Klára Kazlepková

2 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 2)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Jste zvívadá, přemýšlivá duše? Já ano! Touha objevovat je koření, které dokáže proměnit hodiny angličtiny v malý dobrodružný výlet. Mým cílem je, aby každá lekce byla pro vás nejen možností posunout se v angličtině, ale také inspirativní cestou, která vám dodá motivaci a povzbudí k dalšímu zkoumání a učení.

Jak vypadá moje typická lekce

V ideální lekci se mnou prožijete trochu úžasu, trochu zamyšlení, gramatiky, slovíček, poslechu, koverzace, moje naslouchavé ucho a podporující hlas.
Během lekce se vracíme k tomu, na čem jste v předešlém týdnu pracovali, jak se vám dařilo/nedařilo na vaší angličtině zapracovat a jaké nové věci jste objevil/a.

S čím Vám pomohu

Mým cílem je dopomoct vám cítit se v angličtině a kousek víc sami sebou. Hledáme společně slova a fráze přímo vašemu světu na míru, tak abyste se v angličtině dokázali uvolnit a popsat věci tak, jak je skutečně cítíte. Často se na mě obracejí studenti s citlivou duší, stydlíni. Mám radost, když vidím, že na konci lekce mým studentům svítí oči o trochu víc než na začátku a nálada nám oběma vzrostla.

Jaké metody používám ve výuce

Středobodem mých lekcí jste vy. V lekcích vás budu pravidělně povzbuzovat, abyste se vraceli k otázce PROČ se učíte, hledali společně motivaci objevovat angličtinu i mimo lekce a společně tak mohli plánovat lekce podle vašich představ. Důraz dávám především na autentickou komunikaci. Jsem člověk náturou rád pečující a vytvářet lekce na míru vašim přáním je pro mě velké potěšení.

Moje vzdělání

Vystudovala jsem učitelství angličtiny a francouzštiny na Pedagogické fakultě MUNI v Brně, rok a půl jsem strávila na zahraničních univerzitách, kde jsem se zamilovala do jazykovědy a naučila se o učení jazyků přemýšlet více do hloubky, objevila fascinující svět.

Jak se spojíme

Během mých lekcí používám Skype, GoogleMeet, případně další platformy, které nejvíce vyhovují vám. Během lekce sdílím obrazovku, materiály z lekcí a domácí úkoly ukládáme na jedno místo, kam se můžete kdykoli během týdne podívat. Pro rychlý kontakt mimo lekce používáme email nebo WhatsApp.

Co mě baví kromě učení

Objevování nových míst, hudba, dětské knihy.

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
45 minut, zdarma
Ještě před ukázkovou lekcí vám pošlu online dotazník, v kterém se základně seznámím s vašimi přáními a požadavky. V ukázkové lekci vám představím, na co se můžete během lekcí těšit.

 

Individuální lekce (50 minut)
Balíček 5 x 50 minut: 3 150,-
1 lekce = 630,-
Balíček 10 x 50 minut: 6 200,-
1 lekce = 620,-
Lekce, v kterých vybíráme materiály podle vašich zájmů, zálib, potřeb.
Cena zahrnuje: ohodnocení vaší aktuální úrovně, příprava idnividuálního plánu a meteriálů, materiály k výuce na jednom místě, 50 minut individuální lekce, zpětná vazba na konci lekce.

 

Volné termíny

2 recenze Klára Kazlepková

  1. 5 out of 5

    Alena

    Klára je výborná lektorka, která mi pomohla překonat moji nesmělost a dodala mi odvahu a motivaci k dalšímu studiu. Velmi oceňuji její výběr konverzačních témat a dalších pomůcek a materiálů, které probíráme. Její lekce jsou vždy perfektní, plné energie, probíhají ve svižném tempu ale zároveň jsou pohodové. Těším se vždy na příští hodinu.

  2. 5 out of 5

    Markéta

    Klárka je poetická inspirativní duše s velikým citem pro jazyk. Tím vás provede cestou, jaká je vám osobně milá a prozkoumáte taková jazyková zákoutí, která pomohou k pochopení toho, co zrovna potřebujete. Navíc Klárka vytváří prostředí, ve kterém jsem se i coby stydlín cítila příjemně a nebála se před ní mluvit. Pokud vás baví objevovat nové věci nejen v cizím jazyce, určitě se přihlaste na zkušební lekci!

Přidat recenzi