Kristýna Tomášová

(Hodnocení: 11)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Základem mých hodin je především konverzace. Se studentem si povídáme a tím procvičujeme gramatiku a slovní zásobu v kontextu. Mluvený projev studenta nám krásně ukáže, na čem student potřebuje zapracovat a co mu naopak skvěle jde. Tím si vytvoříme plán pro naši další hodinu. Mimo to vždy chci, aby mi studenti sami říkali, co je baví a co by chtěli probrat v následujících lekcích. Věřím, že angličtina musí mé studenty bavit, aby se ji opravdu naučili. Mé lekce jsou plné smíchu, přátelské konverzace a uvolněné atmosféry, kdy se nebojíte dělat chyby, ale naopak se z nich moc hezky učíte.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vždy dbám na to, aby se studenti cítili uvolněně a hodinu angličtiny si užívali. Lekce jsou sestaveny pro studenta na míru, je pro mě důležité, aby se hodina točila kolem studenta, jeho cílů a požadavků.

Proč tě baví učit?

Miluji angličtinu a chci se o tuto vášeň dělit. Není pro mě nic hezčího, než pomáhat studentům objevovat tento nádherný jazyk.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Plný odhodlání se pustit do všech výzev, které angličtina mnohdy přináší a zároveň si chtít užívat celý ten proces učení a posouvání se ke svému cíli.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se na všeobecnou angličtinu, kterou procvičujeme se studentem v praxi pomocí konverzace. Student se díky mluvení učí gramatiku, slovní zásobu a porozumění. Také studenty vedu ke správné výslovnosti, učím britskou angličtinu.

Chcete se však připravit na různé jazykové zkoušky či maturitu? S tím vám také ráda pomůžu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

 • Titul Mgr. v oboru Anglický jazyk na filozofické fakultě, kdy součástí mé státní zkoušky byla i didaktika anglického jazyka
 • Certificate of Proficiency in English (C2)
 • Několikaletá zkušenost s individuální výukou
 • Neustálé vzdělávání se v oboru pomocí kurzů či seminářů

Co tě baví krom učení?

Miluji knihy a dobré jídlo. A abych to vše vybalancovala, moc ráda chodím cvičit.

Jaká tři slova tě nejlépe vystihují?

energetická, empatická, přátelská

Nabízené služby
úvodní konzultace zdarma
cca 20 minut
Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma. Během konverzace si popovídáme a zjistíme, zda si jako lektor a student vyhovujeme a chceme navázat spolupráci. Pokud ano, zeptám se vás na vaše cíle, požadavky a další pro mne nezbytné otázky, abych vytvořila lekce na míru pro vás, které vás dovedou k vašemu cíli.


Individuální výuka
60 min / 500 Kč
Budeme si povídat, a to hodně. Zbavíte se strachu z mluvení a naberete sebevědomí. Zároveň to propojíme s gramatikou a rozšířením slovní zásoby se správnou výslovností. Zahrnu vás hromadou tipů a rad, jak na jazyk i mimo naše lekce. Budu vás motivovat k výkonu, ale zároveň vám budu oporou a rádcem. Taky slibuji, že budu váš největší fanoušek!


Konverzační půlhodinovka
30 min / 300 Kč
S angličtinou už máte zkušenost, ale bojíte se mluvit? Potřebujete se rozmluvit nebo si udržet svou úroveň v angličtině? Budeme tedy makat na tomto cíli. Na konci každé lekce dostanete feedback, ten obsahuje veškeré chyby a slovní zásobu, která vyplyne z konverzace a je pro vás nová. Naopak se dozvíte, co je vaše silná stránka. Taky Vám poradím jak a kde novou slovní zásobu a gramatiku efektivně procvičit.

Pozn: Tato půlhodinovka může sloužit i jako klasická individuální lekce, je vhodná pro všechny studenty, kteří z jakéhokoliv důvodu upřednostňují kratší výuku.


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

11 recenzí Kristýna Tomášová

 1. Barbora Oslizloková

  Jsem velice rada, ze jsem začala chodit ke Kristýnce, nejlepší učitelce angličtiny 🙂 Na každou hodinu se těším a moc mě baví její výuka. Nestydím se mluvit a začínám vnímat pokroky. Určitě doporučuji, kdo se chce naučit, nebo jen zdokonalit v AJ určitě doporučuji všemi desíti!

 2. Eliška Eliášová

  Angličtinu jsem měla naposledy na gymnáziu a kvůli několika předmětům na vysoké škole jsem si ji potřebovala o dost zlepšit. S Kristýnkou a jejími bohatými znalostmi mám pocit, že jsem do angličtiny opět vplula. Oceňuji aktivní a vřelý přístup své lektorky. Na hodiny jsem se vždy těšila a odcházela s pozitivní a motivační náladou, ještě jednou moc děkuji!

 3. Terezie Bystrońová

  Kristýnka je opravdu nejlepší učitelka angličtiny, kterou jsem kdy měla. Začala jsem chodit k Týnce před rokem a neuměla jsem vůbec mluvit, styděla jsem se a hodně věcem jsem nerozuměla. Teď jsem díky ní mnohem víc sebevědomá, čtu knihy v angličtině a vůbec se nebojím mluvit. Díky Kristýnce se velmi ráda učím anglicky a motivuje mě učit se a rozvíjet angličtinu víc než jsem si kdy myslela. Nikdy jsem nevěřila, že mě angličtina bude tak moc bavit. Děkuji Týnko za to, že jsi a že nás všechny tak moc motivuješ!

 4. Tomáš Kozma

  Milá, šikovná lektorka, která mi s angličtinou velmi pomohla. Dokáže vykouzlit v člověku touhu po neustálém zlepšování. Za mne 10/10. Doporučuji :))

 5. Pavlína Kyjonková

  Kristýnka je velice milá, empatická a trpělivá osůbka. Díky našemu společnému povídání si o běžných věcech a situacích jsem se rozmluvila. Na každou naší společnou hodinu konverzace se vždy moc těším. Angličtina s Kristýnkou je pohodová a zábavná 🙂

 6. Denisa Kretková

  S doučováním angličtiny jsem byla velmi spokojená. Kristýnka je moc milá a hodná, hlavně mě dokázala připravit k maturitní zkoušce, kterou jsem úspěšně zvládla. Můžu jenom doporučit.

 7. Iva Vrbová

  Máte-li zábrany mluvit, ztratíte je po prvních pár minutách!

 8. Lucie Medviďová

  Kristýnka je úžasný člověk plný energie a nadšení do své práce. Měly jsme spolu hodinu konverzace týdně, během kterých mi pomáhala s přípravou na státní závěrečnou zkoušku. Nejenže mi pomohla se rozmluvit, ale zároveň mi ukázala způsoby, jak si zlepšit britský přízvuk a byla otevřená spoustě konverzačním tématům. Na každou hodinu jsem se neskutečně těšila a vždy si ji užila. Pokud hledáte někoho, kdo vás rozmluví, pomůže vám s výslovností a přízvukem a ještě spolu strávíte kvalitní čas, tak Kristýnka je rozhodně ta nejlepší volba.

 9. Nela Mikulová

  Studium angličtiny by neměla být nuda, otrava nebo strach z toho, že něco řeknu špatně. A to je přesně to, co s touto skvělou lektorkou rozhodně nezažiju!! Kristýna mě do studia vtáhla tak, že se těším na každou další lekci. Děkuji.

 10. Michaela Bortlikova

  Kristýnka si mě vzala pod křídla rok zpět a to co se mnou za 1 rok dokázala, to je prostě neskutečné. Výuka mého neoblíbeného předmětu mě začala bavit a těšila jsem se na každou hodinu.
  Doporučuji všem, ať už Vám, kteří máte problém porozumět či s gramatikou, Vám co vás jazyk jen baví a chcete se stále zlepšovat nebo Vám, kteří si to chcete jen vyzkoušet. Kristýnka je moc milá a není se čeho bát, vše přizpůsobí vaším potřebám!
  DOPORUČUJI!

 11. Vlastík Klapka

  Před půl rokem jsem s hrůzou zjistil, že jsem se poprvé setkal s angličtinou před 40 lety v prvním ročníku střední školy a bohužel to na mne nezanechalo žádné následky 🙁
  A před půl rokem jsem si řekl, že dám angličtině ještě šanci a potkal jsem Kristýnu.
  Hodiny s ní mne hodně povzbudily, je to pro mne zábavné a sám na sobě cítím velké pokroky. Rozhodně jsem s Kristýnou a angličtinou ušel mnohem dál, než za posledních 40 let

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *