Renata Šimonová

Společně najdeme tu Vaši cestu k angličtině
11 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 11)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Takovým, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Určitě se ale připravte na zápřah pro hlasivky – mluvení se v našich lekcích nemáte šanci vyhnout! A ano, občas na Vás vystřelím otázku, která nebyla v plánu – příprava pro život, no ne? Vždy jsou ale nejdůležitější Vaše cíle, potřeby a to, abyste se neustále posouvali vpřed. Snažím se učit tak, abyste se na konci každé hodiny těšili na tu další.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Student, pohodová atmosféra a stabilní internetové spojení! No a za další – z lektorských i sobeckých důvodů – chyby! Těmi se přece jak student, tak lektor (!) nejlépe učí, proto máte zákaz se za ně omlouvat a nechávat si je pro sebe. V případě, že je Váš jazyk dokonalý, hluboce smekám a chci se učit od Vás!

Proč tě baví učit?

Protože to má smysl. Protože je to výzva. Protože u toho nemá šanci zakrnět mozek. Je úžasné vidět, jak se počáteční ostych postupně mění v nadšení a narůstající sebevědomí.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Je odpočatý, má uvařenou kávu/čaj a těší se na naši hodinu. Nějaké základy už má a teď se chce hlavně pořádně rozmluvit. Nechybí mu chuť se neustále zdokonalovat, trocha humoru a hlas!

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Konverzace a výslovnost, Angličtina do života (general and everyday English), příprava na Cambridge exams.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

C2 Proficiency, TEFL, Mgr. v učitelství a ještě něco by se asi v šuplíku našlo. Nejvíc si však cením svých let v zahraničí, kde jsem si mohla jazyk zdokonalit sice ne ve škole, ale přímo v praxi (3 roky ve Skotsku, 7 let v Irsku).

Co tě baví krom učení?

Háčkování, tvoření a jakákoliv kreativní činnost, pečení, vaření, cestování, chození po horách a procházkách. Také mě baví stále dokola sledovat a číst Harryho Pottera, vždycky doufám, že Frodo nepřijde o prst a Anakin Skywalker o nohy. Jo a miluju tetování!

Je toho spousta – a taky je to skvělé téma pro konverzaci 😉

Nabízené služby
Poznávací třicetiminutovka
0,- Kč/ 20-30 min

 

Chci se rozmluvit
Společně najdeme témata, která rozebereme od shora až dolů 😉 vytvoříme „osobní slovníček“ v Google dokumentech a ve zpětné vazbě poopravíme výslovnost a mrkneme na gramatické tipy.

275,- Kč / 30 min
480,- Kč / 2 x 30 min týdně
480,- Kč / 60 min

 

Questions – it’s your turn to ask!
For everyone who wants to feel confident and comfortable when asking questions. Practice
makes perfect!

5 x 45’ / 2200,- Kč

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

11 recenzí Renata Šimonová

 1. 5 out of 5

  Zdeňka P.

  Lekce angličtiny s Renčou jsou super. Vždy je připravena s nějakým tématem, které je mi blízké, ale dost často se nám stane, že celou lekci jen prokecáme v angličtině. Velkou výhodou je „slovníček“, který Renča tvoří během naší konverzace, takže já si nemusím nic zapisovat a mohu se soustředit pouze na konverzaci. 🙂

 2. 5 out of 5

  Martin

  Renča je skvělá lektorka, na hodiny s ní se vždy těším. Vidím znatelné zlepšení od té doby, co jsme spolu začali.
  Renča je vždy skvěle připravená, hodiny s ní jsou různorodé a vždy velice zábavné.
  Jsem rád, že jsem s Renčou začal spolupracovat. 🙂

 3. 5 out of 5

  Kamila

  Asi budu dlouhá.
  Pro mě vždycky, už od gymplu, byla angličtina nutné zlo. Pracuju v nadnárodním korporátu, takže se s ní občas zákonitě potkám a trpím u toho. V rámci novoročního předsevzetí jsem se rozhodla přestat trpět, objevila jsem Broňu na instagramu a přes něj Renatu. Vybrala jsem si jí podle otázky výše – co tě baví krom učení – má to přesně jako já :-). A teď po pár měsících musím říct, že jsem měla šťastnou ruku. Renča is great, amazing, kind, pleasant, funny, sensitive, patient, empathetic, imaginative … Nepřijde mi to jako učení, spíš jako pokec s kamarádkou, se kterou se nemusím cítit blbě, když nevím. Děkuju, teď už netrpím, už je to jenom mírný strach. Jsem díky Renče na dobré cestě.

 4. 5 out of 5

  Tereza

  Renča je úžasná lektorka, pozitivní, podporující, trpělivá i vtipná. Na každou hodinu s ní se těším. Chtěla jsem se rozmluvit, a díky Renče se mi to daří. Hodiny jsou zábavné, ale zároveň se spoustu věcí naučím. Renča má skvělou angličtinu a umí ji předávat dál.

 5. 5 out of 5

  Petr

  Nejlepší angličtinářka, kterou jsem kdy měl. Usměvavá, vtipná, vždy připravená, můžu s ní řešit úplně všechno (jako s kámoškou) a navíc miluje Harryho Potrera, takže chodící, anglicky mluvící dokonalost. Doporučuji!

 6. 5 out of 5

  Tereza

  Hodiny s Renčou jsou skvělé, vždycky se na ně těším. Renča má skvělou angličtinu. Pomáhá mi odbourávat můj strach z mluvení, vždy chválí, povzbuzuje, hledá to dobré. Díky ní už mluvím mnohem víc uvolněně než dřív. Renča připravuje lekce tak, aby byly zábavné, ale zároveň užitečné.

 7. 5 out of 5

  Zuzka B.

  Renča je skvělá, stále usměvavá a velmi trpělivá lektorka, která má na každou lekci připravené zajímavé téma, díky kterému rozšiřujeme mou slovní zásobu a upravujeme zažité chyby ve výslovnosti. I přes mou trému a obavy z mluvení v aj během lekce stále o něčem povídáme, díky čemuž se pomaličku postupně zbavuji strachu z mluvení. Nikdy dříve se mi nestalo, že bych se při lekci angličtiny s někým tak nasmála a že bych se snažila sama ze své iniciativy něco vyprávět. Tohle totiž opravdu nejsou lekce, které se člověk snaží jen přetrpět a doufá, že nebude příliš dotazován a tudíž nebude muset moc mluvit 🙂 A ačkoliv plánování lekcí se mnou není vždy jednoduchá záležitost, Renča se mi snaží ze všech sil přizpůsobit a pohotově reaguje na změny mého časového rozvrhu.

 8. 5 out of 5

  Marcela

  S Renčou hodně mluvíme a upravujeme moje zažité chybky ve výslovnosti. Podle Renči nic není „hrozné“ (jak já často říkám) – ale naopak na všem se dá pracovat a vše se dá vylepšit. Je pozitivní a snaží se mi hodně přizpůsobit, což s mým plánovacím naturelem určitě není jednoduché. Snaží se propojit témata, která mám ráda s gramatikou, kterou se potřebuji naučit. Připraví pro mě na míru cvičení, obrázek s článkem nebo třeba interaktivní hru. Rozhodně mi dodává kupu sebevědomí, neustále nějaké nové znalosti a za dobu, co spolu máme naše lekce, jsem se posunula jak v plynulosti, tak také ve znalostech. Naše kávové dýchánky plné angličtiny jsou the best! Momentálně spolu pracujeme na přípravě k FCE a já vím, že když do toho dám vše, tak to i díky Renče zvládnu 🙂

 9. 5 out of 5

  Zdeněk Moupic

  Lekce probíhaly on-line a my jsme byli různorodý kolektiv, takže pro naši vyučující to muselo být hodně náročné. Přesto se Renata se vším perfektně a s velikou trpělivostí vypořádala. Všechen čas vyhrazený pro lekci byl vždy velmi dobře využitý. Bylo to fajn.

 10. 5 out of 5

  Iva

  Renata je báječná lektorka, její angličtina je skvělá a umí své nadšení předat dál. Její hodiny mě velice baví, jsou pestré, přináší do výuky různé metody.
  A mluvíme a mluvíme, což je naprosto skvělé. Velmi dobře se orientuje ve všech oblastech jazyka, takže trénujeme výslovnost, rozvíjíme slovní zásobu, dotýkáme se gramatických věcí.
  A hlavně pořád chválí a chválí 😀
  Děkuji za všechno a těším se na další lekci!

 11. 5 out of 5

  Sylvie

  Angličtina s Renatkou je prostě krásný zážitek. Vždycky se moc těším, kam se při našich hovorech dostaneme 🙂

Přidat recenzi