Pavla Vjaclovská

(Hodnocení: 4)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

S radostí 🙂
Důležité je pro mě naučit vás, jak si jazyk užívat a mít radost z toho, co se na hodinách naučíte a objevíte. Nabízím lekce, ze kterých budete odcházet nabití nejen znalostmi ale i radostí. Nabízím prostor pro zpomalení a vychutnávání si života i jazyka. Nabízím hodiny podle vašich potřeb – můžeme si povídat o životě, o cestování a o všem, co vás zajímá, případně pokud potřebujete systém, můžeme používat učebnici a systematicky budovat slovní zásobu a znalost gramatiky.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Pohoda, radost a humor. Lekci vytváříme společně, tak aby byla přínosná a příjemná.

Proč tě baví učit?

Mám ráda setkávání se s lidmi, ráda předávám to, co jsem se sama naučila a objevila. Ráda hledám individuální cestu pro každého studenta.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Zatím všichni mí studenti byli úžasní a ideální. Ráda vytvářím pro studenty prostor, ve kterém mohou být otevření a uvolnění.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Především na všeobecnou angličtinu, konverzaci i gramatiku. Učím hlavně začátečníky a mírně pokročilé. Pomáhám těm, kteří se v angličtině cítí nejistí, aby se rozmluvili a začali si jazyk užívat.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem sanskrt na Karlově Univerzitě a strávila jsem dva roky postgraduálního studia v Indii.

Mám certifikát CPE (Cambridge English Proficiency) s úrovní C2, a certifikát CELTA – mezinárodní certifikát učitele angličtiny jako druhého jazyka.

Mám za sebou téměř dvacet let soukromé výuky a výuky pro jazykové školy a stále více si užívám, to co dělám:)

Co tě baví krom učení?

Důležitá je pro mě meditace – ztišení, zpomalení, objevování sebe sama. A taky smích – od roku 2017 jsem lektorkou Jógy Smíchu. Miluju Indii a všechno s ní spojené – jídlo, hudbu, filmy. Dlouhá léta jsem pracovala jako průvodkyně po Indii a Nepálu.

Nabízené služby
Individuální lekce
550Kč/50min

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

4 recenze Pavla Vjaclovská

 1. Jana

  Hodiny angličtiny s Pavlou musím jedině doporučit. Nejenže má neskutečně milý úsměv, ale také umí učit s lehkostí, humorem a zaměřit se na oblasti, které jsou v běžné komunikaci potřebné. I když mám stále pocit komunikačního bloku a necítím se v angličtině úplně uvolněně, věřím že s Pavlou se mi to podaří alespoň trochu překonat. Díky

 2. Jirka

  Angličtina s Pavlou je naprosto skvělá. Byl jsem hrozný student a díky Pavle jsem se do Angličtiny zamiloval. Děkuji za tvůj čas! 🙂

 3. Alžběta

  S Pavlou jde angličtina úplně sama:-)….a to jsem úplný začátečník….
  Hodina týdně nestačí!

 4. Monika

  Vrátit se po 30 letech k angličtině bylo těžké, ale zároveň nejlepší rozhodnutí. Pavlo, díky za trpělivost, motivaci, dobrou náladu a radost z učení! 🙂

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *