Kateřina Balnarová

8 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 8)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Jste věční začátečníci a chcete se konečně pořádně rozmluvit? Možná už anglicky něco umíte, ale máte pocit, že se nikam neposouváte? Rádi byste se domluvili na dovolené, v práci nebo při pobytu v zahraničí, ale máte pocit, že nic neumíte? Tak jste tady správně ! 🙂

Jak vypadá moje typická lekce

Každá lekce je pečlivě promyšlená a přizpůsobená vašim potřebám. V hodinách budeme neustále komunikovat – kladu důraz na to, aby student mluvil a procvičoval si jak slovní zásobu, tak gramatiku. Během lekce vystřídáme různé aktivity- hrajeme hry, diskutujeme, sledujeme videa, čteme texty, procvičujeme gramatiku, atd.

S čím vám pomohu

 • pomáhám věčným začátečníkům a mírně pokročilým studentům rozmluvit se a odhodit strach z angličtiny
 • vedu hodiny v konverzačním stylu a pomohu vám získat sebejistotu v mluveném projevu
 • zaměřuji se zejména na obecnou a cestovní angličtinu, neboť sama žiju v zahraničí a používám ji v běžném životě a cestování
 • vedu motivované samouky v rámci jazykové koučování a mentoringu

Jaké metody používám ve výuce

Je pro mě důležité, aby byly hodiny jak zábavné, tak zajímavé a aby si z nich student odnesl co nejvíce. Lekce vedu komunikativní formou a dbám na to, aby byly pro studenta relevantní. Zaměřují na všechny oblasti angličtiny – mluvení, výslovnost, gramatika, slovní zásoba, čtení, poslech.

Moje vzdělání

 • Mezinárodní učitelská zkouška CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
 • Mezinárodní učitelská zkouška TEFL – Teaching Young Learners
 • English Teacher Kolumbie – English Teaching Fellowship Program
 • ESL Teacher ve Vietnamu
 • Od roku 2021 učím angličtinu online
 • Posledních 10 let žiji a pracuji v zahraničí (Asie, jižní Amerika, Evropa)

Jak se spojíme

Spojíme se přes Zoom.

Co mě baví kromě učení

Baví mě cestovat a proto už roky žiji a pracuji v zahraničí. Každých pár měsíců svůj život zabalím a přesunu se za novými zážitky a jiným životem. Miluju učit se nové jazyky, pohyb, knihy, přírodu a poznávat zajímavé lidí.

Nabízené služby
Ukázková lekce
30 minut
Na této lekci se trochu poznáme a zjistím, jak na tom s angličtinou jste a co od výuky očekáváte. Pokud si navzájem sedneme, tak se domluvíme na následující spolupráci.

 

Individuální lekce
50 min/ 720 Kč
Hledáte individuální přístup a péči pro vás na míru? Každá lekce je vytvořena tak, aby vás bavila a zároveň odpovídala vašemu tempu a cíli.

 • Lekce připravené pro vás dle vašich potřeb a zájmů
 • Individuální přístup a pozornost
 • Materiály z každé lekce
 • Jako bonus dostanete každý týden tipy a materiály k domácímu studiu

 

Jazykový mentoring
4 týdny / 2200 Kč
Jazykový mentoring je ideální pro samouky, kteří se chtějí co nejefektivněji naučit anglicky a potřebují pracovat podle svého tempa.

 • Individuální elessons sestavené dle vašich potřeb
 • Materiály na míru, podpora, zpětná vazba
 • Ideální pro zodpovědného samouka, doporučuji od úrovně A2 (mírně pokročilý)

 

Kontakt

8 recenzí Kateřina Balnarová

 1. 5 out of 5

  Anna

  Katka je prostě úžasná! Zkusím vypsat všechna přídavná jména, která mne v souvislosti s ní a po zkušenosti s ní napadají. Trpělivá, pečlivě připravená, lekce přímo na míru, přátelská a lidsky velmi milá. Díky tomu, že je nesmírně vnímavá mi to pomohlo i v mém osobním rozvoji. Na hodiny jsem se moc těšila, čas utekl a vůbec tam nebyl tlak, hodnocení. Super zkušenost a velké díky Katce! 🙂

 2. 5 out of 5

  Vendula

  Jazykové lekce s Katkou byly super! Přínosné, zábavné, Katka na ně byla vždy perfektně připravena. K tomu Katčin lidský přístup Vás zbaví jakéhokoli strachu či ostychu hned v prvních minutách. Lekce s ní jsem si užívala a věřím, že se k nim zase vrátím, jakmile čas dovolí. Nemám důvod hledat jiného lektora!

 3. 5 out of 5

  Jakub S.

  Katka je TOP! Pro začátečníky i pro ty, co se bojí mluvit je ideální podporou. Je milá, usměvavá, neopravuje neustále vaše chyby, naopak vám dává prostor mluvit a mluvit. Navíc jsou lekce velmi zábavné a svižné, takže nebudete vůbec koukat na hodinky 🙂

 4. 5 out of 5

  Milu

  Katka je skvělá, pomáhá mi opravovat texty písní. Měly jsme spolu pár hodin konverzace a já se hodně zlepšila, určitě ji doporučuji a budu se těšit na další hodiny s ní.

 5. 5 out of 5

  Hanka

  Zábavné lekce se spoustou různých aktivit – videí, zajímavých článků a her. 👌👌👌

 6. 5 out of 5

  Sylva

  Nápadité, pečlivě promyšlené a připravené hodiny se sympatickou a trpělivou lektorkou, která vám hlavu neutrhne, i když chybujete. Netřeba se bát promluvit. Naopak vždy vysvětlí, opraví, ale zároveň vás posune dál. Navíc hodinu týdně slyšíte lektorčinu krásnou a dokonalou angličtinu.

 7. 5 out of 5

  Martin P.

  Katka je velmi trpělivá, příjemná a dobře naladěná lektorka. K výuce použité materiály byly na každou hodinu vždy pečlivě připravené. Část výukové lekce jsme měli i formou hry a soutěžení, což „lépe leze do hlavy“. Vše dokáže hezky a srozumitelně vysvětlit. Výuka mne velmi bavila a stud z mluvení se vytratil 🙂

 8. 5 out of 5

  Monika

  S paní lektorkou mám hodiny už několik měsíců a jsem moc spokojená. Příjemná slečna a velice trpělivá ☺ Používá plno výukových materiálů od videí až po hry. Problematiku vysvětluje jasně a srozumitelně jak v češtině, tak v angličtině. Velice mě motivuje a hodiny mě s ní baví. Vždycky jsem byla před lekcemi nervózní, protože moje angličtina byla v plenkách, ale s touto lektorkou mě nervozita přešla během pár lekcí a vím, že mi hlavu neutrhne, když si nemohu vzpomenout a nebo prostě zmatlám celou lekci ☺👍🏻 Když to shrnu, tak jsem moc spokojená a moje angličtina se posunula mílovými kroky ♥

Přidat recenzi