Martina Outratová

(Hodnocení: 7)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Dobře naladěná a s úsměvem na tváři.

Pokud jste věční začátečníci, bojíte se mluvit nebo jste během učení získali k angličtině blok, tak jsem tu právě pro vás! Trpělivě vás provedu skrz všechna počáteční úskalí. Nemusíte se mě bát, nejsem žádná přísná učitelka ze školy, ale vaše kamarádka a průvodkyně při učení jazyka.

Ráda si povídám o všech možných tématech. Během lekce střídám různé aktivity, tak aby to nebyla nuda. Sledujeme videa, povídáme si, hrajeme hry, čteme texty a zjednodušené knížky, občas vyplníme i nějaké gramatické cvičení.

Lekce jsou ale především pro vás a každý student je jedinečný, takže jsem otevřená vašim přáním a potřebám, kterým lekci společně přizpůsobíme, tak abyste byli spokojení hlavně vy, moji studenti!

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Samozřejmě můj student. Ale také příjemná a uvolněná atmosféra. Taková, aby si student lekci užil, něco si z ní odnesl a těšil se na další.

Proč tě baví učit?

Ráda poznávám nové lidi a společně sdílím poznatky a zkušenosti, nejen ze světa angličtiny. Baví mě vytvářet lekce studentovi na míru a sledovat jeho pokrok. Pozitivní zpětná vazba a lekce, které si užívám já i student, jsou pro mě největší odměnou a naplněním.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Pozitivní, rozesmátý, motivovaný. Rád se učí nové věci a těší se na naše společné lekce.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Konverzace
Obecná angličtina
Gramatika
Příprava na zkoušky (PET, FCE, CAE..)

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Univerzita Palackého v Olomouci, filozofická fakulta – Bc. Anglická filologie, Mgr. Angličtina se zaměřením na tlumočení a překlad

Půlroční studium v rámci programu Erasmus na Durham University ve Velké Británii

5 let soukromé výuky a výuky pro jazykové školy (Caledonian School, Lingva, Evropské vzdělávací centrum)

Co tě baví krom učení?

Můj úplně největší koníček jsou hory a horolezectví. Mám ráda všechny druhy sportů, cestování, přírodu, poznávání nových lidí. Ráda čtu knížky a ráda se směju :-).

 

Nabízené služby
Ukázková lekce
30 min ZDARMA

 

Individuální lekce přizpůsobená studentovi na míru
650 Kč/60 min

 

Konverzace
590 Kč/60 min

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

7 recenzí Martina Outratová

 1. Veronika R

  Dlouho jsem hledala vhodnou lektorku/lektora angličtiny a Marťa u mě vyhrává :-). Je velice milá, vstřícná, dává zpětnou vazbu. Střídáme učebnici, zaslané materiály online, videa….prostě žádná nuda, což je super. Díky tomu jsou hodiny zábavné a já se na každou hodinu těším. Moje angličtina se velice zlepšila, nestydím se mluvit…což oceňuji nejen já, ale i moji kolegové :-D. Díky Martine nejsou pro mě meetingy v angličtině utrpením. Oceňuji i na Martine, že pokud potřebuji vysvětlit něco, co zrovna neprobíráme v hodině, tak nikdy nemá problém. Vždy mi ochotně pomůže, vysvětlí,…za mě je tou pravou volbou!

 2. Zdeněk K.

  Lektorku Martinu rád doporučím. Lekce mají jasnou strukturu, jsou promyšlené, tématicky vyvážené a Martina je taky dokáže upravit pro aktuální potřeby studenta. Nechybí zpětná vazba. Martina je velmi pozitivní, veselá a lekce jsou tedy velmi příjemné. Taky oceňuji časovou flexibilitu.

 3. Kája K.

  S lektorkou Marťou je výuka angličtiny radost. Je to velmi sympatická a zodpovědná lektorka, která se vždy ochotně přizpůsobí mým potřebám a přáním. Zároveň je citlivá v jednání, motivující, není třeba mít obavy zeptat se na cokoliv, vždy vše ochotně a podrobně vysvětlí na mnoha různých příkladech. Dokáže člověka pochválit, podpořit a zároveň poskytne potřebnou zpětnou vazbu. Jsem za takovéto hodiny velmi vděčná, mám chuť se učit a nově získané znalosti aktivně využívat. Na lekce angličtiny s Marťou se vždy těším, nejraději bych je měla každý den.

 4. Miloš Praus

  Velmi příjemná a milá lektorka se kterou je učení zábava a ne stres.

 5. Klára

  Opravdu skvělé a promyšlené hodiny. Velice sympatická a pozitivní lektorka, se kterou se na hodinách člověk i zasměje. Moje angličtina se i díky ní velmi zlepšila. Lektorka je navíc vstřícná a časově flexibilní.

 6. Hanka

  Na naše pravidelné konverzace s Martinou se opravdu těším. Na pohodu, smích, schopnost reagovat na jakékoliv téma, vstřícnost i časovou variabilitu. Díky jejím zajímavým hodinám se mi daří držet konverzační schopnost na výborné úrovni a současně nenásilnou formou vylepšovat gramatiku. Děkuji.

 7. Ondřej

  S Martinou mám dlouhodobě pravidelné on line lekce a jsme moc spokojený. Vyhovuje mi kombinace konverzace a systematické výuky gramatiky dle učebnice nebo zaslaných materiálů. Výuka angličtiny touto formou mě baví a zároveň vnímám výrazný posun ve své konverzaci i porozumění jiným mluvčím při používání angličtiny při mé práci.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *