Renata Šimonová

(Hodnocení: 4)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

„Společně najdeme tu Vaši cestu k angličtině“

Jakým stylem učíš?

Takovým, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Určitě se ale připravte na zápřah pro hlasivky – mluvení se v našich lekcích nemáte šanci vyhnout! A ano, občas na Vás vystřelím otázku, která nebyla v plánu – příprava pro život, no ne? Vždy jsou ale nejdůležitější Vaše cíle, potřeby a to, abyste se neustále posouvali vpřed. Snažím se učit tak, abyste se na konci každé hodiny těšili na tu další.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Student, pohodová atmosféra a stabilní internetové spojení! No a za další – z lektorských i sobeckých důvodů – chyby! Těmi se přece jak student, tak lektor (!) nejlépe učí, proto máte zákaz se za ně omlouvat a nechávat si je pro sebe. V případě, že je Váš jazyk dokonalý, hluboce smekám a chci se učit od Vás!

Proč tě baví učit?

Protože to má smysl. Protože je to výzva. Protože u toho nemá šanci zakrnět mozek. Je úžasné vidět, jak se počáteční ostych postupně mění v nadšení a narůstající sebevědomí.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Je odpočatý, má uvařenou kávu/čaj a těší se na naši hodinu. Nějaké základy už má a teď se chce hlavně pořádně rozmluvit. Nechybí mu chuť se neustále zdokonalovat, trocha humoru a hlas!

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Konverzace a výslovnost, Angličtina do života (general and everyday English), příprava na Cambridge exams.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

C2 Proficiency, TEFL, Mgr. v učitelství a ještě něco by se asi v šuplíku našlo. Nejvíc si však cením svých let v zahraničí, kde jsem si mohla jazyk zdokonalit sice ne ve škole, ale přímo v praxi (3 roky ve Skotsku, 7 let v Irsku).

Co tě baví krom učení?

Háčkování, tvoření a jakákoliv kreativní činnost, pečení, vaření, cestování, chození po horách a procházkách. Také mě baví stále dokola sledovat a číst Harryho Pottera, vždycky doufám, že Frodo nepřijde o prst a Anakin Skywalker o nohy. Jo a miluju tetování!

Je toho spousta – a taky je to skvělé téma pro konverzaci 😉

Nabízené služby
Poznávací třicetiminutovka
0,- Kč/ 20-30 min


Chci se rozmluvit
Společně najdeme témata, která rozebereme od shora až dolů 😉 vytvoříme „osobní slovníček“ v Google dokumentech a ve zpětné vazbě poopravíme výslovnost a mrkneme na gramatické tipy.

275,- Kč / 30 min
480,- Kč / 2 x 30 min týdně
480,- Kč / 60 min


Questions – it’s your turn to ask!
For everyone who wants to feel confident and comfortable when asking questions. Practice
makes perfect!

5 x 45’ / 2050,- Kč


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

4 recenze Renata Šimonová

 1. Marcela

  S Renčou hodně mluvíme a upravujeme moje zažité chybky ve výslovnosti. Podle Renči nic není „hrozné“ (jak já často říkám) – ale naopak na všem se dá pracovat a vše se dá vylepšit. Je pozitivní a snaží se mi hodně přizpůsobit, což s mým plánovacím naturelem určitě není jednoduché. Snaží se propojit témata, která mám ráda s gramatikou, kterou se potřebuji naučit. Připraví pro mě na míru cvičení, obrázek s článkem nebo třeba interaktivní hru. Rozhodně mi dodává kupu sebevědomí, neustále nějaké nové znalosti a za dobu, co spolu máme naše lekce, jsem se posunula jak v plynulosti, tak také ve znalostech. Naše kávové dýchánky plné angličtiny jsou the best! Momentálně spolu pracujeme na přípravě k FCE a já vím, že když do toho dám vše, tak to i díky Renče zvládnu 🙂

 2. Zdeněk Moupic

  Lekce probíhaly on-line a my jsme byli různorodý kolektiv, takže pro naši vyučující to muselo být hodně náročné. Přesto se Renata se vším perfektně a s velikou trpělivostí vypořádala. Všechen čas vyhrazený pro lekci byl vždy velmi dobře využitý. Bylo to fajn.

 3. Iva

  Renata je báječná lektorka, její angličtina je skvělá a umí své nadšení předat dál. Její hodiny mě velice baví, jsou pestré, přináší do výuky různé metody.
  A mluvíme a mluvíme, což je naprosto skvělé. Velmi dobře se orientuje ve všech oblastech jazyka, takže trénujeme výslovnost, rozvíjíme slovní zásobu, dotýkáme se gramatických věcí.
  A hlavně pořád chválí a chválí 😀
  Děkuji za všechno a těším se na další lekci!

 4. Sylvie

  Angličtina s Renatkou je prostě krásný zážitek. Vždycky se moc těším, kam se při našich hovorech dostaneme 🙂

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.