Jarmila Oškerová

„Tell me and I forget, teach me and I remember, involve me and I learn.“
0 hodnocení

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Se mnou se nebudete učit angličtinu jako jazyk, alekomunikační nástroj. Být úspěšným uživatelem angličtiny totiž neznamená znát všechna pravidla gramatiky či mít americký přízvuk. Mnohem důležitější je umět aktivně naslouchat, vyjádřit své myšlenky, a pokládat správné otázky.

Má metodika záleží na tom, jakou službu si vyberete. V případě balíčků se budeme držet mnou předem připravených a osvědčených materiálů, zatímco u individuálních lekcí se budeme věnovat tomu, co potřebujete a to takovým způsobem, jaký vyhovuje vám. Ať už si ale vyberete jakoukoli službu, vždy je kladen důraz na mluvení. Všechny poznámky za vás dělám já, vy se soustředíte na mluvení. Také budete mít možnost si lekce nahrávat, abyste se k nim mohli kdykoliv vracet.

V každém klientovi se snažím probudit vnitřní motivaci a společně objevujeme způsoby, jak se obklopit angličtinou i mimo lekce a to tak, aby to byla zábava a nepřišlo vám, že se vlastně učíte něco nového.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Abyste po každé lekci cítili, že jste se posunuli dál. Klidné prostředí, ve kterém se budete cítit bezpečně a nebudete se bát mluvit. Já sama jsem introvert a vím, jak těžké je mluvit před ostatními, a ještě k tomu v cizím jazyce. V průběhu života jsem se naučila spoustu technik, které mi pomohly překonat strach z mluvení, a ráda je budu sdílet i s vámi.

Proč tě baví učit?

Každý můj klient je jedinečný a nějakým způsobem mě obohacuje. Obrovskou odměnou jsou pro mě úspěchy klientů – ať už je to objednání si kávy v restauraci, optání se na cestu, úspěšná prezentace, či povýšení v práci.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Má jasno ve svých prioritách a ví, čeho by chtěl dosáhnout, ale potřebuje někoho, kdo mu ukáže, jak na to. Zvědavý, proaktivní, vnitřně motivovaný, s chutí rozšiřovat si obzory. Ve zkratce – člověk s growth mindset.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Business English, Angličtina pro děti a teenagery, konverzační angličtina, angličtina pro náborové pracovníky (recruiters), angličtina jako Lingua Franca, mezikulturní komunikace.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Pracovní zkušenosti

Angličtinu učím od roku 2012, z toho posledních 6 let na plný úvazek. Učila jsem v kulturním centru v Horním Egyptě, v Montessori školce v Káhiře, v čínské rodině v Číně a Hong Kongu, či v jazykové škole ve Španělsku.

Od roku 2017 žiji ve Španělsku a pracuji online jak s individuálními, tak firemními klienty po celém světě.

Kromě samotné výuky mám zkušenost s tvorbou výukových materiálů pro čínskou společnost iTutor Group.

Certifikáty

Neurolanguage Coaching® Certificate – certifikát od Efficient Language Coaching akreditovaný ICF (International Coaching Federation)

*Neurolanguage Coaching® is a registered US and European trademark in the name of Rachel Marie Paling.*

CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)

Vzdělání

Bakalářský titul v oblasti filologie a magisterský titul v oblasti překladatelství a tlumočnictví (UP v Olomouci)

 

Co tě baví krom učení?

Procházky v přirodě s mými pejsky, válení se na pláži, osobní rozvoj a vzdělávání se v oboru, vše kolem jazyků, četba, Netflix, cestování a objevování nových kultur, a jídlo (hlavně japonská a indická kuchyně).

Nabízené služby
Úvodní lekce – ZDARMA
30 – 50 min
Popovídáme si v angličtině o vaší práci, zálibách, a očekáváních. Pokud si nejste jisti, kterou službu si vybrat, pomohu vám se rozhodnout. Pokud si vyberete individuální lekce na míru, dáme dohromady vaše SMART goals a dohodneme se, jak konkrétně bude naše spolupráce vypadat.

 

Individuální lekce
30 EUR/ 50 minut, při zakoupení balíčku 10 lekcí, 11. lekce zdarma
Náplň se odvíjí od vašich požadavků. Pokud je vaším cílem např. rozmluvit se a ztratit ostych, lekce probíhají formou konverzace založené na krátkých autentických videích, které vyberu podle vašich cílů a zájmů. Lekce jsou velice interaktivní – budete mluvit, rozšiřovat si slovní zásobu, a sem tam i nějakou tu gramatiku. Když narazíme na nový či problematický jev, vysvětlíme, procvičíme, popřípadě vám zadám další cvičení k samostudiu.

 

Angličtina pro děti a teenagery
25 EUR/ 50 min,
12.5 EUR/ 25 min,
při zakoupení balíčku 10 lekcí, 11. lekce zdarma
Zábavné a interaktivní lekce pro vaše ratolesti.

 

Skupinové konverzační lekce (max 4 studenti ve skupině) – od 16 EUR/50 min
2 studenti – 20 EUR /student
3 studenti – 18 EUR /student
4 studenti – 16 EUR /student

 

Business English Accelerator
280 EUR / 10*50 minut
Tento individuální kurz je pro vás jako stvořený pokud mluvíte anglicky na pracovišti nebo jednáte s anglicky mluvívícími kolegy/klienty. Zlepšíte si vaše komunikační dovednosti, budete se cítit sebejistěji, a dozvíte se spoustu užitečných strategií. Podíváme se na telefonní hovory, pracovní emaily, zpětnou vazbu, a mnohem víc.

 

Recruiting in English
390 EUR / 10-týdenní individuální kurz
Můj ‘signature course‘ pro náborové pracovníky probíhající formou blended learning (kombinace online lekcí a samostatné práce). Pro detailní info o kurzu mě kontaktujte.

 

Firemní kurzy
cena dohodou
Kontaktujte mě, prosím. Setkáme se online a pobavíme se o detailech.

 

Kontaktovat lektorku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jarmila Oškerová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *