Jitka Pokorná

14 hodnocení
(Hodnocení: 14)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

On-line (a nejen on-line) lekce angličtiny musí být především zábava a radost pro všechny zúčastněné. Čas, který máme k dispozici, naplňuji různorodými aktivitami – od pohybových přes kreslící až po mluvené. Dětem se snažím dát co největší prostor k mluvenému projevu. Tvoříme krátké rozhovory, popisujeme obrázky, ptáme se jeden druhého, společně sledujeme videa, o kterých si následně povídáme, hrajeme si s využitím online aplikací, ale i třeba s pomocí klasických papírových flashcards, které ukazuji na kameru. Klíčové je připravit pro děti příležitost k mluvení. Snažím se vytvářet tak bezpečné prostředí, aby se nikdo nestyděl a nebál se anglicky promluvit. V lekcích cílím především na schopnost mluvit a rozumět, zkrátka přirozeně angličtinu “nasávat”. Dlouhé hovory o gramatice nečekejte. Ale čekejte ENGLISH ONLY 🙂

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Vytvořit bezpečné prostředí, kde se každý může rozvíjet svým tempem a podle svých možností.

Proč tě baví učit?

Mám ráda kreativní činnosti a práci s lidmi.

 

Jak vypadá tvůj ideální student?

Usměvavý, otevřený a připravený mluvit.

 

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Zabývám se především přirozeným učením cizího jazyka- student má věty a slovíčka nasát pomocí poslechu, opakování, postupným tvořením vlastních krátkých vyjádření… Chyby opravuji nenásilně, většinou pouhým zopakováním správné verze. Nezaměřuji se pouze na jazykové záležitosti, ale dbám na to, abychom se během lekcí třeba i něco zajímavého dozvěděli- díky angličtině samozřejmě.

 

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Pedagogická fakulta UK, obor ČJ-AJ. Působím jako učitelka AJ na základní škole. Pobývala jsem ve Velké Británii, navštívila jsem USA a Nový Zéland.

 

Co tě baví krom učení?

cestování a tancování

 

Nabízené služby

Váháte? Domluvte si zkušební lekci zdarma!

Nevíte, zda chcete tolik investovat? Sežeňte si parťáka a podělte se o náklady.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE 30 MIN
500 kč
Budeme se potkávat minimálně 1 x týdně a hravě a přirozeně pracovat na tvé angličtině.
Těším se!

 

LEKCE VE DVOJICI 30 MIN
350 kč za osobu

 

LEKCE VE TROJICI 30 MIN
300 kč za osobu

 

Volné termíny

Kontaktovat lektorku

14 recenzí Jitka Pokorná

 1. Martin Lachmann

  Dcera chodí již rok a jsme maximálně spokojeni.

 2. Lucie K

  Deti 11 a 9let jsou moc nadšené, pani Jitka si nachysta hravou formou slovíčka, hodina ma spád a velkou motivaci jsou nejen hry, ale i dramatizace s pohybem. Deti vice rozumi a hlavne se neboji odpovedet ve skole i rodilemu mluvcimu,ktereho maji 1x mes. ve skole. Predtim mlceli a bali se. To jsem od toho ocekavala a nenucena forma rozsireni slovni zasoby je velky bonus. Vyhovuje mi, ze jsou zaroven i kvuli casu. Dobre vedena hidina, radi budeme pokracovat i nadále

 3. Dagmar Šubová

  Paní Jitka má úžasný přístup k dětem, její hodiny můžeme vřele doporučit. Našemu synovi vrátila chuť do studia angličtiny. Celou dobu spolu komunikovali anglicky, syn se přestal angličtiny bát, má nyní zájem mluvit i doma. To, že jsme oslovily paní Jitku, byla ta nejlepší věc, kterou jsme mohli udělat. Moc děkujeme a budeme se těšit na další :).

 4. Zdislava

  Báječná lektorka, kterou mají moc rády obě naše děti (4 a 6 let). Lekce jsou živé, zábavné, hrají se hry, zpívá se. Jitka umí výborně zaujmout i na dálku.

 5. Katarina Chytra

  Jitka je skvělá lektorka, velmi brzy zjistí, kde má dítě v angličtine slabé místo a na tom pak dokáže se studentem zapracovat hravou formou. Za půl roku se 9-letý syn výrazně posunul, budeme rádi pokračovat. Děkujeme.

 6. Michaela a Viki

  Konec školního roku a my se musíme , ovšem, jen na prázdniny, s lektorkou Jitkou a její angličtinou rozloučit. Hodiny jsou hravé, milé, pestré, veselé, jako lektorka a dcera si je užila. Děkujeme a jako doporučení ať slouží i to, že se budeme celé prázdniny těšit na další hodiny. 😀

 7. Michaela

  Končí pololetí a já, na základě dceřina nadšení, musím znovu pět chválu na angličtinu s paní Jitkou. děti se baví, cvičí a nebojí se mluvit, což je nejdůležitější. Opravdu děkuji, vážím si Vaší práce a nasazení.

 8. Markéta

  Online lekce s Jitkou bylo synovo první setkání s angličtinou. Nejprve měl velké obavy, ale po pár lekcích se vždy těšil a užíval si je. Jitka má perfektní angličtinu, je lidsky velmi příjemná a hodiny jsou vyplněny různými aktivitami, takže i menší děti zvládnout udržet pozornost.

 9. Eliška

  Jitka je milá, usměvavám, empatická, inspirativní a jedinečná lektorka. Syn s ní měl 20 lekcí/45 minut a na každou hodinu se moc těšil. Od Jitky vždy dostal den před lekcí pracovní list a motivační video, aby se mohl naladit na téma, zopakovat klíčová slovíčka a mohl si pak maximálně užít každou lekci 🙂
  Celá lekce byla vyplněná do poslední vteřiny různorodými aktivitami (mini rozhovory mezi dětmi, odpovídání na otázky, ukazovačky, popisování předmětů, sledování videí, online interaktivní procvičování různámi hrami, trénování slovních spojení i slovíček, porozumění mluvenému slovu…pokaždé Jitka přišla s něčím novým a zajímavým). Syn byl Jitkou přirozeně vtažený do hodiny, že vůbec nemusel přemýšlet co říká a odpovídá, s vedením Jitky mu to šlo samo 🙂 🙂 🙂

 10. Hanka Žežulová

  Mimořádná lektorka!!!! Ani se mi ji nechce doporučovat, protože pak nebude mít čas na nás :)…Můj syn se díky jejím lekcím, které jsou plné her, změn prostředí, interaktivních materiálů a především pohody a legrace, posunul v aj o velký krok dopředu!!!!! A na každou hodinu s Jitkou se těšil a velmi ho to bavilo. Děkujeme a věříme, že budeme moci spolupracovat i nadále!!!!!

 11. Ing. Kateřina Kučová

  Paní lektorky Jitky si velice vážím, je úžasná. Dcera (10 let) s ní nyní absolvovala celoroční online kurz angličtiny, která neměla chybu.
  Paní Jitka je pro děti neskutečně inspirativní a vždy usměvavou paní lektorkou, která bere učení jako hru a každým coulem se snaží o to, aby to pro děti byla zábava. Ale nejen to, velmi oceňuji metodickou přípravu každé online hodiny, připravené materiály, interaktivní cvičení online, komplexní témata v každé lekci. Čerpá i ze cvičení k jazykovým testům, což opět posouvá znalosti dětí na vyšší level. V rámci domácí přípravy jsme k danému tématu vždy obdrželi pracovní list a odkaz na videa plná zajímavých informací.
  V rámci online kroužku se jí podařilo vytvořit bezpečné prostředí, kdy se právě i díky jejímu přístupu děti nebály promluvit a měly radost při učení. Jsem nesmírně paní lektorce Jitce vděčna za to, že i ona má podíl na tom, že si dcerka angličtinu zamilovala. MOC DĚKUJI!

 12. Božena a syn Patrik 9 let

  Paní Jitka je skvělá lektorka AJ, která umí zajímavým způsobem pracovat s dětmi. Můžu vřele doporučit.

 13. Pavlína

  Jitko, jste skvělá lektorka. Jen potvrzuji, že dokážete při lekcích vytvořit bezpečné prostředí, kde se i stydlivější děti dokážou uvolnit a začít anglicky hovořit. Na Vaše lekce se dcera vždy moc těšila. Díky Vám ji angličtina víc baví. Díky

 14. Michaela Urbánková

  Dcera absolvovala s paní Jitkou Pokornou anglické lekce s malou skupinkou dětí. Paní Pokorná vždy milá, zábavná, anglická. Dovedla děti v angličtině i k tomu, čemu nerozuměly vtipnou formou, dcera se nikdy nenudila. Moc děkujeme a velmi rádi její lekce vyhledáme znovu.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *