Kristýna Tomášová

Anglicky může mluvit každý! Nevěříte? Tak já vám to ukážu.
29 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 29)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Jsem opravdu přátelská a trpělivá. Ráda naslouchám a plním potřeby mých studentů. Z každé lekce si odnesete přehledný feedback, který vám během lekce zpracovávám. Specializuji se na britskou angličtinu, a pokud budete chtít, naučím vás perfektní britskou výslovnost. Navíc, pokud se domluvíme, po každé lekci můžete dostat domácí úkol přesně na míru pro vás, ve kterém si procvičíte to, co je zrovna potřeba. Úkoly opravuji ve svém volném čase a my se společně během lekce zaměříme už jen na případné chyby či vaše dotazy.

Jak vypadá moje typická lekce

Konverzace je základ mých lekcí. Tudíž si se studentem hodně povídáme a to nám ukáže, kde má student ještě mezery. Někdy to může být výslovnost a jindy zase gramatika či slovní zásoba. Tím nám vznikne plán pro naše lekce a víme na čem pracovat. Nehledejte u mne desítky cvičení během mých lekcí. Vše vás dokážu naučit přirozeně z kontextu pomocí přátelské konverzace. Skvělá cvičení na míru pro vás můžete pak dostat za domácí úkol.

S čím vám pomohu

Pomůžu vám vylepšit vaši angličtinu a nebát se komunikovat. Zapracujeme na výslovnosti, obohatíme slovní zásobu a vyšperkujeme gramatiku. Naučím vás hbitě reagovat a odpovídat, takže vás už žádná komunikace v angličtině nezaskočí.

Jaké metody používám ve výuce

Moje metoda je jednoduchá a přirozená. Se studentem si prostě povídáme, tak stejně jako když si dvě kamarádky povídají u kávy či vína. Vše plyne přirozeně a uvolněně. Zároveň každý student dostane přesný feedback po každé lekci, takže ví, kde dělal chyby a na čem budeme tedy ještě potřeba pracovat.

Moje vzdělání

Vystudovala jsem anglický jazyk na vysoké škole a po pěti letech jsem obdržela magisterský titul. Součástí mé státní závěrečné zkoušky byla také didaktika. Rovněž jsem držitelkou certifikátu na úrovni C2 (Certificate of Proficiency in English). Angličtinu vyučuji od roku 2015.

Jak se spojíme

Vyučuji pouze online a převážně přes Skype, jelikož ten preferuje většina mých studentů. Pokud vám ale vyhovuje jiná platforma, ráda se přizpůsobím.

Co mě baví kromě učení

Miluji svou rodinu a tak spolu trávíme hodně času. Chodíme na procházky a koukáme na filmy. Taky si ráda čtu, vařím a peču. Baví mě psychologie, zbožňuji zvířátka a ráda tvořím videa s anglickou gramatikou, výslovností a slovní zásobou na své sociální sítě.

Nabízené služby
Úvodní konzultace zdarma
cca 20 minut
Nabízím vám nezávaznou konzultaci zdarma. Během této konzultace si popovídáme a zjistíme, zda si jako lektor a student vyhovujeme a chceme navázat spolupráci. Pokud ano, zeptám se vás na vaše cíle a požadavky, abych mohla vytvořit lekce na míru přesně pro vás.

 

Individuální výuka
50 min / 720 Kč
Budeme si povídat, a to hodně. Zbavíte se strachu z mluvení a naberete sebevědomí. Zároveň to propojíme s gramatikou a rozšířením slovní zásoby se správnou výslovností a to vše přirozeně pomocí vedené konverzace. Zahrnu vás hromadou tipů a rad, jak na jazyk i mimo naše lekce. Budu vás motivovat k výkonu, ale zároveň vám budu oporou a rádcem. Taky slibuji, že budu váš největší fanoušek!

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

29 recenzí Kristýna Tomášová

 1. 5 out of 5

  Nikola

  Na Kristy jsem narazila na instagramu, kde jsem ji již nějakou dobu sledovala a velmi mě bavily její příspěvky. Když sdílela, že se jí uvolnilo místo, neváhala jsem ani vteřinu a kontaktovala jsem ji.

  Hned po první lekci jsem věděla, že je to přesně to, co moje úroveň angličtiny potřebuje – neustálá konverzace.

  Kristy je opravdu profesionál a každou lekci má do poslední minuty promyšlenou a pečlivě připravenou. Témata, o kterých se spolu bavíme, jsou různorodá a vždy se dotýkají okruhů, která mě zajímají. Ještě se mi nestalo, že bychom se bavily o něčem, co by mě nebavilo. Velmi se mi líbí její styl feedbacku, který probíráme vždy na závěr lekce tak, aby mě nepřerušovala v průběhu naší diskuze.

  Od té doby, co mám lekce s Kristy, cítím, že se má úroveň angličtiny posunula nejenom po stránce mluvení, ale také po stránce gramatické. V mluvení používám více pokročilých výrazů a slovíček, které jsem dříve v mluvě neuměla používat spontánně. Co ovšem nemůžu zapomenout zmínit je výslovnost, na kterou jsem vždy tak nějak kašlala a až s Kristy na ni pečlivě pracuji a vidím výsledky. Největším překvapením pro mě je, že poznatky z lekcí dokáži přirozeně aplikovat i mimo lekce.

  Angličtinu s Kristy doporučuji všem, kteří chtějí pracovat na své angličtině poctivě, zábavně a hlavně rychle! Jiného lektora bych už nechtěla.

 2. 5 out of 5

  Tereza Szkatulová

  Po přeskoku do nové práce, kde jsem angličtinu přestala používat, jsem zjistila, že je pro mě stále obtížnější při náhodných setkáních a v náhodných situacích hledat správná slova, nebo prostě jen mít schopnost pohotově zareagovat. Právě v ten moment jsem začala pátrat po někom, kdo by mojí angličtinu zase probral k životu a pomohl mi zároveň trochu s gramatikou i budováním slovní zásoby.

  Na Kristý jsem narazila na Instagramu, kde jí, prosím vás, bez rozmyslu začněte sledovat i vy, páč tolik užitečno tipů a postřehů… Přišla mi skvělá a hned potom, co jsem s ní absolvovala první online lekci jsem si byla jistá, že to tak bude i na každé lekci.

  Bavíme se o všem možném, co se mi zrovna děje, co zrovna prožívám, co je pro mě v danou chvíli aktuální. Nemusím na lusknutí prstu mluvit o věcech, které jsou prostě zrovna v učebnici a nerozumím jim ani v češtině. Do všeho toho přátelského povídání ale Kristý velmi citlivě zařazuje zpětnou vazbu i různé postřehy ke gramatice. Hodinka s ní uteče jako voda a já už se pak vždycky těším jen na další!

  Vážně je super a já mám vážně radost, že jsem se do studia a anglického „udržování“ vrhla právě s ní.

 3. 5 out of 5

  Kateřina Krejčová

  Jsem velmi ráda, že mohu touto cestou doporučit, ale hlavně poděkovat mojí milé učitelce angličtiny, která mě za tak krátkou dobu dokázala motivovat k velkému posunu, chuti se angličtině věnovat nejen v zábavných a vždy profesionálně na míru připravených hodinách, ale i ve svém volném čase. Kristýnka osobně má výbornou znalost angličtiny ve všech směrech, ale stejně tak dobrá je i metodička. Jsem přesvědčená, že se mi s pomocí Kristy podaří úspěšně projít zkouškou Cambridge English C1 Advanced.
  Těším se na další hodiny!

 4. 5 out of 5

  Martin Šrůtek

  Nejvíce ze všeho bych chtěl vyzdvihnout její nekonečnou trpělivost a empatii. Jak už to v životě bývá, člověk má někdy lepší dny, někdy horší a stejně tak vypadají mé výkony v angličtině. Na náladě Kristy se to ale nikdy neprojeví, je stále pozitivní a dává mi času, kolik potřebuji.
  Ale nejen proto docházím na její lekce AJ velice rád, hodiny s Kristy se nesou na velmi přátelské vlně. Drtivá většina času je strávená konverzovaním na rozličná témata lidských činností a díky tomu je učení velmi přirozené. Zvládáme tak veselá i vážná témata od rodiny po politiku. Lekce dnes beru jako přirozenou součást života, na online hodinu přijdu i s chlapskou rýmičkou (!), někdy se připojím dokonce i z dovolené. 🙂

  S angličtinou bojuji už nějakou dobu a jsem rád, že jsem potkal právě Kristy. Dosáhnul jsem s ní největšího pokroku a mohu tak s klidem říct, že je jednoduše skvělá partačka ke studiu angličtiny a proto také využívám tuto milou možnost Vám Kristy doporučit.

 5. 5 out of 5

  Dominika

  Když Kristy rozmluvila i mě, rozmluví už každého! 😊 Hned po první hodině s Kristy má člověk ze sebe lepší pocit a začne si věřit, že to opravdu půjde a že to není s ním tak hrozné, jak si myslel 😄 Krsity má neskutečnou energii, která vás vždy namotivuje. I když máte pocit, že dneska to nepůjde, tak s ní to jde vždycky! 😊 Vzbudila ve mně zájem se v angličtině zlepšovat a to úplně přirozenou cestou. Děkuju, za naše zábavné hodiny a ještě zábavnější témata pro konverzaci 😄 A hlavně děkuji za tvůj přístup k výuce a za tvojí pozitivní náladu, která mě vždy namotivuje! ❤️

 6. 5 out of 5

  Pavla

  Nejlepší učitelka angličtiny, která Vás posune dál během několika týdnů. Přátelská, inspirativní a se spoustou nápadů a materiálů na míru, které Vás posunou vpřed. Plný počet hvězdiček je málo, kdybych mohla, dám 10. JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI!

 7. 5 out of 5

  Petra Lapinová

  Kristýnka je úžasná lektorky angličtiny. Na každou naši lekci se velmi těším a užívám si ji (a to jsem k angličtině nikdy neměla vřelý vztah – ani na gymnáziu ani na VŠ). Vždy skvěle připravená, usměvavá a plná nadšení. Její přípravy do hodin jsou vždy věcné, témata různorodá a na konci lekce je feedback, díky kterému rozebereme chyby v hodině a narazíme na mezery v gramatice. Je na ni velmi vidět, že ji její práce baví a naplňuje. Oceňuji, že umí v hodinách navodit takovou atmosféru, že odpadá strach z mluvení a případných chyb. Díky ní jsem se velmi posunula ve všech oblastech angličtiny a zároveň objevila novou vášeň – čtení knih v anglickém jazyce. Miluju naše povídání o knihách!
  Kristýnku moc doporučuji a dle vlastních zkušeností vím, že tak kvalitních lektorů moc není.

 8. 5 out of 5

  Tereza

  Kristy je skvělá lektorka, je vidět, že ji její práce velice baví, je vždy v dobré náladě, milá, příjemná a je radost si s ní na hodině povídat. Každá lekce s ní uteče strašně rychle a přitom je využita každá minuta. Vždy mi zodpoví všechny mé dotazy, neztrácí čas na lekcích kontrolou domácích úkolů nebo aktivitami, které mohu dělat samostatně mimo lekci. Mám moc ráda její příspěvky na sociálních sítích a vždy se na hodiny s ní strašně moc těším. Má stále v záloze plno tipů. Konečně jsem našla lektorku se kterou učení není otrava, ale zábava a radost 🙂

 9. 5 out of 5

  Zuzka Jano

  S Kristy spolupracuji na moji angličtině již vic než 8 měsíců a můžu říct, že je to snad nejhodnější a nejšikovnější lektorka, kterou jsem kdy potkala. Umí člověka motivovat, naslouchá a je moc empatická. Její praktické rady, jak zlepšovat angličtinu zábavnou formou jsou k nezaplacení. Má zájem o studenta a OPRAVDU mu pomáhá s jazykem. Oceňuji také její organizačné schopnosti ve smyslu přehledu, co kdy jsme probrali, organizace úkolů a nepřeberné množství tipů na poslech, čtení, testování, … Pokud opravdu potřebujete zlepšit AJ, můžu všemi 10ti doporučit Kristy 🙂

 10. 5 out of 5

  Marika Š

  Kristýna je skvělá, příjemná a naprosto profesionální lektorka.
  Velmi si vážím její trpělivosti, flexibility, empatie a vášně pro angličtinu.
  Dokázala mě za tak krátkou dobu posunout. Vřele doporučuji.

 11. 5 out of 5

  Táňa Vrágová

  S Kristy jsem byla naprosto spokojená, je velmi milá a opravdu mluví jak rodilý mluvčí!! Moc mi pomohla se rozmluvit, poradila spoustu zajímavých informací, jak se dále zlepšovat. Lekce byly opravdu spojením příjemného popovídání s užitečným procvičování angličtiny. Takže mohu jen doporučit.

 12. 5 out of 5

  Jana

  Pokud hledáte výbornou lektorku angličtiny, jste na správném místě.
  Díky Kristýnce jsem se zbavila odporu k angličtině, mám chuť se ji pořádně naučit a hlavně jsem uvěřila, že je to možné.
  Kristýnka nejenže perfektně ovládá angličtinu, ale je milá a přátelská a hodiny s ní jsou zábavné a plné energie. Dovede se vyladit na potřeby studenta a je vidět, že ji výuka baví a to je nej!!!

 13. 5 out of 5

  Viera Válková

  Anglické lekce s Kristýnkou jsou velice příjemné.
  Kristýnka má připravené zajímavé témata nebo podněty ke konverzaci, i proto je pro mně následné povídání velice přirozené a zábavné.

  Líbí se mi i koncepce hodiny. Nejprve plynulá konverzace a až na konci je feedback k chybám v mluvení nebo další gramatické doporučení nebo podněty k rozšíření slovní zásoby.

  S Kristýnkou se pro mně Angličtina konečně stává přirozeným jazykem.

 14. 5 out of 5

  Zuzana S.

  Z hodin s Kristy jsem nadšená. Konečně jsem našla prima lektorku, se kterou mě angličtina baví. Hodiny mají spád a moc se nedostávám do situací, že bych nevěděla co říci, jako jsem to měla s jinými lektory. Hodně oceňuji i její přípravu na hodiny. Myslím si, že pro ní to nekončí odučenou hodinou. Vždy je na lekci připravena – množství témat, materiálů takže se fakt nenudíme 🙂
  Oceňuji také přehled lekcí včetně domácích úkolů, zpětné vazby, které lektorka ukládá na google docs, takže se k materiálům mohu kdykoliv vrátit.
  S angličtinou je to běh na dlouhou trať, proto jsem hledala jsem motivující lektorku, která mě posune v angličtině dál a to se mi myslím podařilo 🙂

 15. 5 out of 5

  Lenka

  Kristy je skvělá!
  Vždy výborně připravená, v dobré náladě a s moderním stylem výuky. Dokonale vás vtáhne do studia anglického jazyka a neustále motivuje k dalším pokrokům.
  Moc doporučuji!

 16. 5 out of 5

  Barbora Swatková

  Nástup na gymnázium pro mě nebyl jednoduchý, ztrácela jsem se v mnoha předmětech a to i v Angličtině. Pak jsme
  ale vyhledali tady naši úžasnou Kristýnku a vše se změnilo, pomohla mi nejen se základy, ale i se sebevědomím v mluvení. Teď s radostí můžu oznámit, že angličtina je předmět který mě baví a nemám s ním problém.

 17. 5 out of 5

  Adriana H.

  Lektorku mohu doporučit všemi deseti! Po dlouhé době někdo s kým mě AJ baví a navíc se posouvám dále. Postupně se zbavuji strachu z mluvení a dělání chyb. Lekce jsou zábavné a ubíhají velmi rychle. Za mě nejlépe investované peníze neboť pokrok, který jsme spolu udělali za rok je neuvěřitelné.

 18. 5 out of 5

  Jan

  Kristýnka je PANÍ učitelka s vysokou erudicí v oboru, která i přes své mládí ví, že učení je dialog mezi žákem a učitelem. Při společných hodinách si v rámci přátelské konverzace v angličtině o každodenních tématech ani nevšimnete, že se učíte, a že komunikace v angličtina se pro vás stává novou přirozenou dovedností. Je velmi empatická a dokáže přizpůsobit tempo výuky vašim aktuálním časovým možnostem. Určitě velmi dobrá volba pro každého, kdo má chuť se učit.

 19. 5 out of 5

  Vlastík Klapka

  Před půl rokem jsem s hrůzou zjistil, že jsem se poprvé setkal s angličtinou před 40 lety v prvním ročníku střední školy a bohužel to na mne nezanechalo žádné následky 🙁
  A před půl rokem jsem si řekl, že dám angličtině ještě šanci a potkal jsem Kristýnu.
  Hodiny s ní mne hodně povzbudily, je to pro mne zábavné a sám na sobě cítím velké pokroky. Rozhodně jsem s Kristýnou a angličtinou ušel mnohem dál, než za posledních 40 let

 20. 5 out of 5

  Michaela Bortlikova

  Kristýnka si mě vzala pod křídla rok zpět a to co se mnou za 1 rok dokázala, to je prostě neskutečné. Výuka mého neoblíbeného předmětu mě začala bavit a těšila jsem se na každou hodinu.
  Doporučuji všem, ať už Vám, kteří máte problém porozumět či s gramatikou, Vám co vás jazyk jen baví a chcete se stále zlepšovat nebo Vám, kteří si to chcete jen vyzkoušet. Kristýnka je moc milá a není se čeho bát, vše přizpůsobí vaším potřebám!
  DOPORUČUJI!

 21. 5 out of 5

  Nela Mikulová

  Studium angličtiny by neměla být nuda, otrava nebo strach z toho, že něco řeknu špatně. A to je přesně to, co s touto skvělou lektorkou rozhodně nezažiju!! Kristýna mě do studia vtáhla tak, že se těším na každou další lekci. Děkuji.

 22. 5 out of 5

  Lucie Medviďová

  Kristýnka je úžasný člověk plný energie a nadšení do své práce. Měly jsme spolu hodinu konverzace týdně, během kterých mi pomáhala s přípravou na státní závěrečnou zkoušku. Nejenže mi pomohla se rozmluvit, ale zároveň mi ukázala způsoby, jak si zlepšit britský přízvuk a byla otevřená spoustě konverzačním tématům. Na každou hodinu jsem se neskutečně těšila a vždy si ji užila. Pokud hledáte někoho, kdo vás rozmluví, pomůže vám s výslovností a přízvukem a ještě spolu strávíte kvalitní čas, tak Kristýnka je rozhodně ta nejlepší volba.

 23. 5 out of 5

  Iva Vrbová

  Máte-li zábrany mluvit, ztratíte je po prvních pár minutách!

 24. 5 out of 5

  Denisa Kretková

  S doučováním angličtiny jsem byla velmi spokojená. Kristýnka je moc milá a hodná, hlavně mě dokázala připravit k maturitní zkoušce, kterou jsem úspěšně zvládla. Můžu jenom doporučit.

 25. 5 out of 5

  Pavlína Kyjonková

  Kristýnka je velice milá, empatická a trpělivá osůbka. Díky našemu společnému povídání si o běžných věcech a situacích jsem se rozmluvila. Na každou naší společnou hodinu konverzace se vždy moc těším. Angličtina s Kristýnkou je pohodová a zábavná 🙂

 26. 5 out of 5

  Tomáš Kozma

  Milá, šikovná lektorka, která mi s angličtinou velmi pomohla. Dokáže vykouzlit v člověku touhu po neustálém zlepšování. Za mne 10/10. Doporučuji :))

 27. 5 out of 5

  Terezie Bystrońová

  Kristýnka je opravdu nejlepší učitelka angličtiny, kterou jsem kdy měla. Začala jsem chodit k Týnce před rokem a neuměla jsem vůbec mluvit, styděla jsem se a hodně věcem jsem nerozuměla. Teď jsem díky ní mnohem víc sebevědomá, čtu knihy v angličtině a vůbec se nebojím mluvit. Díky Kristýnce se velmi ráda učím anglicky a motivuje mě učit se a rozvíjet angličtinu víc než jsem si kdy myslela. Nikdy jsem nevěřila, že mě angličtina bude tak moc bavit. Děkuji Týnko za to, že jsi a že nás všechny tak moc motivuješ!

 28. 5 out of 5

  Eliška Eliášová

  Angličtinu jsem měla naposledy na gymnáziu a kvůli několika předmětům na vysoké škole jsem si ji potřebovala o dost zlepšit. S Kristýnkou a jejími bohatými znalostmi mám pocit, že jsem do angličtiny opět vplula. Oceňuji aktivní a vřelý přístup své lektorky. Na hodiny jsem se vždy těšila a odcházela s pozitivní a motivační náladou, ještě jednou moc děkuji!

 29. 5 out of 5

  Barbora Oslizloková

  Jsem velice rada, ze jsem začala chodit ke Kristýnce, nejlepší učitelce angličtiny 🙂 Na každou hodinu se těším a moc mě baví její výuka. Nestydím se mluvit a začínám vnímat pokroky. Určitě doporučuji, kdo se chce naučit, nebo jen zdokonalit v AJ určitě doporučuji všemi desíti!

Přidat recenzi