Jitka Pokorná

S úsměvem jde všechno líp.
15 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 15)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Přirozeně a hravou formou provedu děti základy angličtiny. Budou mluvit, učit se nová slovíčka a seznamovat se s gramatikou. To vše zvesela a bez překladu. Nejdůležitější pro mne je, aby děti na lekce chodily rády. Vytvářím bezpečné prostředí, kde se každý cítí dobře a postupuje svým tempem.

Jak vypadá moje typická lekce

 • popisujeme obrázky, hrajeme hry, zpíváme písničky, skládáme věty, hýbeme se a povídáme si
 • děti jsou aktivní a hodně mluví
 • používáme různé aplikace
 • něco zajímavého se dozvíme, díky angličtině samozřejmě 🙂

S čím vám pomohu

 • poskytnu dětem to, na co ve škole často není čas (přirozená konverzace, dovysvětlení školní látky)
 • otráveným dětem pomohu objevit pozitivní vztah k angličtině (i těm, kterým aj moc nejde)
 • úplné začátečníky hodím do vody a slibuji, že začnou přirozeně a s radostí plavat

Jaké metody používám ve výuce

 • přirozená konverzace
 • bezpřekladová metoda
 • pozitivní motivace

Moje vzdělání

 • studium AJ na PedF UK
 • dlouhodobý pobyt v Anglii a v Irsku
 • spousta užitečných kurzů (vzdělávání se je mým koníčkem)
 • učím AJ i na základní škole

Jak se spojíme

používám aplikaci Zoom

Co mě baví kromě učení

 • miluji cestování
 • tančím u cimbálu
 • poslouchám audioknihy

 

Nabízené služby
zkušební lekce zdarma
 • vyzkoušíme jednu aktivitu a trošku si popovídáme
 • pak se rozhodnete, zda jsou mé lekce to, co hledáte

 

individuální lekce
30 minut, 550 kč
 • pravidelně každý týden
 • angličtina hravě a s úsměvem

 

individuální lekce
20 minut, 450 kč
 • pravidelně každý týden
 • intenzivní lekce aktivní konverzace

 

Volné termíny

15 recenzí Jitka Pokorná

 1. 5 out of 5

  Nikola Lugert

  Jitka je skvělá a zábavná 🤍 moje dve dcery se na angličtinu vždycky těšili a cely rok je to moc bavilo, hodina není jednotvarna , děti hrajou hry, mluví i čtou. Moc dekuju ze díky Jitce je angličtina nejoblíbenější předmět (po škole )😀

 2. 5 out of 5

  Martin Lachmann

  Dcera chodí již rok a jsme maximálně spokojeni.

 3. 5 out of 5

  Lucie K

  Deti 11 a 9let jsou moc nadšené, pani Jitka si nachysta hravou formou slovíčka, hodina ma spád a velkou motivaci jsou nejen hry, ale i dramatizace s pohybem. Deti vice rozumi a hlavne se neboji odpovedet ve skole i rodilemu mluvcimu,ktereho maji 1x mes. ve skole. Predtim mlceli a bali se. To jsem od toho ocekavala a nenucena forma rozsireni slovni zasoby je velky bonus. Vyhovuje mi, ze jsou zaroven i kvuli casu. Dobre vedena hidina, radi budeme pokracovat i nadále

 4. 5 out of 5

  Dagmar Šubová

  Paní Jitka má úžasný přístup k dětem, její hodiny můžeme vřele doporučit. Našemu synovi vrátila chuť do studia angličtiny. Celou dobu spolu komunikovali anglicky, syn se přestal angličtiny bát, má nyní zájem mluvit i doma. To, že jsme oslovily paní Jitku, byla ta nejlepší věc, kterou jsme mohli udělat. Moc děkujeme a budeme se těšit na další :).

 5. 5 out of 5

  Zdislava

  Báječná lektorka, kterou mají moc rády obě naše děti (4 a 6 let). Lekce jsou živé, zábavné, hrají se hry, zpívá se. Jitka umí výborně zaujmout i na dálku.

 6. 5 out of 5

  Katarina Chytra

  Jitka je skvělá lektorka, velmi brzy zjistí, kde má dítě v angličtine slabé místo a na tom pak dokáže se studentem zapracovat hravou formou. Za půl roku se 9-letý syn výrazně posunul, budeme rádi pokračovat. Děkujeme.

 7. 5 out of 5

  Michaela a Viki

  Konec školního roku a my se musíme , ovšem, jen na prázdniny, s lektorkou Jitkou a její angličtinou rozloučit. Hodiny jsou hravé, milé, pestré, veselé, jako lektorka a dcera si je užila. Děkujeme a jako doporučení ať slouží i to, že se budeme celé prázdniny těšit na další hodiny. 😀

 8. 5 out of 5

  Michaela

  Končí pololetí a já, na základě dceřina nadšení, musím znovu pět chválu na angličtinu s paní Jitkou. děti se baví, cvičí a nebojí se mluvit, což je nejdůležitější. Opravdu děkuji, vážím si Vaší práce a nasazení.

 9. 5 out of 5

  Markéta

  Online lekce s Jitkou bylo synovo první setkání s angličtinou. Nejprve měl velké obavy, ale po pár lekcích se vždy těšil a užíval si je. Jitka má perfektní angličtinu, je lidsky velmi příjemná a hodiny jsou vyplněny různými aktivitami, takže i menší děti zvládnout udržet pozornost.

 10. 5 out of 5

  Eliška

  Jitka je milá, usměvavám, empatická, inspirativní a jedinečná lektorka. Syn s ní měl 20 lekcí/45 minut a na každou hodinu se moc těšil. Od Jitky vždy dostal den před lekcí pracovní list a motivační video, aby se mohl naladit na téma, zopakovat klíčová slovíčka a mohl si pak maximálně užít každou lekci 🙂
  Celá lekce byla vyplněná do poslední vteřiny různorodými aktivitami (mini rozhovory mezi dětmi, odpovídání na otázky, ukazovačky, popisování předmětů, sledování videí, online interaktivní procvičování různámi hrami, trénování slovních spojení i slovíček, porozumění mluvenému slovu…pokaždé Jitka přišla s něčím novým a zajímavým). Syn byl Jitkou přirozeně vtažený do hodiny, že vůbec nemusel přemýšlet co říká a odpovídá, s vedením Jitky mu to šlo samo 🙂 🙂 🙂

 11. 5 out of 5

  Hanka Žežulová

  Mimořádná lektorka!!!! Ani se mi ji nechce doporučovat, protože pak nebude mít čas na nás :)…Můj syn se díky jejím lekcím, které jsou plné her, změn prostředí, interaktivních materiálů a především pohody a legrace, posunul v aj o velký krok dopředu!!!!! A na každou hodinu s Jitkou se těšil a velmi ho to bavilo. Děkujeme a věříme, že budeme moci spolupracovat i nadále!!!!!

 12. 5 out of 5

  Ing. Kateřina Kučová

  Paní lektorky Jitky si velice vážím, je úžasná. Dcera (10 let) s ní nyní absolvovala celoroční online kurz angličtiny, která neměla chybu.
  Paní Jitka je pro děti neskutečně inspirativní a vždy usměvavou paní lektorkou, která bere učení jako hru a každým coulem se snaží o to, aby to pro děti byla zábava. Ale nejen to, velmi oceňuji metodickou přípravu každé online hodiny, připravené materiály, interaktivní cvičení online, komplexní témata v každé lekci. Čerpá i ze cvičení k jazykovým testům, což opět posouvá znalosti dětí na vyšší level. V rámci domácí přípravy jsme k danému tématu vždy obdrželi pracovní list a odkaz na videa plná zajímavých informací.
  V rámci online kroužku se jí podařilo vytvořit bezpečné prostředí, kdy se právě i díky jejímu přístupu děti nebály promluvit a měly radost při učení. Jsem nesmírně paní lektorce Jitce vděčna za to, že i ona má podíl na tom, že si dcerka angličtinu zamilovala. MOC DĚKUJI!

 13. 5 out of 5

  Božena a syn Patrik 9 let

  Paní Jitka je skvělá lektorka AJ, která umí zajímavým způsobem pracovat s dětmi. Můžu vřele doporučit.

 14. 5 out of 5

  Pavlína

  Jitko, jste skvělá lektorka. Jen potvrzuji, že dokážete při lekcích vytvořit bezpečné prostředí, kde se i stydlivější děti dokážou uvolnit a začít anglicky hovořit. Na Vaše lekce se dcera vždy moc těšila. Díky Vám ji angličtina víc baví. Díky

 15. 5 out of 5

  Michaela Urbánková

  Dcera absolvovala s paní Jitkou Pokornou anglické lekce s malou skupinkou dětí. Paní Pokorná vždy milá, zábavná, anglická. Dovedla děti v angličtině i k tomu, čemu nerozuměly vtipnou formou, dcera se nikdy nenudila. Moc děkujeme a velmi rádi její lekce vyhledáme znovu.

Přidat recenzi