Michaela Grmelová

(Hodnocení: 4)

„English is fun! And easy-peasy lemon queezy, if you do it right.“ ☺️ Pomůžu vám rozkecat se anglicky s lehkostí.

Jakým stylem učíš?

Zážitková angličtina s úsměvem a radostí. Cvičíme to, co sami doma o samotě nezvládnete – mluvíme o sto šest o tématech, která připravuji podle vašich zájmů, koníčků a pracovních či životních potřeb.

Z virtuálního prostoru si s vámi vytvářím prostředí, ve kterém se přestanete bát promluvit anglicky. Je to bezpečné místo, kde dělání chyb je potřeba, ne ostuda. Společně boříme vaše bariéry a někdy i odpor k angličtině, které si obvykle nesete ještě ze školních let. Občas vás překvapím nebo vyvedu z míry, díky čemuž budete připravení, až se do situace dostanete mimo lekci. Společně vás rozkecáme a zbavíme strachu z mluvení.

Angličtina se mnou bude easy peasy /ízy pízy/, zábavná, kreativní, plná nových informací, humoru a aktivit, které vedou k sebevědomějšímu používání angličtiny – přesně taková, jak jsem si ji zažila v Kanadě a přivezla jsem si ji pro vás.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Váš úsměv a radost. Mým cílem je, abyste si uvědomili, že bez používání jazyka se ho nejde poradně naučit. S používáním souvisí i strach a dělání chyb a jsou to věci, které jsou naprosto přirozené a nezbytné. Tím, že aktivně mluvíme, děláme chyby a pracujeme na nich, se zlepšujete – změnu postupně cítíte i slyšíte.

Proč tě baví učit?

Baví mě sledovat, jak se zlepšujete a jakou z pokroku máte radost. Postupně překonáváte své bloky, strachy a dělíme se o své nové pozitivní zkušenosti z rozhovorů a obecně používání angličtiny. Baví mě vás motivovat, povzbuzovat a vytvářet lekce, které vás budou bavit.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Někdo, kdo se rád učí a rozvíjí. Komunikativní, veselá kopa, která má chuť se do angličtiny opřít a jednou provždy se rozmluvit.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Soustředím se převážně na komunikaci a efektivní využívání gramatiky. Obchodní angličtina mi není cizí a dobře se orientuji i ve veterinární sféře.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

V listopadu 2020 jsem prošla World TESOL Academy a získala TESOL/TEFL certificate.

Dále mám certifikát CAE a EF SET Certificate na úrovni C2.

Cambridge CELTA kvalifikace pro učitelem angličtiny (2021).

Magistra jsem vystudovala na Fakultě veterinární hygieny a ekologie VFU.

Mám zkušenosti s učením dětí, dospělých, individuálních i skupinových kurzů. Začátkem tohoto roku jsem rozjela online skupinové kurzy pro dospělé a měly velký úspěch. Zkušenostmi jsem si vypilovala i mentoring.

Zkusila jsem snad všechno, protože mě všechno zajímalo. Od odborných překladů po online kurzy.

Co tě baví krom učení?

angličtina, francouzština, jednoznačně zvířata a jejich zdraví, zajímám se o životní prostředí a seberozvoj

Nabízené služby
Individuální lekce
5 x 50 minut / 2950 Kč
Lekce probíhají z 90 % v angličtině. Během lekce společně projdeme domácí úkoly, gramatické jevy a slovní zásobu, kterou prakticky využijeme v konverzaci na zvolené téma.


Konverzační online kurzy angličtiny pro začátečníky i pokročilé
Speaking Pub je intenzivní 10 týdenní online program, který vás vytáhneme z rutiny, rozkecá vás v pohodové atmosféře a dodá vám sebevědomí v používání angličtiny.

Co kurz zahrnuje:

 • vstupní a výstupní konzultace
 • PDF zadání, které si plníte kdykoliv chcete
 • podpora a vedení v průběhu celého kurzu
 • zpětná vazba na odevzdané úkoly
 • spousta mluvení
 • pohodová atmosféra

Skočte do toho se mnou a ukážu vám, že to jde i lehce a v dobré náladě.
Cena: 3 470 Kč, začátek 30. ledna


Příprava k maturitě


Měsíční mentoring
2 x 20 minut / 2016 Kč
1 x 30 minut / 1680 Kč
Mentoring je vhodný pro více samostatné studenty. Zadání si plníte kdy chcete, podle Vašich časových možností i nálady. Všechny úkoly kontroluji – dostanete na ně zpětnou vazbu a hlasovou opravu. Mentoring obsahuje:

– každý týden nové zadání
– video ke shlédnutí (vysvětlení gramatiky a instrukce)
– materiály k vysvětlení gramatiky
– cvičení a úkoly s instrukcemi k vypracování
– doporučení k aplikacím, videím, podcastům a filmům
– podpora – kdykoliv mi můžete napsat

Výhodou zde je, že se během mluvení nezdržujeme vysvětlováním gramatiky a kontrolou úkolů. Tento způsob je intenzivnější a vhodný pro pokročilejší studenty.


Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

4 recenze Michaela Grmelová

 1. Radek

  „English is fun! And easy-peasy lemon queezy, if you do it right.“
  Nejsem si jistý „easy-pease lemon queezy“ částí, ale „English is fun!“ rozhodně platí. Pokud váháte s výběrem lektora, tak s Míšou rozhodně nešlápnete vedle.

  Hodiny jsou vždy zábavné. Dokonce i domácí úkoly jsou šité na míru, tak aby člověka bavily a něco nového se při nich dozvěděl.

  Jediná výtka je, že hodiny vždy utíkají velmi rychle… Inu, když se člověk dobře baví…

 2. Iveta

  Míša je příjemná, empatická, komunikace z 90% pouze v AJ, přehledná hodina i výukové materiály, domácích úkolů tak akorát.

 3. Klára

  Moc všem doporučuji a děkuji za přátelské prostředí pro rozmluvení a příjemné učení angličtiny!

 4. Erika

  Míša je skvělá a vždy usměvavá, hodiny angličtiny s ní mně moc baví, vede je zábavnou formou.Dokonce mně baví i domácí úkoly 🙂 které jsou vždy zajímavé. Rozhodně po mých zkušenostech s jinýma lektory Míšu mohu jen doporučit. Pokud se nechcete stresovat a nudit při učení angličtiny a chcete aby vás angličtina bavila a měli jste z učení radost, Míša bude pro vás tím pravým lektorem.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.