Pája Kafková

Nothing is impossible
Info: Výuka pouze online (a přes prázdniny v Uherském Brodě)
6 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 6)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Momentálně mám místo přijmout pod svá křídla 1-2 ideálně začátečníky nebo mírně pokročilé studenty. Pokud chceš začít makat na své angličtině, ozvi se!

Pokud na intenzivní kurz prostě nemáš čas, jsi (ideálně) úplný začátečník a nebo mírně pokročilý, dej mi taky vědět, nějak se domluvíme. 🙂

Jakým stylem učíš?

Zábavnou formou a s nadšením. Se mnou se naučíš anglicky nejen mluvit, ale i přemýšlet! Zaměříme se na Tvé konkrétní cíle a potřeby a získáš nejdůležitější výbavu do světa. 🙂

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Moje studenty výuka baví a na hodiny se mnou se těší. A to je úplně nejdůlejžitější, aby Tě to nejen bavilo a naplňovalo, ale aby ses na hodiny se mnou těšil/a.

Proč tě baví učit?

Hrozně moc mě baví předávání znalostí a mám obrovskou radost, když se mým studentům něco podaří. Je to vášeň, ale i posedlost. Od malých krůčků, jako je správná výslovnost slovíčka, se postupně dostáváme ke složení maturity, cetifikátu FCE, studiu v angličtině nebo třeba cestování bez strachu, že se v dané zemi prostě nedomluví. A to je přece k nezaplacení!

Jak vypadá tvůj ideální student?

Určitě by měl mít radost ze života. 🙂

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se hodně na mluvenou angličtinu, kterou využiješ v běžném životě. Nečekej teda hodinu, kde budeš jen vyplňovat cvičení. Se mnou musíš zapojit i mozek a hlavně vyjádřit svůj názor, který mě zajímá!

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Od malička mě to tak nějak táhlo do světa, po střední škole jsem měla první příležitost vyjet někam na delší dobu, a od mé skvělé au-pair rodiny v Anglii se mi ani nechtělo vracet zpět do Česka. Po dodělání bakaláře v pedagogice jsem odjela učit děti do Vietnamu. Hrozně jsem se v tom našla a následovalo Thajsko, kde jsem měla svoji třídu a vyučovala jsem v angličtině čtyři předměty. Ve volném čase jsem učila angličtinu online a udělala si CAE a TEFL certifikáty. Po procestování jihovýchodní Asie a Austrálie jsem se vydala na rok na Nový Zéland, kde jsem nejen pracovala, ale hlavně chodila po túrách.

Co tě baví krom učení?

Baví mě život. Cestování je moje vášeň a taky všechny různé sporty, od jízdy na kolečkových bruslích až po potápění. Takže když zrovna neučím, najdete mě někde pravděpodobně někde v přírodě se psem.

Nabízené služby
UKÁZKA ZDARMA
20 minut zdarma

 

Lekce angličtiny
55 min / 580 Kč

 

6 recenzí Pája Kafková

 1. 5 out of 5

  Tomáš

  S Pajou byly lekce bravurně zaměřené na individuální potřeby výuky, což mi velice pomohlo a vždy mi vše s úsměvem ochotně vysvětlila. Celá hodina se odehrávala v angličtině. Pája má suprový kamarádský přístup a hodiny jsou zábavné. Za zmínku stojí perfektní časová flexibilita.

 2. 5 out of 5

  Vojtěch Průzračný

  Když jsem přestupoval ze základní školy na střední, měl jsem angličtinu velmi špatnou a na maturitu z ní jsem nemohl ani myslet (neuměl jsem gramatiku, mluvení pro mě byl velký problém a angličtina mě nebavila). S Pájou jsem si domluvil doučování a cca po 3 letech mě dostala v angličtině na takovou úroveň, že maturita z angličtiny je pro mě nyní zkouška, které se nemusím vůbec obávat. Stejně tak mluvení se pro mě stalo mnohem přirozenějším, plynulejším a samotná angličtina mě začala bavit.
  Pája má skvělý přístup, přehled, je velmi ochotná a schopná rozvrhnout učivo dle individuálních potřeb každého studenta. První hodiny s ní byly trochu náročnější, než jsme se seznámili a Pája zjistila, na čem je třeba pracovat. Další doučování však byla ta nejlepší, jaké jsem kdy měl. Rád na ně vzpomínám. Pokud hledáte doučovatele angličtiny, Pája je určitě ten správný člověk pro každého. Můžu pouze doporučit 🙂 Moc díky, Vojta.

 3. 5 out of 5

  Anna

  Pája je bezva lektorka! Její lekce jsou zábavné, má je promyšlené, připravené, používá moderní metody výuky. Věnuje se jak aktuálním tématům, tak tomu co potřebuje konkrétní člověk. Jak v přístupu, tak v obsahu jsou lekce s Pájou „šité na míru“. Vřele doporučuji. 😊

 4. 5 out of 5

  Lenka Pelechová

  V životě jsem měla už spoustu učitelů angličtiny a až s Pájou jsem z angličiny začala mít doslova radost. Pája je velice pozitivní a kreativní lektorka. Během lekcí jsem cítila, že má opravdový zájem posunout mé znalosti. S Pájou mě komunikace v angličtině moc bavila taky proto, že je neskutečně milá a rozhodně ne nudná. Pokud vybíráte svého lektora snů, tak Pája bude dobrá volba! 🙂

 5. 5 out of 5

  Anna Z.

  Pája je skvělá. Pomohla mi nad angličtinou
  tolik nepřemýšlet a hlavně mluvit v angličtině delší dobu. Její hodiny byly skvělé, přicházela s novými a novými nápady, jak angličtinu využívat. Moc mě to bavilo a mohu říct, že už nemám takový problém mluvit 🙂 děkuji a určitě doporučuji 👍👍

 6. 5 out of 5

  Iris

  Paja je skvely clovek. Nejen jako urcitelka, ale hlavne to jaka je , me inspirovalo do zivota. Hodne jsme pri hodinách komunikovaly, coz jestli je pro Vas priorita urcite doporučuji. Moc me bavi její hodiny, nikdy se neopakuji témata, jsou naučna , zajímavá a aktuální. Hodne mi toho dala. Vzdy mi vychází vstříc a hodiny vytváří na základě Vašich osobních plánu a jazykové úrovně. Umí pochvalit a je radost s ni kazdou hodinu zažívat. Diky. I.

Přidat recenzi