Kateřina Pecinová

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Pomůžu vám vybudovat si odvahu a sebevědomí vyjařovat se v angličtině.

Jakým stylem učíš?

Každá moje lekce je připravena tak, aby seděla studentovým požadavkům a zájmům. Baví mne vytvářet hodiny zaměřené na různé oblasti (právo, automotive, globální problémy, finance, seberozvoj), přípravy na Cambridge zkoušky (B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced) nebo na pracovní pohovory.

V hodinách ráda používám autentické materiály (TED talks, Youtube videa, podcasty). Snažím se, aby pro studenta byla angličtina prostředkem k tomu, naučit se něco nového.

Mám koučovací výcvik, který mne naučil se dobře ptát a tím studenta povzbuzuji v mluvení. Záleží mi na tom, aby se student při svém projevu v angličtině cítili pohodlně a proto nejdříve pracuji na odbourání strachu z mluvení a až poté se zaměřujeme na podmínkové věty nebo předpřítomný čas.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Když student mluví co nejvíce to jde a když se cítí bezpečně.

Proč tě baví učit?

Baví mne lidem naslouchat, poslouchat jejich příběhy, povzbuzovat je a pomáhat jim nebát se mluvit anglicky. Jsem zvědavá a dokážu se pro věci nadchnout. A stejně jako učím své studenty já anglicky, oni mi předávají svoje zkušenosti – a je jedno, zda je to o automobilovém průmyslu nebo bankovnictví – chci vědět všechno. 🙂

Jak vypadá tvůj ideální student?

Můj student je upovídaný, sdílný, ví, co chce (a také co nechce) a chce na sobě pracovat.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Mé oblíbené jsou konverzace na určité téma. Protože se sama ráda učím, stavím své hodiny na krátkých videí z YouTube nebo TedTalk na téma, o které se student zajímá. Hodina také obsahuje práci s jazykem, ve které můžeme probírat „money idioms“, rozdíl mezi slovesy „LAY“ a „LIE nebo výslovnost hlásek „V“ a „W“.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem magisterský obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a Anglický jazyk na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, jeden rok jsem strávila na Maltě v rámci programu Erasmus. Před pěti lety jsem absolvovala CELTU. Každý rok se účastním různých konferencí a seminářů nejen na pedagogické téma.

Angličtinu učím víc než 11 let. Během své učitelské kariéry jsem připravovala studenty na Cambridge Exams (B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced), pohovory a prezentace na mezinárodních konferencích. Dva roky učila v mezinárodní soukromé škole na prvním stupni. V současné době přednáším na VŠ Zdravotnické v Praze anglický jazyk pro zdravotnické profese.

Co tě baví krom učení?

Jsem introvert. Miluju poslouchat příběhy lidí. Když zrovna neposlouchám váš životní příběh, toulám se se svým synem a přítelem přírodou. Je mi dobře v horách nebo blízko vody, nejradši bez lidí.

Piju Earl Grey s citronem, kafe bez mlíka nebo prosecco. Baví mě jídlo, nejradši to italské. Snažím se mluvit německy a často se zaseknu, protože neznám to správné slovo. Ráda jsem v malých velkých městech – Praha, Lisabon, Edinburgh.

Od malička mám ráda Británii a tak z ní mám doma suvenýry – partnera a bígla (ta je z útulku).

Když mám čas, čtu nebo cvičím jógu. Když čas nemám, tlačím kočár a poslouchám podcasty nebo audioknihy. Jsem přírodně kudrnatá, ryzí (čti autentická) a často brečím u reklam.

Nabízené služby
úvodní setkání (20 – 30 min.)
zdarma


individuální lekce (balíčky)
5 x 50 min. 4250 Kč
10 x 50 min. 8000 Kč
20 x 50 min. 15000 Kč
Když se chcete zaměřit na všechny oblasti jazyka (reading, listening, writing, speaking) v obecné nebo business angličtině.
V ceně je:
pravidelné 50minutové lekce každý týden
mnou vypracované materiály na základě vašich potřeb a zájmů
Google classroom (sdílení materiálů, zadávání úkolů)
moje podpora a oprava vaší práce


Konverzační 25minutovky
5x 25 min. 2 250 Kč
10x 25 min. 4 250 Kč
Když si potřebujete trénovat jenom mluvení o práci, k přípravě na pohovor nebo si jen tak popovídat o tom, co Vás baví a vyhovuje vám krátký časový úsek třeba i vícekrát týdně.


asynchronní výuka na měsíc
1800 Kč
Když si radši jedete po vlastní ose a dáváte přednost vypracovávání úkolů v čase, který si sami zvolíte.
V ceně je:
pravidelné týdenní zadávání úkolů
procvičování všech složek jazyka (reading, listening, writing, speaking)
mnou vypracované materiály a vysvětlení gramatiky
Google classroom (sdílení materiálů, zadávání úkolů)
moje podpora a oprava vaší práce


Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kateřina Pecinová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.