Jitka Kamarádová

9 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 9)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Ráda si povídám, jsem zvědavá, jak se máš a co tě zajímá. Dodám ti sebedůvěru při mluvení a vypilujeme při tom i gramatiku. Slibuji, že lekce budou ušité na míru právě tobě a tvým potřebám.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Abyste si z hodin odnášeli dobrou náladu a něco nového.

Proč tě baví učit?

Baví mě komunikovat s lidmi a dozvídat se, co je u nich nového. Baví mě předávat jim to, co umím, a těší mě, když vidím, jak se zlepšují.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Člověk, který se chce učit a je ochotný vynaložit úsilí i mimo hodiny angličtiny.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Všeobecná angličtina, odborná angličtina (medicína a farmakologie)

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Angličtinu jsem začala velice intenzivně studovat na střední škole. Při volbě vysoké školy jsem se od ní poněkud odklonila, zvolila jsem studium veterinárního lékařství. Ale vrátila jsem se k ní záhy, když jsem si začala přivydělávat jako překladatelka beletrie a odborných textů medicínského a farmakologického zaměření. Po pobytu v UK jsem si udělala certifikát FCE a už jsem u ní zůstala. Od konce rodičovské dovolené učím angličtinu v jazykové škole i soukromě.

Jsem držitelkou lektorského certifikátu CELTA.

Co tě baví krom učení?

Rodina (někdy), knihy, zahrada, zvířata, výlety, dobré jídlo a tak

Nabízené služby
Ukázková lekce: 30 minut zdarma
Pojďme si nezávazně popovídat. Trochu se navzájem poznáme a já se dozvím, co ode mě očekáváš.

 

Lekce angličtiny podle tvých přání a potřeb
60 minut / 580 Kč

 

Je 60 minut moc?
45 minut / 435 Kč

 

Pro ty, kterým 60 minut nestačí
90 minut / 870 Kč
Uprostřed si můžeme udělat 5minutovou přestávku na uvaření kávy (a hodinu samozřejmě o těch 5 minut protáhneme) 🙂

 

Nevyhovuje ti žádná z nabízených variant? Nevadí, napiš, jistě se domluvíme.

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

9 recenzí Jitka Kamarádová

 1. 5 out of 5

  Tereza Zuzaníková

  Jitčiny hodiny jsou naprosto super a velmi dobře propracovaný mix mluvení, slovní zásoby, gramatiky i zábavy. Velmi mi vyhovoval její přístup i to, že mě pokaždé dokázala motivovat. Taky mě pokaždé něčím překvapila a rozhodně mě posunula dál. Můžu jedině doporučit.

 2. 5 out of 5

  Anna

  Děkuji Jitko za Vaše pozitivně nabité hodiny angličtiny, super vysvětlenou gramatiku na kterou v další hodině navážete krátkým opakováním pro zakořenění používání, za rozličná témata i formy podkladů pro výuku, za zakomponování diskuzí z rutinních činností studenta (jasně, že v EN), za individuální přístup a přispůsobení tempa, za možnost studovat z pohodlí domova a v neposlední řadě za Váš humor a úsměv.

 3. 5 out of 5

  Jindřiška

  Jitka je uzasna lektorka. Nikdy bych neverila, ze budu mluvit anglicky. Kazda lekce je usita na miru, vedena v pratelskem duchu, clovek ma vylozene radost z uceni 🙂

 4. 5 out of 5

  Jitka Buřilová

  Jitka je nejlepší lektor, jakého jsem kdy poznala. Každou hodinu má perfektně připravenou, výuka je zábavná a přehledná. Témata hodin si vybírám podle toho, co zrovna potřebuji probrat. Určitě doporučuji!

 5. 5 out of 5

  Helena

  Jako věčný začátečník s velkým problémem mluvit jsem konečně našla výbornou lektorku. Lekce s Jitkou jsou postavené na mluvení o pro mě zajímavých tématech, na srozumitelném a přehledném vysvětlení gramatiky. Získávám jistotu a každá hodina mě baví a těším se ni! S radostí dělám domácí úkoly – teď například píšu blog o zahradničení… Jitka je skvělá lektorka, která dokáže lekce „ušít na míru“ tak, aby byly zábavné a přínosné.

 6. 5 out of 5

  Monika

  Jitku jednoznačne odporúčam. Zaujíma sa o vaše potreby, vidno že sa pripravuje na hodiny a rada robí svoju prácu Páči sa mi jej systematickosť a pozitívne vyžarovanie.

 7. 5 out of 5

  Šárka Jarcovjáková

  Hodiny s Jitkou hodnotím velmi pozitivně. K vysoké kvalitě jejich lekcí přispívá srozumitelnost, systematičnost, vstřícnost a především její znalosti. V jejich hodinách se nebudete nikdy nudit, neboť jejich náplň je velmi pestrá. Za nejpřínosnější považuji její snahu předat Vám co nejvíce informací. V jejich hodinách ale také velmi oceňuji zařazení pravidelného opakování, jenž je nezbytné pro zafixování probírané látky.

 8. 5 out of 5

  Vašek Minarčík

  Děkuji Jitce za perfektní hodiny, které mi plně vyhojují jak rychlostí, formou a obsahem učiva. Hry, testy a videa jsou super.

 9. 5 out of 5

  Daniel Horák

  Jitka je skvělá lektorka, která se nebojí do svých hodin zapojit kreativní prvky, které výuku zpestří a zatraktivní.

Přidat recenzi