Ilona Šoukalová

Pohodová angličtina s Ilčou z Madeiry

Jakým stylem učíš?

Mým cílem je probudit u vás nadšení a zápal pro angličtinu. Mé lekce jsou konverzační, trénujeme především mluvení a povídáme si o reálných situacích ze života. Pomohu vám nabýt sebejistotu v mluveném projevu a odbourat zažité chyby. Vše naprosto přirozenou a pohodovou formou.

Ukážu vám způsob, jak se zlepšit nejenom v mluvení, ale také v dalších jazykových dovednostech – rychle, efektivně a zábavně. Budu vás podporovat a vést a také vám poradím, jak se učit. Pomohu vám udělat si z angličtiny přirozenou součást životního stylu.

Radost z vašeho úspěchu – že se zlepšujete, že rozumíte, že plynule komunikujete a že vás to baví, je pro mě největší motivací a odměnou. 🙂

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Abychom se cítili příjemně a uvolněně a abyste si ze společně stráveného času odnesli co nejvíce.

Proč tě baví učit?

Baví mě poznávat nové lidi, jejich životní příběhy a zkušenosti (nejen s jazyky). A ráda jim ukazuji, že cizí jazyk není jen dřina, ale také radost a zábava.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Nejlépe se mi spolupracuje s motivovanými lidmi, kteří to myslí s jazykem vážně a jsou pro to ochotní sami něco udělat.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Konverzace, rozmluvení se, odbourávání zažitých chyb, konverzace o každodenním životě a cestovní angličtina. V rámci výukového programu pro samouky také gramatika a další aspekty jazyka.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Magisterský titul Anglické filologie na Filozofické fakultě UP v Olomouci.
V rámci studia jsem složila zkoušky FCE, CAE a CPE.
Brigády, studium, pracovní a rekreační pobyty v zahraničí (Anglie, Řecko, Portugalsko, Dominikánská republika…).
Vyučovala jsem v různých jazykových školách a firmách na Ostravsku, Olomoucku a v Brně. Později jsem založila svůj vlastní projekt a začala se zaměřovat na online lekce.
Před pár lety jsem se přestěhovala do zahraničí, kde se spokojeně realizuji a pomáhám lidem na cestě jazykem dodnes.

Co tě baví krom učení?

Trávit čas v přírodě, sportovat a podnikat výlety. Ráda plavu a cvičím jógu. Zajímám se o zdravý životní styl, miluji dobré jídlo a vaření. Baví mě seberozvoj, malování a další jazyky (aktuálně portugalština).

Nabízené služby
SEZNAMOVACÍ LEKCE
30 – 50 MIN ZDARMA
Pojďme se nezávazně potkat a seznámit se… Poklábosíme česky i anglicky, vyhodnotíme vaši stávající situaci a zvolíme ten správný směr.


Individuální lekce
690 Kč/50 min
Vhodná volba, pokud hledáte individuální přístup a program ušitý na míru. Zaměříme se na to, co je pro vás důležité, co vás baví a co vám nejde. Lekce jsou konverzační, a tak budeme hlavně povídat. Součástí jsou také domácí úkoly, kde můžeme procvičit vše, na co na nám na lekcích nezbývá čas. To vše v pohodové atmosféře a klidném tempu.

Co je obsahem:

  • Materiály na míru na každou lekci
  • Konverzace, gramatika, slovní zásoba
  • Výstupy z lekcí + úkoly přehledně na jednom místě
  • Tipy, jak se učit a jak si z angličtiny udělat přirozenou součást životního stylu


Konverzační půlhodinky pro jednotlivce
450 Kč / 30 min
Potřebujete se především rozmluvit a nabýt sebejistotu při mluvení? Naučit se mluvit o běžných záležitostech a reálných situacích ze života? Nebo je vaším cílem domluvit se na dovolené v zahraničí? To vše vám pomohu natrénovat v konverzačních půlhodinkách.

Jak to funguje:
30 min přátelský pokec v AJ. Rychle se rozmluvíte a udržíte si úroveň angličtiny. Opravy a feedback obdržíte po skončení lekce. Základy angličtiny podmínkou.


3MĚSÍČNÍ JAZYKOVÁ VÝZVA
1990 Kč / měsíc (5970 Kč / 12 týdnů)
Individuální výukový program Mentoring pro samouky (e-lessons) pro mírně až středně pokročilé

Chcete se učit angličtinu komplexně a procvičit nejenom mluvení, ale také gramatiku, poslech, čtení, psaní, slovíčka a výslovnost? Pak je pro vás 3měsíční výzva tou správnou volbou. Výukový program pro samouky je perfektní způsob, jak rychle naskočit do AJ a posunout se vpřed. Jedná se o studijní plány, které ode mě obdržíte každý týden. Připravím e-lesson, zašlu do naší virtuální učebny, vy vypracujete kdykoliv během týdne a zašlete zpět. Já opravím a pošlu písemný feedback. Množství materiálů, které vypracujete, si řídíte sami dle svých časových možností v daném týdnu (např. 2, 3 nebo 4 hodiny).

Obsah:

  • 4 gramatické lekce
  • 4 tematické lekce
  • 4 týdny opakování
  • 1×30 min konzultace ZDARMA


4TÝDENNÍ INTENZIVNÍ JAZYKOVÁ VÝZVA
3990 Kč / měsíc
Individuální výukový program pro samouky + Konverzační půlhodinky

Hledáte intenzivní program na míru? Chcete hodně mluvit a zároveň potrénovat i další dovednosti jako je gramatika, poslech, čtení, psaní, slovíčka a výslovnost? Pojďme spojit 2v1 díky kombinaci konverzace a individuálního výukového programu pro samouky (e-lessons). Je to ten nejrychlejší, nejefektivnější a nejzábavnější styl výuky, který znám!

Co je obsahem:

4 x Konverzační půlhodinky:
30 min přátelský pokec v AJ. Rychle se rozmluvíte a udržíte si úroveň angličtiny. Opravy a feedback obdržíte po skončení lekce. Základy angličtiny podmínkou.

4 x Mentoring pro samouky (e-lessons)
Výukový program pro samouky je perfektní způsob, jak rychle naskočit do AJ a učit se komplexně. Jedná se o studijní plány zvolené na míru vašim potřebám, které ode mě obdržíte každý týden. Připravím e-lesson, zašlu do naší virtuální učebny, vy vypracujete kdykoliv během týdne a zašlete zpět. Já opravím a pošlu písemný feedback. Množství materiálů, které vypracujete, si řídíte sami dle svých časových možností v daném týdnu (např. 2, 3 nebo 4 hodiny).

Začít můžete ještě dnes!


Kontaktovat lektorku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ilona Šoukalová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *