Nikol Dorožalová

(Hodnocení: 5)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Konverzační metodou.
Věřím, že správná kombinace konverzace, drilu, humoru a důslednosti vede k rychlému startu, pevným základům, k pohotovosti, zdravé sebejistotě a schopnosti poradit si v každé komunikační situaci.
V praxi to znamená, že kostrou hodiny je vždy konverzace (ta nejlépe ukáže, na čem je třeba zapracovat – akutní věci řešíme se studentem hned, jiné zařazujeme do tematického plánu). Učebnicová cvičení, hry a písničky jsou pro mě ve výuce spíš nástrojem, než cílem, převažují praktické věci (hodně mluvení, hodně práce s poslechy a zařazování textů odpovídajících profesnímu zaměření studenta).

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby výuka bavila obě strany a aby studenti už od začátku aplikovali nabyté poznatky v praxi.

Proč tě baví učit?

Baví mě na tom ten mix tvořivosti a zodpovědnosti a prolínání s jinými obory.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Učím angličtinu do práce – můj ideální student ji tedy v profesním životě reálně potřebuje a je připravený jazyku věnovat energii a úsilí, bez kterých se to prostě neobejde.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se na angličtinu do práce/kanceláře, samozřejmě k tomu patří i jazyk použitelný po pracovní době. Shrnula bych to jako »trochu business, trochu party«.
Lidé, se kterými spolupracuji, jsou nejčastěji z korporátů (HR, kvalita, údržba, R&D, administrativa) nebo podnikají. Výuka je zaměřená na s tím spojené komunikační situace (delegování úkolů, slovní zásoba na meetingy a prezentace, vyřizování pracovních mailů a telefonů, reklamace apod. a na služební cesty: cestování, oficiální i neformální části programu).

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem anglistiku, mám CPE a výuce angličtiny se (v jazykových agenturách i soukromě) věnuji zhruba deset let.

Co tě baví krom učení?

Jazyky a knihy. Taky ráda sleduji, co se děje ve světě – od bulváru přes sport, seriály, trendy ve vzdělávání až po operu – a zajímá mě i cestování, jídlo, etiketa a pěstování pokojovek.

Nabízené služby
Angličtina do práce
60 min jednou týdně 590 Kč
60 min dvakrát týdně 2×530 Kč
45 min dvakrát týdně 2×400 Kč
90 min jednou týdně 700 Kč
vhodné i pro začátečníky


Příprava na pracovní pohovor
20 min + 90 min 1700 Kč
Jednorázová příprava na pohovor v angličtině:

 • strategie – fráze – instant gramatika
 • dril & improvizace
 • rozmluvení
 • confidence boost 😉

V týdnu se sejdeme na dvacetiminutové nezávazné konzultaci a o víkendu poladíme Vaše Interview Skills.


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

5 recenzí Nikol Dorožalová

 1. Zdeněk

  Nikol mě v rychlosti připravila na nečekaný pohovor, který jsem měl 5 dnů po naší přípravě. Za tu dobu mě připravila na to hlavní a zbavila zbytečného stresu. Procvičili jsme v rychlosti alfu a omegu pohovoru v anglickém jazyce. Po její lekci, know-how co mi předala jsem byl v lepší pohodě a pohovor jsem úspěšně zvládl.

 2. Marie

  Nikol je skvělá, vždy rychle a vstřícně reaguje na všechny moje požadavky. Mám pocit, že téměř hned vycítila, co potřebuju v angličtině dopilovat a naučit. Co je ale nejdůležitěší, angličtina s Nikol mě baví a vždycky je mi líto, že ta hodina tak rychle uběhla. Doporučuji!!!

 3. Jan

  Good leson english … is what I would have said, if I hadn’t met Nikol :))

  Since I did, I learned a lot (incl. the 3rd conditional). Highly recommend, especially for business English. I appreciate that Nikol is always well prepared and really listens to her students. It makes me look forward to her classes.

 4. Viera

  Nikol je úžasná „teacher“ a hodiny s ňou sú zážitkom na ktoré sa nezabúda. Má toľko kladov, že neviem kde skvôr začať :O) Veľmi oceňujem jej prístup, odbornosť, empatiu, spôsob komunikácie. .. V mojom veku (60) som nad sebou zlomila všetky palice, ale s Nikol som sa do angličtiny zamilovala :O)

 5. Marek

  Na Nikol si vážím jejího pozitivního přístupu a vzbuzení radosti z učení angličtiny u studenta. Líbí se mi, že s upřímným zájem opravdu poslouchá co studenta baví, zajímá se o témata a doptává se. Tím je pak konverzace v angličtině ještě zábavnější. Nikol dokáže povzbudit a motivovat. Při hodinách se nebojím mluvit anglicky a na každou další hodinu se vždycky těším. Nikol bych určitě doporučil.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.