Jitka Dlouhá

(Hodnocení: 3)

There are no shortcuts to any place worth going.

Jakým stylem učíš?

V pohodové a přátelské atmosféře za pomoci konverzace o všemožných tématech. Je pro mě důležitá důvěra mezi mnou a studentem, protože právě ta odbourává strach z mluvení, chybování a nejistoty.

Co můžete od lekcí očekávat?
• Až na výjimky budeme mluvit převážně anglicky.
• Zaměříme se na to, co je potřeba vylepšit.
• Máte zajímavé téma, které chcete probrat? Výborně, sem s ním!
• Nabízím kombinaci různých aktivit, které dělají hodinu zábavnou a interaktivní.
• Online přístup k probraným materiálům (slovíčka, odkazy, použité texty).
• Pravidelnou zpětnou vazbu

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Abychom se na společné lekce těšili, protože učení v pohodové atmosféře pak člověk nevnímá ani jako učení, ale spíš jako přátelské setkání. Důležitý je pro mne také studentův pokrok a to, že někde využil znalosti z našich hodin a ono to opravdu fungovalo.😊 To je totiž ta největší motivace.

Proč tě baví učit?

Ráda poznávám nové lidi a jejich příběhy a ráda si s nimi povídám. A když jde u toho ještě zlepšovat angličtina, je to ideální kombinace. Líbí se mi, že učení angličtiny není jednotvárná práce a i já, jako lektor, na sobě musím neustále pracovat.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Pohodový člověk se smyslem pro humor, který ví, čeho chce v angličtině dosáhnout a snaží se na sobě pracovat. Ptá se, nebojí se chybovat a nevzdává to.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Na konverzaci a všeobecnou angličtinu. S tím je pak samozřejmě spojena také mluvnice a výslovnost. Mou oblíbenou skupinkou jsou „věční začátečníci“ a mírně a středně pokročilí, kterým chci dokázat, že se anglicky opravdu naučit dá…😊

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

 • TEFL – Teaching English as a Foreign Language (mezinárodní certifikát)
 • CAE A FCE – mezinárodní jazykové zkoušky (Cambridge)
 • Dlouhodobý pracovní pobyt v UAE a Gruzii (téměř 8 let)
 • Au-pair ve Velké Británii a roční pobyt v USA
 • Výuka angličtiny na jazykových školách

 

Co tě baví krom učení?

Kreativní tvoření všeho druhu, u kterého člověk „vypne.“ Ráda pracuji se sklem a vyrábím z něj šperky a mozaiky.

Mou druhou velkou vášní je cestování. Mám chvíle, kdy bych si nejraději na záda hodila bágl a někam na půl roku vyrazila. A taky miluju majáky a všechno, co je nějak spojené s mořem.

Jo, a jako pravá Moravanda mám ráda víno, ale musí to být suché červené 😊

Nabízené služby

Učím pouze online, přes ZOOM, SKYPE nebo TEAMS.

Ukázková hodina zdarma
30 minut
Pojďme si popovídat trochu anglicky i česky. Anglicky, abych zjistila, jak na tom s jazykem jste, a česky, abychom si řekli, co od hodin vzájemně očekáváme, jaký styl výuky vám sedí nejlépe a jak často se chcete angličtině věnovat.

 

Individuální lekce šitá na míru
580 Kč/50 min
10 lekcí x 50 min – 5 600 Kč
Chcete mít hodinu přizpůsobenou vašemu tempu a požadavkům a procvičit přesně to, co potřebujete? Pak je nejlepší volbou individuální lekce.

 

Konverzační půlhodinka
330 Kč/30 min
10 lekcí x 30 min – 3 100 Kč
Vyhovují vám spíše kratší lekce několikrát týdně, ve kterých potřebujete konverzovat na určité téma? Pak jsou tu individuální konverzační půlhodinky.

 

Párová výuka (cena za osobu)
380 Kč/50 min
10 lekcí x 50 min – 3 600 Kč
Máte kamaráda nebo člena rodiny na podobné jazykové úrovni? Můžete absolvovat lekce společně a o náklady se podělit. Jedinou podmínkou je, že si parťáka do hodiny budete muset najít vy sami.

 

Volné termíny

Kontaktovat lektorku

3 recenze Jitka Dlouhá

 1. Kateřina

  K Jitce jsem chodila na angličtinu několik let, než se přestěhovala. Její hodiny byly velmi rozmanité, vždy pečlivě naplánované. Probíraly jsme různá témata, a to různým způsobem – poslech, diskuse, doplňování, gramatiku, slovíčka. Hodina s Jitkou byla vždy tak záživná, že k mé nelibosti uběhla příliš rychle. Jitka je pohodový člověk i skvělý lektor, ve výuce je velmi důsledná a pečlivá. Z jejich hodin a materiálů čerpám dodnes.

 2. Marek

  Jitka je lektorka se skvělým a milým přístupem k výuce angličtiny. Dokáže si poradit se mnou, věčně nervózním, nejistým, stydlivým studentem, co má málo času na přípravu a posouvat mě dopředu. Na její výuku docházím cca čtvrt roku jednou týdně a už teď vím, že jsem v anglickém jazyce udělal malé ale důležité kroky kupředu. Jitku rozhodně doporučuji všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Lída

  Jitku jako lektorku mohu doporučit.Pomáhá mi učit se a zvládat “nástrahy” angličtiny s trpělivostí a lehkostí, kterou u lektora preferuji.Je ale ve výuce důsledná a člověk se pak rád “přinutí😉” se učit i mimo lekci a posouvat se dál…V hodině procházíme gramatiku a různá cvičeni, hodně mluvíme…Za mě 1 s *

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *