Natálie Jahodová

„Angličtina relaxačně“
0 hodnocení

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Učím děti, teenagery a dospělé stejnou metodou. Hrajeme hry a mluvíme. Jako polyglot, mluvící několika jazyky jsem kdysi zjistila, že mě nejvíc baví studovat jen s takovými učiteli, kteří se neberou moc vážně a neprzní hodiny jazyků metodami, u kterých studentům klimbají oči únavou. Chci trochu inspirovat lidi, aby měli rádi jazyky stejně jako já a aby je měli spojené jen s příjemnými pocity. Vymyslím hru nebo konverzační aktivitu na cokoliv, co chcete procvičit – gramatiku nebo specifické téma a vy se to tím naučíte/procvičíte. Hádanky, seřaď slovosled, šibenice, online deskovky, pexeso, nakresli, řekni příběh, rozebereme písničku…. Uvidíme, co tě zaujme a zda mě dokážeš porazit:-)

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby nebyl nebyl v mé hodině jediný negativní moment. Aby cítili, že hodina angličtiny nebude pro ně další otravná povinnost, kterou si ten den odškrtnou, ale aby je spíše napadalo: „Ted se strašně těším, jak se zase odreaguju u angličtiny.”

Proč tě baví učit?

Každý student, kterého jsem učila, mi něco zajímavého dal. Baví mě se bavit s různými typy lidí, něco se od nich dozvědět – jak žijí, co zažili. Kolik super věcí už jsem se třeba dozvěděla od teenagerů, dneska jsou neuvěřitelně chytří.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Všichni studenti jsou úžasní a ideální. Pokud ne, tak dělám něco v hodinách blbě.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Je to opravdu individuální, záleží na zájmech studenta, a jsem schopna si nachystat jakoukoli hodinu. Baví mě si například povídat si o různých zemích světa, celospolečenském dění nebo zvycích v anglosaském světě.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

2 roky výuka online španělštiny a francouzštiny pro dětí a teenagery

2 roky prezenční výuka v Helen Doron Early English

magisterské studium (MA degree) – University of Kent, Canterbury, obor International relations and European studies

bakalářské studium (BSc degree) – Christchurch Canterbury University, Canterbury, obor: International relations and Tourism

Co tě baví krom učení?

Baví mě multilingvní výchova mých vlastních děti, pak učení se dalším jazykům, teď umím angličtinu, francouzštinu, španělštinu a pracuji na němčině, italštině a portugalštině.
Také hooodně cestování, ukulele, PC hry, sledování latinskoamerických telenovel nebo klasických britských sitcomů.

Nabízené služby
Zkušební hodina
20 min/zdarma

 

Kurzy pro dospělé
750 Kč – 55 Minut – individuální kurz
400 Kč/osoba – 55 minut – výuka ve dvojici
300 Kč/osoba – 55 minut – výuka pro 3 – 4 studenty
Učím všechny úrovně dospělých od začátečníků po pokročilé. Díky mým bohatým zkušenostem s výukou dokážu dobře rozmluvit začátečníky a obzvlášť pokud jste stydliví, se mnou se nemusíte bát, trpělivě vysvětlím všechny aspekty angličtiny. Pro pokročilé studenty si dokážu připravit hodinu na míru vašim potřebám. Můžeme procvičovat gramatické jevy v angličtině řízeným dialogem nebo zábavnými aktivitami. Můžeme si povídat o zajímavých tématech a já vám u toho pečlivě opravím všechny chyby a budu vám pravidelně dávat co nejpřesnější feedback.

 

Kurzy pro teenagery
650 Kč – 45 minut – individuální kurz
350 Kč/ osoba – 45 minut výuka ve dvojici
300 Kč/osoba – 55 minut výuka ve skupince 3 – 4 teenagerů.

 

Kurzy pro děti
450 Kč – 30 minut – individuální kurz
285 Kč/osoba – 30 minut – výuka ve dvojici
250 Kč/osoba – 45 minut – výuka ve skupince 3 – 4 dětí

 

Kontaktovat lektorku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Natálie Jahodová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *