Magdalena Tomášková

4 hodnocení
(Hodnocení: 4)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

V mých hodinách se zajímám o studenta, o jeho volný čas, co ho baví, jaké má sny a co dělal o víkendu 🙂. Na základě toho připravuji lekce na míru. K dosažení vysněné angličtiny může vést trnitá cesta, proto se stávám pro studenta průvodcem na této cestě, kdy mu pomáhám s nastavením návyků, vysvětluji a motivuji, ale největší kus práce leží na studentovi. Mohu vám také pomoci s angličtinou před vaší zahraniční cestou, či přípravou na práci au pair, kterou jsem sama byla 4x.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vztah se studentem a vytvoření bezpečného prostoru, aby se student nebál dělat chyby.

Proč tě baví učit?

Baví mě poznávat studenty a nechávat se inspirovat jejich osudy. Baví mě vymýšlet aktivity, tak aby byly šité na míru.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Veselý, sdílný a motivovaný občas vystoupit ze své komfortní zóny.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se na obecnou angličtinu – konverzace, gramatika, výslovnost či slovní zásoba, vždy záleží na cíli studenta.
Také se zaměřuji na angličtinu pro cestování (situace, které mohou nastat při vaší dovolené) a angličtinu pro au pair (sepsání profilu, první hovor s host family nebo slovní zásoba spojená s dětmi)

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

 • titul Mgr. v oboru Učitelství anglického jazyka (UPCE)
 • 4 roky výuka AJ v jazykové škole
 • 4x au pair pobyt
 • pravidelně se účastním konferencí, seminářů a kurzů pro lektory

Co tě baví krom učení?

cestování, jídlo (ale vařit neumím 😀), turečtina, non-toxic domácnost, čtení a Neflix

Nabízené služby
Úvodní hovor (cca 20 minut)
zdarma
Než spolu navážeme spolupráci, tak během úvodního hovoru se seznámíme, probereme vaše cíle, motivaci a dosavadní zkušenosti s angličtinou.

 

Individuální lekce
10 x 50 minut = 5800 Kč
Lekce jsou zaměřené na váš cíl a potřeby. Může se jedna o konverzační lekce nebo lekce zaměřené na všechny dovednosti (mluvení, poslech, psaní, čtení).

V lekcích nepoužívám učebnici. Pokud byste ale doma měli učebnici z předchozího kurzu, u které je vám líto, že jste ji nedodělali, můžeme zkusit společně vymyslet, jak ji využít.

 

Angličtina pro au pair
10 x 50 minut = 5800 Kč
Chcete se vydat do zahraničí jako au pair, ale bojíte se, že vaše angličtina není dostatečná na práci v cizí zemi? Není se čeho bát! Záleží, kde na au pair cestě se zrovna nacházíte – pokud proces teprve začínáte, pomůžu vám sepsat váš profil, sehrajeme si pomocí role-play úvodní hovor s host family a budeme pracovat na slovní zásobě, kterou budete potřebovat.
Pokud už rodinu máte, můžeme se zaměřit na slovní zásobu spojenou s dětmi či jinou oblast, kterou budete potřebovat.

 

Hlasovky
Pokud máte málo času, ale i tak chcete být v kontaktu s angličtinou, tak Hlasovky jsou pro vás. Ve všední den dostanete na Whatsapp otázku, na kterou odpovíte pomocí hlasové zprávy (max. 3 minuty). Můžete na otázku odpovědět spontánně bez přípravy nebo si odpověď můžete předem sepsat a poté nahrát. Na nahrání odpovědi máte 24 hodin. Ode mě poté dostanete zpětnou vazbu na gramatiku, výslovnost a slovní zásobu. Témata otázek si domluvíme během úvodního hovoru podle vašich zájmů.

Jsou dvě možnosti:
otázka každý všední den po dobu 4 týdnů (celkem 20 hlasovek) = 1990 Kč
otázka v pondělí, středu a pátek po dobu 4 týdnů (celkem 12 hlasovek) = 1590 Kč

 

Kontaktovat lektorku

4 recenze Magdalena Tomášková

 1. Monika

  Magdu mohu jen doporučit. Individuální přístup, možnost cokoli operativně změnit, jak po stránce výuky, tak organizace – rychlou adaptaci na aktuální potřeby – přizpůsobení témat výuky. Těším se na naše úterní lekce, máme skvělou skupinku. Magda vede hodiny na míru naším potřebám.

 2. Marcela M.

  Na hodinách s Magdou se mi líbí úplně vše. Magda je milá, poskytuje zpětnou vazbu, hodiny jsou interaktivní. Hodiny dokáže přizpůsobit mým potřebám a přáním a ví, jak nenuceně rozvíjet konverzaci. V hodinách panuje pozitivní atmosféra, kdy se nebojím dělat chyby.

 3. Zuzana

  Magda je lektorka které důvěřuji a která je ke mně velmi trpělivá. Zábavnou formou a vždy s úsměvem probíhají všechny její lekce. Díky ní, se i já „věčný začátečník“, v angličtině posouvám dál.

 4. Pavla

  Zábavné hodiny se spoustou her a aktivit, které mi jsou přínosem. Hodiny mě baví a doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *