Michaela Grmelová

„English is fun! And easy-peasy lemon queezy, if you do it right.“
6 hodnocení
(Hodnocení: 6)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Zážitková angličtina s úsměvem a radostí. Cvičíme to, co sami doma o samotě nezvládnete – mluvíme o sto šest o tématech, která připravuji podle vašich zájmů, koníčků a pracovních či životních potřeb.

Z virtuálního prostoru si s vámi vytvářím prostředí, ve kterém se přestanete bát promluvit anglicky. Je to bezpečné místo, kde dělání chyb je potřeba, ne ostuda. Společně boříme vaše bariéry a někdy i odpor k angličtině, které si obvykle nesete ještě ze školních let. Občas vás překvapím nebo vyvedu z míry, díky čemuž budete připravení, až se do situace dostanete mimo lekci. Společně vás rozkecáme a zbavíme strachu z mluvení.

Angličtina se mnou bude easy peasy /ízy pízy/, zábavná, kreativní, plná nových informací, humoru a aktivit, které vedou k sebevědomějšímu používání angličtiny – přesně taková, jak jsem si ji zažila v Kanadě a přivezla jsem si ji pro vás.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Váš úsměv a radost. Mým cílem je, abyste si uvědomili, že bez používání jazyka se ho nejde poradně naučit. S používáním souvisí i strach a dělání chyb a jsou to věci, které jsou naprosto přirozené a nezbytné. Tím, že aktivně mluvíme, děláme chyby a pracujeme na nich, se zlepšujete – změnu postupně cítíte i slyšíte.

Proč tě baví učit?

Baví mě sledovat, jak se zlepšujete a jakou z pokroku máte radost. Postupně překonáváte své bloky, strachy a dělíme se o své nové pozitivní zkušenosti z rozhovorů a obecně používání angličtiny. Baví mě vás motivovat, povzbuzovat a vytvářet lekce, které vás budou bavit.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Někdo, kdo se rád učí a rozvíjí. Komunikativní, veselá kopa, která má chuť se do angličtiny opřít a jednou provždy se rozmluvit.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Soustředím se převážně na komunikaci a efektivní využívání gramatiky. Obchodní angličtina mi není cizí a dobře se orientuji i ve veterinární sféře.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

V listopadu 2020 jsem prošla World TESOL Academy a získala TESOL/TEFL certificate.

Dále mám certifikát CAE a EF SET Certificate na úrovni C2.

Cambridge CELTA kvalifikace pro učitelem angličtiny (2021).

Magistra jsem vystudovala na Fakultě veterinární hygieny a ekologie VFU.

Mám zkušenosti s učením dětí, dospělých, individuálních i skupinových kurzů. Začátkem tohoto roku jsem rozjela online skupinové kurzy pro dospělé a měly velký úspěch. Zkušenostmi jsem si vypilovala i mentoring.

Zkusila jsem snad všechno, protože mě všechno zajímalo. Od odborných překladů po online kurzy.

Co tě baví krom učení?

angličtina, francouzština, jednoznačně zvířata a jejich zdraví, zajímám se o životní prostředí a seberozvoj

Nabízené služby
Individuální lekce
Úvodní konzultace zdarma (30 minut).
1 x 50 minut / 700 Kč
5 x 50 minut / 3 450 Kč
Lekce probíhají z 90 % v angličtině. Během lekce společně projdeme domácí úkoly, gramatické jevy a slovní zásobu, kterou prakticky využijeme v konverzaci na zvolené téma.


Angličtina na měsíc
Učit se anglicky 5 dní v týdnu. Mít zpětnou vazbu, podporu, mluvení. Makat na sobě pod dozorem, smysluplně, intenzivně a s radostí?

Od neděle do čtvrtka na vás bude čekat úkol zvládnutelný do 15 minut a zpětná vazba na úkol z předešlého dne. Každý čtvrtek si dáme společnou konverzaci. Angličtina na měsíc vás bude bavit a díky pravidelnosti, zpětné vazbě a mluvení uvidíte pokroky už po prvních týdnech.

2070 Kč / měsíc


Měsíční mentoring
2 x 20 minut / 2016 Kč
1 x 30 minut / 1680 Kč
Mentoring je vhodný pro více samostatné studenty. Zadání si plníte kdy chcete, podle Vašich časových možností i nálady. Všechny úkoly kontroluji – dostanete na ně zpětnou vazbu a hlasovou opravu. Mentoring obsahuje:

– každý týden nové zadání
– video ke shlédnutí (vysvětlení gramatiky a instrukce)
– materiály k vysvětlení gramatiky
– cvičení a úkoly s instrukcemi k vypracování
– doporučení k aplikacím, videím, podcastům a filmům
– podpora – kdykoliv mi můžete napsat

Výhodou zde je, že se během mluvení nezdržujeme vysvětlováním gramatiky a kontrolou úkolů. Tento způsob je intenzivnější a vhodný pro pokročilejší studenty.


Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

6 recenzí Michaela Grmelová

 1. Barbora

  Angličtina s Michaelou je moc fajn. Jednotlivé hodiny má promyšlené, dobře strukturované, včetně domácích úkolů a dalších materiálů. Zároveň to ani v nejmenším to neznamená, že by lekce byly nudné, naopak mě osobně moc baví a užiju si při nich i hodně legrace. Zároveň mi Míša vychází vstříc, pokud jde o témata, kterým se věnujeme, přizpůsobuje lekce mým představám a přáním. Vždycky nastolí příjemnou atmosféru, tak se nebojím na cokoli zeptat, a mám dost prostoru na mluvení. Zkrátka pokud se chcete učit anglicky s někým, kdo je pohodář, baví to i jeho samotného a přitom dobře ví, co dělá, lekce s Michaelou budou ideální.

 2. Lenka

  Míšu můžu jenom doporučit. Velmi trpělivá, hodina je protkaná humorem, nebojím se před ní chybovat. Hodiny jsou šité na míru, používá nejrůznější druhy kanálů, jak do vás angličtinu dostat. Velmi oceňuju, že hodina je prakticky celá v angličtině, i když někdy úpím, protože mám k tématu tolik co říct a chybí mi slova. Ale to je právě TA motivace, která mě přiměje se do angličtiny nořit dál a dál. Domácí úkoly jsou dobře promyšlené – poslech, překlad, psaní. Víc si člověk nemůže přát. Pokud musím hodinu zrušit, má Míša připravené e-lesson a to velmi oceňuji. Zatím pro mě ještě angličtina není „easy-peasy“, ale jsem si jistá, že s Míšou se do toho pocitu dostanu.

 3. Radek

  „English is fun! And easy-peasy lemon queezy, if you do it right.“
  Nejsem si jistý „easy-pease lemon queezy“ částí, ale „English is fun!“ rozhodně platí. Pokud váháte s výběrem lektora, tak s Míšou rozhodně nešlápnete vedle.

  Hodiny jsou vždy zábavné. Dokonce i domácí úkoly jsou šité na míru, tak aby člověka bavily a něco nového se při nich dozvěděl.

  Jediná výtka je, že hodiny vždy utíkají velmi rychle… Inu, když se člověk dobře baví…

 4. Iveta

  Míša je příjemná, empatická, komunikace z 90% pouze v AJ, přehledná hodina i výukové materiály, domácích úkolů tak akorát.

 5. Klára

  Moc všem doporučuji a děkuji za přátelské prostředí pro rozmluvení a příjemné učení angličtiny!

 6. Erika

  Míša je skvělá a vždy usměvavá, hodiny angličtiny s ní mně moc baví, vede je zábavnou formou.Dokonce mně baví i domácí úkoly 🙂 které jsou vždy zajímavé. Rozhodně po mých zkušenostech s jinýma lektory Míšu mohu jen doporučit. Pokud se nechcete stresovat a nudit při učení angličtiny a chcete aby vás angličtina bavila a měli jste z učení radost, Míša bude pro vás tím pravým lektorem.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *