Milada Bouzidi

“It does not matter how slowly you go as long as you do not stop.” Confucius
8 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 8)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Můžete se spolehnout, že vás vždy vyslechnu a budu vám věnovat plnou pozornost. S nadšením přivítám vaše nápady, co v lekcích dělat a když se to povede, budeme končit s pocitem, že byla lekce příliš krátká.

Jak vypadá moje typická lekce

Začneme rozpovídáním nebo třeba jazykovou hrou.
Prostřednictvím obrázků zopakujeme slovíčka z předchozí lekce.
Probereme domluvené téma. Často budu zapisovat věty, které říkáte a tyto poznámky využijeme v závěrečné části – opravíme, co je potřeba, vysvětlíme si gramatiku, přidáme užitečná slovíčka.
Na konci vše shrneme a nabídnu vám možnost domácího úkolu.

S čím vám pomohu

Prostřednictvím neotřelých témat vám pomohu se rozmluvit a najít v angličtině sebevědomí. Budeme hledat způsoby, jak můžete angličtinu začít používat mimo lekce a jak může být učení zábavné, praktické a obohacující konkrétně pro vás.

Jaké metody používám ve výuce

Pokud je to jen trochu možné, mluvíme spolu jen anglicky. Většinou nepoužíváme žádnou učebnici, ale během lekcí vytváříme online sdílený dokument plný odkazů, obrázků, poznámek, slovíček a textů, ke kterým se můžete kdykoliv vracet. Slovíčka, témata k diskuzi a gramatika vždy vyplyne z toho, co potřebujete a co vás zajímá. Uvítám, když přinesete do lekce své nápady.

Moje vzdělání

 • mezinárodní učitelská zkouška CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
 • certifikát CPE (certifikát Cambridge English Proficiency) – ověřuje znalost angličtiny na úrovni C2
 • více než tři roky práce a studia ve Velké Británii
 • 7 let zkušeností profesionální lektorky angličtiny

Jak se spojíme

Můžeme se spojit přes Teamsi a nebo Google Meets, případně se můžeme domluvit na jiné platformě.

Co mě baví kromě učení

Japonské bojové umění aikido je velkou součástí mého života – vedu dětské tréninky a většinu dovolené trávím po seminářích v Čechách i v zahraničí.

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
30 – 40 minut
připravená “mini” lekce z mojí strany jako ochutnávka mého stylu učení a diskuze o tom, co hledáte a jak vám mohu pomoci.

 

Individuální lekce
55 minut – cena Kč 800,-
většinou konverzační lekce zaměřená na studenta. Během mluvení se dostaneme i ke gramatice a slovíčkům.

 

Lekce pro dvojice
55 minut – Kč 500,- za osobu
většinou konverzační lekce, během kterých využijete naplno možnost popovídat si s druhým studentem.

 

Firemní výuka
55 minut – cena dohodou
individuální a/nebo skupinová výuka pro zaměstnance. Podmínky záleží na vzájemné dohodě. Dejte mi prosím vědět a domluvíme se.

 

Volné termíny

Volné termíny od 18. března

Kontakt

8 recenzí Milada Bouzidi

 1. 5 out of 5

  Tom

  Zkoušel jsem více lektorů, zkoušel jsem i mobilní aplikaci na angličtinu kde byli učitelé z celého světa. Musím říct, že nejvíce si užívám angličtinu s Miladou a jejím typem výuky.

 2. 5 out of 5

  Honza

  Milada byla mojí učitelkou angličtiny více než tři roky. Nejprve jsem hodiny navštěvoval s kolegy a následně jsem měl individuální výuku. S formou výuky jsem byl velmi spokojen, protože témata a studijní materiály byly připraveny na základě mích pracovních potřeb. Studium mi pomohlo k tomu být si více jistý a nebát se mluvit s kolegy ze zahraničí a managementem banky, kde pracuji. Pokud se chcete v angličtině zlepšit, tak Miladu mohu jenom doporučit.

 3. 5 out of 5

  Tomáš

  Milada úspěšně rozvíjí moji angličtinu již několik let. Díky jejím lekcím se mi postupně podařilo překonat ostych a strach ze situací, kdy jsem musel komunikovat anglicky. Milada pro mě hodiny pečlivě sestavuje tak, aby jejich obsah vždy cíleně posiloval slabá místa v mojí angličtině. Zábavně, efektivně, s individuálním přístupem k mým potřebám – prostě nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem si mohl přát;) Milado díky!

 4. 5 out of 5

  Michal

  Konečně lektorka se kterou mě učení baví! Poprvé za dlouhou dobu si i kolegové všimli, že se moje angličtina zlepšila… Doufám, že se mnou bude mít Milada trpělivost i nadále. Těšim se na každou další lekci!

 5. 5 out of 5

  Julie

  Miládka je skvělá učitelka, díky které jsem zvládla první roky na dvojjazyčném gymnázium. Většinu času jsem ani neměla dojem, že se učím. Pomohla mi zvednou (kromě úrovně angličtiny) sebevědomí v této oblasti, díky čemuž jsem se přestala bát mluvit a angličtina mě nakonec začala bavit.

 6. 5 out of 5

  Jaroslav Salcer

  Milada byla moje vůbec první lektorka. Co napsat. Velmi kvalitně připravené lekce, profesionální přístup a z toho vyplývá i schopnost předávat vědomosti = gramatiku přirozeným způsobem dál.

 7. 5 out of 5

  Linda, učitelka, 5 lekcí, příprava na CAE

  Stále si pamatuji naši první lekci angličtiny. Milada mě okamžitě zaujala. Vše vysvětlila, nastavila pravidla a rámec učení. Snažily jsme se společně najít v učení něco pozitivního a domluvily jsme se na dosažitelném cíli – 14 dní se věnovat angličtině s plným nasazením. Ze začátku jsem měla strach a byla jsem ve stresu, protože do zkoušky zbývalo málo času. Ale během té krátké doby mě Milada přiměla usilovně pracovat, chválila mě a její individuální přístup mi pomohl překonat mé počáteční obavy. S její pomocí jsem si zdůvodnila motivaci a přitom jsem stále cítila její podporu. Je energická a kreativní učitelka (naše lekce obsahovaly i tělesná cvičení, dýchání a posílení sebevědomí). A navíc miluje angličtinu a učení. Byla jsem s výukou více než spokojená.

 8. 5 out of 5

  Michal

  S překvapením jsem zjistil, že na lekce s Miladou docházím už dva roky! Její výuka je zajímavá, protože se snaží vnímat mé potřeby ředitele ve státní organizaci (v mém případě pracujeme na dialozích, poslechu atd.) Každou lekci si pečlivě připraví a na tématech se často spolu domlouváme. Prostřednictvím článků z učebnic, novin a poslechu se mě snaží naučit gramatiku a rozvíjet mou slovní zásobu. Rád bych v lekcích pokračoval, protože mám pocit, že se moje angličtina zlepšuje.

Přidat recenzi