Milada Bouzidi

(Hodnocení: 7)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

S odvahou do angličtiny… Be Brave 😊

Jakým stylem učíš?

Nejdůležitější je pro mne student a jeho cíle – ze začátku hledáme témata a způsoby učení, které studentovi vyhovují a podle toho pak připravuji každou lekci. Většinou nepoužíváme žádnou učebnici, ale během lekcí vytváříme v online sdíleném prostoru soubor odkazů, obrázků, poznámek, slovíček a textů, ke kterým se student může kdykoliv vracet.

Lekce jsou zaměřené na mluvení – nová slovíčka a gramatika vyplynou z našich rozhovorů.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Pohoda a spokojenost studenta – každou lekci připravuji cíleně pro daného studenta, ale nebráním se změnit svůj plán a improvizovat podle aktuální situace při lekci.

Proč tě baví učit?

Sama se učím ráda a je pro mě fascinující sledovat studenty na jejich cestě. Zároveň mám pocit, že učit někoho je nejlepší způsob, jak na sobě pracovat a učit se nové věci.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Ideální student asi neexistuje, každý jsme jiný. Jsem ráda, když je student zvědavý a svými otázkami obohacuje naše rozhovory. 😊

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Rozmluvení se a získání sebevědomí v běžných i business tématech.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

 

 • mezinárodní učitelská zkouška CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
 • certifikát CPE (certifikát Cambridge English Proficiency) – ověřuje znalost angličtiny na úrovni C2
 • více než tři roky práce a studia ve Velké Británii
 • 6 let zkušeností profesionální lektorky angličtiny

 

Co tě baví krom učení?

Mým velkým koníčkem je japonské bojové umění aikido. Dokonce jsem aikido začala učit i děti. Je pro mě zajímavé vidět rozdíl, jak učit pohyb a jak učit jazyk. A když už mám čas opravdu sama pro sebe, tak ráda čtu, chodím na procházky do přírody, vařím …

Nabízené služby
ukázková lekce zdarma
55 minut

 

individuální lekce zaměřená na studenta
55 minut – cena Kč 690,-

 

firemní výuka
individuální a/nebo skupinová výuka pro zaměstnance. Podmínky záleží na vzájemné dohodě. Dejte mi prosím vědět a domluvíme se.

 

Volné termíny

Kontaktovat lektorku
Úterní volné termíny

7 recenzí Milada Bouzidi

 1. Honza

  Milada byla mojí učitelkou angličtiny více než tři roky. Nejprve jsem hodiny navštěvoval s kolegy a následně jsem měl individuální výuku. S formou výuky jsem byl velmi spokojen, protože témata a studijní materiály byly připraveny na základě mích pracovních potřeb. Studium mi pomohlo k tomu být si více jistý a nebát se mluvit s kolegy ze zahraničí a managementem banky, kde pracuji. Pokud se chcete v angličtině zlepšit, tak Miladu mohu jenom doporučit.

 2. Tomáš

  Milada úspěšně rozvíjí moji angličtinu již několik let. Díky jejím lekcím se mi postupně podařilo překonat ostych a strach ze situací, kdy jsem musel komunikovat anglicky. Milada pro mě hodiny pečlivě sestavuje tak, aby jejich obsah vždy cíleně posiloval slabá místa v mojí angličtině. Zábavně, efektivně, s individuálním přístupem k mým potřebám – prostě nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem si mohl přát;) Milado díky!

 3. Michal

  Konečně lektorka se kterou mě učení baví! Poprvé za dlouhou dobu si i kolegové všimli, že se moje angličtina zlepšila… Doufám, že se mnou bude mít Milada trpělivost i nadále. Těšim se na každou další lekci!

 4. Julie

  Miládka je skvělá učitelka, díky které jsem zvládla první roky na dvojjazyčném gymnázium. Většinu času jsem ani neměla dojem, že se učím. Pomohla mi zvednou (kromě úrovně angličtiny) sebevědomí v této oblasti, díky čemuž jsem se přestala bát mluvit a angličtina mě nakonec začala bavit.

 5. Jaroslav Salcer

  Milada byla moje vůbec první lektorka. Co napsat. Velmi kvalitně připravené lekce, profesionální přístup a z toho vyplývá i schopnost předávat vědomosti = gramatiku přirozeným způsobem dál.

 6. Linda, učitelka, 5 lekcí, příprava na CAE

  Stále si pamatuji naši první lekci angličtiny. Milada mě okamžitě zaujala. Vše vysvětlila, nastavila pravidla a rámec učení. Snažily jsme se společně najít v učení něco pozitivního a domluvily jsme se na dosažitelném cíli – 14 dní se věnovat angličtině s plným nasazením. Ze začátku jsem měla strach a byla jsem ve stresu, protože do zkoušky zbývalo málo času. Ale během té krátké doby mě Milada přiměla usilovně pracovat, chválila mě a její individuální přístup mi pomohl překonat mé počáteční obavy. S její pomocí jsem si zdůvodnila motivaci a přitom jsem stále cítila její podporu. Je energická a kreativní učitelka (naše lekce obsahovaly i tělesná cvičení, dýchání a posílení sebevědomí). A navíc miluje angličtinu a učení. Byla jsem s výukou více než spokojená.

 7. Michal

  S překvapením jsem zjistil, že na lekce s Miladou docházím už dva roky! Její výuka je zajímavá, protože se snaží vnímat mé potřeby ředitele ve státní organizaci (v mém případě pracujeme na dialozích, poslechu atd.) Každou lekci si pečlivě připraví a na tématech se často spolu domlouváme. Prostřednictvím článků z učebnic, novin a poslechu se mě snaží naučit gramatiku a rozvíjet mou slovní zásobu. Rád bych v lekcích pokračoval, protože mám pocit, že se moje angličtina zlepšuje.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *