Pája Kafková

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

„Nothing is impossible“

Jakým stylem učíš?

Zábavnou formou a s nadšením. Se mnou se naučíš anglicky nejen mluvit, ale i přemýšlet! Zaměříme se na Tvé konkrétní cíle a potřeby a získáš nejdůležitější výbavu do světa. 🙂

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Moje studenty výuka baví a na hodiny se mnou se těší. A to je úplně nejdůlejžitější, aby Tě to nejen bavilo a naplňovalo, ale aby ses na hodiny se mnou těšil/a.

Proč tě baví učit?

Hrozně moc mě baví předávání znalostí a mám obrovskou radost, když se mým studentům něco podaří. Je to vášeň, ale i posedlost. Od malých krůčků, jako je správná výslovnost slovíčka, se postupně dostáváme ke složení maturity, cetifikátu FCE, studiu v angličtině nebo třeba cestování bez strachu, že se v dané zemi prostě nedomluví. A to je přece k nezaplacení!

Jak vypadá tvůj ideální student?

Určitě by měl mít radost ze života. 🙂

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se hodně na mluvenou angličtinu, kterou využiješ v běžném životě. Nečekej teda hodinu, kde budeš jen vyplňovat cvičení. Se mnou musíš zapojit i mozek a hlavně vyjádřit svůj názor, který mě zajímá!

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?


Od malička mě to tak nějak táhlo do světa, po střední škole jsem měla první příležitost vyjet někam na delší dobu, a od mé skvělé au-pair rodiny v Anglii se mi ani nechtělo vracet zpět do Česka. Po dodělání bakaláře v pedagogice jsem odjela učit děti do Vietnamu. Hrozně jsem se v tom našla a následovalo Thajsko, kde jsem měla svoji třídu a vyučovala jsem v angličtině čtyři předměty. Ve volném čase jsem učila angličtinu online a udělala si CAE a TEFL certifikáty. Po procestování jihovýchodní Asie a Austrálie jsem se vydala na rok na Nový Zéland, kde jsem nejen pracovala, ale hlavně chodila po túrách.

Co tě baví krom učení?

Baví mě život. Cestování je moje vášeň a taky všechny různé sporty, od jízdy na kolečkových bruslích až po potápění. Takže když zrovna neučím, najdete mě někde pravděpodobně někde v přírodě se psem.

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

Živel. Energie. Zvědavost.

Nabízené služby
UKÁZKA ZDARMA
20 minut zdarma


Lekce angličtiny
55 min / 500 Kč


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pája Kafková”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *