Jana Mynářová

We all smile in the same language.
7 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 7)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Angličtinu se už nějakou dobu učíš, ale nevidíš výrazný pokrok? Mám radost, když si moji studenti díky lepší angličtině plní své sny – najdou si zajímavější práci, užijí si dovolenou v zahraničí bez cestovky, nebo si konečně troufnou komunikovat ve fanklubu Brada Pitta. A k jakému snu pomůžu tobě?

Jak vypadá moje typická lekce

 • hlavně konverzujeme, bavíme se co nejvíce v cílovém jazyce a soustředíme se také na výslovnost
 • poslechu, psaní a čtení se ve větším rozsahu věnujeme v rámci domácích úkolů
 • často opakujeme, děláte si jasno v gramatice a rozšiřujeme slovní zásobu
 • do sdíleného dokumentu zapisujeme náplň hodiny, odkazy na studijní materiály, chyby a jejich opravu, nová slovíčka a také tipy na samostatné studium

S čím Vám pomohu

 • Samozřejmostí je zlepšování vašich jazykových dovedností. Budeme jazyk aktivně používat tak, abychom ho natrénovali pro používání v reálných situacích.
 • Součástí mých hodin je také předávání poznatků, jak se efektivně učit. Slyšeli jste o křivce zapomínání? Máte jazykové cíle? A můžu je vidět? 🙂 Když o svém učení začnete aktivně přemýšlet, získáte větší motivaci a budete dělat i větší pokroky.

Jaké metody používám ve výuce

Průběh mých lekcí často vyplyne již z úvodní konverzace:

 • Můj pes včera vyhrál soutěž. – Paráda, povězte mi detaily!
 • Pomóc, v práci budu mít prezentaci. – V klidu, pojďme ji natrénovat!

Řešíme to, co je aktuální a autentické, a přitom trénujeme všechny složky jazyka. Vždy se snažím o to, aby studenti:

 • vyjadřovali své myšlenky, ne doslovně překládali z češtiny
 • viděli pokrok
 • měli z učení radost

Moje vzdělání

 • MU Brno Učitelství anglického jazyka pro střední školy (pětileté studium)
 • UNIL Lausanne (CH) Diplôme de langue et culture française (tříleté studium)
 • stáže na Worcester College of Higher Education (UK), Le Toit du Monde Poitiers (F)
 • 20+ let praxe ve výuce jazyků
 • kurz koučinku a mentoringu pro jazykové lektory
 • překlady pro firmy (např. obchodní korespondence) i televizi (např. Pevnost Boyard)

Jak se spojíme

Nejčastěji používám Google Meet a Skype, ale pokud jste zvyklí na jinou platformu, určitě se domluvíme.

Co mě baví kromě učení

Miluju přírodu a pohyb. Když jsem před pár lety objevila orientační běh, byla to láska na první pohled. Spoiler: hrozí, že vám o něm budu chtít vyprávět 🙂 .

Nabízené služby
Úvodní setkání zdarma
cca 20 minut
Seznámíme se a probereme, co od lekcí očekáváte (klidně česky). Potom se chvílí pobavíme v cizím jazyce, abych mohla posoudit vaši pokročilost. Pokud si budeme oboustranně vyhovovat, naplánujeme výuku.

 

Angličtina / francouzština na míru
750,-Kč/ 60 minut
Lekce připravené přímo pro vás dle vašich potřeb a zájmů.

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem.

Kontakt

7 recenzí Jana Mynářová

 1. 5 out of 5

  Ondřej

  Jana je první lektorka, která mi za řadu let udělala v angličtině pořádek. Již s ní spolupracuji více jak 4 roky a můžu konečně tvrdit, že se bez problémů domluvím dle potřeb. Skvělý přístup, domluva, trpělivost. Můžu jen doporučit.

 2. 5 out of 5

  Zdeněk Radil

  S lektorkou Janou naše společnost spolupracuje již řadu let. Velmi oceňujeme důkladnou přípravu podle úrovní jednotlivých studentů. Všechny lekce probíhají v příjemné, přátelské atmosféře a Jana postupuje s velkou dávkou empatie. Což oceníme hlavně my slabší 🙂 Pod jejím vedením se každá lekce změní v hodinu příjemného povídání v angličtině o aktuálních i zájmových tématech. V této příjemné atmosféře člověk najednou zjistí, že je v něm daleko více než si dokázal připustit. Jana dokáže správně motivovat a povzbudit k větším pokrokům. Mohu vřele doporučit pro studenty všech úrovní.

 3. 5 out of 5

  Olga

  S Janou se známe už řadu let. Její hodiny angličtiny jsou vždy perfektně připravené. Procvičujeme mluvení, gramatiku i poslech, občas i za pomoci anglických písniček, což mi velmi vyhovuje. Díky ní se dovídám i o tématech, ke kterým bych se jinak nedostala. Jana je trpělivá, spolehlivá, empatická, má velmi lidský přístup. Je to bezesporu nejlepší učitelka angličtiny, jakou jsem kdy měla.

 4. 5 out of 5

  Libor

  Oceňuji možnost domluvy na formě studia a tématech. Zaměření podle osobních potřeb na gramatiku nebo konverzaci, úkoly volitelné. Vážím si laskaveho, ale důsledného přístupu 🙂

 5. 5 out of 5

  Martina

  Jana je skvělá lektorka. Její lekce jsou přizpůsobené na míru, jsou zábavné, inspirativní, obohacující, vše v příjemné atmosféře. Jsem vděčná za trpělivý, individuální, přátelský a zároveň velmi profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

 6. 5 out of 5

  Lucie Neumanová

  Paní Mynářová mi pomohla odbourat stres a blok z angličtiny, který sem si postupně pěstovala řadu let na školách, díky kterému jsem nemohla pokračovat ve vysoké škole. Nyní je blok pryč a tudíž jsem znovu nastoupila na VŠ a paní Mynářová mě úspěšně připravuje na ústní i písemné zkoušky z ekonomické angličtiny. Mohu doporučit naprosto všem jakýchkoliv potřeb a vstupních znalostí.

 7. 5 out of 5

  Helena Vašková

  Díky lektorce Janě a jejímu vlídnému a trpělivému přístupu jsem se konečně přestala bát mluvit, pochopila jsem některé gramatické jevy a vidím velký pokrok. Její lekce jsou pestré a inspirativní. Líbí se mi, že probíráme témata, která mě zajímají (doposud všechny učitelky, které jsem poznala, měly metodu nudný text – slovíčka – cvičení atd.). Pokud potřebuji něco aktuálně pořešit v angličtině kvůli práci, hned mi s tím pomůže a lekci přizpůsobí. Jsou to skutečně „lekce na míru“, které můžu určitě všem doporučit.

Přidat recenzi