Natálie Jahodová

Angličtina relaxačně
2 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 2)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Učím všechny úrovně angličtiny – dospělé, děti i teenagery. U každého používám své specifické přístupy, které mají ale jeden společný cíl – aby se studenti se mnou cítili v hodině příjemně, nebáli se mluvit a hodina pro ně byla maximálně efektivní. Při učení úplných začátečníků jedeme jasnou strukturovanou hodinu slovo od slova, větu od věty. Důraz je hlavně na rozmluvení a výslovnost. Můžeme mít hodinu od začátku celou v angličtině anebo můžeme více vysvětlovat v češtině. Jakýkoliv způsob, ve kterém se student cítí klidně a motivovaně.

Mírně pokročilí a pokročilí studenti učím opravdu hodně ráda. Jako techniku používám například to, že jim dávat naposlouchat scénky ze slavných filmů a seriálů a pak k tomu vytvářím materiály, se kterými pracujeme. Můžu si připravit hodinu na jakékoliv téma, které studenta zajímá nebo které potřebuje například do pracovního prostředí. Vystudovala jsem Mezinárodní vztahy na britské univerzitě, proto zvládnu učit také akademickou angličtinu nebo angličtinu používanou v politice.

Při výuce teenagerů a dětí se zaměřuji na pohodovou atmosféru a na učení hrou. U dětí používáme pomůcky, obrázky a online hry. Teenagerům nabízím řadu relevantních témat k jejich věku a konverzačních aktivit, které je motivují rozmluvit se. Mám i řadu technik, jak učit děti a teenagery gramatiku jiným než učebnicovým způsobem.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Jednoznačně poskytnout studentům takovou hodinu, po které si řekne: „Tohle byl opravdu skvěle využitý čas a peníze.“

Proč tě baví učit?

Každý student, kterého jsem učila, mi něco zajímavého dal. Baví mě se bavit s různými typy lidí, něco se od nich dozvědět – jak žijí, pracují, co zajímavého zažili. Také mě baví, asi jako většinu učitelů, vidět pokroky, které v angličtině dělají.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Považuji se za profesionála, proto zvládnu učit jakéhokoliv studenta.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Řekla bych, že mám zkušenosti s různorodými způsoby výuky angličtiny. Pokud bych si měla zvolit – moje velká specializace je například angličtina pro rodiče, kteří chtějí děti vychovávat od miminka bilingvně, nebo také díky mému vysokoškolskému titulu i angličtina z akademického a politického prostředí.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

 • 3 roky online výuka angličtiny všech úrovní
 • 2 roky ve Virtuální jazykovce
 • 2 roky prezenční výuka v Helen Doron Early English
 • magisterské studium (MA degree) – University of Kent, Canterbury, obor International relations and European studies
 • bakalářské studium (BSc degree) – Christchurch Canterbury University, Canterbury, obor: International relations and Tourism

Co tě baví krom učení?

Baví mě vzdělávat své vlastní děti, které mám na domácí škole a se kterými dělám umělý bilingvismus. Ráda také dělám kreativní práci jako psaní nebo tvorba videí. Jsem polyglot, mluvím ještě francouzsky a španělsky a mým velkým koníčkem je cestování všude možně, hlavně do anglicky mluvících zemí a zemí Latinské ameriky.

Nabízené služby
Zkušební hodina
20 min/zdarma

 

Výuka pro dospělé
750 Kč – 55 Minut – individuální kurz
680 Kč – 45 Minut – individuální kurz
400 Kč/osoba – 55 minut – výuka ve dvojici
300 Kč/osoba – 55 minut – výuka pro 3 – 4 studenty

 

Výuka pro teenagery
700 Kč – 45 minut – individuální kurz
400 Kč/ osoba – 50 minut výuka ve dvojici
300 Kč/osoba – 55 minut výuka ve skupince 3 – 4 teenagerů.

 

Výuka pro děti
450 Kč – 30 minut – individuální kurz
285 Kč/osoba – 30 minut – výuka ve dvojici
250 Kč/osoba – 45 minut – výuka ve skupince 3 – 4 dětí

 

Kurz pro rodiče, kteří chtějí na děti mluvit anglicky a darovat jim tak jazyk navíc
3000 Kč/rodič – 4 týdny

Kurz je pro rodiče dětí 0 – 6 let. Učím rodiče správnou angličtinu, kterou s dětmi používají rodilí mluvčí a metody, jak docílit bilingvního dítěte. Znalost angličtiny pro tento kurz musí být od B1 výše.

Probíhá v měsících: říjen, leden, duben a červen. Je možné si zvolit jeden z těchto měsíců. Více info na mém e-mailu.

 

2 recenze Natálie Jahodová

 1. 5 out of 5

  Jana Kubíčková

  Moc děkuji za úžasný kurz angličtiny pro rodiče a děti. Moc obdivuji Vaše nadšení pro jazyky, které je téměř hmatatelné, skoro nakažlivé. Velký díky patří Vaši profesionální přípravě na hodiny. Vše máte dobře promyšlené a nachystané. Ráda Vás budu doporučovat a určitě budu i nadále sledovat. Přeji mnoho energie do dalšího jazykového počínání 🍀 Jana

 2. 5 out of 5

  Klára Bortlíková

  Hodiny s Natálií byly velmi příjemné a zábavné, počáteční nervozita před první lekcí byla po úvodním seznámení ta tam a na každou další lekci jsem se moc těšila. Používání různých konverzačních kartiček a zábavných cvičení bylo zárukou toho, že hodina uplynula jako nic a celou dobu jsme si měly o čem povídat, a to i díky tomu, že témata mi volila přímo na míru a že jsme si i velmi lidsky „sedly“.

Přidat recenzi