Petra Davídková

Start learning English and fall in love.
16 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 16)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Nenabízím žádnou zázračnou metodu, díky které budete mluvit plynně za tři měsíce. Budeme makat, ale já vám ukážu, že to může být i zábava. Lekce vytvářím na míru podle vašich potřeb a cílů, využívám interaktivní a moderní metody výuky. Moje práce mě opravdu baví a věřím, že to bude bavit i vás.

Jak vypadá moje typická lekce

Každá lekce je přesně taková, jakou ji student potřebuje mít. Budeme mluvit, budeme si hrát, budeme se učit, přesně tak, abyste co nejrychleji dosáhli svých cílů. Naučím vás také, jak se efektivně učit samostatně. Vše, co zvládnete samostudiem, nechám na vás, abychom společně mohli zapracovat na tom, co potřebujete nejvíc.

S čím vám pomohu

Ráda vám pomohu na cestě za lepší angličtinou, bez ohledu na to, zda se chystáte na zkoušku, potřebujete osvěžit gramatiku nebo se rozmluvit. Své studentce Timee jsem pomohla najít sebedůvěru. Po dvou letech výuky jsme se společně dostaly až k přípravě na C1 zkoušku. Studentka Lenka zase pochopila, že není třeba bát se chyby, a že anglická konverzace může být skvělá zábava.

Jaké metody používám ve výuce

Ve výuce angličtiny spojuji svoji vášeň pro jazyk s inovacemi. Propojuji moderní technologie, interaktivní platformy a personalizovaný obsah šitý každému na míru. Zaručuji komunikativní přístup, díky kterému zdokonalíte své dovednosti rychleji než kdy dříve.

Moje vzdělání

 • Magisterský titul na pedagogické fakultě Univerzity Palackého
 • Tříletý rozšiřující program na Západočeské univerzitě – obor Učitelství anglického jazyka pro střední školy
 • Cambridge certifikát C2 Proficiency (CPE)
 • Pravidelně se účastním kurzů a seminářů v oboru
 • Kromě několika let online výuky mám také zkušenost s vyučováním angličtiny na Vyšší odborné škole

Jak se spojíme

Mým nejoblíbenějším nástrojem je aplikace Zoom. Sdílení obrazovky, zvuku, ale i myši nebo společné kreslení na obrazovku jsou jen některé z výhod. Nemám ale problém použít i jiné aplikace, pokud je potřeba.

Co mě baví kromě učení

Ráda učím sama sebe. Ať už jsou to jazyky nebo jak se pečou croissanty. Stále chci objevovat něco nového. Dále miluju přírodu, cestování, fitness a samozřejmě svoji rodinu.

 

Nabízené služby
Zkušební půlhodinka
30 minut zdarma
Pojďme se seznámit a ujasnit si Vaše cíle!

 

Individuální lekce
10×50 minut 7000,-
Netrapte se na skupinových kurzech a dosáhněte svých cílů rychleji díky individuálním lekcím. Připravím vám lekce na míru a procvičíme přesně to, co potřebujete zlepšit. Možné i pro dvojice.

 

Lekce pro dvojice
10×60 minut 420,- osoba
Pokud máte kamaráda nebo člena rodiny, který je na podobné jazykové úrovni jako vy, můžete lekce absolvovat společně a podělit se tak o náklady. Šedesátiminutové lekce vám oběma poskytnou dostatek prostoru.

 

Konverzace
10×30 minut 3900,-
Rozmluvte se pomocí konverzačních lekcí. Krátké a intenzivní hodiny přizpůsobené vašemu tempu a potřebám budou tím pravým jazykovým nakopnutím. Buďte si jistí, že budete mluvit, mluvit a mluvit.

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

Poslední volná místa (viz kalendář na profilu)

Kontakt

16 recenzí Petra Davídková

 1. 5 out of 5

  Klára

  Díky lekcím s Péťou jsem připravená na zkoušky CPE. Líbil se mi plán hodin a systematičnost v nich, díky čemuž bylo vše pokryto. Péťa má krásné materiály a svatou trpělivost, což byla pro mě skvělá kombinace 😀 Angličtinu s Péťou doporučuji každému, kdo chce na sobě máknout. 🙂

 2. 5 out of 5

  Anežka

  Petra je pozitivně naladěná lektorka, která má perfektně připravené lekce. Doporučuji Petru, pokud budete chtít připravit na zkoušky Cambridge English. Projde s vámi test ve všech jeho částech od začátku do koce, dostanete spousta zajímavého materiálu pro samostudium a zpětnou vazbu ke každému úkolu. Zaměří se na části, které jsou pro vás obtížnější a vy nebudete mít ze zkoušky obavu. Oceňuji její zběhlost v používání různých aplikací, které během výuky používá. A velký přehled o různých webových stránkách, které vám pomohou při výuce jazyka. Je vidět, že se v online světě angličtiny pohybuje jako ryba ve vodě 🙂

 3. 5 out of 5

  Eva

  Na lekcích oceňuji Petry optimistický přístup a že jsem se nebála dělat chyby. Určitě bych lekce doporučila i ostatním. Vnímám, že jsem se za docela krátkou dobu v angličtině posunula a to zejména ve speakingu.

 4. 5 out of 5

  Eliška

  Oceňuji Petry připravenost na každou hodinu s originální prezentací. Určitě bych lekce doporučila (už jsem tak i několikrát udělala). Bylo to super, velice nápomocné. Líbil se mi Petry přístup k práci, důslednost a trpělivost. Ještě jednou moc děkuji!

 5. 5 out of 5

  Vašek

  Dlouho jsem se odhodlával k individuálním kurzům, přece jen je to velká investice.
  Po prvních pár hodinách nemusím opravdu litovat, kurzy splňují vše co jsem od nich očekával a daleko víc.
  Petra je super empatický, sympatický člověk, s kterým se skvěle povídá a když Vás mluvení anglicky před lidmi znervózňuje? U Petry vše okamžitě odpadá, hodina má super flow.
  Nejvíc oceňuji, že když zmíním, že mi něco není jasné a chtěl bych se na to zaměřit, Petra jen pookřeje a na další hodinu připraví super interaktivní lekci, kde vše skvěle vysvětlí.

  Pokud máte za sebou více skupinových lekcí a není to ono, doporučuji individuál s Petrou.
  Stojí to za to.

 6. 5 out of 5

  Timea K

  Petra je skvělá empatická lektorka, se kterou svoji angličtinu vylepšíte na vysněnou úroveň! Lekce jsou totiž 100% na míru podle toho, na čem chcete zapracovat. Milý přístup ke studentovi je u Petry samozřejmostí.

  Když jsem s lekcemi začínala, bála jsem se mluvit, nevěřila si a chtěla to změnit. Teď mám za sebou přes 200 lekcí, jsem sebevědomá, angličtinu si užívám a dokonce si plánuji dělat C1 zkoušku. Tohle bych bez pomoci Petry nikdy nezvládla!

  Pokud se bojíte udělat první krok na cestě k výborné angličtině, s Petrou toho nebudete litovat, máte mé slovo! 🙂

 7. 5 out of 5

  Martina Štědronská

  Petru jsem oslovila se žádostí o pomoc s přípravou na zkoušku Cambridge z angličtiny. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy předtím takový typ zkoušky nedělala, tak jsem byla ráda, že Petra takovou zkouškou sama prošla a dokázala naše lekce tomu přizpůsobit. Lekce s ní mě velmi bavily. Měla je zábavné, kreativní a člověk se při nich nenudil. Určitě Petru jako lektorku mohu vřele doporučit, protože jsem zkoušku úspěšně složila.

 8. 5 out of 5

  Tomáš R.

  Lekce s Petrou splňují přesně to, co jsem od nich očekával. Možná i víc než jsem si dokázal představit. Vždy je připravena a dokáže vše hezky vysvětlit. Hodina uteče strašně rychle, má spád, probere se to co má. Každou hodinu jsem si užil. Můžu jen doporučit. Přemýšlel jsem nad něčím negativním, co by se dalo ještě vylepšit a bohužel (bohudík) jsem na nic nepřišel. Za mne nejlepší lektorka AJ co jsem kdy měl.

 9. 5 out of 5

  Léňa

  S Peťkou mávam konverzačné hodiny, takže celý čas sa plne venuje precvičovaniu a zlepšovaniu môjho „speakingu“. Som ešte zo starej školy, kde robenie chýb bolo neodpustiteľné a trestané a materiály, z ktorých sme čerpali príšerne nudné. Ak k svojej výuke hľadáte niekoho veľmi príjemného, nadmieru trpezlivého a neustále povzbudivého, Peťka bude tá správna voľba. Pri rozprávaní s ňou sa cítim uvoľnene a nebojím sa robiť chyby, nakoľko tie sú, ako Peťka hovorieva, prirodzenou súčasťou učenia sa jazyka. A čo sa materiálov týka na mieste nie sú žiadne obavy z nudných, nepoužiteľných textov. Každú lekciu som priam až v detskom očakávaní z toho, akú hru, alebo kvíz si dnes zahráme – milujem to! Takéto hodiny angličtiny ak by som mala pred dvadsiatimi rokmi aj na škole, už som mohla byť tááááák ďaleko.

 10. 5 out of 5

  Rudolf

  Jsem velmi rád, že jsem měl tu možnost se doučit angličtinu právě s Petrou. Vytvořili jsme si plán, co jsem potřeboval se doučit a to Petra do puntíku splnila. Petra je jiná hlavně v tom, že má sociální cítění a chce člověku pomoci. Hodiny s ní byly perfektní, protože byly zábavné a poučné. Žádná nuda, jako je to s jinými lektory, kteří si chtějí splnit jen povinnost a vydělat. Petra do toho investuje i svůj čas vytvářením různých vlastních materiálů na procvičení dané látky. Nehledě na to, že používá Classroom, kde máte všechny materiály již napořád k dispozici + její vysvětlivky. A to nemluvím, že za Vás zapisuje anglická slovíčka do společného Google Word disku. Není zkrátka možné, aby jste danou věc nepochopili.

  Petro díky a ukládám si tvé mobilní číslo, jako „konečně správný lektor angličtiny“, když budu něco potřebovat nebo někdo z mého okolí.

  P racovitá
  E mpatická
  T rpělivá
  R acionální
  A traktivní

 11. 5 out of 5

  Jana

  Petra je velmi zodpovědná, pečlivá a kreativní.
  Látku vysvětluje srozumitelně a přehledně. Během hodin využívá množství různých materiálů, které má vždy pečlivě připravené.
  Nová slovíčka zapisuje do slovníčku, ve kterém si je můžu pohodlně zopakovat.
  Všem, kteří váhají, moc doporučuji!

  Jana, 47let (i v tomto věku stojí za to, se do toho pustit ;-))

 12. 5 out of 5

  Marian Kadlec

  Je to už přes čtvrt roku, kdy jsem se napočtvrté pustil do angličtiny. Oslovit Petru bylo jedno z nejlepších rozhodnutí za poslední dobu. Vede mne v angličtině jako přítel průvodce, ne jako učitel nebo lektor. Je to chytlavé, zábavné a hodně přizpůsobitelné. Připravuje skvělé týdenní plány, témata a průběžně si se mnou povídá. Je neuvěřitelně trpělivá, vnímává, empatická a hlavně mám pocit, že si povídám s někým, kdo mi rozumí 🙂 Ze zkušenosti mohu říci, že velmi záleží na osobnosti, kdo vás v angličtině vede a já jsem moc vděčný, že jsme se do toho pustili s Petrou společně. Děkuju!

 13. 5 out of 5

  Ľubica

  Petra ma neustále prekvapuje tým, ako precízne a kvalitne má pripravenú každú lekciu. Hodiny sú zábavné, interaktívne, pripravené materiály zaujímavé a ešte aj vizuálne pekné :-). Petra dokáže vysvetliť učivo veľmi zrozumiteľne, je veľmi trpezlivá a milá. Počas hodiny mi venuje všetko svoje sústredenie, dokáže ma do lekcie vtiahnuť tak, že sa ani chvíľu nenudím a vôbec nevnímam ako rýchlo beží čas. Veľmi oceňujem aj Google Classroom, kde po lekcii nájdem všetko čo sme prebrali, počas hodiny si nemusím nič zapisovať a môžem sa naplno sústrediť.

 14. 5 out of 5

  Timea

  Paráda! Na každé lekci s Petrou se naučím něco nového. K novým slovíčkům dostávám také pomůcky, jak si je jednodušeji zapamatovat, což je opravdu skvělé. Hodina vždy rychle uteče, protože je velmi zábavná a interaktivní. Jde vidět, že si na ní dá Petra záležet a pečlivě připravuje materiály. Na doma dostávám úkoly, a tak se na angličtinu zaměřuji i sama. Všechny materiály, které probereme v hodině, dostávám do Google Classroom. Tak se můžu i zpětně podívat na vše z předešlých lekcí. Nově probrané učivo zopakujeme na začátku další schůzky, a proto si ho více zafixuji. No co víc si přát?

 15. 5 out of 5

  Tomáš

  „Nenabízím Vám žádnou zázračnou metodu, díky které budete mluvit plynně za tři měsíce. Budeme makat, …“ – Peťu som si vybral už po prečítaní prvých dvoch viet. Angličtinu sa pokúšam učiť už dlhší čas a viem, že bez desiatok hodín učenia to nepôjde. Stretávame sa 2x týždenne, a za sebou máme už približne 18 hodín. S Peťou sa snažím trénovať hlavne konverzáciu. Vyhovuje mi flexibilita, keď sú hodiny zamerané práve na to, čo si chcem precvičiť. Na konci hodiny poviem, čo by som si chcel precvičiť na ďalšej hodine (napríklad slovná zásoba súvisiaca s kuchyňou, zvieratami a podobne) a ďalšiu hodinu sa tomu venujeme. Keď si chcem precvičiť gramatiku (napríklad minulý čas), rozprávame sa o slovnej zásobe, ktorú si chcem precvičiť, v minulom čase. Alebo len konverzujeme o každodenných veciach. Peťa vie dodať aj motiváciu, ktorá je pri tomto anglickom ultramaratóne potrebná. Hodiny bývajú spestrené aj rozdielmi medzi češtinou a slovenčinou. A keď sa k tomu pridá ešte rozdielna americká a britská angličtina, rázom je hodina štvorjazyčná 🙂

 16. 5 out of 5

  Lucie Mukenšnáblová

  Angličtina s Péťou… Jedním slovem úžasná. Je velmi příjemná, trpělivá a vše krásně vysvětlí. Upřímně bez tohoto jazyka se snad již nikde neobejdete a to co jsem se učila ve škole mi moc nedalo. Po pár online lekcích s Péťou jsem se naučila tolik nových věcí, ale zopakovala si i ty staré. Opravdu na sobě vidím zlepšení. Lekce je zábavná a zajímavá. Hodina mi vždy velmi rychle uteče, což je škoda. Materiály jsou vždy krásně připravené a hlavně interaktivně propracované, takže se slovíčka snáze zapamatují. Pokud se chcete zábavně a hlavně efektivně učit anglicky, tak vřele doporučuji.

Přidat recenzi