Petra Davídková

Info: Poslední volná místa (viz kalendář na profilu)
10 hodnocení
(Hodnocení: 10)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Nenabízím Vám žádnou zázračnou metodu, díky které budete mluvit plynně za tři měsíce. Budeme makat, ale já Vám ukážu, že to může být i zábava. Lekce vytvářím na míru podle Vašich potřeb a cílů. Pracuji se skutečnými materiály a tématy, které využijete v reálném životě. Využívám interaktivní a moderní metody výuky. Moje práce mě opravu baví a věřím, že to bude bavit i Vás.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Nejdůležitější pro mě je můj student.

Proč tě baví učit?

Protože mám ráda angličtinu a mám ráda lidi. A moc mě baví, když můžu ostatním ukázat, že i učení může být zábava. Výuka pro mě není jen zaměstnání, je to můj velký koníček a cizí jazyky jsou součástí mého každodenního života.

 

Jak vypadá tvůj ideální student?

Každý, kdo se rozhodne udělat ten zásadní krok a začne na sobě pracovat.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Mohu Vám pomoci zlepšit Vaší obecnou angličtinu, připravit se na maturitu nebo na zkoušku, pomoci Vám cítit se jistěji na cestách.

 

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Magisterský titul na pedagogické fakultě UP.
Rozšiřující studium – obor Učitelství anglického jazyka pro SŠ na ZČU.
Certifikát C2 Proficiency (CPE).

Co tě baví krom učení?

Ráda učím sama sebe. Ať už jsou to jazyky nebo jak se pečou croissanty. Stále chci objevovat něco nového. Miluju přírodu, cestování a svojí rodinu.

Nabízené služby
Zkušební dvacetiminutovka
20 minut zdarma
Pojďme se seznámit a ujasnit si Vaše cíle!

 

Individuální lekce
10×50 minut – 5800 Kč
Netrapte se na skupinových kurzech a dosáhněte svých cílů rychleji díky individuálním lekcím. Připravím Vám lekce na míru a procvičíme přesně to, co potřebujete zlepšit.

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

Poslední volná místa (viz kalendář na profilu)

10 recenzí Petra Davídková

 1. Martina Štědronská

  Petru jsem oslovila se žádostí o pomoc s přípravou na zkoušku Cambridge z angličtiny. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy předtím takový typ zkoušky nedělala, tak jsem byla ráda, že Petra takovou zkouškou sama prošla a dokázala naše lekce tomu přizpůsobit. Lekce s ní mě velmi bavily. Měla je zábavné, kreativní a člověk se při nich nenudil. Určitě Petru jako lektorku mohu vřele doporučit, protože jsem zkoušku úspěšně složila.

 2. Tomáš R.

  Lekce s Petrou splňují přesně to, co jsem od nich očekával. Možná i víc než jsem si dokázal představit. Vždy je připravena a dokáže vše hezky vysvětlit. Hodina uteče strašně rychle, má spád, probere se to co má. Každou hodinu jsem si užil. Můžu jen doporučit. Přemýšlel jsem nad něčím negativním, co by se dalo ještě vylepšit a bohužel (bohudík) jsem na nic nepřišel. Za mne nejlepší lektorka AJ co jsem kdy měl.

 3. Léňa

  S Peťkou mávam konverzačné hodiny, takže celý čas sa plne venuje precvičovaniu a zlepšovaniu môjho „speakingu“. Som ešte zo starej školy, kde robenie chýb bolo neodpustiteľné a trestané a materiály, z ktorých sme čerpali príšerne nudné. Ak k svojej výuke hľadáte niekoho veľmi príjemného, nadmieru trpezlivého a neustále povzbudivého, Peťka bude tá správna voľba. Pri rozprávaní s ňou sa cítim uvoľnene a nebojím sa robiť chyby, nakoľko tie sú, ako Peťka hovorieva, prirodzenou súčasťou učenia sa jazyka. A čo sa materiálov týka na mieste nie sú žiadne obavy z nudných, nepoužiteľných textov. Každú lekciu som priam až v detskom očakávaní z toho, akú hru, alebo kvíz si dnes zahráme – milujem to! Takéto hodiny angličtiny ak by som mala pred dvadsiatimi rokmi aj na škole, už som mohla byť tááááák ďaleko.

 4. Rudolf

  Jsem velmi rád, že jsem měl tu možnost se doučit angličtinu právě s Petrou. Vytvořili jsme si plán, co jsem potřeboval se doučit a to Petra do puntíku splnila. Petra je jiná hlavně v tom, že má sociální cítění a chce člověku pomoci. Hodiny s ní byly perfektní, protože byly zábavné a poučné. Žádná nuda, jako je to s jinými lektory, kteří si chtějí splnit jen povinnost a vydělat. Petra do toho investuje i svůj čas vytvářením různých vlastních materiálů na procvičení dané látky. Nehledě na to, že používá Classroom, kde máte všechny materiály již napořád k dispozici + její vysvětlivky. A to nemluvím, že za Vás zapisuje anglická slovíčka do společného Google Word disku. Není zkrátka možné, aby jste danou věc nepochopili.

  Petro díky a ukládám si tvé mobilní číslo, jako „konečně správný lektor angličtiny“, když budu něco potřebovat nebo někdo z mého okolí.

  P racovitá
  E mpatická
  T rpělivá
  R acionální
  A traktivní

 5. Jana

  Petra je velmi zodpovědná, pečlivá a kreativní.
  Látku vysvětluje srozumitelně a přehledně. Během hodin využívá množství různých materiálů, které má vždy pečlivě připravené.
  Nová slovíčka zapisuje do slovníčku, ve kterém si je můžu pohodlně zopakovat.
  Všem, kteří váhají, moc doporučuji!

  Jana, 47let (i v tomto věku stojí za to, se do toho pustit ;-))

 6. Marian Kadlec

  Je to už přes čtvrt roku, kdy jsem se napočtvrté pustil do angličtiny. Oslovit Petru bylo jedno z nejlepších rozhodnutí za poslední dobu. Vede mne v angličtině jako přítel průvodce, ne jako učitel nebo lektor. Je to chytlavé, zábavné a hodně přizpůsobitelné. Připravuje skvělé týdenní plány, témata a průběžně si se mnou povídá. Je neuvěřitelně trpělivá, vnímává, empatická a hlavně mám pocit, že si povídám s někým, kdo mi rozumí 🙂 Ze zkušenosti mohu říci, že velmi záleží na osobnosti, kdo vás v angličtině vede a já jsem moc vděčný, že jsme se do toho pustili s Petrou společně. Děkuju!

 7. Ľubica

  Petra ma neustále prekvapuje tým, ako precízne a kvalitne má pripravenú každú lekciu. Hodiny sú zábavné, interaktívne, pripravené materiály zaujímavé a ešte aj vizuálne pekné :-). Petra dokáže vysvetliť učivo veľmi zrozumiteľne, je veľmi trpezlivá a milá. Počas hodiny mi venuje všetko svoje sústredenie, dokáže ma do lekcie vtiahnuť tak, že sa ani chvíľu nenudím a vôbec nevnímam ako rýchlo beží čas. Veľmi oceňujem aj Google Classroom, kde po lekcii nájdem všetko čo sme prebrali, počas hodiny si nemusím nič zapisovať a môžem sa naplno sústrediť.

 8. Timea

  Paráda! Na každé lekci s Petrou se naučím něco nového. K novým slovíčkům dostávám také pomůcky, jak si je jednodušeji zapamatovat, což je opravdu skvělé. Hodina vždy rychle uteče, protože je velmi zábavná a interaktivní. Jde vidět, že si na ní dá Petra záležet a pečlivě připravuje materiály. Na doma dostávám úkoly, a tak se na angličtinu zaměřuji i sama. Všechny materiály, které probereme v hodině, dostávám do Google Classroom. Tak se můžu i zpětně podívat na vše z předešlých lekcí. Nově probrané učivo zopakujeme na začátku další schůzky, a proto si ho více zafixuji. No co víc si přát?

 9. Tomáš

  „Nenabízím Vám žádnou zázračnou metodu, díky které budete mluvit plynně za tři měsíce. Budeme makat, …“ – Peťu som si vybral už po prečítaní prvých dvoch viet. Angličtinu sa pokúšam učiť už dlhší čas a viem, že bez desiatok hodín učenia to nepôjde. Stretávame sa 2x týždenne, a za sebou máme už približne 18 hodín. S Peťou sa snažím trénovať hlavne konverzáciu. Vyhovuje mi flexibilita, keď sú hodiny zamerané práve na to, čo si chcem precvičiť. Na konci hodiny poviem, čo by som si chcel precvičiť na ďalšej hodine (napríklad slovná zásoba súvisiaca s kuchyňou, zvieratami a podobne) a ďalšiu hodinu sa tomu venujeme. Keď si chcem precvičiť gramatiku (napríklad minulý čas), rozprávame sa o slovnej zásobe, ktorú si chcem precvičiť, v minulom čase. Alebo len konverzujeme o každodenných veciach. Peťa vie dodať aj motiváciu, ktorá je pri tomto anglickom ultramaratóne potrebná. Hodiny bývajú spestrené aj rozdielmi medzi češtinou a slovenčinou. A keď sa k tomu pridá ešte rozdielna americká a britská angličtina, rázom je hodina štvorjazyčná 🙂

 10. Lucie Mukenšnáblová

  Angličtina s Péťou… Jedním slovem úžasná. Je velmi příjemná, trpělivá a vše krásně vysvětlí. Upřímně bez tohoto jazyka se snad již nikde neobejdete a to co jsem se učila ve škole mi moc nedalo. Po pár online lekcích s Péťou jsem se naučila tolik nových věcí, ale zopakovala si i ty staré. Opravdu na sobě vidím zlepšení. Lekce je zábavná a zajímavá. Hodina mi vždy velmi rychle uteče, což je škoda. Materiály jsou vždy krásně připravené a hlavně interaktivně propracované, takže se slovíčka snáze zapamatují. Pokud se chcete zábavně a hlavně efektivně učit anglicky, tak vřele doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *