Marta Kozlíková

(Hodnocení: 3)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

„Selhání neexistuje, jen zkušenost.“

„Učím nejvíce začátečníky“, „věčné začátečníky“ a „mírně pokročilé“. Ze všeho nejradši však učím děti :))

Jakým stylem učíš?

Učím tak, abyste se v angličtině brzy a nevratně posunuli! Po dobu lekce bude má pozornost stoprocentně Vaše, se vším mým nadšením, znalostmi a smyslem pro efektivitu. Za roky praxe jsem si vytvořila funkční systém výuky, který Vám ráda vysvětlím na ukázkové hodině. Na hodinách se mnou se nebudete nudit ani chvilku 🙂

Věřím, že kombinace mého přístupu a Vaší snahy přinese vždy ovoce. Mé lekce jsou náročné na hlavu, ale rozhodně Vás posunou kupředu.
Vynasnažím se, abyste za své peníze dostali to, co očekáváte.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vztah se studentem. Měli bychom si lidsky sednout a musí mu být příjemné to, jak učím. Pokud je to tak, hurá! Pokud ne, těžko by došlo k adekvátnímu zlepšení. A to by byla škoda. Také potřebuji vidět výsledky, za něž vnímám velkou odpovědnost.

Proč tě baví učit?

Baví mě učit, protože mi to jde a studenti si to chválí. Zní to možná nafoukaně, ale dává to smysl. Dělá mi velkou radost, když mohu vidět, jak je student schopen vyjádřit své myšlenky v cizím jazyce a krok po kroku mu narůstá sebevědomí.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Motivovaný student, dobrý student.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se především na komunikaci jako takovou, na pohotové reakce a zejména na to, co student potřebuje. Ať potřebuje angličtinu na cestování, do práce nebo na pohovor, je potřeba, aby si byl jazykem jistý. Proto používám kombinaci metod, které posunou každého zábavným způsobem kupředu.

K nejvýraznějším principům mého učení patří metoda strukturovaného rozhovoru, která se dá v jakémkoliv poměru rozvrhnout na domácí práci a práci v hodině. To nám umožní věnovat se tomu nejnutnějšímu – mluvení, výslovnosti a porozumění. Materiály, nahrávky a domácí úkoly vybírám na míru. Gramatice se nevyhneme, ale budeme ji překonávat přirozeně za pochodu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Jsem praktik co miluje jazyky. Mám ukončenou školu v Morton, Illinois, USA z roku 2017/8. Nejen díky pandemii jsem získala rozsáhlou zkušenost i s on-line učením jak dospělých, tak i dětí. Učila jsem lidi s poruchami paměti, ADHD i běžné studenty. Mám proto trpělivost a vždy své hodiny maximálně přizpůsobuji.

Co tě baví krom učení?

Mnoho! :)) Čínština, pěstování rostlin, němčina, akrojóga, cestování, práce s lidmi na ulici, psychologie, kterou studuji, vztahy, divadlo a horolezení.

Nabízené služby
Ukázková hodina 30 minut (minimálně) zdarma


Individuální výuka
45 minut / 420 Kč
55 minut / 500 Kč


Hodinová angličtina pro 2
45 minut / 250 Kč na osobu
55 minut / 300 Kč na osobu


Lekce pro děti
1 dítě
55 minut / 440 Kč

2 děti
55 minut / 500 Kč


Lekce pro maminky na mateřské
45 minut / 380 Kč
55 minut / 440 Kč


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

3 recenze Marta Kozlíková

 1. Silvia

  Marta je anděl. Nikdy jsem nezažila tak úžasnou hodinu angličtiny jako s ní! Baví mě, naplňuje, mám pocit, že umím, mluvím anglicky a těším se na každou další hodinu s ní. Po těch letech mmmhh hmm a hledání slovíček při mluvení.. je s Martou úplná pohoda. Jde to samo. Cítím jak se posouvám s Martou dále.
  A to je nejvíc.
  Lze se domluvit i na časové změně při 2 dětech úplně bez problémů.
  Martu mohu jen doporučit !!! Lepší nenajdeš 🙂

 2. Pavlína

  Díky poslechu „BroňaCast“ jsem se od něho dozvěděla, že má stránky, kde si člověk nalezne svého lektora angličtiny. Zadala jsem si tzv. parametry a hned jako první byla Marta. Vyzkoušela jsem s ní první lekci a hned jsem věděla, že chci pokračovat dál. Člověk se na jejích lekcí hodně pobaví a proto mě stále více a více baví. Za mě moc doporučuji a neměnila bych.

 3. Lenka

  Na Martu jsem narazila náhodou a rázem se z ní stala naše rodinná učitelka. Její záběr je hodně široký, zvládne mé školou povinné děti i mě. Hodiny jsou vždy pečlivě připravené, zábavné a rychle utečou. Bohužel:-). Na hodinu Marta vždy připraví různorodé aktivity, takže není těžké udržet pozornost celou hodinu. Oceňuji i její trpělivost a smysl pro humor. Podaří se jí mě i moje děti rozmluvit. Děkuji a doporučuji plně a s radostí.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.