Helena Flámová

Každý, kdo se naučil svůj mateřský jazyk, je schopen se naučit i jakýkoliv další jazyk.
0 hodnocení

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Jakým stylem učíš?

Naše spolupráce bude balancovat na pomezí mezi výukou a mentoringem – vše vám ukážu, vysvětlím, procvičím, zároveň vám však předám velkou část odpovědnosti za vaše jazykové vzdělávání. Nebudu vám na lekci pouštět nahrávky, nechávat vás předčítat texty či vyplňovat dlouhá cvičení – to přece můžete dělat i mezi lekcemi zdarma sami doma a já vám ráda doporučím filmy či kratší videa ke sledování, audio nahrávky k poslechu i cvičení. Na lekcích budeme hlavně mluvit o tom, co vás zajímá, co potřebujete dovysvětlit nebo co aktuálně řešíte. Budete překvapeni, kolik toho po pár lekcích dokážete v němčině sami vyjádřit!

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Radost a nadšení, souznění, pohodová a podporující atmosféra.

Proč tě baví učit?

Sama cizími jazyky žiju, němčina, německé filmy, písničky a životní styl jsou moje srdcovka, a moc ráda předvádím svým klientům, že němčina je daleko více než jen gramatika a slovíčka. Pojďte se o tom sami přesvědčit!

Jak vypadá tvůj ideální student?

Samozřejmě se mi nejlépe spolupracuje s motivovanými lidmi, kteří se na setkání těší a berou naši spolupráci jako příjemné setkání, na které se těšíme a které si užijeme. 🙂

Na jaké oblasti němčiny se zaměřuješ?

V Německu jsem žila, chodila tam na gymnázium a strávila několik semestrů na německých univerzitách. Ráda vám předám vše, co jsem se o germánském světě dozvěděla a pomohu vám se připravit na maturitu, pracovní pohovor nebo třeba na zahraniční stáž. Samozřejmě se spolu můžeme věnovat němčině i jen tak pro radost.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Vystudovala jsem německou filologii jako magisterský obor se zaměřením na literaturu a německou kulturu na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Co tě baví krom učení?

Miluju literaturu a kinematografii, ráda chodím do přírody, starám se o malou „zahrádku“ na terasách bytového domu, baví mě lyžování, bojová umění (nejvíce aikido), cestování, výlety a poznávání nových věcí, lidí a zážitků. Občas si odpočinu při pletení nebo pečení. Mám 3 děti, kterým se snažím co nejvíce věnovat a předávat jim všechno to hezké, co život nabízí.

Nabízené služby
ukázková lekce
zdarma

 

Individuální lekce/konverzace
45 min / 870 Kč
délku lekce si dohodneme dle vaší potřeby, cenu přepočítáme

 

Skupinová lekce
45 min / 510 Kč (za osobu)

 

vstupní jazyková konzultace s písemným výstupem
4500 Kč

 

hodinová sazba za konzultaci
2200 Kč

 
 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem.

Kontakt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Helena Flámová“