Marta Kozlíková

Selhání neexistuje, jen zkušenost.
Info: Lektorka momentálně nabízí pouze skupinové kurzy
3 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 3)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

„Učím nejvíce začátečníky“, „věčné začátečníky“ a „mírně pokročilé“.

Jakým stylem učíš?

Učím tak, abyste se v angličtině brzy a nevratně posunuli! Po dobu lekce bude má pozornost stoprocentně Vaše, se vším mým nadšením, znalostmi a smyslem pro efektivitu. Za roky praxe jsem si vytvořila funkční systém výuky, který Vám ráda vysvětlím na ukázkové hodině. Na hodinách se mnou se nebudete nudit ani chvilku 🙂

Věřím, že kombinace mého přístupu a Vaší snahy přinese vždy ovoce. Mé lekce jsou náročné na hlavu, ale rozhodně Vás posunou kupředu.
Vynasnažím se, abyste za své peníze dostali to, co očekáváte.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vztah se studentem. Měli bychom si lidsky sednout a musí mu být příjemné to, jak učím. Pokud je to tak, hurá! Pokud ne, těžko by došlo k adekvátnímu zlepšení. A to by byla škoda. Také potřebuji vidět výsledky, za něž vnímám velkou odpovědnost.

Proč tě baví učit?

Jsem vztahový člověk, učím se od studentů stejně tak jako oni ode mě – a to opravdu miluju. Jsem navíc fanda efektivních metod a technologických vychytávkek (TPR, simulated dialogies,ANKI, JAMBOARDS atp) a každý týden přicházím s novými nápady a inovacemi. Dělá mi pak velkou radost, když vidím jak jsou studenti zapálení, nadšení, plně zabavení a motivovaní!

Jak vypadá tvůj ideální student?

Sdílný student, dobrý student.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se především na komunikaci jako takovou, na pohotové reakce a zejména na to, co student potřebuje. Ať potřebuje angličtinu na cestování, do práce nebo na pohovor, je potřeba, aby si byl jazykem jistý. Proto používám kombinaci metod, které posunou každého zábavným způsobem kupředu.

K nejvýraznějším principům mého učení patří metoda strukturovaného rozhovoru, která se dá v jakémkoliv poměru rozvrhnout na domácí práci a práci v hodině. To nám umožní věnovat se tomu nejnutnějšímu – mluvení, výslovnosti a porozumění. Materiály, nahrávky a domácí úkoly vybírám na míru. Gramatice se nevyhneme, ale budeme ji překonávat přirozeně za pochodu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Jsem praktik co miluje jazyky. Mám ukončenou školu v Morton, Illinois, USA z roku 2017/8. Nejen díky pandemii jsem získala rozsáhlou zkušenost i s on-line učením jak dospělých, tak i dětí. Učila jsem lidi s poruchami paměti, ADHD i běžné studenty. Mám proto trpělivost a vždy své hodiny maximálně přizpůsobuji.

Co tě baví krom učení?

Mnoho! :)) Čínština, pěstování rostlin, němčina, akrojóga, cestování, práce s lidmi na ulici, psychologie, kterou studuji, vztahy, divadlo a horolezení.

Nabízené služby
Ukázková hodina 50 minut zdarma

 
 

Balíček lekcí 10 lekcí + 1 lekce zdarma za konzistenci! 🙂
10 x 55 minut = 5000 Kč (1 lekce = 500 Kč)
10 x 45 minut = 440 Kč (1 lekce = 440 Kč)
To je ale pořádný závazek! Ano. Abych Vám mohla pomoct vybudovat návyk, chce to čas a vůli. Nemusíte se ale lekat zbytečně – nejdříve mi napiště o ukázkovou lekci, kde si okouknete mě a můj styl učení a pak se v klidu rozhodnete 🙂

 

Balíček pro skupinky
Jste skupinka 2-4 lidí na podobné úrovní? Zkuste skupinové lekce!
10 x 55 minut = 8000 Kč

 

Kontaktovat lektorku

Lektorka momentálně nabízí pouze skupinové kurzy

Kontakt

3 recenze Marta Kozlíková

 1. 5 out of 5

  Silvia

  Marta je anděl. Nikdy jsem nezažila tak úžasnou hodinu angličtiny jako s ní! Baví mě, naplňuje, mám pocit, že umím, mluvím anglicky a těším se na každou další hodinu s ní. Po těch letech mmmhh hmm a hledání slovíček při mluvení.. je s Martou úplná pohoda. Jde to samo. Cítím jak se posouvám s Martou dále.
  A to je nejvíc.
  Lze se domluvit i na časové změně při 2 dětech úplně bez problémů.
  Martu mohu jen doporučit !!! Lepší nenajdeš 🙂

 2. 5 out of 5

  Pavlína

  Díky poslechu „BroňaCast“ jsem se od něho dozvěděla, že má stránky, kde si člověk nalezne svého lektora angličtiny. Zadala jsem si tzv. parametry a hned jako první byla Marta. Vyzkoušela jsem s ní první lekci a hned jsem věděla, že chci pokračovat dál. Člověk se na jejích lekcí hodně pobaví a proto mě stále více a více baví. Za mě moc doporučuji a neměnila bych.

 3. 5 out of 5

  Lenka

  Na Martu jsem narazila náhodou a rázem se z ní stala naše rodinná učitelka. Její záběr je hodně široký, zvládne mé školou povinné děti i mě. Hodiny jsou vždy pečlivě připravené, zábavné a rychle utečou. Bohužel:-). Na hodinu Marta vždy připraví různorodé aktivity, takže není těžké udržet pozornost celou hodinu. Oceňuji i její trpělivost a smysl pro humor. Podaří se jí mě i moje děti rozmluvit. Děkuji a doporučuji plně a s radostí.

Přidat recenzi