Olga Voltrová

(Hodnocení: 13)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Lekce vždy přizpůsobím vašim cílům, potřebám a zájmům. Budeme především hodně mluvit, protože v přirozené konverzaci se nejvíc ukáže, na čem je potřeba ještě zapracovat. Pomohu vám překonat strach a obavy, které vám brání angličtinu aktivně používat. Zároveň vám ukážu způsoby, jak se učit i mimo lekce, protože bez toho není možný rychlý pokrok. Pomohu vám spojit si angličtinu s tím, co vás baví a ukážu vám, jak ji nenásilně zařadit do každodenního života.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Nejdůležitější je pro mě vztah se studentem a vzájemná důvěra. Výuka musí dávat smysl nám oběma a student by měl vidět, že se opravdu posouvá ke svému cíli.

Proč tě baví učit?

Dělá mi velkou radost, když mohu pomáhat studentům dosahovat jejich cílů a být součástí změny, která se odehrává v jejich životě.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Pozitivní člověk, který je odhodlaný na sobě pracovat a věnovat se angličtině i mimo lekce. Učím především studenty na úrovni A2 – B2. Neučím úplné začátečníky.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se především na konverzaci a odbourání strachu z mluvení. Pomůžu vám také s gramatikou, výslovností a dalšími jazykovými dovednostmi. Učím britskou angličtinu. Neučím Business English.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Pedagogické lyceum, certifikáty TEFL, CAE, FCE. Přes rok jsem žila a pracovala ve Velké Británii. Angličtinu učím od roku 2017.

Co tě baví krom učení?

Ve volném čase moc ráda čtu knihy (nejraději mám klasickou beletrii, fantasy a historické romány), chodím do přírody nebo na procházky se svým psem Frodem, sleduji dobré seriály a filmy (především ty britské), poslouchám hudbu (tradiční irská a skotská hudba je moje srdcovka) a věnuji se sebevzdělávání.

Nabízené služby

Všechny lekce probíhají online na Zoomu, případně Skypu.

30 minut zdarma
Pojďme se seznámit a prodiskutovat, jaké jsou vaše cíle a očekávání.

 

Individuální lekce
5×50 minut – 2900 Kč
10×50 minut – 5500 Kč
První lekci budeme věnovat stanovení vašeho cíle a akčních kroků, které jsou k jeho dosažení potřeba. Společně pak budeme na vašem cíli pracovat. V lekcích budeme co nejvíce konverzovat, abyste mohli své vědomosti aktivně používat. Poskytnu vám také materiály a zdroje pro samostatnou práci mimo lekce.Všechny materiály budete mít přehledně na jednom místě v Google Classroom.
Slovíčka a fráze z lekcí vám budu zapisovat do sdíleného slovníčku.

 

Konverzační půlhodinky
10×30 minut – 3000 Kč
Učíte se angličtinu, ale chybí vám aktivní konverzace?
Konverzační půlhodinky jsou vhodné pro studenty od úrovně B1. Budeme konverzovat o tématech, která vás baví a zajímají. V posledních deseti minutách vám pak poskytnu zpětnou vazbu, kterou budete mít k dispozici i písemnou formou ve sdíleném dokumentu, abyste se k ní mohli kdykoli vrátit.

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

13 recenzí Olga Voltrová

 1. Pavlína

  Když se před rokem objevila příležitost spolupracovat na zahraničním projektu, začala jsem hledat někoho, s kým se ve své angličtině, kterou jsem uměla spíše pasivně, posunu dál. Shodou okolností jsem narazila na projekt virtuální jazykovky a na Olgu Voltrovou.
  S paní Voltrovou spolupracuji již více než rok a opravdu hodně mi to pomáhá. Automaticky připravuje témata, která se mi v práci hodí, ale bavíme se i o běžných věcech – samozřejmě pouze anglicky. Na chyby mě upozorňuje, pomáhá mi i s výslovností, takže v blízké době snad bez přemýšlení zvládnu i to „otevřené e“.

 2. Milena

  Olga je velmi milá, empatická a trpělivá lektorka. Pomohla mi překonat strach z toho, že se při mluvení znemožním. Kdykoliv jsem udělala nějakou zásadní gramatickou chybu, jemně mně na ni upozornila a vždy mi po skončení lekce v krátkosti sepsala slovíčka, na která jsem si v konverzaci nevzpomněla nebo je vůbec nevěděla, a užitečnou gramatiku na procvičení. Po několika lekcích jsem v mluvení získala více jistoty a přestala mít strach komunikovat v zahraničí na cestách apod. 

 3. Michaela

  Olgu jsem oslovila z pozice „věčného začátečníka“. 8 let angličtinu pracovně nevyužívám a chci se opět rozmluvit, doučit se a aktivovat hluboko uloženou gramatiku a slovíčka a hlavně si věřit při konverzaci. Olga je velmi trpělivá a empatická. Na lekce je vždy připravená, poskytuje mi mnoho tipů a odkazů na poslech, čtení a především opakování procvičované gramatiky. Líbí se mi, že vše zaznamenává v google clasroom, kde je vidět linka naší práce. Velmi oceňuji, že se Olga snaží identifikovat potřeby studenta nejen na začátku, ale i v průběhu lekcí. Po 5 lekcích (50 min) jsme měly 90 minutovou konzultaci a hledaly jsme spolu cesty, jak zařadit angličtinu do mého nabitého rozvrhu, protože jsem zjistila, že mi klasické lekce časově nevyhovují. S Olgou pokračuji 30 minutovými konverzacemi vždy s procvičením gramatiky a zpětnou vazbou. 30 minut uteče velmi rychle a je to přesně čas, kdy se dokáži 100% soustředit. Dostávám dále tipy a triky a zároveň si hledám na doporučení Olgy lektora na anglický drill gramatiky. Velmi oceňuji, že Olga chce spokojené studenty a až na druhém místě je finanční odměna. Zažila jsem pár lektorů, ale žádný mi nenabídl konzultaci, kde bychom hledali to nejlepší pro mne. Vyjímkou je Olga a já ji za to děkuji 🙂

 4. Radka

  Lekce s Olgou vnímám jako velmi přínosné, především proto, že mi trpělivě dává dostatečný prostor na vyjádření se v angličtině. Dbá na to, abych během lekce mluvila co nejvíce a na konci mě upozorní na chyby, které často opakuji, což je super. Vše probíhá převážně v angličtině. Chyby shrne i písemně, aby si je bylo možné připomenout a více uvědomit, příp. se k nim vrátit. V rámci jazykové konzultace, jejíž výstup (jazykový plán) měl písemnou formu na několik stran jsem se dozvěděla, k jakému studijnímu typu patřím a s tím související rady, jaký způsob samostudia je pro mě konkrétně nejvhodnější. Součástí byly také užitečné odkazy, na kterých mohu nalézt vhodný studijní materiál, který vychází z mých zájmů, aby učení a procvičování jazyka byla pro mě zábava. Lektorku Olgu mohu jedině doporučit.

 5. Jana K.

  Pokud mate pocit, ze vase anglictina stagnuje, ze stojite na miste, doporucuji jazykovou konzultaci s Olgou Voltrovou. Pomohla mi urcit muj dalsi smer, dostala jsem nespocet tipu, jak nenasilne zaradit anglictinu do meho kazdodenniho zivota a dokazala me namotivovat k tomu, abych se snazila dale zlepsovat a posouvat dal. Olga skvele reprezentuje lektory Bronovy virtualni jazykovky.

 6. David P.

  Potřeboval jsem se trochu rozmluvit a hledal co nejefektivnější způsob. Koncept virtuální jazykovky se mi zalíbil a v podstatě náhodným výběrem jsem vybral někoho z aktuálně volných lektorů. „Vyhrála“ to Olga a trefil jsem to skvěle 🙂 Hodiny máme zaměřené na konverzace, a tak se stále povídá, přičemž hlavní prostor dostávám já. Olga trpělivě naslouchá, doptává se, snaží se „nakopnout“, když se zaseknu, a celkově konverzaci nechává plout. Chyby opravuje jen pokud jsou vážnějšího charakteru nebo se opakují, dle potřeby zařazuje rychlé osvětlení nějaké gramatiky. Hodina probíhá zcela anglicky a jen v největších krizovkách lapám po slovech v češtině. I tak mě Olga motivuje, abych se snažil ze situace vyklouznout jinou cestou, ale anglicky. Ačkoli se míjíme volnočasovými zájmy, máme si stále o čem povídat a překvapuje mě její připravenost i v oborech, které jí byly doposud cizí. Spokojenost, dokupuju další hodiny 🙂

 7. Lucie

  Lektorka Olga je vždy na lekce připravena s pozitivní náladou. Vše trpělivě vysvětlí a dává přínosnou zpětnou vazbu. Oceňuji, že se snaží posunout studenta na vyšší úroveň a hledat různé cesty k procvičování látky.

 8. Lucie

  S Olgou jsem absolvovala 10 lekcí i konzultaci ohledně výuky angličtiny. Olga se vždy přizpůsobila mým potřebám, dopředu domlouvala téma další lekce, během lekce dávala tipy na další možnosti procvičování, shrnutí látky. Během konverzace dokázala odhalit opakující se chyby a upozornit jen na ty, které jsou zásadní. V google classroom přidávala materiály pro další studium, sdílela tipy na výuková videa.
  Konzultace mi dala náhled a nasměrovala na co se zaměřit ve vztahu k mému cíli.

 9. Michaela

  Lektorku Olgu Voltrovou jsem objevila přes Virtuální jazykovku a s lekcemi jsem moc spokojená. Lektorka je vždy připravená a při konverzaci dává prostor zejména studentovi. Téměř hodinová lekce s ní vždy velmi rychle uteče. Na konci má připraven feedback k tomu, co jsem řekla špatně nebo lze říct lépe, což velmi oceňuji. Všechny informace a další materiály mám zároveň k dispozici ve sdílené složce. Také reaguje na to, co mě zrovna zajímá a lekce je tak přizpůsobená na míru. Určitě doporučuji.

 10. Honza

  Tak za mě s Paní Olinkou se mi angličtina velice líbí a zamlouvá.Snaží se pomáhat jak to jen jde i s technickými věcmi počítače.Je velice příjemná ,trpělivá a laskavá.Rozhodně doporučuji a hodnotím za 1.

 11. Milos

  Vždy pozitivní a trpělivá lektorka angličtiny. Materiály na hodinu jsou vždy úžasně připravené

 12. Klára Petrová

  Paní Voltrová je velice trpělivá učitelka, dokáže velmi srozumitelně poskytnout feedback a vše krásně a jednoduše vysvětlí. Poskytne spoustu výukových materiálů, na hodiny je vždy připravená a je velmi ochotná pomoci Vám i mimo hodiny. Potřebovala jsem odsouhlasit pár věcí které jsem přeložila, paní Voltrová vše prošla a při hodině jsme vše prodiskutovaly, objasnily si případné gramatické změny či chyby. Velmi doporučuji.

 13. Petra

  Chtěla bych se podělit o zkušenost s výukou angličtiny s lektorkou paní Olgou Voltrovou. Její hodina je úžasná, je vždy připravená a pohotová. Je příjemná a vstřícná, ale důsledná. Nenechá Vás jít dál, když vidí, že to není pořádně procvičené. Doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *