Petra Davídková

(Hodnocení: 4)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Nenabízím Vám žádnou zázračnou metodu, díky které budete mluvit plynně za tři měsíce. Budeme makat, ale já Vám ukážu, že to může být i zábava. Lekce vytvářím na míru podle Vašich potřeb a cílů. Pracuji se skutečnými materiály a tématy, které využijete v reálném životě. Využívám interaktivní a moderní metody výuky. Moje práce mě opravu baví a věřím, že to bude bavit i Vás.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Nejdůležitější pro mě je můj student.

Proč tě baví učit?

Protože mám ráda angličtinu a mám ráda lidi. A moc mě baví, když můžu ostatním ukázat, že i učení může být zábava. Výuka pro mě není jen zaměstnání, je to můj velký koníček a cizí jazyky jsou součástí mého každodenního života.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Každý, kdo se rozhodne udělat ten zásadní krok a začne na sobě pracovat.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Mohu Vám pomoci zlepšit Vaší obecnou angličtinu, připravit se na maturitu nebo na zkoušku, pomoci Vám cítit se jistěji na cestách.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Magisterský titul na pedagogické fakultě UP.
Rozšiřující studium – obor Učitelství anglického jazyka pro SŠ na ZČU.

Co tě baví krom učení?

Ráda učím sama sebe. Ať už jsou to jazyky nebo jak se pečou croissanty. Stále chci objevovat něco nového. Miluju přírodu, cestování a svojí rodinu.

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

cílevědomá, nadšená, trpělivá

Nabízené služby
Individuální lekce
Cena 60 minutové lekce: 480 Kč
Netrapte se na skupinových kurzech a dosáhněte svých cílů rychleji díky individuálním lekcím. Sestavím Vám plán na míru podle Vašich potřeb a procvičíme přesně to, co potřebujete zlepšit. Délku lekcí přizpůsobím Vašim přáním. Cena se pak odvíjí od času, který společně strávíme.


Párová výuka
Cena 60 minutové lekce: 300 Kč za osobu
Pokud máte kamaráda nebo člena rodiny, který je na podobné jazykové úrovni jako Vy, můžete lekce absolvovat společně a podělit se tak o náklady. Partnera si ovšem musíte najít sami. Délku lekcí přizpůsobím Vašim přáním. Cena se pak odvíjí od času, který společně strávíme.


Malé skupiny
Cena 60 minutové lekce: 240 Kč za osobu
Malé skupiny jsou složené ze tří až čtyř studentů na podobné jazykové úrovni. Lekce můžete podobně jako u párové výuky absolvovat s kamarády, kolegy nebo členy rodiny a snížit tak náklady na jednotlivce. Další členy skupiny si ovšem musíte najít sami. Délku lekcí přizpůsobím Vašim přáním. Cena se pak odvíjí od času, který společně strávíme.


Mentoring pro samouky
Cena od 1500 Kč za 4 týdny
Pokud rádi pracujete samostatně nebo máte nepravidelný rozvrh, mentoring pro samouky je pro Vás ta pravá volba. Na první online konzultaci si ujasníme Vaše potřeby, cíle a množství času, který můžete výuce jazyka věnovat. Pak už to bude hlavně na Vás. Já Vám jednou týdně zašlu materiály k samostudiu a Vy si zvolíte, kdy je vypracujete. Ode mě očekávejte zpětnou vazbu a nálož práce na další týden. Pokud se chcete dozvědět víc, neváhejte mě kontaktovat.

Pokud chcete na Vaší angličtině opravdu zapracovat, můžete zkombinovat online lekce s jazykovým mentoringem.


Koverzace
Cena za 30 minut: 200 Kč
Potřebujete zlepšit Váš speaking? Během konverzačních půlhodinek si budeme společně povídat o každodednních tématech a budovat tak Vaši sebedůvěru během mluveného projevu.


Pokud si stále nejste jisti, napište mi a domluvíme si nezávaznou seznamovací lekci, která bude ZDARMA.

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

4 recenze Petra Davídková

 1. Lucie Mukenšnáblová

  Angličtina s Péťou… Jedním slovem úžasná. Je velmi příjemná, trpělivá a vše krásně vysvětlí. Upřímně bez tohoto jazyka se snad již nikde neobejdete a to co jsem se učila ve škole mi moc nedalo. Po pár online lekcích s Péťou jsem se naučila tolik nových věcí, ale zopakovala si i ty staré. Opravdu na sobě vidím zlepšení. Lekce je zábavná a zajímavá. Hodina mi vždy velmi rychle uteče, což je škoda. Materiály jsou vždy krásně připravené a hlavně interaktivně propracované, takže se slovíčka snáze zapamatují. Pokud se chcete zábavně a hlavně efektivně učit anglicky, tak vřele doporučuji.

 2. Tomáš

  „Nenabízím Vám žádnou zázračnou metodu, díky které budete mluvit plynně za tři měsíce. Budeme makat, …“ – Peťu som si vybral už po prečítaní prvých dvoch viet. Angličtinu sa pokúšam učiť už dlhší čas a viem, že bez desiatok hodín učenia to nepôjde. Stretávame sa 2x týždenne, a za sebou máme už približne 18 hodín. S Peťou sa snažím trénovať hlavne konverzáciu. Vyhovuje mi flexibilita, keď sú hodiny zamerané práve na to, čo si chcem precvičiť. Na konci hodiny poviem, čo by som si chcel precvičiť na ďalšej hodine (napríklad slovná zásoba súvisiaca s kuchyňou, zvieratami a podobne) a ďalšiu hodinu sa tomu venujeme. Keď si chcem precvičiť gramatiku (napríklad minulý čas), rozprávame sa o slovnej zásobe, ktorú si chcem precvičiť, v minulom čase. Alebo len konverzujeme o každodenných veciach. Peťa vie dodať aj motiváciu, ktorá je pri tomto anglickom ultramaratóne potrebná. Hodiny bývajú spestrené aj rozdielmi medzi češtinou a slovenčinou. A keď sa k tomu pridá ešte rozdielna americká a britská angličtina, rázom je hodina štvorjazyčná 🙂

 3. Timea

  Paráda! Na každé lekci s Petrou se naučím něco nového. K novým slovíčkům dostávám také pomůcky, jak si je jednodušeji zapamatovat, což je opravdu skvělé. Hodina vždy rychle uteče, protože je velmi zábavná a interaktivní. Jde vidět, že si na ní dá Petra záležet a pečlivě připravuje materiály. Na doma dostávám úkoly, a tak se na angličtinu zaměřuji i sama. Všechny materiály, které probereme v hodině, dostávám do Google Classroom. Tak se můžu i zpětně podívat na vše z předešlých lekcí. Nově probrané učivo zopakujeme na začátku další schůzky, a proto si ho více zafixuji. No co víc si přát?

 4. Ľubica

  Petra ma neustále prekvapuje tým, ako precízne a kvalitne má pripravenú každú lekciu. Hodiny sú zábavné, interaktívne, pripravené materiály zaujímavé a ešte aj vizuálne pekné :-). Petra dokáže vysvetliť učivo veľmi zrozumiteľne, je veľmi trpezlivá a milá. Počas hodiny mi venuje všetko svoje sústredenie, dokáže ma do lekcie vtiahnuť tak, že sa ani chvíľu nenudím a vôbec nevnímam ako rýchlo beží čas. Veľmi oceňujem aj Google Classroom, kde po lekcii nájdem všetko čo sme prebrali, počas hodiny si nemusím nič zapisovať a môžem sa naplno sústrediť.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *