Iva Paráková

Info: Učím mírně pokročilé a pokročilé studenty a pomáhám profesionálům z korporátního prostředí lépe komunikovat.
6 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 6)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Neučím „jenom angličtinu“, učím komunikaci. Ukážu vám, jak s jazykem pracovat. Nebudeme se zbytečně dlouho rýpat v každé gramatické chybě. Jazyk nám pomáhá vyjádřit naše pocity a názory, potřebujeme reagovat, umět se ozvat, a ne jenom přikyvovat. Mým hlavním cílem je, aby se moji studenti cítili v angličtině stejně dobře jako v češtině. Zaměřuji se na pokročilejší studenty a Business English.

Jak vypadá moje typická lekce

 • Mluvíme spolu o tématech, která vás zajímají, ať už je to sport, marketing, nebo vaření piva.
 • Hvězdou lekcí jste vy, máte dostatek prostoru se vyjádřit a zeptat se na cokoliv vás zajímá.
 • Zkoušíte si reálné situace. Prezentujete svoje návrhy a nápady, argumentujete, tvoříte otázky.
 • Učíte se slovní zásobu, kterou potřebujete.
 • Dostáváte zpětnou vazbu, víte o svých silných i slabých stránkách.

S čím Vám pomohu

Zkuste si odpovědět na tyto otázky:

 • Zaseknete se, když nemáte to jedno slovíčko?
 • Běžně angličtinu používáte, ale chcete mít bohatší slovní zásobu?
 • Chcete umět reagovat bez váhání, používat všechny časy, kondicionály či idiomy?
 • Občas během meetingu v práci nebo s cizinci jen přikyvujete a máte pocit, že nestačíte držet krok?

Jestli jste si u většiny z nich říkali: „Jo, to jsem přesně já!“ Tak jsou pro vás lekce se mnou ta správná volba.

Jaké metody používám ve výuce

Pracujeme se současnou angličtinou. Zapomeňte na zastaralé učebnice a řešení toho, co zrovna dělá John Smith z Londýna. Mám pro vás vždy v záloze zajímavý podcast, video či článek.
Domácí úkoly jsou dobrovolné. Dám vám dostatek materiálů a inspirace, ale vše záleží na vás. Nejsem učitelka s pravítkem v ruce. Angličtině můžete věnovat tolik času, kolik ho ve svém kalendáři najdete. Využívám principy jazykového koučinku. Nebojte, není to nic ezo ani žádné mazání medu kolem pusy. Jedná se o přístup, kdy je v centru dění student a jeho potřeby – tedy vy.

Moje vzdělání

 • Magisterský titul z oboru angličtina pro tlumočení a překlad (Univerzita Palackého).
 • Jazyková zkouška C2.
 • Výuce angličtiny se věnuji 10 let a mám odučené stovky hodin. Pracovala jsem pro jazykové školy, pořádala anglické tábory pro děti, až jsem se dostala k angličtině pro pokročilejší a Business English.
 • Aktivně překládám z angličtiny, zaměřuji se na marketing a obchod.
 • Jako tlumočnice jsem se účastnila meetingů, školení či konferencí a znám korporátní prostředí.
 • Pravidelně absolvuji školení a workshopy, nechávám se inspirovat novými metodami a zajímám se o jazykový koučink.

Jak se spojíme

Stačí vám počítač, notebook, nebo tablet. Najděte si klidné místo, na kterém se cítíte dobře, a můžeme se do toho pustit. Spojíme se přes Zoom, z lekcí budete mít sdílený dokument na Googlu, do kterého budeme společně psát a vše v něm najdete.

Co mě baví kromě učení

Jakmile zavřu notebook, tak vyrazím na skialpy, běžky nebo kolo. Miluju adrenalin a na horách jsem jako doma. Mám ráda jazyky, mluvím rusky a snažím se naučit německy a španělsky. Vím jaké to je, když ostatním nerozumíte. Moje další láska je cestování, žila jsem ve Španělsku, Estonsku, Rusku, Francii a Rakousku. Vždy se ale ráda vracím do Česka.

Nabízené služby

Učím mírně pokročilé a pokročilé studenty a pomáhám profesionálům z korporátního prostředí lépe komunikovat.

20 minut zdarma
Na 20 minut si zavoláme a zjistíme, jestli jsme pro sebe ten správný match a jak vám můžu pomoci na cestě k lepší angličtině.

 

Individuální lekce
5 x 50 min – 4500 Kč
10 x 50 min – 8500 Kč
50 minut, které jsou jen pro vás. Doporučuji lekci 1x týdně.

 

Jak se učit
5 x 60minutových konzultací – 5000 Kč
5 konzultací, na kterých vám pomůžu najít odpovědi (nejen) na tyto otázky:
Co můžu pro svoji angličtinu udělat? Jak se mám posunout dál? Jaké mám používat materiály a zdroje?
Během 5 týdnů nastavíme váš učební proces a budete mít jasno!

 

Kontakt

6 recenzí Iva Paráková

 1. 5 out of 5

  Dominik

  Sedělo mi přizpůsobení výuky a témat ve výuce mým potřebám a zadávání domácích úkolů. Líbilo se mi, že to nekončí jen samotnou výukou, ale přidala jsi spoustu užitečných odkazů pro procvičování, poslech atd. Určitě to byl dobře strávený čas.

 2. 5 out of 5

  Blanka

  Ivku doporučuji, jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro ní. Měla jsem 15 online hodin, na které jsme se obě připravovaly, každá hodina je jiná a tzv. odsýpala. Vše zábavnou formou, Ivka je moc milá, i jsme se pobavily👍😊 Pokrok cítím, zlepšila jsem porozumění a už se tolik nebojím mluvit. Děkuji a zase někdy 🤗

 3. 5 out of 5

  René

  Dřív jsem měl před každou hodinou angličtiny obavy, že to nezvládnu, ale hodiny s Ivou jsou absolutně beze stresu. A navíc oceňuji zápisy z hodin, kdy mám možnost se k nim kdykoliv vrátit. Baví mě rozmanitost hodin.

 4. 5 out of 5

  Tomáš

  Iva mi pomohla rozmluvit se a dorozumět se, když cestuji. Potřebuju angličtinu k práci a jsem hrozně rád, že jsem se s ní do angličtiny pustil. Více rozumím kolegům a necítím se jako páté kolo u vozu, když se řeší něco v angličtině.

 5. 5 out of 5

  Radim

  Byl jsem neustálý začátečník a angličtina mi moc nešla. Díky Ivě vidím velký pokrok. Výuka probíhá pohodovou formou, hodně se opakuje, aby člověk nezapomínal staré učivo a zároveň se pokaždé naučil něco nového. Doporučuji individuální online kurz, člověk probere co potřebuje a nezdržují ho ostatní lidé. Iva je vždy usměvavá a hodina rychle ubíhá.

 6. 5 out of 5

  Anička

  Ivča je super lektorka. Pomohla mi rozvázat jazyk a teď se už nebojím mluvit před nikým. Vždy byla 100% připravená na lekce a dostávala jsem hromadu materiálů navíc. Hodiny se nesly v duchu kamarádství a nepřipadala jsem si vůbec vystresovaná. Vždy jsme probraly všechny body na osnově a i nějaké zajímavosti okolo. Takže Ivču doporučuji na přípravu do školy, do práce nebo když si chcete jen rozšířit obzory v angličtině.

Přidat recenzi