Iva Paráková

(Hodnocení: 6)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Dovedu vás k cíli tou správnou cestou. Ukážu vám, jak můžete s jazykem pracovat. Zbavíme se společně strachu z mluvení a budete se v angličtině cítit stejně dobře jako v češtině.

Co na lekcích děláte vy?

 • Mluvíte o tématech, která vás zajímají, ať už je to ekologie nebo vaření piva.
 • Zkoušíte si reálné situace. Prezentujete svoje návrhy a nápady, argumentujete, tvoříte otázky.
 • Dostáváte slovní zásobu, kterou potřebujete.
 • Pracujete se současnou angličtinou, žádné zastaralé učebnice.
 • Dostáváte zpětnou vazbu.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Můj student, tedy VY. Lekce angličtiny jsou váš „safe space”. Můžete sdílet cokoliv chcete. Můžete dělat chyby a nestydět se za ně. Jsem otevřená vašemu feedbacku, obsah lekcí vytváříme společně.

Proč tě baví učit?

Ráda si povídám. Chci slyšet vaše názory na svět. Není nutné znát bezchybně všechnu gramatiku a všechna slovíčka, ale umět předat svoje myšlenky. Baví mě, když vidím u svých studentů pokrok.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Můj ideální student už umí něco málo anglicky a má zájem posunout se dál. Zaseknete se, když nemáte to jedno slovíčko? Běžně angličtinu používáte, ale chcete mít bohatší slovní zásobu? Tak to si budeme rozumět! Nejraději spolupracuji s pokročilejšími studenty (B1, B2, C1). Přestože mám pár studentek, učím převážně muže.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Neučím “jenom angličtinu”, ale učím komunikaci. Co si pod tím představit? Angličtina je náš nástroj. Slouží nám, abychom vyjádřili svoje pocity, potřeby a názory. Občas si větu perfektně poskládáme v hlavě, ale konverzace už je někde úplně jinde. Se mnou se naučíte reagovat. Konečně se budete umět ozvat a ne jenom přikyvovat. Zaměřuji se na angličtinu pro pokročilejší a obchodní angličtinu

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem magisterský obor Angličtina se zaměřením na tlumočení a překlad na Univerzitě Palackého.
Složila jsem státní závěrečnou zkoušku na úrovni C2.
Absolvovala jsem kurzy odborné angličtiny (mám zkušenosti s obchodní angličtinou a právní angličtinou.)
Absolvovala jsem semestrální kurz metodologie angličtiny jako druhého jazyka.
Jsem vášnivý cestovatel, žila jsem v několik zemích (Španělsko, Estonsko, Rusko, Francie, Rakousko).

Co tě baví krom učení?

Kromě učení se věnuji i tlumočení a překladu angličtiny. Miluju hory, často utíkám z města na lyže, běžky, skialpy nebo v létě na túry a kolo. Sama se učím rusky a německy, vím jaké to je, být věčný student.

Ivča Paráková – video profil – VJ from Bronislav Sobotka on Vimeo.

Nabízené služby
Individuální lekce
5 x 60 min 4000 Kč
10 x 60 min 7900 Kč
Rádi mluvíte a potřebujete trošku navést? Lekce trvají 60 minut, ve kterých budu mít čas a prostor jen pro vás.
Můžeme se vídat 1x týdně, jestli chcete do angličtiny pořádně šlápnout, doporučuji lekce alespoň 2x týdně.


E-lessons
4 týdny = 1690 Kč
(4 e-lessons + 45 min konzultace)
Nemáte čas na pravidelné lekce a rádi pracujete sami? E-lesson je připravená lekce, která vám přijde jednou za týden a vy si ji projdete sami, když se vám to zrovna hodí. Poskytnu vám ty správné materiály (videa, články, podcasty, gramatika, …), zadám úkoly a vy si je vypracujete. Dám vám feedback a na konzultaci to poté společně probereme.
Kontaktovat lektorku

6 recenzí Iva Paráková

 1. Dominik

  Sedělo mi přizpůsobení výuky a témat ve výuce mým potřebám a zadávání domácích úkolů. Líbilo se mi, že to nekončí jen samotnou výukou, ale přidala jsi spoustu užitečných odkazů pro procvičování, poslech atd. Určitě to byl dobře strávený čas.

 2. Blanka

  Ivku doporučuji, jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro ní. Měla jsem 15 online hodin, na které jsme se obě připravovaly, každá hodina je jiná a tzv. odsýpala. Vše zábavnou formou, Ivka je moc milá, i jsme se pobavily👍😊 Pokrok cítím, zlepšila jsem porozumění a už se tolik nebojím mluvit. Děkuji a zase někdy 🤗

 3. René

  Dřív jsem měl před každou hodinou angličtiny obavy, že to nezvládnu, ale hodiny s Ivou jsou absolutně beze stresu. A navíc oceňuji zápisy z hodin, kdy mám možnost se k nim kdykoliv vrátit. Baví mě rozmanitost hodin.

 4. Tomáš

  Iva mi pomohla rozmluvit se a dorozumět se, když cestuji. Potřebuju angličtinu k práci a jsem hrozně rád, že jsem se s ní do angličtiny pustil. Více rozumím kolegům a necítím se jako páté kolo u vozu, když se řeší něco v angličtině.

 5. Radim

  Byl jsem neustálý začátečník a angličtina mi moc nešla. Díky Ivě vidím velký pokrok. Výuka probíhá pohodovou formou, hodně se opakuje, aby člověk nezapomínal staré učivo a zároveň se pokaždé naučil něco nového. Doporučuji individuální online kurz, člověk probere co potřebuje a nezdržují ho ostatní lidé. Iva je vždy usměvavá a hodina rychle ubíhá.

 6. Anička

  Ivča je super lektorka. Pomohla mi rozvázat jazyk a teď se už nebojím mluvit před nikým. Vždy byla 100% připravená na lekce a dostávala jsem hromadu materiálů navíc. Hodiny se nesly v duchu kamarádství a nepřipadala jsem si vůbec vystresovaná. Vždy jsme probraly všechny body na osnově a i nějaké zajímavosti okolo. Takže Ivču doporučuji na přípravu do školy, do práce nebo když si chcete jen rozšířit obzory v angličtině.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *