Olga Voltrová

Učením druhých se učíme sami.
14 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 14)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Pomohu vám rozmluvit se v příjemné a bezpečné atmosféře. Jsem empatická a rozhodně vás nebudu kritizovat za vaše chyby. Naopak vám ukážu, jak se chyb přestat bát a jak je využít k pokroku. Pokud se učíte angličtinu už delší dobu, ale stále se cítíte nejistě v konverzaci, pomohu vám překonat obavy a získat sebevědomí. Společně to zvládneme! Bez stresu, bez učebnic a s radostí.

Jak vypadá moje typická lekce

Budeme především hodně mluvit, protože v přirozené konverzaci se nejlépe ukáže, na čem je ještě potřeba zapracovat. Když probereme nějakou novou gramatiku nebo slovní zásobu, hned ji také aktivně procvičíme.
Budu si průběžně zapisovat vaše chyby a potom vám poskytnu zpětnou vazbu, abyste hned věděli, jak se v dané oblasti zlepšit.

S čím vám pomohu

Konverzace, rozmluvení – Nejvíce dokážu pomoct studentům, kteří již mají nějaké základy, ale chtějí se cítit jistěji při komunikaci.
Gramatika – Pokud máte stále zmatek v časech a netušíte, kdy který použít, pomůžu vám si v tom konečně udělat pořádek
Výslovnost – Pokud se chcete zdokonalit ve výslovnost a také lépe rozumět rodilým mluvčím, ráda vám s tím pomohu
Certifikát FCE – Pomohu vám s přípravou, abyste ke zkoušce mohli jít bez obav a s jistotou

Jaké metody používám ve výuce

Používám komunikativní metodu. To znamená, že budeme co nejvíce konverzovat a vše, co se nově naučíte, také aktivně použijete. Nečekejte tedy biflování a učení se nezáživných pouček. V učení jazyka platí, že čím více ho aktivně používáte, tím rychleji se posouváte.

Moje vzdělání

Pedagogické lyceum, certifikáty FCE, CAE a TEFL. Přes rok jsem žila a pracovala ve Velké Británii.

Jak se spojíme

Zoom nebo Skype

Co mě baví kromě učení

Miluji britskou přírodu, literaturu a kulturu. V létě se často vydávám do Anglie nebo Skotska a toulám se po kopcích nebo prozkoumávám antikvariáty a kavárničky v historických městech. Také moc ráda poslouchám tradiční anglickou, skotskou a irskou hudbu.
Ve volném čase ráda čtu knihy, sleduji dobré seriály, chodím na procházky se svým psem Frodem nebo cvičím jógu.

Nabízené služby

Všechny lekce probíhají online na Zoomu, případně Skypu.

30 minut zdarma
Úvodní konzultace slouží k tomu, abychom se seznámili a prodiskutovali, jaké jsou vaše cíle a potřeby. Popovídáme si v angličtině, abych zjistila, jaká je vaše úroveň, ale nebojte se, vždy můžeme přejít do češtiny. Vysvětlím vám také všechny organizační záležitosti a obchodní podmínky.

 

Individuální lekce
5×50 minut – 2900 Kč
10×50 minut – 5800 Kč
Lekce vždy přizpůsobím vašim cílům, potřebám a zájmům. První lekci budeme věnovat stanovení vašeho cíle a akčních kroků, které jsou k jeho dosažení potřeba.
Poskytnu vám také materiály a zdroje pro samostatnou práci mimo lekce. Všechno si budeme přehledně ukládat do Google Classroom, kde budete mít všechny materiály k dispozici.

 

Konverzační půlhodinky
10×30 minut – 3500 Kč
Konverzační půlhodinky jsou vhodné pro studenty od úrovně B1. Budeme konverzovat o tématech, která vás baví a zajímají. V posledních deseti minutách vám pak poskytnu zpětnou vazbu, kterou budete mít k dispozici i písemnou formou ve sdíleném dokumentu, abyste se k ní mohli kdykoli vrátit.

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

14 recenzí Olga Voltrová

 1. 5 out of 5

  Petr

  Olga je skvělý lektor a po 2 letech výuky rozhodně doporučuji. Lekce jsou v příjemné atmosféře, Olga je vždy skvěle připravená a zaměřuje se na potřeby studenta. Je to skvělý průvodce na cestě k lepší angličtině 🙂

 2. 5 out of 5

  Pavlína

  Když se před rokem objevila příležitost spolupracovat na zahraničním projektu, začala jsem hledat někoho, s kým se ve své angličtině, kterou jsem uměla spíše pasivně, posunu dál. Shodou okolností jsem narazila na projekt virtuální jazykovky a na Olgu Voltrovou.
  S paní Voltrovou spolupracuji již více než rok a opravdu hodně mi to pomáhá. Automaticky připravuje témata, která se mi v práci hodí, ale bavíme se i o běžných věcech – samozřejmě pouze anglicky. Na chyby mě upozorňuje, pomáhá mi i s výslovností, takže v blízké době snad bez přemýšlení zvládnu i to „otevřené e“.

 3. 5 out of 5

  Milena

  Olga je velmi milá, empatická a trpělivá lektorka. Pomohla mi překonat strach z toho, že se při mluvení znemožním. Kdykoliv jsem udělala nějakou zásadní gramatickou chybu, jemně mně na ni upozornila a vždy mi po skončení lekce v krátkosti sepsala slovíčka, na která jsem si v konverzaci nevzpomněla nebo je vůbec nevěděla, a užitečnou gramatiku na procvičení. Po několika lekcích jsem v mluvení získala více jistoty a přestala mít strach komunikovat v zahraničí na cestách apod. 

 4. 5 out of 5

  Michaela

  Olgu jsem oslovila z pozice „věčného začátečníka“. 8 let angličtinu pracovně nevyužívám a chci se opět rozmluvit, doučit se a aktivovat hluboko uloženou gramatiku a slovíčka a hlavně si věřit při konverzaci. Olga je velmi trpělivá a empatická. Na lekce je vždy připravená, poskytuje mi mnoho tipů a odkazů na poslech, čtení a především opakování procvičované gramatiky. Líbí se mi, že vše zaznamenává v google clasroom, kde je vidět linka naší práce. Velmi oceňuji, že se Olga snaží identifikovat potřeby studenta nejen na začátku, ale i v průběhu lekcí. Po 5 lekcích (50 min) jsme měly 90 minutovou konzultaci a hledaly jsme spolu cesty, jak zařadit angličtinu do mého nabitého rozvrhu, protože jsem zjistila, že mi klasické lekce časově nevyhovují. S Olgou pokračuji 30 minutovými konverzacemi vždy s procvičením gramatiky a zpětnou vazbou. 30 minut uteče velmi rychle a je to přesně čas, kdy se dokáži 100% soustředit. Dostávám dále tipy a triky a zároveň si hledám na doporučení Olgy lektora na anglický drill gramatiky. Velmi oceňuji, že Olga chce spokojené studenty a až na druhém místě je finanční odměna. Zažila jsem pár lektorů, ale žádný mi nenabídl konzultaci, kde bychom hledali to nejlepší pro mne. Vyjímkou je Olga a já ji za to děkuji 🙂

 5. 5 out of 5

  Radka

  Lekce s Olgou vnímám jako velmi přínosné, především proto, že mi trpělivě dává dostatečný prostor na vyjádření se v angličtině. Dbá na to, abych během lekce mluvila co nejvíce a na konci mě upozorní na chyby, které často opakuji, což je super. Vše probíhá převážně v angličtině. Chyby shrne i písemně, aby si je bylo možné připomenout a více uvědomit, příp. se k nim vrátit. V rámci jazykové konzultace, jejíž výstup (jazykový plán) měl písemnou formu na několik stran jsem se dozvěděla, k jakému studijnímu typu patřím a s tím související rady, jaký způsob samostudia je pro mě konkrétně nejvhodnější. Součástí byly také užitečné odkazy, na kterých mohu nalézt vhodný studijní materiál, který vychází z mých zájmů, aby učení a procvičování jazyka byla pro mě zábava. Lektorku Olgu mohu jedině doporučit.

 6. 5 out of 5

  Jana K.

  Pokud mate pocit, ze vase anglictina stagnuje, ze stojite na miste, doporucuji jazykovou konzultaci s Olgou Voltrovou. Pomohla mi urcit muj dalsi smer, dostala jsem nespocet tipu, jak nenasilne zaradit anglictinu do meho kazdodenniho zivota a dokazala me namotivovat k tomu, abych se snazila dale zlepsovat a posouvat dal. Olga skvele reprezentuje lektory Bronovy virtualni jazykovky.

 7. 5 out of 5

  David P.

  Potřeboval jsem se trochu rozmluvit a hledal co nejefektivnější způsob. Koncept virtuální jazykovky se mi zalíbil a v podstatě náhodným výběrem jsem vybral někoho z aktuálně volných lektorů. „Vyhrála“ to Olga a trefil jsem to skvěle 🙂 Hodiny máme zaměřené na konverzace, a tak se stále povídá, přičemž hlavní prostor dostávám já. Olga trpělivě naslouchá, doptává se, snaží se „nakopnout“, když se zaseknu, a celkově konverzaci nechává plout. Chyby opravuje jen pokud jsou vážnějšího charakteru nebo se opakují, dle potřeby zařazuje rychlé osvětlení nějaké gramatiky. Hodina probíhá zcela anglicky a jen v největších krizovkách lapám po slovech v češtině. I tak mě Olga motivuje, abych se snažil ze situace vyklouznout jinou cestou, ale anglicky. Ačkoli se míjíme volnočasovými zájmy, máme si stále o čem povídat a překvapuje mě její připravenost i v oborech, které jí byly doposud cizí. Spokojenost, dokupuju další hodiny 🙂

 8. 5 out of 5

  Lucie

  Lektorka Olga je vždy na lekce připravena s pozitivní náladou. Vše trpělivě vysvětlí a dává přínosnou zpětnou vazbu. Oceňuji, že se snaží posunout studenta na vyšší úroveň a hledat různé cesty k procvičování látky.

 9. 5 out of 5

  Lucie

  S Olgou jsem absolvovala 10 lekcí i konzultaci ohledně výuky angličtiny. Olga se vždy přizpůsobila mým potřebám, dopředu domlouvala téma další lekce, během lekce dávala tipy na další možnosti procvičování, shrnutí látky. Během konverzace dokázala odhalit opakující se chyby a upozornit jen na ty, které jsou zásadní. V google classroom přidávala materiály pro další studium, sdílela tipy na výuková videa.
  Konzultace mi dala náhled a nasměrovala na co se zaměřit ve vztahu k mému cíli.

 10. 5 out of 5

  Michaela

  Lektorku Olgu Voltrovou jsem objevila přes Virtuální jazykovku a s lekcemi jsem moc spokojená. Lektorka je vždy připravená a při konverzaci dává prostor zejména studentovi. Téměř hodinová lekce s ní vždy velmi rychle uteče. Na konci má připraven feedback k tomu, co jsem řekla špatně nebo lze říct lépe, což velmi oceňuji. Všechny informace a další materiály mám zároveň k dispozici ve sdílené složce. Také reaguje na to, co mě zrovna zajímá a lekce je tak přizpůsobená na míru. Určitě doporučuji.

 11. 5 out of 5

  Honza

  Tak za mě s Paní Olinkou se mi angličtina velice líbí a zamlouvá.Snaží se pomáhat jak to jen jde i s technickými věcmi počítače.Je velice příjemná ,trpělivá a laskavá.Rozhodně doporučuji a hodnotím za 1.

 12. 5 out of 5

  Milos

  Vždy pozitivní a trpělivá lektorka angličtiny. Materiály na hodinu jsou vždy úžasně připravené

 13. 5 out of 5

  Klára Petrová

  Paní Voltrová je velice trpělivá učitelka, dokáže velmi srozumitelně poskytnout feedback a vše krásně a jednoduše vysvětlí. Poskytne spoustu výukových materiálů, na hodiny je vždy připravená a je velmi ochotná pomoci Vám i mimo hodiny. Potřebovala jsem odsouhlasit pár věcí které jsem přeložila, paní Voltrová vše prošla a při hodině jsme vše prodiskutovaly, objasnily si případné gramatické změny či chyby. Velmi doporučuji.

 14. 5 out of 5

  Petra

  Chtěla bych se podělit o zkušenost s výukou angličtiny s lektorkou paní Olgou Voltrovou. Její hodina je úžasná, je vždy připravená a pohotová. Je příjemná a vstřícná, ale důsledná. Nenechá Vás jít dál, když vidí, že to není pořádně procvičené. Doporučuji.

Přidat recenzi