Pavla Henzlová

Enjoy English every day :)
2 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 2)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Trpělivě, uvolněně, s respektem.

Nejlépe Vám umím pomoci, pokud jste technicky a analyticky založení. Obzvlášť když máte pocit, že angličtina je chaotická a nedá se v ní najít žádný systém.

Nejdříve společně vybereme materiály, které jsou pro Vás relevantní a se kterými Vás bude bavit pracovat. Ty si před lekcí projdete a na lekci si o nich můžeme povídat, vše si důkladně procvičit a natrénovat – fantazii se meze nekladou a vše vychází z Vašich potřeb.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby se studenti cítili bezpečně a příjemně a aby se na lekce těšili.
Společně pak nastavíme takový systém, aby se angličtina stala přirozenou a nedílnou součástí života.

Proč tě baví učit?

Užívám si tu energii, kterou studenti přinášejí, tu radost, kterou jim angličtina dává. Studenti mě inspirují a obdivuji, jak se dokáží skvěle posouvat a zlepšovat.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Má otevřenou mysl a umí si upřímně odpovědět, proč se chce angličtinu naučit. Z toho pak vytáhneme tolik motivace, že všechna “těžká práce” půjde (skoro) sama.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Obecná angličtina – harmonický rozvoj všech jazykových kompetencí. Odbourávání strachu z mluvení a z chyb. Příprava na Cambridge jazykové zkoušky.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Mám mezinárodně uznávaný certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language) a dokončuji studium Angličtiny ve vzdělávání na Masarykově univerzitě v Brně.

Učím na jazykové škole i soukromě. Mám štěstí na úžasné studenty jak ve firemní, tak v individuální výuce – každý den mi přinášejí nové zkušenosti a inspiraci do další práce.

Kromě angličtiny jsem vystudovala matematiku a ekonomii. Prošla jsem si kariérou v korporátním světě, než mi došlo, že má práce snů je učit angličtinu.

Co tě baví krom učení?

Moje nejnovější vášeň je hraní na klavír – hraju zatím hodně špatně, ale hrozně mě to baví. Čtení, učení se něčemu novému, hlavolamy, výlety, plavání, kolo, koně, … a poslouchat vyprávění o čemkoliv, do čeho je vypravěč opravdu zapálený – ta energie je prostě návyková.

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
40 – 55 minut, ve kterých se snažíme zjistit, jestli jsme pro sebe vzájemně ta správná volba

 

Individuální výuka na míru
30 min – 450 Kč
45 min – 600 Kč
60 min – 750 Kč
Pravidelné lekce 1 – 2x týdně. Začněte si angličtinu užívat.

 

Skupinová výuka 2-3 studenti ve skupině
30 min – 550 Kč
45 min – 750 Kč
60 min – 950 Kč
Máte jednoho nebo dva kamarády na stejné úrovni? Vzájemně se motivujte a dosáhněte konečně svých cílů.

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

2 recenze Pavla Henzlová

  1. 5 out of 5

    Michaela

    Pavla je výborná učiteľka aj keď potrebujem doladiť len určité oblasti vždy mi je napomocná. Na naše konverzačné hodiny vyberá super témy kde si zároveň rozširujem slovnú zásobu a na hodine s Pavlou ju hneď precvičím. Jej metódy učenia a pripravenosť sú vysoko profesionálne a zároveň ľudské a inviduálne. Vrelo odporúčam 🙂

  2. 5 out of 5

    Jana

    Pavlu odporúčam každému kto je presvedčený, že naučiť sa anglicky je nemožné. Aj ja som patrila medzi večných začiatočníkov…stokrát som začala ako samouk a nikdy mi odhodlanie nevydržalo dlhšie ako pár týždňov. Po rokoch som sa rozhodla skúsiť to s lektorom-pozrela som si všetky profily na virtualnijazykovka.cz a podľa popisu vybrala štýl lektorky, ktorý mi najviac vyhovoval a vybrala som si dobre 🙂 . Môžem potvrdiť že popis lektorky sedí na 100%. Hodiny sú vedené kamarátskou formou. Individuálny prístup ku každému študentovi – už počas prvej hodiny Pavla zisťovala dôvody prečo sa potrebujem naučiť anglicky, akú úroveň potrebujem dosiahnuť a aké mám záľuby – tomu prispôsobuje obsah lekcií aj formu učenia…. Učenie môže byť aj zábava…a keď sa spojí so záľubami študenta, tak zrazu aj času na učenie pribudne 🙂 A konečne sa mi darí odbúravať aj môj strach z rozprávania. Odporúčam každému vyskúšať prvú skúšobnú hodinu – najťažšie je spraviť prvý krok…potom to už ide ľahšie

Přidat recenzi