Petra Hegedüšová

0 hodnocení

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Jsem zastánkyní interaktivní, komunikativní, zábavné a empatické výuky, která se odvíjí od individuálních potřeb.

Pokud k angličtině nemáte pozitivní vztah, tak já vám pomůžu se pro ni nadchnout. Využívám různé situace, příklady a příběhy, aby to, co se v hodinách naučíte, bylo použitelné v reálném životě.

Věřím, že důvěra, přátelský přístup a bezpečné prostředí podporují učení. Ráda své studenty motivuji, stejně jako oni motivují a inspirují mě. Angličtina může být zábava a veškeré strachy či nejistotu lze hravě překonat! 🙂

Ve svých hodinách kladu důraz na:

  • rozvoj pozitivního vztahu k angličtině
  • podporu důvěry ve vlastní schopnosti
  • dosažení vašich vytýčených studijních cílů
  • komunikaci
  • pozitivní motivaci k učení
  • individuální potřeby

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vaše radost z učení! Vytvoření příjemné a bezpečné atmosféry, kde chyba je „kámoš“, díky kterému se učíme.

Proč tě baví učit?

Protože jsou studenti tak skvělí! Baví mě, jak každý přemýšlíme o věcech jinak a učíme se od sebe navzájem.

To, že každá hodina je jiná. Baví mě lidi motivovat, pomáhat jim a s radostí sledovat jejich pokroky. Baví mě vymýšlet kreativní a zábavné hodiny.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Každý člověk, který má chuť se učit. 🙂

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Podle mě jsou všechny oblasti důležité. 🙂 Já se zaměřuji zejména na komunikaci, protože tato oblast v klasických hodinách angličtiny chybí nebo na ni není dostatek času. S tím jde ruku v ruce budování sebedůvěry ve vlastní schopnosti a odbourání strachu z mluvení.

Učit se cizí jazyk tak, jako mateřský – poslechem a mluvením. I při konverzačních aktivitách se dá rozebírat gramatika a rozšiřovat slovní zásoba. Vše v jednom a podle potřeb studentů. 🙂

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Angličtinu učím už pár let a jsem držitelkou certifikátu CELTA, který jsem si udělala v průběhu svého magisterského studia ve Velké Británii.

Mám zkušenosti s výukou angličtiny v mateřské bilingvní škole, na základní škole i ve firmách, kde jsem doučovala dospělé. Studovala jsem MA in Educational Leadership and Management v Nottinghamu.

Ráda cestuji a kromě studia v zahraničí jsem byla i aupair v Irsku a v Německu.

Jedno léto jsem pracovala jako animátorka v dětském klubu v Chorvatsku, kde jsem pracovala v mezinárodním týmu a s dětmi z různých koutů světa. V tom nyní pokračuji a vedu projektově konverzační lekce českého jazyka (online), které navštěvují děti z různých zemí a kontinentů.

Co tě baví krom učení?

Baví mě toho hodně!:) Aktuálně mě fakt baví běhat a sledovat svoje pokroky. Vlastně se ráda učím a zkouším nové věci.

Taky ráda poznávám nové lidi a jejich kulturu. Miluju tanec, knížky, objevování a cestování a povídání si s lidmi. Taky s radostí navštěvuji galerie a muzea, ale i dobré restaurace. A nejradši navštěvuji svou rodinu, kamarády a kamarádky. 🙂

Nabízené služby
Ukázková „welcome“ lekce
20 minut
Společně se poznáme, budeme si povídat o tom, na čem chcete pracovat. Já vám představím svůj styl výuky a rovnou se spolu něco nového naučíme. Těším se na naše uvítací setkání. ☺

 

Individuální výuka jeden na jednoho
60 minut / 650 Kč
Pro všechny, kteří se chtějí rozmluvit, zlepšit si výslovnost, gramatiku, odbourat strach či nejistotu z angličtiny nebo si rozšířit slovní zásobu. A to vše interaktivní a zábavnou formou.
Na tématech lekcí se domluvíme individuálně. Hodinu připravím na základě vašich potřeb a požadavků. Budeme mít společný sdílený dokument, ke kterému se můžete vždy vracet.

 

Konverzace
45 minut / 390 Kč
Pro všechny, kteří chtějí a potřebují více prostoru k povídání v angličtině. Zajímavá témata dle vašeho i našeho společného výběru.

 

Každodenní situace, cestování a pokec
45 minut / 350 Kč
Pro všechny, kteří rádi cestují a chtějí se na svých cestách domluvit nebo seznámit. Základní i cool neformální a hlavně praktické fráze, které jsem nasbírala na svých cestách.

 

Příprava na maturitu
50 min / 400 Kč
2x 50 min týdně / 750 Kč
Pro všechny, kteří chtějí odmaturovat z angličtiny s úsměvem.

 

Veškeré lekce jsou pro všechny věkové kategorie i úrovně ☺

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Petra Hegedüšová“