Martina Outratová

„S úsměvem jde všechno líp”
8 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 8)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Trpělivě vás provedu skrz všechna počáteční úskalí. Nemusíte se mě bát, nejsem žádná přísná učitelka ze školy :-). Ráda se směji, naslouchám a povídám si o všech možných tématech. Díky příjemné a uvolněné atmosféře spolu vše hravě zvládneme a vy zapomenete, že se právě učíte.

Jak vypadá moje typická lekce

Držím se hesla: „Mluvit, mluvit, mluvit.“ Aktivity střídám tak, aby lekce měla dynamiku a nebyla to nuda. Začínám krátkou úvodní konverzací, která někdy udá směr celému zbytku lekce. Používám aplikace na procvičování slovní zásoby, popisujeme obrázky, hrajeme hry, občas vyplníme i nějaké cvičení. Využívám nepřeberné množství materiálů, které online svět nabízí, takže každá lekce je jiná. Zároveň jsem otevřená vašim přáním a potřebám.

S čím vám pomohu

Pomohu vám překonat strach z mluvení. Výběr témat přizpůsobím tak, aby vám byla blízká a konverzace pro vás byla snazší. Společně odbouráme strach z toho, že uděláte chybu, a díky tomu bude váš projev plynulejší a sebejistější.

Jaké metody používám ve výuce

Nebudu vás stresovat opravou chyb během naší konverzace. Dělám si poznámky a na konci lekce vám dám zpětnou vazbu a probereme konkrétní chyby. Gramatika, kterou budeme probírat, se bude odvíjet od nejčastějších chyb, kterých si všimnu ve vašem mluveném projevu. Gramatická cvičení, videa a delší články nechávám na domácí přípravě. Ani opravou úkolů se nebudeme zdržovat během lekce, buď k nim dostanete klíč nebo vám je opravené pošlu emailem. Společně probereme pouze případné nejasnosti.

Moje vzdělání

 • Univerzita Palackého v Olomouci
 • Bc. Anglická filologie
 • Mgr. Angličtina se zaměřením na tlumočení a překlad
 • Půlroční studium v rámci programu Erasmus na Durham University ve Velké Británi

Jak se spojíme

Přes Skype nebo Teams

Co mě baví kromě učení

Mým největším koníčkem je horolezectví. Ráda trávím čas v přírodě, chodím a lezu po horách, cestuji a poznávám nové lidi a kultury. Baví mě sporty všeho druhu, seberozvoj a sebevzdělání.

Nabízené služby
Ukázková lekce
30 – 50 min zdarma

Nastavíme si cíle a způsob výuky, probereme vzájemná očekávání a zjistíme, jestli si padneme do noty.

Na začátku se česky pobavíme o tom, proč se jazyk učíte, o vašich potřebách, očekáváních a organizační stránce. Druhá část lekce je především o konverzaci na vybrané téma, která probíhá v angličtině.

 

Individuální lekce
60 min 700 Kč

Hlavní část je postavená na konverzaci, ale nezapomeneme ani na poslech, psaní, čtení a gramatiku.

Témata i poměr mezi mluvením a ostatními kompetencemi přizpůsobuji potřebám studenta. Zaměříme se na to, co bude důležité a zároveň zábavné právě pro vás.

Materiály a slovíčka vám budou k dispozici i po lekci ve sdíleném Google dokumentu.

 

Konverzace
60 min 650 Kč
30 min 400 Kč

Lekce může probíhat některým z následujících způsobů:

 • za domácí úkol se podíváte na video nebo si přečtete článek a následně se o tom pobavíme
 • připravím soubor otázek a slovní zásobu na dané téma
 • budeme popisovat obrázky a hrát hry
 • popovídáme si o tom, jak se máte, a co je u vás nového

Je na vás, co si vyberete.

 

Lekce pro dvojice
60 min 800 Kč

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

8 recenzí Martina Outratová

 1. 5 out of 5

  Marie

  Martina je báječná lektorka angličtiny, od první hodiny mě zaujal jeji styl vyuky, hodiny jsou nabité od první minuty až do poslední sekundy, líbí se mi střídání činnosti a po pár hodinách cítím velký pokrok 🙂 stoprocentně ji doporučuji úplně všem, zboznuji její pozitivní přístup a naše hodiny jsou plne smíchu 🙂

 2. 5 out of 5

  Veronika R

  Dlouho jsem hledala vhodnou lektorku/lektora angličtiny a Marťa u mě vyhrává :-). Je velice milá, vstřícná, dává zpětnou vazbu. Střídáme učebnici, zaslané materiály online, videa….prostě žádná nuda, což je super. Díky tomu jsou hodiny zábavné a já se na každou hodinu těším. Moje angličtina se velice zlepšila, nestydím se mluvit…což oceňuji nejen já, ale i moji kolegové :-D. Díky Martine nejsou pro mě meetingy v angličtině utrpením. Oceňuji i na Martine, že pokud potřebuji vysvětlit něco, co zrovna neprobíráme v hodině, tak nikdy nemá problém. Vždy mi ochotně pomůže, vysvětlí,…za mě je tou pravou volbou!

 3. 5 out of 5

  Zdeněk K.

  Lektorku Martinu rád doporučím. Lekce mají jasnou strukturu, jsou promyšlené, tématicky vyvážené a Martina je taky dokáže upravit pro aktuální potřeby studenta. Nechybí zpětná vazba. Martina je velmi pozitivní, veselá a lekce jsou tedy velmi příjemné. Taky oceňuji časovou flexibilitu.

 4. 5 out of 5

  Kája K.

  S lektorkou Marťou je výuka angličtiny radost. Je to velmi sympatická a zodpovědná lektorka, která se vždy ochotně přizpůsobí mým potřebám a přáním. Zároveň je citlivá v jednání, motivující, není třeba mít obavy zeptat se na cokoliv, vždy vše ochotně a podrobně vysvětlí na mnoha různých příkladech. Dokáže člověka pochválit, podpořit a zároveň poskytne potřebnou zpětnou vazbu. Jsem za takovéto hodiny velmi vděčná, mám chuť se učit a nově získané znalosti aktivně využívat. Na lekce angličtiny s Marťou se vždy těším, nejraději bych je měla každý den.

 5. 5 out of 5

  Miloš Praus

  Velmi příjemná a milá lektorka se kterou je učení zábava a ne stres.

 6. 5 out of 5

  Klára

  Opravdu skvělé a promyšlené hodiny. Velice sympatická a pozitivní lektorka, se kterou se na hodinách člověk i zasměje. Moje angličtina se i díky ní velmi zlepšila. Lektorka je navíc vstřícná a časově flexibilní.

 7. 5 out of 5

  Hanka

  Na naše pravidelné konverzace s Martinou se opravdu těším. Na pohodu, smích, schopnost reagovat na jakékoliv téma, vstřícnost i časovou variabilitu. Díky jejím zajímavým hodinám se mi daří držet konverzační schopnost na výborné úrovni a současně nenásilnou formou vylepšovat gramatiku. Děkuji.

 8. 5 out of 5

  Ondřej

  S Martinou mám dlouhodobě pravidelné on line lekce a jsme moc spokojený. Vyhovuje mi kombinace konverzace a systematické výuky gramatiky dle učebnice nebo zaslaných materiálů. Výuka angličtiny touto formou mě baví a zároveň vnímám výrazný posun ve své konverzaci i porozumění jiným mluvčím při používání angličtiny při mé práci.

Přidat recenzi