Kateřina Pecinová

Info: volné časy dle kalendáře pod profilem

Pomůžu vám vybudovat si odvahu a sebevědomí vyjařovat se v angličtině.

Jakým stylem učíš?

Každá moje lekce je připravena tak, aby seděla studentovým požadavkům a zájmům. Baví mne vytvářet hodiny zaměřené na různé oblasti (právo, automotive, globální problémy, finance, seberozvoj), přípravy na Cambridge zkoušky (B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced) nebo na pracovní pohovory.

V hodinách ráda používám autentické materiály (TED talks, Youtube videa, podcasty). Snažím se, aby pro studenta byla angličtina prostředkem k tomu, naučit se něco nového.

Mám koučovací výcvik, který mne naučil se dobře ptát a tím studenta povzbuzuji v mluvení. Záleží mi na tom, aby se student při svém projevu v angličtině cítili pohodlně a proto nejdříve pracuji na odbourání strachu z mluvení a až poté se zaměřujeme na podmínkové věty nebo předpřítomný čas.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Když student mluví co nejvíce to jde a když se cítí bezpečně.

Proč tě baví učit?

Baví mne lidem naslouchat, poslouchat jejich příběhy, povzbuzovat je a pomáhat jim nebát se mluvit anglicky. Jsem zvědavá a dokážu se pro věci nadchnout. A stejně jako učím své studenty já anglicky, oni mi předávají svoje zkušenosti – a je jedno, zda je to o automobilovém průmyslu nebo bankovnictví – chci vědět všechno. 🙂

Jak vypadá tvůj ideální student?

Můj student je upovídaný, sdílný, ví, co chce (a také co nechce) a chce na sobě pracovat.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Mé oblíbené jsou konverzace na určité téma. Protože se sama ráda učím, stavím své hodiny na krátkých videí z YouTube nebo TedTalk na téma, o které se student zajímá. Hodina také obsahuje práci s jazykem, ve které můžeme probírat „money idioms“, rozdíl mezi slovesy „LAY“ a „LIE nebo výslovnost hlásek „V“ a „W“.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem magisterský obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a Anglický jazyk na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, jeden rok jsem strávila na Maltě v rámci programu Erasmus. Před pěti lety jsem absolvovala CELTU. Každý rok se účastním různých konferencí a seminářů nejen na pedagogické téma.

Angličtinu učím víc než 11 let. Během své učitelské kariéry jsem připravovala studenty na Cambridge Exams (B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced), pohovory a prezentace na mezinárodních konferencích. Dva roky učila v mezinárodní soukromé škole na prvním stupni. V současné době přednáším na VŠ Zdravotnické v Praze anglický jazyk pro zdravotnické profese.

Co tě baví krom učení?

Jsem introvert. Miluju poslouchat příběhy lidí. Když zrovna neposlouchám váš životní příběh, toulám se se svým synem a přítelem přírodou. Je mi dobře v horách nebo blízko vody, nejradši bez lidí.

Piju Earl Grey s citronem, kafe bez mlíka nebo prosecco. Baví mě jídlo, nejradši to italské. Snažím se mluvit německy a často se zaseknu, protože neznám to správné slovo. Ráda jsem v malých velkých městech – Praha, Lisabon, Edinburgh.

Od malička mám ráda Británii a tak z ní mám doma suvenýry – partnera a bígla (ta je z útulku).

Když mám čas, čtu nebo cvičím jógu. Když čas nemám, tlačím kočár a poslouchám podcasty nebo audioknihy. Jsem přírodně kudrnatá, ryzí (čti autentická) a často brečím u reklam.

Nabízené služby
úvodní setkání (20 – 30 min.)
zdarma

 

individuální lekce (balíčky)
5 x 50 min. 4 750 Kč (950 Kč za lekci)
10 x 50 min. 9 000 Kč (900 Kč za lekci)
Když se chcete zaměřit na všechny oblasti jazyka (reading, listening, writing, speaking) v obecné nebo business angličtině.
V ceně je:
pravidelné 50minutové lekce každý týden
mnou vypracované materiály na základě vašich potřeb a zájmů
Google classroom (sdílení materiálů, zadávání úkolů)
moje podpora a oprava vaší práce

 

Konverzační 25minutovky
5 x 25 min. – 2 750 Kč (550 Kč za lekci)
10 x 25 min. – 5 000 Kč (500 Kč za lekci)
Když si potřebujete trénovat jenom mluvení o práci, k přípravě na pohovor nebo si jen tak popovídat o tom, co Vás baví a vyhovuje vám krátký časový úsek třeba i vícekrát týdně.

 

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kateřina Pecinová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *