Helena Flámová

Každý, kdo se naučil svůj mateřský jazyk, je schopen se naučit i jakýkoliv další jazyk.
0 hodnocení

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Naše spolupráce bude balancovat na pomezí mezi výukou a mentoringem – vše vám ukážu, vysvětlím, procvičím, zároveň vám však předám velkou část odpovědnosti za vaše jazykové vzdělávání. Nebudu vám na lekci pouštět nahrávky, nechávat vás předčítat texty či vyplňovat dlouhá cvičení – to přece můžete dělat i mezi lekcemi zdarma sami doma a já vám ráda doporučím filmy či kratší videa ke sledování, audio nahrávky k poslechu i cvičení. Na lekcích budeme hlavně mluvit o tom, co vás zajímá, co potřebujete dovysvětlit nebo co aktuálně řešíte. Budete překvapeni, kolik toho po pár lekcích dokážete v němčině sami vyjádřit!

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Radost a nadšení, souznění, pohodová a podporující atmosféra.

Proč tě baví učit?

Sama cizími jazyky žiju, němčina, německé filmy, písničky a životní styl jsou moje srdcovka, a moc ráda předvádím svým klientům, že němčina je daleko více než jen gramatika a slovíčka. Pojďte se o tom sami přesvědčit!

Jak vypadá tvůj ideální student?

Samozřejmě se mi nejlépe spolupracuje s motivovanými lidmi, kteří se na setkání těší a berou naši spolupráci jako příjemné setkání, na které se těšíme a které si užijeme. 🙂

Na jaké oblasti němčiny se zaměřuješ?

V Německu jsem žila, chodila tam na gymnázium a strávila několik semestrů na německých univerzitách. Ráda vám předám vše, co jsem se o germánském světě dozvěděla a pomohu vám se připravit na maturitu, pracovní pohovor nebo třeba na zahraniční stáž. Samozřejmě se spolu můžeme věnovat němčině i jen tak pro radost.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem německou filologii jako magisterský obor se zaměřením na literaturu a německou kulturu na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Co tě baví krom učení?

Miluju literaturu a kinematografii, ráda chodím do přírody, starám se o malou „zahrádku“ na terasách bytového domu, baví mě lyžování, bojová umění (nejvíce aikido), cestování, výlety a poznávání nových věcí, lidí a zážitků. Občas si odpočinu při pletení nebo pečení. Mám 3 děti, kterým se snažím co nejvíce věnovat a předávat jim všechno to hezké, co život nabízí.

Nabízené služby
ukázková lekce
zdarma

 

Individuální lekce/konverzace
45 min / 870 Kč
délku lekce si dohodneme dle vaší potřeby, cenu přepočítáme

 

Skupinová lekce
45 min / 510 Kč (za osobu)

 

vstupní jazyková konzultace s písemným výstupem
4500 Kč

 

hodinová sazba za konzultaci
2200 Kč

 

Kontaktovat lektora

Kontakt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Helena Flámová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *