Natálie Jahodová

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

„Angličtina relaxačně“

Jakým stylem učíš?

Učím děti, teenagery a dospělé stejnou metodou. Hrajeme hry a mluvíme. Jako polyglot, mluvící několika jazyky jsem kdysi zjistila, že mě nejvíc baví studovat jen s takovými učiteli, kteří se neberou moc vážně a neprzní hodiny jazyků metodami, u kterých studentům klimbají oči únavou. Chci trochu inspirovat lidi, aby měli rádi jazyky stejně jako já a aby je měli spojené jen s příjemnými pocity. Vymyslím hru nebo konverzační aktivitu na cokoliv, co chcete procvičit – gramatiku nebo specifické téma a vy se to tím naučíte/procvičíte. Hádanky, seřaď slovosled, šibenice, online deskovky, pexeso, nakresli, řekni příběh, rozebereme písničku…. Uvidíme, co tě zaujme a zda mě dokážeš porazit:-)

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby nebyl nebyl v mé hodině jediný negativní moment. Aby cítili, že hodina angličtiny nebude pro ně další otravná povinnost, kterou si ten den odškrtnou, ale aby je spíše napadalo: „Ted se strašně těším, jak se zase odreaguju u angličtiny.”

Proč tě baví učit?

Každý student, kterého jsem učila, mi něco zajímavého dal. Baví mě se bavit s různými typy lidí, něco se od nich dozvědět – jak žijí, co zažili. Kolik super věcí už jsem se třeba dozvěděla od teenagerů, dneska jsou neuvěřitelně chytří.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Všichni studenti jsou úžasní a ideální. Pokud ne, tak dělám něco v hodinách blbě.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Je to opravdu individuální, záleží na zájmech studenta, a jsem schopna si nachystat jakoukoli hodinu. Baví mě si například povídat si o různých zemích světa, celospolečenském dění nebo zvycích v anglosaském světě.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

2 roky výuka online španělštiny a francouzštiny pro dětí a teenagery

2 roky prezenční výuka v Helen Doron Early English

magisterské studium (MA degree) – University of Kent, Canterbury, obor International relations and European studies

bakalářské studium (BSc degree) – Christchurch Canterbury University, Canterbury, obor: International relations and Tourism

Co tě baví krom učení?

Baví mě multilingvní výchova mých vlastních děti, pak učení se dalším jazykům, teď umím angličtinu, francouzštinu, španělštinu a pracuji na němčině, italštině a portugalštině.
Také hooodně cestování, ukulele, PC hry, sledování latinskoamerických telenovel nebo klasických britských sitcomů.

Nabízené služby
Ukázková hodina
20 min – zdarma

 

Kurz pro dospělé: Always look on the bright side of life
Skuteční začátečníci
Kurz pro začátečníky, kteří ještě nikdy žádné hodiny angličtiny neabsolvovali a rádi by se naučili domluvit se se světem. Dám vás dohromady se super lidičkami v malé skupince, se kterými začneme od základů angličtiny. Nejdříve se budeme soustředit na rozmluvení, naposlouchání jazyka a správnou výslovnost, později přidáme i nějakou gramatiku. I když jste stydliví se mnou se nemusíte bát, snažím se vždy o super atmosféru v hodině.Cena:
350 Kč – 60 min/student – skupinový kurz ( 3 – 4 studenti)
830 Kč – 60 min/student – individuální kurz

Věční začátečníci a úroveň – A1, A2
Už jste se párkrát angličtinu učili, ale stále cítíte, že jste na začátku. Tento kurz je právě pro vás. Hodiny jsou dělané tak, abyste si upevnili základy angličtiny a pak se postupnými krůčky posunovali směrem k sebevědomým mluvčím. V kurzu se zaměříme na všechny aspekty angličtiny, porozumění, konverzaci, rozšiřování slovní zásoby, výslovnost i gramatiku.

Cena:
350 Kč – 60 min/student – skupinový kurz (3 – 4 studenti)
830 Kč – 60 min/student – individuální kurz

Středně pokročilí (B1 a výše)
Už se relativně domluvíte, už vám hodněkrát vysvětlili hodně gramatických pravidel, přesto ale máte pocit, že vaše angličtina má stále mnoho nedostatků. V tomto kurzu si pro vás připravím zajímavá témata a aktivity, které vám pomohou rozšířit vaši slovní zásobu,
opravit chyby ve vaší angličtině a procvičit si využití anglické gramatiky v praxi.

Cena:
350 Kč – 60 min/student – skupinový kurz (3 – 4 studenti)
830 Kč – 60 min/student – individuální kurz

 

Kurz pro teenagery: Ain’t no mountain high enough
Dnešní teenageři už vyrůstají s angličtinou a my učitelé angličtiny máme štěstí, že je to pro ně většinou cool předmět, který mají rádi. A pokud máte teenagera, který ještě nezjistil, že je angličtina super cool předmět, zkuste můj kurz Ain’t no mountain high enough.
Rozebereme zajímavá témata, která budou studenty motivovat mluvit, zahrajeme si konverzační hry, procvičíme gramatiku řízeným i přirozeným dialogem.Cena 300 Kč – 50 min/student – skupinový kurz (3 – 4 studenti)

 

Kurz pro děti 1. stupeň: If you’re happy and you know it.
S výukou dětí mám bohaté zkušenosti, pracovala jsem v Helen Doron a sama vychovávám své děti umělým bilingvismem. Pro můj kurz pro děti se držím těchto zásad: super atmosféra, důraz na zábava raději než na výkon, respekt k zájmům a tempu každého dítěte. Pracujeme s pomůcky, show and tell, hrajeme online hry, zpíváme písničky. – tady jsem vymazala ten dovětek.Cena 250 Kč – 30 min/student – skupinový kurz (3 – 4 děti)

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Natálie Jahodová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *