Kateřina Vašků

Speak English authentically and naturally, find your voice.
9 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 9)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Maximálně využijete svůj čas k mluvení. Na krátké video, cvičení nebo článek si můžete najít prostor mimo, takže stále zůstáváte obklopeni angličtinou. Feedback z každé lekce pak spočívá v naučení se samostatně rozpoznat vlastní chybu a následně ji opravit. Mám ráda výslovnost a budu se snažit, aby jste v angličtině zněli přirozeně a našli svůj autentický hlas.

Jak vypadá moje typická lekce

Hodiny jsou hodně o konverzaci a jsou zábavné, protože se maximálně zaměříme na zlepšení vašeho mluveného projevu. Před každou lekcí dostanete k dispozici článek, krátké video nebo worksheet. Tímto zužitkujeme váš čas se mnou, abychom se věnovali vašim otázkám, potřebám a především samotné konverzaci. V případě domácích úkolů vidím např. cvičení, videa, poslechy nebo hlasové nahrávky jako ideální způsob zůstat v angličtině mimo naše hodiny a idelání možnost, jak nejlépe zhodnotit Vaše investované peníze.

S čím vám pomohu

Přidanou hodnotu každé lekce vidím především v konverzaci. Cílem je zdokonalit váš styl komunikace a vyjadřovací schopnosti. Budu se snažit, aby jste v angličtině zněli také melodicky správně a našli přirozenou polohu svého hlasu.

Jaké metody používám ve výuce

Feedback dostáváte během a zejména na konci lekce. Spočívá v samostatném rozpoznání vlastní chyby a následné opravě např. gramatiky, slovní zásoby, výslovnosti a nepřirozených obratů tzv. Czenglish 😊. Témata čerpám z autentických článků a časopisů např. the Guardian, New York Times. Dobrým zdrojem jsou TV kanály streamující live, youtube a učebnice nakladatelství např. Longman a Macmillan. Využívám Google classroom jako podporu k ukládání probíraných materiálů.

Moje vzdělání

 • Univerzita Karlova – Mgr. Učitelství filosofie a etiky pro SŠ
 • Univerzita Karlova – Učitelství anglického jazyka a literatury pro SŠ a ZŠ, Pedagogická fakulta
 • St Mary´s University London – Roční studium v rámci stipendia Erasmus
 • CELTA- mezinárodní učitelská zkouška (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)

Jak se spojíme

Vyučuji přes Zoom. Používám Google Classroom, neustálou podporu během a mimo našich hodiny.

Co mě baví kromě učení

Angličtina, běh, jóga, pravidelné návštěvy Kew Gardens

 

Nabízené služby
úvodní zkušební lekce
30 min/ zdarma
Společně zkonzultujeme váš plán a konkrétní potřeby např. získání jistoty v mluveném projevu, psaní esejí, osvěžení si gramatiky, zdokonalení výslovnosti atd. Zkontaktujte mě a zamluvte si volný slot!

 

Individuální lekce

50 min/ 600 Kč
10 lekcí za 5800 Kč
 • individuální přístup podle studentova cíle
 • zpětná vazba v rámci samostatného rozpoznání chyb a následné opravy
 • domácí úkoly na míru
 • autentické materiály
 • neustálá podpora v Google classroom

 

Lekce pro dvojice

60 min/ 800 Kč
10 lekcí za 7800 Kč
zpětná vazba
 • zpětná vazba v rámci samostatného rozpoznání chyb a následné opravy
 • domácí úkoly na míru
 • autentické materiály
 • neustálá podpora v Google classroom

 

 

30 minut

30 min/ 360 Kč
balíček: 10 lekcí za 3500 Kč
 • maximálně využijete svůj čas k mluvení
 • zpětná vazba v rámci samostatného rozpoznání chyb a následné opravy
 • domácí úkoly na míru
 • autentické materiály
 • neustálá podpora v Google classroom

 

Kontakt

9 recenzí Kateřina Vašků

 1. 5 out of 5

  Lada

  Katka je profesionál a její angličtina je skvělá. Dodává mi sebevědomí, cítím na sobě velký pokrok, což mě motivuje k další práci. Těším se na každou další hodinu. Děkuji.

 2. 5 out of 5

  Zdeňka Rybová

  Paní Kateřino, moc děkuji za skvěle vedené hodiny! Jsou absolutně mimořádné!

 3. 5 out of 5

  Alexandra Kinská

  Na prvú hodinu s Katkou som šla úplne neistá a v strese z toho, že budem musieť spíkovať celú hodinu po anglicky. Akonáhle sa zapla kamera, stres zo mňa úplne opadol a užívala som si každú minútku našich jazykových lekcií.
  Pani Katka mi každú hodinu pripravila zaujímavé úlohy, podcasty a články, v ktorých som si mohla nielen precvičiť angličtinu, ale aj zaroveň naučiť nové veci.
  Hodiny prebiehali bez problémov, komunikácia bola na skvelej úrovni. Veľkým plusom hodnotím to, že Katka využíva online aplikácie, ktoré pomáhajú stále oživovať hodiny a študenti sa počas nich nenudia.
  Katka je okrem iného veľmi priateľský a podporujúci človek, ktorý Vám stále vyčari úsmev na tvári.

 4. 5 out of 5

  Veronika

  Katka je velmi podporující, příjemná lektorka. Níkdy nespadnete do pocitu, že Vám to nejde :0) Lekce jsou upraveny na míru, z každé hodiny je k dispozici detailní zápis. Moc oceňuji také rady ohledně dalších zdrojů pro výuku. Děkuji !!!

 5. 5 out of 5

  Andrea

  Hodiny s Kateřinou jsou ty nejlepší, co jsem zatím měla možnost vyzkoušet v porovnání s jinými lektory. Na každou hodinu se těším, jsou zábavné, využíváme různé způsoby učení, dostávám velkou péči i mimo placené hodiny a celkově vnímám zvolený systém jako velmi efektivní. Moc děkuji za dosavadní výuku a těším se na další hodiny. 🙂

 6. 5 out of 5

  Kateřina Vokrojová

  Hodiny s Katkou pro mě byly během prázdnin obrovským přínosem, nikdy jsem se nenudila. Katka je velmi sympatická a vždy dobře naladěná a empatická. Díky ní jsem objevila nové zdroje pro výuku a vrátila mi sebevědomí nutné při výkonu mé práce. Moc děkuji.

 7. 5 out of 5

  Gabriela Blovská

  Díky Krátce jsem si rychle oprášila svoji angličtinu, kterou jsem dlouho nepotřebovala. Ze začátku jsem měla obavy z online výuky, ale díky skvělé lektorce jsou všechny obavy pryč a já se na hodiny těším. Vyhovuje mi pestrost aktivit, způsob konverzace a individuální přístup.

 8. 5 out of 5

  Erika

  Hodiny angličtiny s Katkou jsou pro mě vždy velice přínosné. Hodně spolu konverzujeme, čímž si přirozenou formou obohacuji slovní zásobu. Za tento školní rok mohu ve své angličtině pozorovat zlepšení a za to vděčím hlavně jí.
  Katka je navíc velice sympatická a dokáže člověka správně namotivovat.

 9. 5 out of 5

  Nikola Žáčková

  Hodiny mě velice baví. Není to jako ve škole kdy jen někoho posloucháte, ale opravdu si tu procvičíte svou angličtinu. Katka je v učení angličtiny opravdu dobrá, zvedá mi vždy seběvědomí v mé angličtině, a o to mám větší chuť se jí učit víc a víc. Její styl učení je skvělý, je zábavný, velice naučný a rozhodně ne nudný. Také obdivuji její britský přízvuk a veselou náladu při učení studentů.

Přidat recenzi