Marta Kozlíková

„Selhání neexistuje, jen zkušenost.“

„Učím nejvíce začátečníky“, „věčné začátečníky“ a „mírně pokročilé“. Ze všeho nejradši však učím děti :))

Jakým stylem učíš?

Učím tak, abyste se v angličtině brzy a nevratně posunuli! Po dobu lekce bude má pozornost stoprocentně Vaše, se vším mým nadšením, znalostmi a smyslem pro efektivitu. Za roky praxe jsem si vytvořila funkční systém výuky, který Vám ráda vysvětlím na ukázkové hodině. Na hodinách se mnou se nebudete nudit ani chvilku 🙂

Věřím, že kombinace mého přístupu a Vaší snahy přinese vždy ovoce. Mé lekce jsou náročné na hlavu, ale rozhodně Vás posunou kupředu.
Vynasnažím se, abyste za své peníze dostali to, co očekáváte.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vztah se studentem. Měli bychom si lidsky sednout a musí mu být příjemné to, jak učím. Pokud je to tak, hurá! Pokud ne, těžko by došlo k adekvátnímu zlepšení. A to by byla škoda. Také potřebuji vidět výsledky, za něž vnímám velkou odpovědnost.

Proč tě baví učit?

Baví mě učit, protože mi to jde a studenti si to chválí. Zní to možná nafoukaně, ale dává to smysl. Dělá mi velkou radost, když mohu vidět, jak je student schopen vyjádřit své myšlenky v cizím jazyce a krok po kroku mu narůstá sebevědomí.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Motivovaný student, dobrý student.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se především na komunikaci jako takovou, na pohotové reakce a zejména na to, co student potřebuje. Ať potřebuje angličtinu na cestování, do práce nebo na pohovor, je potřeba, aby si byl jazykem jistý. Proto používám kombinaci metod, které posunou každého zábavným způsobem kupředu.

K nejvýraznějším principům mého učení patří metoda strukturovaného rozhovoru, která se dá v jakémkoliv poměru rozvrhnout na domácí práci a práci v hodině. To nám umožní věnovat se tomu nejnutnějšímu – mluvení, výslovnosti a porozumění. Materiály, nahrávky a domácí úkoly vybírám na míru. Gramatice se nevyhneme, ale budeme ji překonávat přirozeně za pochodu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Jsem praktik co miluje jazyky. Mám ukončenou školu v Morton, Illinois, USA z roku 2017/8. Nejen díky pandemii jsem získala rozsáhlou zkušenost i s on-line učením jak dospělých, tak i dětí. Učila jsem lidi s poruchami paměti, ADHD i běžné studenty. Mám proto trpělivost a vždy své hodiny maximálně přizpůsobuji.

Co tě baví krom učení?

Mnoho! :)) Čínština, pěstování rostlin, němčina, akrojóga, cestování, práce s lidmi na ulici, psychologie, kterou studuji, vztahy, divadlo a horolezení.

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

Trpělivost, entuziazmus, citlivost.

Nabízené služby
Ukázková hodina 30 minut (minimálně) zdarma


Individuální výuka
45 minut / 420,- Kč
60 minut / 530,- Kč


Hodinová angličtina pro 2
45 minut / 300,- Kč na osobu
60 minut / 350,- Kč na osobu


Pro ranní ptáčata
Ranní 30minutová angličtina 3x týdně 1000 Kč


Jednorázový feedback na mluvený projev
60 min / 650,- Kč


Kontaktovat lektorku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Marta Kozlíková”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *