Kristýna Tomášová

(Hodnocení: 26)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Základem mých hodin je především konverzace. Se studentem si povídáme a tím procvičujeme gramatiku a slovní zásobu v kontextu. Mluvený projev studenta nám krásně ukáže, na čem student potřebuje zapracovat a co mu naopak skvěle jde. Tím si vytvoříme plán pro naši další hodinu. Mimo to vždy chci, aby mi studenti sami říkali, co je baví a co by chtěli probrat v následujících lekcích. Věřím, že angličtina musí mé studenty bavit, aby se ji opravdu naučili. Mé lekce jsou plné smíchu, přátelské konverzace a uvolněné atmosféry, kdy se nebojíte dělat chyby, ale naopak se z nich moc hezky učíte.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vždy dbám na to, aby se studenti cítili uvolněně a hodinu angličtiny si užívali. Lekce jsou sestaveny pro studenta na míru, je pro mě důležité, aby se hodina točila kolem studenta, jeho cílů a požadavků.

Proč tě baví učit?

Miluji angličtinu a chci se o tuto vášeň dělit. Není pro mě nic hezčího, než pomáhat studentům objevovat tento nádherný jazyk.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Plný odhodlání se pustit do všech výzev, které angličtina mnohdy přináší a zároveň si chtít užívat celý ten proces učení a posouvání se ke svému cíli.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zaměřuji se na všeobecnou angličtinu, kterou procvičujeme se studentem v praxi pomocí konverzace. Student se díky mluvení učí gramatiku, slovní zásobu a porozumění. Také studenty vedu ke správné výslovnosti, učím britskou angličtinu.

Chcete se však připravit na různé jazykové zkoušky či maturitu? S tím vám také ráda pomůžu.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

 

 • Titul Mgr. v oboru Anglický jazyk na filozofické fakultě, kdy součástí mé státní zkoušky byla i didaktika anglického jazyka
 • Certificate of Proficiency in English (C2)
 • Vyučuji angličtinu se specializací jeden na jednoho od roku 2015
 • Neustálé vzdělávání se v oboru pomocí kurzů či seminářů
 • Dvouletý kurz anglické fonetiky a fonologie (výslovnosti), specializace – britská výslovnost

 

Co tě baví krom učení?

Miluji knihy a dobré jídlo. A abych to vše vybalancovala, moc ráda chodím cvičit.

Nabízené služby

VOLNÉ TERMÍNY POUZE RÁNO/DOPOLEDNE

úvodní konzultace zdarma
cca 20 minut
Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma. Během konverzace si popovídáme a zjistíme, zda si jako lektor a student vyhovujeme a chceme navázat spolupráci. Pokud ano, zeptám se vás na vaše cíle, požadavky a další pro mne nezbytné otázky, abych vytvořila lekce na míru pro vás, které vás dovedou k vašemu cíli.

 

Individuální výuka
50 min / 620 Kč
Budeme si povídat, a to hodně. Zbavíte se strachu z mluvení a naberete sebevědomí. Zároveň to propojíme s gramatikou a rozšířením slovní zásoby se správnou výslovností. Zahrnu vás hromadou tipů a rad, jak na jazyk i mimo naše lekce. Budu vás motivovat k výkonu, ale zároveň vám budu oporou a rádcem. Taky slibuji, že budu váš největší fanoušek!

 

Mini lekce angličtiny
25 min / 330 Kč
Jste zaneprázdnění a nemáte moc času? Pak bych vám navrhla mé mini lekce angličtiny, které probíhají formou řízené konverzace. Díky této konverzaci se naučíte přirozeně gramatiku a taky velmi efektivně rozšíříme vaši slovní zásobu. Na konci každé lekce dostanete feedback (v písemné i ústní podobě).

 • získáte sebevědomí v mluvené angličtině a odstraníte své chyby + vypilujeme vaši výslovnost
 • naučíte se hbitě reagovat bez překládání v hlavě či zdlouhavého přemýšlení
 • lekce mohou probíhat i po telefonu (např. můžete využít čas cestou do práce)
 • nedoporučuji pro úplné začátečníky

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

26 recenzí Kristýna Tomášová

 1. Martin Šrůtek

  Nejvíce ze všeho bych chtěl vyzdvihnout její nekonečnou trpělivost a empatii. Jak už to v životě bývá, člověk má někdy lepší dny, někdy horší a stejně tak vypadají mé výkony v angličtině. Na náladě Kristy se to ale nikdy neprojeví, je stále pozitivní a dává mi času, kolik potřebuji.
  Ale nejen proto docházím na její lekce AJ velice rád, hodiny s Kristy se nesou na velmi přátelské vlně. Drtivá většina času je strávená konverzovaním na rozličná témata lidských činností a díky tomu je učení velmi přirozené. Zvládáme tak veselá i vážná témata od rodiny po politiku. Lekce dnes beru jako přirozenou součást života, na online hodinu přijdu i s chlapskou rýmičkou (!), někdy se připojím dokonce i z dovolené. 🙂

  S angličtinou bojuji už nějakou dobu a jsem rád, že jsem potkal právě Kristy. Dosáhnul jsem s ní největšího pokroku a mohu tak s klidem říct, že je jednoduše skvělá partačka ke studiu angličtiny a proto také využívám tuto milou možnost Vám Kristy doporučit.

 2. Dominika

  Když Kristy rozmluvila i mě, rozmluví už každého! 😊 Hned po první hodině s Kristy má člověk ze sebe lepší pocit a začne si věřit, že to opravdu půjde a že to není s ním tak hrozné, jak si myslel 😄 Krsity má neskutečnou energii, která vás vždy namotivuje. I když máte pocit, že dneska to nepůjde, tak s ní to jde vždycky! 😊 Vzbudila ve mně zájem se v angličtině zlepšovat a to úplně přirozenou cestou. Děkuju, za naše zábavné hodiny a ještě zábavnější témata pro konverzaci 😄 A hlavně děkuji za tvůj přístup k výuce a za tvojí pozitivní náladu, která mě vždy namotivuje! ❤️

 3. Pavla

  Nejlepší učitelka angličtiny, která Vás posune dál během několika týdnů. Přátelská, inspirativní a se spoustou nápadů a materiálů na míru, které Vás posunou vpřed. Plný počet hvězdiček je málo, kdybych mohla, dám 10. JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI!

 4. Petra Lapinová

  Kristýnka je úžasná lektorky angličtiny. Na každou naši lekci se velmi těším a užívám si ji (a to jsem k angličtině nikdy neměla vřelý vztah – ani na gymnáziu ani na VŠ). Vždy skvěle připravená, usměvavá a plná nadšení. Její přípravy do hodin jsou vždy věcné, témata různorodá a na konci lekce je feedback, díky kterému rozebereme chyby v hodině a narazíme na mezery v gramatice. Je na ni velmi vidět, že ji její práce baví a naplňuje. Oceňuji, že umí v hodinách navodit takovou atmosféru, že odpadá strach z mluvení a případných chyb. Díky ní jsem se velmi posunula ve všech oblastech angličtiny a zároveň objevila novou vášeň – čtení knih v anglickém jazyce. Miluju naše povídání o knihách!
  Kristýnku moc doporučuji a dle vlastních zkušeností vím, že tak kvalitních lektorů moc není.

 5. Tereza

  Kristy je skvělá lektorka, je vidět, že ji její práce velice baví, je vždy v dobré náladě, milá, příjemná a je radost si s ní na hodině povídat. Každá lekce s ní uteče strašně rychle a přitom je využita každá minuta. Vždy mi zodpoví všechny mé dotazy, neztrácí čas na lekcích kontrolou domácích úkolů nebo aktivitami, které mohu dělat samostatně mimo lekci. Mám moc ráda její příspěvky na sociálních sítích a vždy se na hodiny s ní strašně moc těším. Má stále v záloze plno tipů. Konečně jsem našla lektorku se kterou učení není otrava, ale zábava a radost 🙂

 6. Zuzka Jano

  S Kristy spolupracuji na moji angličtině již vic než 8 měsíců a můžu říct, že je to snad nejhodnější a nejšikovnější lektorka, kterou jsem kdy potkala. Umí člověka motivovat, naslouchá a je moc empatická. Její praktické rady, jak zlepšovat angličtinu zábavnou formou jsou k nezaplacení. Má zájem o studenta a OPRAVDU mu pomáhá s jazykem. Oceňuji také její organizačné schopnosti ve smyslu přehledu, co kdy jsme probrali, organizace úkolů a nepřeberné množství tipů na poslech, čtení, testování, … Pokud opravdu potřebujete zlepšit AJ, můžu všemi 10ti doporučit Kristy 🙂

 7. Marika Š

  Kristýna je skvělá, příjemná a naprosto profesionální lektorka.
  Velmi si vážím její trpělivosti, flexibility, empatie a vášně pro angličtinu.
  Dokázala mě za tak krátkou dobu posunout. Vřele doporučuji.

 8. Táňa Vrágová

  S Kristy jsem byla naprosto spokojená, je velmi milá a opravdu mluví jak rodilý mluvčí!! Moc mi pomohla se rozmluvit, poradila spoustu zajímavých informací, jak se dále zlepšovat. Lekce byly opravdu spojením příjemného popovídání s užitečným procvičování angličtiny. Takže mohu jen doporučit.

 9. Jana

  Pokud hledáte výbornou lektorku angličtiny, jste na správném místě.
  Díky Kristýnce jsem se zbavila odporu k angličtině, mám chuť se ji pořádně naučit a hlavně jsem uvěřila, že je to možné.
  Kristýnka nejenže perfektně ovládá angličtinu, ale je milá a přátelská a hodiny s ní jsou zábavné a plné energie. Dovede se vyladit na potřeby studenta a je vidět, že ji výuka baví a to je nej!!!

 10. Viera Válková

  Anglické lekce s Kristýnkou jsou velice příjemné.
  Kristýnka má připravené zajímavé témata nebo podněty ke konverzaci, i proto je pro mně následné povídání velice přirozené a zábavné.

  Líbí se mi i koncepce hodiny. Nejprve plynulá konverzace a až na konci je feedback k chybám v mluvení nebo další gramatické doporučení nebo podněty k rozšíření slovní zásoby.

  S Kristýnkou se pro mně Angličtina konečně stává přirozeným jazykem.

 11. Zuzana S.

  Z hodin s Kristy jsem nadšená. Konečně jsem našla prima lektorku, se kterou mě angličtina baví. Hodiny mají spád a moc se nedostávám do situací, že bych nevěděla co říci, jako jsem to měla s jinými lektory. Hodně oceňuji i její přípravu na hodiny. Myslím si, že pro ní to nekončí odučenou hodinou. Vždy je na lekci připravena – množství témat, materiálů takže se fakt nenudíme 🙂
  Oceňuji také přehled lekcí včetně domácích úkolů, zpětné vazby, které lektorka ukládá na google docs, takže se k materiálům mohu kdykoliv vrátit.
  S angličtinou je to běh na dlouhou trať, proto jsem hledala jsem motivující lektorku, která mě posune v angličtině dál a to se mi myslím podařilo 🙂

 12. Lenka

  Kristy je skvělá!
  Vždy výborně připravená, v dobré náladě a s moderním stylem výuky. Dokonale vás vtáhne do studia anglického jazyka a neustále motivuje k dalším pokrokům.
  Moc doporučuji!

 13. Barbora Swatková

  Nástup na gymnázium pro mě nebyl jednoduchý, ztrácela jsem se v mnoha předmětech a to i v Angličtině. Pak jsme
  ale vyhledali tady naši úžasnou Kristýnku a vše se změnilo, pomohla mi nejen se základy, ale i se sebevědomím v mluvení. Teď s radostí můžu oznámit, že angličtina je předmět který mě baví a nemám s ním problém.

 14. Adriana H.

  Lektorku mohu doporučit všemi deseti! Po dlouhé době někdo s kým mě AJ baví a navíc se posouvám dále. Postupně se zbavuji strachu z mluvení a dělání chyb. Lekce jsou zábavné a ubíhají velmi rychle. Za mě nejlépe investované peníze neboť pokrok, který jsme spolu udělali za rok je neuvěřitelné.

 15. Jan

  Kristýnka je PANÍ učitelka s vysokou erudicí v oboru, která i přes své mládí ví, že učení je dialog mezi žákem a učitelem. Při společných hodinách si v rámci přátelské konverzace v angličtině o každodenních tématech ani nevšimnete, že se učíte, a že komunikace v angličtina se pro vás stává novou přirozenou dovedností. Je velmi empatická a dokáže přizpůsobit tempo výuky vašim aktuálním časovým možnostem. Určitě velmi dobrá volba pro každého, kdo má chuť se učit.

 16. Vlastík Klapka

  Před půl rokem jsem s hrůzou zjistil, že jsem se poprvé setkal s angličtinou před 40 lety v prvním ročníku střední školy a bohužel to na mne nezanechalo žádné následky 🙁
  A před půl rokem jsem si řekl, že dám angličtině ještě šanci a potkal jsem Kristýnu.
  Hodiny s ní mne hodně povzbudily, je to pro mne zábavné a sám na sobě cítím velké pokroky. Rozhodně jsem s Kristýnou a angličtinou ušel mnohem dál, než za posledních 40 let

 17. Michaela Bortlikova

  Kristýnka si mě vzala pod křídla rok zpět a to co se mnou za 1 rok dokázala, to je prostě neskutečné. Výuka mého neoblíbeného předmětu mě začala bavit a těšila jsem se na každou hodinu.
  Doporučuji všem, ať už Vám, kteří máte problém porozumět či s gramatikou, Vám co vás jazyk jen baví a chcete se stále zlepšovat nebo Vám, kteří si to chcete jen vyzkoušet. Kristýnka je moc milá a není se čeho bát, vše přizpůsobí vaším potřebám!
  DOPORUČUJI!

 18. Nela Mikulová

  Studium angličtiny by neměla být nuda, otrava nebo strach z toho, že něco řeknu špatně. A to je přesně to, co s touto skvělou lektorkou rozhodně nezažiju!! Kristýna mě do studia vtáhla tak, že se těším na každou další lekci. Děkuji.

 19. Lucie Medviďová

  Kristýnka je úžasný člověk plný energie a nadšení do své práce. Měly jsme spolu hodinu konverzace týdně, během kterých mi pomáhala s přípravou na státní závěrečnou zkoušku. Nejenže mi pomohla se rozmluvit, ale zároveň mi ukázala způsoby, jak si zlepšit britský přízvuk a byla otevřená spoustě konverzačním tématům. Na každou hodinu jsem se neskutečně těšila a vždy si ji užila. Pokud hledáte někoho, kdo vás rozmluví, pomůže vám s výslovností a přízvukem a ještě spolu strávíte kvalitní čas, tak Kristýnka je rozhodně ta nejlepší volba.

 20. Iva Vrbová

  Máte-li zábrany mluvit, ztratíte je po prvních pár minutách!

 21. Denisa Kretková

  S doučováním angličtiny jsem byla velmi spokojená. Kristýnka je moc milá a hodná, hlavně mě dokázala připravit k maturitní zkoušce, kterou jsem úspěšně zvládla. Můžu jenom doporučit.

 22. Pavlína Kyjonková

  Kristýnka je velice milá, empatická a trpělivá osůbka. Díky našemu společnému povídání si o běžných věcech a situacích jsem se rozmluvila. Na každou naší společnou hodinu konverzace se vždy moc těším. Angličtina s Kristýnkou je pohodová a zábavná 🙂

 23. Tomáš Kozma

  Milá, šikovná lektorka, která mi s angličtinou velmi pomohla. Dokáže vykouzlit v člověku touhu po neustálém zlepšování. Za mne 10/10. Doporučuji :))

 24. Terezie Bystrońová

  Kristýnka je opravdu nejlepší učitelka angličtiny, kterou jsem kdy měla. Začala jsem chodit k Týnce před rokem a neuměla jsem vůbec mluvit, styděla jsem se a hodně věcem jsem nerozuměla. Teď jsem díky ní mnohem víc sebevědomá, čtu knihy v angličtině a vůbec se nebojím mluvit. Díky Kristýnce se velmi ráda učím anglicky a motivuje mě učit se a rozvíjet angličtinu víc než jsem si kdy myslela. Nikdy jsem nevěřila, že mě angličtina bude tak moc bavit. Děkuji Týnko za to, že jsi a že nás všechny tak moc motivuješ!

 25. Eliška Eliášová

  Angličtinu jsem měla naposledy na gymnáziu a kvůli několika předmětům na vysoké škole jsem si ji potřebovala o dost zlepšit. S Kristýnkou a jejími bohatými znalostmi mám pocit, že jsem do angličtiny opět vplula. Oceňuji aktivní a vřelý přístup své lektorky. Na hodiny jsem se vždy těšila a odcházela s pozitivní a motivační náladou, ještě jednou moc děkuji!

 26. Barbora Oslizloková

  Jsem velice rada, ze jsem začala chodit ke Kristýnce, nejlepší učitelce angličtiny 🙂 Na každou hodinu se těším a moc mě baví její výuka. Nestydím se mluvit a začínám vnímat pokroky. Určitě doporučuji, kdo se chce naučit, nebo jen zdokonalit v AJ určitě doporučuji všemi desíti!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *