Kateřina Czernínová

(Hodnocení: 1)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Intuitivně a s humorem. Každý student je jiný a já se vždy snažím naladit se na společnou vlnu a přizpůsobit hodinu potřebám studenta. To se týká nejen stylu výuky, ale i témat a zaměření. Lekce jsou pečlivě připravené a studentovi ušité na míru, ale často také improvizuji, když se studenty narazíme na jiný zádrhel nebo když přijdou s něčím, co by chtěli aktuálně řešit. Z materiálů můžeme použít učebnice, různé články, videa, písničky, hry, atd. Záleží, co se nám bude zrovna hodit. Vše budete mít k dispozici online, abyste se k tomu mohli kdykoliv vrátit.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Atmosféra a pocit dobře vykonané práce na obou stranách. Důležité je, aby se student nebál dělat chyby, cítil se uvolněně, lekci si užil a ukončil ji s dobrým pocitem toho, že se naučil něco nového. Hodina byla měla být nejen zábavná, ale samozřejmě by měla mít i smysl, motivovat studenty k další práci a posunula je (i lektora) zase o něco dál.

Proč tě baví učit?

Ráda pomáhám a dělám radost lidem okolo sebe. Baví mě pomáhat studentům zvyšovat sebevědomí, bavit se o rozličných tématech, dosahovat vysněných cílů nebo jim pomoct aspoň na chvíli ze sebe shodit stres, zlepšit jim náladu a přijít na jiné myšlenky.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Můj ideální student je člověk se smyslem pro humor, který si ze sebe (i z angličtiny) umí udělat srandu, ale zároveň na sobě chce pracovat, zlepšovat se a naučit se pár nových slovíček 🙂

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Základem je konverzace a podle toho potom se studenty pilujeme oblasti, které jim dělají problémy nebo které chtějí cíleně procvičit. Učím jak všeobecnou angličtinu, tak angličtinu potřebnou v pracovním prostředí a nebojím se zabřednout i do neprobádaných oblastí a objevovat je spolu se studentem (nedávno to byly například typy tramvajových brzd a podvozků).
Učím úplné začátečníky i pokročilejší studenty a mohu vám pomoci se rozmluvit, pracovat na gramatice, slovní zásobě a připravit se na certifikáty FCE, CAE.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

 • bakalářský titul v oboru Angličtina se zaměřením na aplikovanou ekonomii – Univerzita Palackého v Olomouci
 • magisterský titul v oboru Anglická filologie a literatura – Univerzita Palackého v Olomouci
 • jeden semestr v Dánsku na univerzitě v Aarhusu
 • učitelské minimum – Univerzita Palackého v Olomouci
 • certifikáty FCE (2006), CAE (2008), CPE (2017)
 • několik jazykových pobytů ve Velké Británii
 • dvakrát 3 měsíční program Work and Travel v USA (2010, 2011)
 • práce v jazykových školách – individuální, firemní i skupinová výuka (9 let) soukromá výuka

Co tě baví krom učení?

Výletování a cestování, příroda, hory, lyžování, knihy, filmy, seriály, zdravý životní styl a zajímá mě taky vše, co se děje okolo nás.

Nabízené služby
Úvodní hodina
(30 minut) – zdarma
Seznámíme se, popovídáme si o tom, co od hodin očekáváte, jaké jsou vaše cíle a zjistíme, jestli by nám to spolu klapalo.

 

Individuální lekce
(50 minut) – 580 Kč
10 lekcí 5000 Kč
Lekce ušité na míru. Vytvoříme si plán toho, co budeme v lekcích řešit a jaké materiály k tomu použijeme. Pro komunikaci můžeme použít Skype nebo Google Meet (případně i jinou platformu, na kterou jste zvyklí). Budeme hlavně konverzovat a zaměříme se na oblasti, ve kterých si nejste jistí a které byste potřebovali zlepšit.

 

Angličtina pro dva
(50 minut) – 680 Kč
10 lekcí 6000 Kč
Lekce ušité na míru pro dva studenty. Náplň prakticky stejná jako u individuálních lekcí, akorát si k sobě můžete přizvat kamaráda, kolegu či člena rodiny, který má podobnou úroveň angličtiny jako vy.

 

Konverzace po telefonu
(30 minut) – 300 Kč
Pokud nemáte čas na hodinové posezení v klidu u počítače, můžeme si jen zavolat a 30 minut si spolu povídat o tématech, která vás zajímají.

 

Maminky/tatínkové na rodičovské
čas a cena dohodou
Máte doma malé dítě či děti, bojíte se, že ztratíte svou angličtinu nebo hledáte rozptýlení a neustále bojujete s hlídáním? Tak to jsme na tom podobně 🙂 Můžeme si povídat o dětech (nebo o čemkoliv, ale hlavně ne o dětech!) a ratolest může běhat kolem vás, můžete si během hovoru odskočit vyřešit případné karamboly atd., však to znáte. Na čase a ceně se domluvíme tak, aby vše bylo maximálně flexibilní.

 

Kontaktovat lektorku

1 recenze Kateřina Czernínová

 1. Andrea Šimonová

  Kateřina je výborná lektorka, kterou jsem poznala před 8 lety a nikdy mě nepřestala bavit. Svým osobitým jemným stylem mě stále motivuje a posouvá dál a dál. Na hodiny se těším a to je pro mě základ, protože co mě nebaví, to nedělám. Považuji ji za multifunkční osobu, je vhodná pro začátečníka a stejně tak i ředitele s dobrou angličtinou. Tuto širokou škálu osobností zvládne hlavně díky tomu, jaká je osobnost ona sama.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *