Nikol Dorožalová

Info: Lektorka momentálně nabízí pouze Přípravu na pohovor.
12 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 12)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Konverzační metodou.
Věřím, že správná kombinace konverzace, drilu, humoru a důslednosti vede k rychlému startu, pevným základům, k pohotovosti, zdravé sebejistotě a schopnosti poradit si v každé komunikační situaci.
V praxi to znamená, že kostrou hodiny je vždy konverzace (ta nejlépe ukáže, na čem je třeba zapracovat – akutní věci řešíme se studentem hned, jiné zařazujeme do tematického plánu). Učebnicová cvičení, hry a písničky jsou pro mě ve výuce spíš nástrojem, než cílem, převažují praktické věci (hodně mluvení, hodně práce s poslechy a zařazování textů odpovídajících profesnímu zaměření studenta).

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby výuka bavila obě strany a aby studenti už od začátku aplikovali nabyté poznatky v praxi.

Proč tě baví učit?

Baví mě na tom ten mix tvořivosti a zodpovědnosti a prolínání s jinými obory.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Učím angličtinu do práce – můj ideální student ji tedy v profesním životě reálně potřebuje a je připravený jazyku věnovat energii a úsilí, bez kterých se to prostě neobejde.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se na angličtinu do práce/kanceláře, samozřejmě k tomu patří i jazyk použitelný po pracovní době. Shrnula bych to jako »trochu business, trochu party«.
Lidé, se kterými spolupracuji, jsou nejčastěji z korporátů (HR, kvalita, údržba, R&D, administrativa) nebo podnikají. Výuka je zaměřená na s tím spojené komunikační situace (delegování úkolů, slovní zásoba na meetingy a prezentace, vyřizování pracovních mailů a telefonů, reklamace apod. a na služební cesty: cestování, oficiální i neformální části programu).

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem anglistiku, mám CPE a výuce angličtiny se (v jazykových agenturách i soukromě) věnuji zhruba deset let.

Co tě baví krom učení?

Jazyky a knihy. Taky ráda sleduji, co se děje ve světě – od bulváru přes sport, seriály, trendy ve vzdělávání až po operu – a zajímá mě i cestování, jídlo, etiketa a pěstování pokojovek.

Nabízené služby
Angličtina do práce
60 min jednou týdně 690 Kč
60 min dvakrát týdně 2×630 Kč
45 min dvakrát týdně 2×550 Kč
90 min jednou týdně 850 Kč
vhodné i pro začátečníky

 

Příprava na pracovní pohovor
20 min + 90 min 1700 Kč
Jednorázová příprava na pohovor v angličtině:

 • strategie – fráze – instant gramatika
 • dril & improvizace
 • rozmluvení
 • confidence boost 😉

V týdnu se sejdeme na dvacetiminutové nezávazné konzultaci a o víkendu poladíme Vaše Interview Skills.

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Kontakt

12 recenzí Nikol Dorožalová

 1. 5 out of 5

  Zuzka

  Moc děkuji paní Nikol za skvělou přípravu na pracovní pohovor! 🙂 Bylo to veselé, plné pozitivní energie a dostala jsem spoustu skvělých rad a tipů. Pracovní pohovor jsem díky ní zvládla s velmi dobrými pocity a klidem!

 2. 5 out of 5

  Jana

  Angličtina s Nikol splňuje přesně to, co nabízí: správnou kombinaci konverzace, drilu, humoru a důslednosti. A za sebe bych doplnila ještě – laskavosti.
  Osobně nejvíc oceňuji to, že na hodinách poměrně intenzivně trénujeme schopnost v cizím jazyce spontánně reagovat, což je z mého pohledu nejtěžší disciplína. Angličtinu se učím, protože ji potřebuji v práci, a lekce s Nikol jsou tomu dokonale přizpůsobeny, co se týče výběru témat, lexika i gramatiky. Upřímně si cením toho, že Nikol opravdu věnuje pozornost tomu, co jako studenti říkáme, klade doplňující otázky a k některým tématům se vrací, takže je probereme ze všech stran – a protože jsou to zejména pracovní témata, máme možnost si správně zafixovat slovíčka, vazby atp. (jako příprava na různé meetingy a cally je to k nezaplacení). Hodiny s Nikol jsou poměrně intenzivní, ale přesto plynou lehce díky jejímu smyslu pro humor, střídání aktivit atp.
  A nakonec jeden velmi osobní postřeh – pokud se angličtinu už nějakou dobu učíte, a přesto nejste na úrovni, kterou byste si představovali, možná máte pošramocené sebevědomí a možná se i trochu ostýcháte mluvit. Lekce s Nikol jsou ovšem bezpečná zóna, kde vás nikdo nebude popotahovat za každou chybku, ale zároveň dostanete adekvátní zpětnou vazbu. To posiluje nejen znalosti, ale i sebevědomí. Díky za to.

 3. 5 out of 5

  Miroslava

  Nikol je skvělá lektorka. Hned dokáže studenta skvěle odhadnout – jaký je typ, co potřebuje, jak na něj, aby se rozmluvil. Hodiny jsou prakticky zaměřené – témata jsou taková, aby je člověk využil v praxi, např. příprava na meetingy a vše kolem. Základem hodin je konverzace a během ní Nikol skvěle pozná, kde je potřeba podpořit gramatiku. Na hodiny se vždycky těším a vřele doporučuji.

 4. 5 out of 5

  Vojta

  Nikol mi pomohla skokově zlepšit mojí angličtinu, kterou jsem předtím X let nepoužíval. Nejprve jsme se zaměřili na rozmluvení a poté jsme navázali lekcemi, na kterých jsme kombinovali konverzace a gramatiku. Nikol měla hodiny vždy skvěle připravené, ale zároveň dávala prostor také pro mé dotazy a náměty. Lekce s Nikol rozhodně doporučuju!

 5. 5 out of 5

  Radovan

  Nikol je skvělá lektorka. Hodiny angličtiny probíhají fajn způsobem, kdy mám možnost hodně konverzovat a po konverzaci vždy probíráme chybky, které se v mluveném projevu vyskytly. Nikol vybírá a připravuje témata, která jsou prakticky využitelná pro mé pracovní zaměření. Vždy odhadne studenta, co je pro něj nejvhodnější na procvičení. Líbí se mi forma výuky a zvolený poměr konverzace a nové gramatiky. Hodina angličtiny vždy uteče velmi rychle. Kurzy angličtiny mě moc baví a určitě bych Nikol doporučil.

 6. 5 out of 5

  Iveta

  Nikol má velice motivující přístup k výuce. Na hodiny se těším, ikdyž si nejsem jistá, tím co vím 🙂 Dokáže povzbudit, naladit, pochválit, naučit. Vřele doporučuji. Iveta

 7. 5 out of 5

  Nina, Deichmann HR

  Nikol jsme zaangažovali ve firmě pro individuální a tandemovou výuku AJ zaměstnanců v oborech marketing a HR s cílem jim během ročního programu pomoct získat jistotu při psané i mluvené komunikaci v angličtině v rámci naší mezinárodní firmy. Domluva na výuce a cílech s Nikol byla příjemná, stručná, rychlá a efektivní. Studenty rozřadila do skupin – po několika měsících si kolegové výuku nesmírně chválí se slovy, že Nikol pracuje velmi strukturovaně, důsledně, kolegy motivuje a povzbuzuje, posouvá jejich znalosti a zohledňuje jejich business potřeby. Nikol, děkujeme Vám!

 8. 5 out of 5

  Zdeněk

  Nikol mě v rychlosti připravila na nečekaný pohovor, který jsem měl 5 dnů po naší přípravě. Za tu dobu mě připravila na to hlavní a zbavila zbytečného stresu. Procvičili jsme v rychlosti alfu a omegu pohovoru v anglickém jazyce. Po její lekci, know-how co mi předala jsem byl v lepší pohodě a pohovor jsem úspěšně zvládl.

 9. 5 out of 5

  Marie

  Nikol je skvělá, vždy rychle a vstřícně reaguje na všechny moje požadavky. Mám pocit, že téměř hned vycítila, co potřebuju v angličtině dopilovat a naučit. Co je ale nejdůležitěší, angličtina s Nikol mě baví a vždycky je mi líto, že ta hodina tak rychle uběhla. Doporučuji!!!

 10. 5 out of 5

  Jan

  Good leson english … is what I would have said, if I hadn’t met Nikol :))

  Since I did, I learned a lot (incl. the 3rd conditional). Highly recommend, especially for business English. I appreciate that Nikol is always well prepared and really listens to her students. It makes me look forward to her classes.

 11. 5 out of 5

  Viera

  Nikol je úžasná „teacher“ a hodiny s ňou sú zážitkom na ktoré sa nezabúda. Má toľko kladov, že neviem kde skvôr začať :O) Veľmi oceňujem jej prístup, odbornosť, empatiu, spôsob komunikácie. .. V mojom veku (60) som nad sebou zlomila všetky palice, ale s Nikol som sa do angličtiny zamilovala :O)

 12. 5 out of 5

  Marek

  Na Nikol si vážím jejího pozitivního přístupu a vzbuzení radosti z učení angličtiny u studenta. Líbí se mi, že s upřímným zájem opravdu poslouchá co studenta baví, zajímá se o témata a doptává se. Tím je pak konverzace v angličtině ještě zábavnější. Nikol dokáže povzbudit a motivovat. Při hodinách se nebojím mluvit anglicky a na každou další hodinu se vždycky těším. Nikol bych určitě doporučil.

Přidat recenzi