Kateřina Pecinová

Pomůžu vám vybudovat si odvahu a sebevědomí vyjařovat se v angličtině.
Info: volné termíny jsou vypsané v kalendáři pod profilem
7 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 7)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Každá moje lekce je připravena tak, aby seděla studentovým požadavkům a zájmům. Baví mne vytvářet hodiny zaměřené na různé oblasti (právo, automotive, globální problémy, finance, seberozvoj), přípravy na Cambridge zkoušky (B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced) nebo na pracovní pohovory.

V hodinách ráda používám autentické materiály (TED talks, Youtube videa, podcasty). Snažím se, aby pro studenta byla angličtina prostředkem k tomu, naučit se něco nového.

Mám koučovací výcvik, který mne naučil se dobře ptát a tím studenta povzbuzuji v mluvení. Záleží mi na tom, aby se student při svém projevu v angličtině cítili pohodlně a proto nejdříve pracuji na odbourání strachu z mluvení a až poté se zaměřujeme na podmínkové věty nebo předpřítomný čas.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Když student mluví co nejvíce to jde a když se cítí bezpečně.

Proč tě baví učit?

Baví mne lidem naslouchat, poslouchat jejich příběhy, povzbuzovat je a pomáhat jim nebát se mluvit anglicky. Jsem zvědavá a dokážu se pro věci nadchnout. A stejně jako učím své studenty já anglicky, oni mi předávají svoje zkušenosti – a je jedno, zda je to o automobilovém průmyslu nebo bankovnictví – chci vědět všechno. 🙂

Jak vypadá tvůj ideální student?

Můj student je upovídaný, sdílný, ví, co chce (a také co nechce) a chce na sobě pracovat.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Mé oblíbené jsou konverzace na určité téma. Protože se sama ráda učím, stavím své hodiny na krátkých videí z YouTube nebo TedTalk na téma, o které se student zajímá. Hodina také obsahuje práci s jazykem, ve které můžeme probírat „money idioms“, rozdíl mezi slovesy „LAY“ a „LIE nebo výslovnost hlásek „V“ a „W“.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem magisterský obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a Anglický jazyk na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, jeden rok jsem strávila na Maltě v rámci programu Erasmus. Před pěti lety jsem absolvovala CELTU. Každý rok se účastním různých konferencí a seminářů nejen na pedagogické téma.

Angličtinu učím víc než 11 let. Během své učitelské kariéry jsem připravovala studenty na Cambridge Exams (B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced), pohovory a prezentace na mezinárodních konferencích. Dva roky učila v mezinárodní soukromé škole na prvním stupni. V současné době přednáším na VŠ Zdravotnické v Praze anglický jazyk pro zdravotnické profese.

Co tě baví krom učení?

Jsem introvert. Miluju poslouchat příběhy lidí. Když zrovna neposlouchám váš životní příběh, toulám se se svým synem a přítelem přírodou. Je mi dobře v horách nebo blízko vody, nejradši bez lidí.

Piju Earl Grey s citronem, kafe bez mlíka nebo prosecco. Baví mě jídlo, nejradši to italské. Snažím se mluvit německy a často se zaseknu, protože neznám to správné slovo. Ráda jsem v malých velkých městech – Praha, Lisabon, Edinburgh.

Od malička mám ráda Británii a tak z ní mám doma suvenýry – partnera a bígla (ta je z útulku).

Když mám čas, čtu nebo cvičím jógu. Když čas nemám, tlačím kočár a poslouchám podcasty nebo audioknihy. Jsem přírodně kudrnatá, ryzí (čti autentická) a často brečím u reklam.

Nabízené služby
úvodní setkání (20 – 30 min.)
zdarma

 

individuální lekce (balíčky)
5 x 50 min. 4 750 Kč (950 Kč za lekci)
10 x 50 min. 9 000 Kč (900 Kč za lekci)
Když se chcete zaměřit na všechny oblasti jazyka (reading, listening, writing, speaking) v obecné nebo business angličtině.
V ceně je:
pravidelné 50minutové lekce každý týden
mnou vypracované materiály na základě vašich potřeb a zájmů
Google classroom (sdílení materiálů, zadávání úkolů)
moje podpora a oprava vaší práce

 

Konverzační 25minutovky
5 x 25 min. – 2 750 Kč (550 Kč za lekci)
10 x 25 min. – 5 000 Kč (500 Kč za lekci)
Když si potřebujete trénovat jenom mluvení o práci, k přípravě na pohovor nebo si jen tak popovídat o tom, co Vás baví a vyhovuje vám krátký časový úsek třeba i vícekrát týdně.

 

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku

7 recenzí Kateřina Pecinová

 1. 5 out of 5

  Ludmila Matějů

  Katka mě naučila mluvit anglicky. Moc se mi líbí, že neopravuje chyby při mluvení, dokud si není jistá, že má student dostatečné sebevědomí. Obdivuju její individuální přístup, kdy je ochotná připravit jakékoli téma lekce na přání. Zároveň je díky jejím zvídavým a věcným dotazům možné téma probrat opravdu do hloubky a studenta tím udržuje ve stavu neustálého mluvení 😊 Ocenila jsem také diskuse ohledně každodenního života a mých koníčků na začátcích našich lekcí, protože jsem tím získala schopnost navazovat konverzace s novými lidmi při cestování. Děkuju za tvůj čas, Katko! 😊

 2. 5 out of 5

  Kateřina

  Angličtina byla vždycky mým velkým strašákem a kámenem úrazu. Nevím, jak to lektorka udělala, ale s ní jsem schopná v angličtině konverzovat celou lekci. Motivuje, je s ní legrace a je velmi pečlivá. Zapomeňte na stresující hodiny angličtiny, ze kterých vás už předem bolí břicho 🙂 Katku jednoznačně doporučuji!

 3. 5 out of 5

  Martina Vybíhalová

  Lektorka Katka mi velice pomohla přestat se stydět mluvit. Hodiny vedla velice profesionálně, zároveň v uvolněné atmosféře. Hodně jsem se naučila. Těšila jsem se na každou 25minutovku. Děkuji za vše 🙂

 4. 5 out of 5

  Pavel Bartoš

  Profesionálně vedené a zábavné lekce angličtiny, které nejsou pouze o gramatice, ale zároveň o konverzaci na různá témata z profesního i běžného života. Oceňuji snahu Katky vyjít vstříc a přizpůsobit se mému času a kapacitě.

 5. 5 out of 5

  Lucie

  Lektorka snů a to do slova a do písmene. S Káťou si angličtinu zamilujete. Výuka je efektivní, pestrá, srozumitelná. Dceru krásně rozmluvila, namotivovala a navíc její profesionální přístup je úžasný.

 6. 5 out of 5

  Jiří Zachariáš

  Moje hodiny angličtiny s Katkou mi velmi pomohli ve zlepšení mojí profesní komunikace se zahraničními kolegy.
  Na hodinách nejvíce oceňuji neformální konverzaci na jakékoliv téma.

 7. 5 out of 5

  Michaela

  A sunshine with an understanding for everything. Even if your memory is as leaky as a colander. Best teacher I ever had. 🙂

Přidat recenzi