Renata Šimonová

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

„Společně najdeme tu Vaši cestu k angličtině“

Jakým stylem učíš?

Takovým, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Určitě se ale připravte na zápřah pro hlasivky – mluvení se v mých lekcích nemáte šanci vyhnout! A ano, občas na Vás vystřelím otázku, která nebyla v plánu – příprava pro život, no ne? Vždy jsou ale nejdůležitější Vaše cíle, potřeby a to, abyste se neustále posouvali vpřed. Snažím se učit tak, abyste se na konci každé hodiny těšili na tu další.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Student a stabilní internetové spojení! No a za další – z lektorských i sobeckých důvodů – chyby! Těmi se přece jak student, tak lektor (!) nejlépe učí, proto máte zákaz se za ně omlouvat a nechávat si je pro sebe. V případě, že je Váš jazyk dokonalý, hluboce smekám a chci se učit od Vás!

Proč tě baví učit?

Protože to má smysl. Protože je to výzva. Protože u toho nemá šanci zakrnět mozek. Abych mohla studentům předávat co nejvíc, musím na sobě také neustále pracovat.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Je odpočatý, má uvařenou kávu/čaj a těší se na naši hodinu. Můžete být klidně v pyžamu, hlavně, když Vám nechybí chuť se neustále zdokonalovat, nadšení, motivace, trocha humoru a hlas!

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Angličtina do života, konverzace a výslovnost, příprava na PET, FCE, CAE, CPE. Mojí specialitou je angličtina pro milovníky háčkování a Harryho Pottera. Mimo jiné se také zaměřuji na korektury a editace anglických i českých textů.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

CPE, TEFL, Mgr. v učitelství a ještě něco by se asi v šuplíku našlo. Nejvíc si však cením svých let v zahraničí, kde jsem si mohla jazyk zdokonalit sice ne ve škole, ale přímo v praxi (3 roky ve Skotsku, 7 let v Irsku).
Kromě doučování angličtiny jsem v těchto letech pracovala v rodinné kavárně, kde jsem se postupně stala manažerkou a starala se jak o zákazníky, tak o kuchyň i o cateringy. Právě tady jsem objevila svoji druhou velkou lásku – pečení – a rozšířila svoji slovní zásobu o spoustu výrazů ze slovníku Gordona Ramsayho.

Co tě baví krom učení?

Háčkování, tvoření a jakákoliv kreativní činnost, pečení, vaření, cestování, chození po horách a procházkách, hledání míst, kde mají nejlepší kávu a největší výběr přízí atd. Také mě baví stále dokola sledovat a číst Harryho Pottera, vždycky doufám, že Frodo nepřijde o prst a Anakin Skywalker o nohy…

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

kreativita, důslednost, trpělivost

Nabízené služby
Nekupujte zajíce v pytli – zkušební třicetiminutovka
0,- Kč/ 30 min


Pojďte se rozmluvit
Rozebereme všechna Vaše oblíbená témata od shora až dolů 😉
220,- Kč/ 30 min
400,- Kč / 2 x 30 min týdně


HP English – speaking buddies
You don’t need the Elder wand to conquer your FOE[1] or a Love potion to fall in love with speaking. Together, we will find your own non-magic-folk way 😉 All muggles – welcome!
Reducto pack: 5 x 30 min / 1050,- Kč
Engorgio pack: 10 x 30 min / 1980,- Kč
Groups of 2 – 3 muggles – get in touch for more info

[1] FOE – fear of English 😛


Korektury, opravy a editace psaných prací (českých / anglických)
Individuální ceny podle rozsahu


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Renata Šimonová”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *