, což je velmi didaktické. Rovněž je flexibilní, takže lze snadno změnit termín hodiny. Angličtinu s Veronikou rozhodně doporučuji.

 6. 5 out of 5

  Andrea

  Na hodiny s Veronikou se vždy těším stejně, jako když jdu s kamarádkou na kafe – tak přátelská a uvolněná atmosféra v hodinách panuje :). V hodinách neztrácíme čas s rozsáhlými teoretickými poučkami, které si asi všichni velmi dobře pamatujeme ze školy, naopak pokud je potřeba něco vysvětlit, tak je to na praktických příkladech. Velmi oceňuji Veroniky dobře mířené dotazy, díky kterým konverzace přirozeně plyne, a vy si ani neuvědomujete, že mluvíte anglicky. 🙂 Vyzdvihla bych také Veroniky trpělivý a respektující přístup a snahu plně se přizpůsobit mým potřebám. Zkrátka lekce s Veronikou rozhodně doporučuji!

 7. 5 out of 5

  Tomáš Hrbáček

  Lekce s Veronikou mohu jen doporučit. Oceňuji vstřícnost, profesionalitu a neutuchající entuziasmus pro výuku angličtiny. Lekce jsou zaměřeny na komunikaci a individuální potřeby klienta. Při lekcích máme dostatečný prostor ke konverzaci, neskáče do řeči, a když udělám chybu snaží se mě pomocí neverbální komunikace navést na správnou kolej. Což mi velmi pomáhá nad angličtinou přemýšlet a uvědomit si svoje chyby. Díky Veronice jsem se přestal obávat komunikovat v angličtině. Tedy velké díky.

Přidat recenzi