Martina Henderson

Pomůžu ti posílit tvé jazykové sebevědomí
3 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 3)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Ve VB žiji 18 let a lekce jsou purely in English. Hledáš své anglické sebevědomí? Chceš používat moderní English jako rodilí mluvčí? Časy tě unavují? Co když zapomeneš slovíčka? Nejedu podle učebnice, ale podle tebe. Naslouchám, naučím tě přirozeně komunikovat, aby ses v životě dostal/a tam, kde chceš být.

Jak vypadá moje typická lekce

Otevřená pohodová atmosféra, budeš se cítit bezpečně. Lekce probíhá celá v angličtině. Člověk musí dělat chyby, aby se zlepšil. Pojď si za mnou zachybovat! Společně si na nešvary posvítíme, vysvětlíme si jak na ně. Budeme si hlavně povídat na témata, které jsou pro tebe důležitá a která tě baví. Lekce připravuji na míru – jsou interaktivní, rozmluví tě. Chválím a baví mě s tebou oslavovat každý úspěch. 😊

S čím Vám pomohu

S komunikativní angličtinou jak do práce, tak do hospody a také interaktivní, veselou výukou domoškoláků. Potřebuješ pomoci s prezentací, vrhněme se na ni společně. Chystáš se cestovat? Buď ready na krizové situace. Předcvičuješ jógu cizincům? Připrav hodinu se mnou. Chceš si popovídat s rodinou z ciziny na svatbě? Rozmluv se předem. Nauč se povídat o tom, co tě baví!

Jaké metody používám ve výuce

 • Budeme mluvit jen anglicky.
 • Časy už tě nebudou trápit.
 • Zautomatizuješ si slovosled tak, že ho budeš nechtěně aplikovat v češtině.
 • Neznáš slovíčko? Okecáš to, nebo se doptáš ostatních.
 • Prošviháš small talk.
 • Rodilí mluvčí chybují. Ty můžeš taky. Neubíjej se kvůli gramatice. Dáme si ale pozor na faux pas, abys nebyl/a nechtěně nudný/á místo znuděný/á anebo nezabil/a svého bratra použitím špatného času.

Moje vzdělání

 • Ve Velké Británii žiji 18 let.
 • Britské občanství.
 • BA International Business na University of Derby.

Praktické zkušenosti:

 • Marketing.
 • Branding.
 • Vývoj produktů.
 • Wellness a farmacie.
 • Town Centre Management Team.
 • Založila jsem vlastní kreativní značku.
 • Překládám z češtiny do angličtiny.
 • Podporuji své studenty AJ celostně, aby se dostali tam, ke chtějí v životě být.

Jak se spojíme

Jelikož žiji v Nottinghamu (vedle Sherwoodského lesa Robina Hooda), výuka probíhá přes video call (Google Meet, Skype, Zoom nebo WhatsApp), ale když jsem jednou za půl roku v ČR, ráda se setkávám se studenty osobně. 😊

Co mě baví kromě učení

Bilingvní výchova mých dcer, je pro mě důležité, aby rozuměly česky.
Jsem kreativní duše – miluji akvarel, focení, vaření jídel z celého světa. Nabíjí mě čas strávený s přáteli a poznávání zajímavých lidí.

Nabízené služby
První lekce „get to know each other“
20-30 minut zdarma

 

Individuální lekce na míru
720 Kč / 50 minut + feedback + homework
Balíček 10 lekcí za 670 Kč / lekci

 

Jednorázová příprava na pohovor, prezentaci, business meeting nebo product/service launch
850 Kč / 60 minut (každých dalších započatých 30 minut za 425 Kč)

 

Individuální mentoring
nacenění dle potřeb klienta, první setkání (30 minut) zdarma

 

Volné termíny

Kontakt

3 recenze Martina Henderson

 1. 5 out of 5

  Šárka

  Martina je velmi příjemná a milá lektorka s širokým rozhledem. Umí dobře rozpoznat potřeby a reagovat na ně. Pozná, o co vám jde, co potřebujete a je motivující. Rozhodně lekce s ní doporučuji!

 2. 5 out of 5

  Michaela Hůlková

  Martina je skvělá lektorka! Studuji AJ na vysoké škole, ale chtěla jsem se rozmluvit a v jazyce se cítit sebevědoměji. Lekce s Martinou jsou v uvolněné a přátelské atmosféře, zároveň jsou vedeny naprosto profesionálně. Z každé lekce mám k dispozici zpětnou vazbu, nová slovíčka i „domácí úkol“. Kdybych měla znovu možnost vybrat si lektora, nerozhodnu se jinak.

 3. 5 out of 5

  Jakub B.

  Martina je neuvěřitelně pozitivní a milá lektorka, která zlomila můj dlouholetý stud z anglického konverzování během prvních dvou lekcí. Mám se toho ještě hodně co učit, ale díky jejím pohodovým lekcím, které mi „šije na míru“ jsem se přestal bát angličtiny. Vím, že to se mnou nemá jednoduché a já jsem nesmírně rád za její trpělivost a za to jaká úžasná lektorka to je! S ní se teď na každou další lekci angličtiny opravdu těším a věřím, že i já se můžu naučit pořádně anglicky!

Přidat recenzi