Olga Voltrová

(Hodnocení: 4)

„Pomohu vám spřátelit se s angličtinou!“

Jakým stylem učíš?

Bez učebnic, bez stresu, s radostí!

Základem mých lekcí je konverzace. Budeme komunikovat o tématech, která jsou pro vás důležitá a která vás zajímají. Společně se budeme připravovat na situace, které chcete v angličtině zvládnout – ať už to je objednání večeře v restauraci nebo pracovní pohovor. Lekce vždy maximálně přizpůsobím vašim individuálním potřebám. Reaguji na to, co zrovna potřebujete v danou chvíli, co vám dělá problémy a co vás zajímá.
Pomohu vám odbourat strach z chyb, protože to je nejčastější příčina, která nám brání posunout se dál. Budeme společně hledat způsoby, jak angličtinu zařadit do vašeho běžného života a jak ji spojit s tím, co máte rádi, aby vás studium opravdu bavilo a bylo efektivní.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Nejdůležitější je pro mě vztah se studentem a příjemná atmosféra při lekcích. Výuka musí dávat smysl nám oběma a student by měl vidět, že se opravdu posouvá ke svému cíli.

Proč tě baví učit?

Moc ráda komunikuji s lidmi. Dělá mi velkou radost, když mohu studentům pomáhat a vidět jejich pokroky.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Ideální student je člověk, který má silnou motivaci a je ochoten se studiu věnovat i ve volném čase. Ví, že na sobě musí sám pracovat, a nečeká, že mu lektor vše „nalije do hlavy“.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se na obecnou angličtinu, nejvíce na falešné začátečníky, středně pokročilé a pokročilé studenty (A2–B2). Učím britskou angličtinu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Pedagogické lyceum, Tefl, CAE, FCE. Přes rok jsem žila a pracovala ve Velké Británii. Angličtinu učím od roku 2017.

Co tě baví krom učení?

Ve volném čase moc ráda čtu knihy (nejraději mám klasickou beletrii, fantasy a historické romány), chodím do přírody nebo na procházky se svým psem Frodem, sleduji dobré seriály a filmy (především ty britské), poslouchám hudbu (tradiční irská a skotská hudba je moje srdcovka) a věnuji se sebevzdělávání.

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

Přátelská, empatická, trpělivá.

Nabízené služby
Úvodní konzultace 30 minut
30 minut zdarma
Úvodní konzultace slouží k tomu, abychom se seznámili a abyste zjistili, jestli jsem ta pravá lektorka pro vás. Před konzultací vám zašlu krátký dotazník, abych zjistila, jaké jsou vaše potřeby. Budeme krátce konverzovat anglicky, abych lépe odhadla vaši úroveň, ale zbytek konzultace může probíhat v češtině. Vysvětlím vám, jakým způsobem učím, i všechny technické záležitosti.


Balíček 12 lekcí
12×50 minut – 5400 Kč (cena jedné lekce 450 Kč)
Při první lekci si určíme konkrétní cíle, kterých chcete dosáhnout během dalších 10 lekcí, a jednotlivé kroky, které jsou k tomu potřeba. Všechny materiály budete mít přehledně k dispozici ve sdílené složce na Google disku. Vytvořím pro vás také váš vlastní slovníček v aplikaci Quizlet nebo sdíleném dokumentu.


Konverzační balíček
12×30 minut – 3 240 Kč (cena jedné lekce 270 Kč)
Vhodné pro studenty od úrovně B1. Lekce jsou zaměřené čistě na konverzaci, abyste se opravdu rozmluvili a zbavili se strachu z mluvení. Na konci každé lekce ode mě dostanete feedback. Slovíčka a fráze budeme přehledně ukládat do slovníčku v Quizletu nebo sdíleném dokumentu.


Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

4 recenze Olga Voltrová

 1. Petra

  Chtěla bych se podělit o zkušenost s výukou angličtiny s lektorkou paní Olgou Voltrovou. Její hodina je úžasná, je vždy připravená a pohotová. Je příjemná a vstřícná, ale důsledná. Nenechá Vás jít dál, když vidí, že to není pořádně procvičené. Doporučuji.

 2. Klára Petrová

  Paní Voltrová je velice trpělivá učitelka, dokáže velmi srozumitelně poskytnout feedback a vše krásně a jednoduše vysvětlí. Poskytne spoustu výukových materiálů, na hodiny je vždy připravená a je velmi ochotná pomoci Vám i mimo hodiny. Potřebovala jsem odsouhlasit pár věcí které jsem přeložila, paní Voltrová vše prošla a při hodině jsme vše prodiskutovaly, objasnily si případné gramatické změny či chyby. Velmi doporučuji.

 3. Milos

  Vždy pozitivní a trpělivá lektorka angličtiny. Materiály na hodinu jsou vždy úžasně připravené

 4. Honza

  Tak za mě s Paní Olinkou se mi angličtina velice líbí a zamlouvá.Snaží se pomáhat jak to jen jde i s technickými věcmi počítače.Je velice příjemná ,trpělivá a laskavá.Rozhodně doporučuji a hodnotím za 1.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *