Simona Kuchařová

Do what you love, love what you do
3 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 3)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Namotivovat, rozmluvit a vypilovat co je potřeba společně poté. Učím s nadšením a respektem ke studentovi a jeho potřebám. Ráda předávám zkušenosti z mých x-let života ve Skotsku, Anglii a Spojených Státech, ať už to jsou idiomy, cestovatelské tipy či anglosaské zvyky (ty nejlépe autenticky, nejednou jsem pořádala večeři s krůtou k Díkůvzdání či zelená piva ke Dni svatého Patrika 🙂

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby se student cítil natolik bezpečně, že mluví a nebojí se dělat chyby. Ty jsou totiž vlastně velmi užitečné a pomáhají nám se posouvat dále, ostatně tak jako v životě 🙂 Samozřejmě s konstruktivní zpětnou vazbou.
Důležitá je pro mne také aktuálnost informací, které předávám dál. Ze studia lingvistiky jsem si vědoma, že se jazyk neustále vyvíjí. Proto se vždy snažím být up-to-date a učit aktuální angličtinu, né tu ze starých zaprášených učebnic.

Proč tě baví učit?

Baví mne motivovat lidi a vidět jejich nadšení a pokroky. It’s the best feeling in the world!

Jak vypadá tvůj ideální student?

Pohodář, který na sobě rád pracuje a na lekce angličtiny se těší. A když si na ně sem tam něco připraví, tak to je úplný ideál.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Konverzace tvoří pevný základ mých lekcí, od kterých se poté odvíjí zkoumání různých podob angličtiny, ať už je to královská British English, Americká kterou známe z Netflixu, či Skotština (o které vás snad přesvědčím, že se jí není proč bát:)
Akademická angličtina je mi blízká díky studiu vysoké školy ve Velké Británii. Ráda vám také pomůžu připravit se na pohovor či prezentaci. Také miluji učit děti, a to samozřejmě hravou formou výuky 🙂

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

 • titul MA English Language & Linguistics, Portuguese z University of Glasgow, Skotsko (4 roky)
 • Erasmus internship, asistent pedagoga ve škole, Portugalsko
 • TEFL (Teaching English as a Foreign Language) kurz
 • měsíční intenzivní kurz angličtiny v Bournemouth, Anglie
 • Au-Pair práce s dětmi; rok v Anglii, Německu a dva roky ve Spojených Státech

Co tě baví krom učení?

Afro-Brazilské bojové umění Capoeira, sport, umění, učení se cizích jazyků s každodenním streak na Duolingu 🙂 Miluji cestování a chození po horách s přáteli a termoskou teplého čaje nebo dobré kávy.

Nabízené služby
NICE TO MEET YOU
30 minut, zdarma
Pojďme si zavolat a lépe se poznat. Jaké jsou Vaše plány s angličtinou a co vás baví? Jaká forma výuky Vám nejlépe sedí? Já Vám naoplátku povím, co můžu nabídnout a snad najdeme společnou notu. Looking forward to meeting you soon!

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE šité na míru
5×50 minut 3000,-
10×50 minut 5750,-
Lekce připravené na základě Vašich zájmů a jazykových potřeb.
Sdílené Google dokumenty, ke kterým máte přístup kdykoliv. Sdílení materiálů, zadávání úkolů a feedback. GOAL: zlepšení se ve všech oblastech jazyka (speaking, reading, listening, writing) a cokoliv, co budete zrovna potřebovat.

 

POHODA ROZMLUVENÍ (po telefonu)
5×30 minut 2000,-
10×30 minut 3750,-
Ideální pro ty, kteří se chtějí rozmluvit tou nejpřirozenější formou; pokec na jakékoliv téma. Feedback a nová slovíčka zaslány po hovoru. GOAL: plynulá konverzace na jakékoliv téma a porozumění angličtině po telefonu.

 

POHÁDKOVÁ ANGLIČTINA
5×40 minut 2250,-
10×40 minut 4250,-
Angličtina pro děti formou her, pohádek, obrázků a dalších interaktivních materiálů. Sdílené flashcards přes platformu Quizlet, kde se děti mohou zábavnou formou procvičovat v probíraných slovíčkách. GOAL: vybudování kladného vztahu k angličtině, slovní zásoby, tvoření otázek a odpovědí, konverzace.

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

3 recenze Simona Kuchařová

 1. 5 out of 5

  Nina

  Simona vyučuje asi půl roku online moje dvě děti (13 a 11 let). Syn je z výuky od začátku nadšený, dcera přes počáteční obavy a pubertální ostych má o výuku též zájem. Simona vede hodiny tak, aby zohlednila jejich oblíbená témata a přitom je něco naučila, často je chválí a velmi dobře je motivuje, což jako máma velmi oceňuji. Děti výuka baví – kromě spontánní konverzace má Simona vždy připravené hry a aktivity zaměřené na prohloubení určitého gramatického či obsahového tématu. Dává jim prostor mluvit, vyjádřit se, projevit se. Simona vede perfektní přehled proběhlých témat a lekcí v excelu, kde jsou i různé odkazy pro děti, využívá classroom, jamboard, flashcards a různé jiné online aplikace – za naši rodinu doporučuji – živé, moderní a hezky vedené hodiny. Děti se svou angličtinou sklízejí ve škole úspěchy. Děkujeme Vám, Simi!

 2. 5 out of 5

  Jana

  Se Simčou se pravidelně potkáváme na lekcích po telefonu „Pohoda rozmluvení“ od září 2022. Na naše cally se vždy moc těším, protože Simča je báječná osůbka, se kterou je pořád co probírat a o čem se bavit. Postupně zjišťuji, že se už rozhovoru po telefonu v angličtině vůbec nebojím. Odbourala jsem svůj strach z toho cokoliv říct a nedej bože ještě špatně. Simča svým skvělým přístupem dokáže namotivovat a podpořit, i když zrovna nemám svůj den a nejde mi to úplně na jedničku. Takže pokud cítíte, že se chcete posunout a ostýcháte se někoho z lektorů oslovit, kontaktujte Simču Kuchařovou. Je to vážně skvělá volba!

 3. 5 out of 5

  Martina

  Se Simčou spolupracuji od začátku Covidu a musím říct, že se na lekce s ní vždycky moc těším. Pomohla mi překonat můj strach a stud z mluvení překlopit v úplnou závislost na angličtině 🤗. Roky jsem patřila mezi věčné začátečníky, vždycky jsem někde začala a během půl roku toho zase nechala. Nedovedla jsem si představit, že bych si někdy dokázala v angličtině uvolněně popovídat. Ještě stále se mám co učit, ale díky Simči jsem se konečně osmělila vyjet sama služebně do zahraničí a navázat nové kontakty. Dokázala jsem si nejen nezávazně popovídat u piva, ale i prezentovat svou práci před odborníky na akademické půdě!
  Simča mě toho nejen spoustu naučila, ale neskutečně mi zvedla sebevědomí a tím pomohla uvolnit můj blok k angličtině. Je to takový můj terapeut a já se moc těším na další hodiny s ní 🤗.

Přidat recenzi