Natálie Jahodová

„Angličtina relaxačně“

Jakým stylem učíš?

Věřím tomu, že dospělí se mohou naučit cizí jazyk stejně bezbolestně jako malé děti. A proč se děti učí tak jednoduše? Protože o jazyku uvažují jako o něčem, co v klidu plyne kolem nich a k čemu se připojí, když na to mají chut‘. Dospělé mají chuť, ale často je drží zpátky stereotypy zažité ze školy, jako přehnané sebehodnocení, strašáky pouček, nebo domácích úkolů.

Svůj přístup výuky nazývám relaxační, protože chci, abyste cizí jazyk vstřebávali stejně klidně právě jako děti. Soustředím se tedy ve svých hodinách na to, abychom se spolu naladili na pohodové vnímání angličtiny a aby to pro Vás nebylo „učení“. Dlouhodobě se věnuji online výuce, používám široké možnosti dnes dostupných aplikací a her, které vnímání jazyka zjednodušují. Každou hodinu připravuji individuálně podle Vašich zájmů, pomocí kterých se budeme v angličtině postupně posouvat.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Nejdůležitější je, abyste se na každou hodinu mohli bez obav těšit.

Proč tě baví učit?

Baví mě kreativní práce příprav hodin a mám radost, když se studentovi pak hodina líbí a cítí se dobře.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Nemám představu ideálního studenta. U každého studenta je úkol učitele, aby vytvořil dostatek motivace k osvojení si jazyka.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se na schopnost mluvit v běžném životě. Dělám tématické hodiny podle zájmu studenta, které by mu měly pomoci se v jazyku posunout.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

bakalářské studium (BSc degree) – Christchurch Canterbury University, Canterbury, obor: International relations and Tourism

magisterské studium (MA degree) – University of Kent, Canterbury, obor International relations and European studies

Mám 3 roky zkušenost s výukou angličtiny dospělých i dětí a s biligvní výchovou vlastních dětí.

Co tě baví krom učení?

Jsem polyglot, vyučuji ještě španělštinu a francouzštinu. Učím se italsky, německy a portugalsky. Ráda cestuji, objevuji, jak se žije jinde ve světě, poznávám nové kultury, největším zážitkem byl měsíční pobyt u ekvádorských indiánů v džungli. Baví mě taky vést k jazykům mé děti různými hravými metodami.

Nabízené služby
Ukázková hodina
20 min – zdarma


Hodina na míru
60 minut – 699 Kč


Let’s talk! 30 minutes conversation.
30 minut – 390 Kč


Kontaktovat lektorku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Natálie Jahodová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.