Gabriela Suchanová

English is fun! 🙂
14 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 14)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Anglicky se může domluvit úplně každý a já vám to dokážu 🙂Pokud se bojíte mluvit nebo se chcete jen víc rozpovídat, už teď se na vás těším! Během pár lekcí vám ukážu, že zvládnete mluvit o čemkoliv, získáte sebevědomí a postupně pak budeme vaši angličtinu zdokonalovat ve všech směrech.

Jak vypadá moje typická lekce

Budete povídat, povídat a povídat. 🙂 Ale nebojte, vždycky bude o čem. Lekce mám postavené na konverzaci a to buď na téma, které připravím já, nebo ještě lépe na téma, na které narazíte během týdne vy – ať už náhodou, nebo v rámci domácího úkolu. A slibuju, že vás úkoly budou bavit! Součástí lekce je i opakování a procvičování staré látky a náhodné krátké aktivity na procvičení nečekaných situací.

S čím vám pomohu

Nejvíc mě baví ukazovat, že se anglicky může opravdu rozmluvit každý. Naučím vás poradit si v každé situaci, i když nebudete rozumět nebo si nevzpomenete na slovíčko, a pomůžu vám si vždycky vystačit s tím, co už umíte. Zároveň budeme vaši angličtinu pořád posouvat.

Společně také vymyslíme, jak se angličtině můžete věnovat sami doma tak, aby vás to bavilo a stali se z vás noví English závisláci.

Jaké metody používám ve výuce

Nejraději mám přirozený průběh výuky a autentické materiály. To znamená, že během konverzace budeme přirozeně narážet na věci, které budou nové, nejasné nebo složité. U těch se podle potřeby zastavíme, vysvětlíme a potom budeme následujících několik lekcí procvičovat – opět v rámci konverzace. Autentické materiály (filmy, seriály, videa, články, písničky) pak budete mít na doma – hurá! 🙂

Moje vzdělání

Angličtinu učím už od střední školy, kdy mě naše angličtinářka poprosila o doučování studentů z nižších ročníků. Od té doby jsem učila už celou řadu studentů všech věkových kategorií.

Mám certifikát CPE (úroveň C2), studovala jsem půl roku na University College London a potom několik let žila a pracovala v Irsku.

Jak se spojíme

Primárně probíhají lekce online přes Google meet – odkaz vám pošlu. Pokud to u vás ale z jakéhokoliv důvodu nejde, není problém se domluvit na jiné platformě.

Na konverzační půlhodinovky se pak jde domluvit i po telefonu, sem tam je to dokonce zajímavé zpestření – nemusíte u toho sedět a navíc je to náročnější na trénování porozumění.

Co mě baví kromě učení

Cestování, knížky, umění, věda (nejvíc biologie, kterou mám vystudovanou) a jazyky. Nedávno se k tomu přidalo ještě jedno psí mimino. A samozřejmě káva a dorty, vždy a všude.
 

Nabízené služby
Úvodní konzultace zdarma
20 – 30 minut
Probereme všechno, co se týká vaší angličtiny, předchozích zkušeností, kontaktu s jazykem a cílů. Navzájem se omrkneme a krátce si popovídáme anglicky. Bude to taky poslední šance mluvit česky – potom už bude veškerá naše komunikace včetně mailů a zpráv v angličtině 🙂

 

Individuální lekce
690 Kč / 50 minut
6 500 Kč / 10 lekcí
Lekce jsou vždy vymýšlené každému studentovi na míru – vybírám témata a materiály, které vás budou bavit a na kterých procvičíme konkrétní slovní zásobu a gramatiku. Do každé lekce ale také pašuju faktor náhody – abyste si zvykli bez problému reagovat na jakoukoliv nečekanou situaci.

 

Konverzační rychlovky
420 Kč / 30 minut
3 900 Kč / 10 lekcí
Půlhodina uteče vždycky hrozně rychle, takže je ideální na poklábosení a procvičení zejména konverzace. Pokud nemáte přes den tolik času, ale chcete se udržet v kontaktu s jazykem, je to skvělá volba. Pro rychlejší pokrok doporučuji více půlhodinovek týdně.

 

14 recenzí Gabriela Suchanová

 1. 5 out of 5

  Jan

  Gabina je velmi milá a energická lektorka anglického jazyka. Naše hodiny vedla vždy velice profesionálně, ale zároveň ve velmi příjemné atmosféře. Co bych také velmi rád zmínil, že Gábina je velmi trpělivá. To znamená, když jsem udělal na našich lekcích chybu, nikdo mi nevynadal, nikdo mě nesoudil. Pak se člověk přestane bát a začne mu to jít mnohem lépe. Kombinace těchto charakterních vlastností a lidského přístupu a dalších drobných nuancí, znamená že lektorka Gábina je na správném místě.
  Moc děkuji, že jsem mohl poznat tak báječného člověka. 😊

 2. 5 out of 5

  Honza

  Lektorku Gabču mohu jen doporučit. Vždy z ní vyzařuje velmi pozitivní energie, která mi pomáhá s každou konverzací se posunout zase o krok dál v mé angličtině a to mimo jiné velmi zábavnou formou. Díky 🙂

 3. 5 out of 5

  Honza

  Smysl pro humor, vždy dobrá nálada, perfektní znalost angličtiny. Běhěm lekcí si popovídáte o čemkoliv, dokonce i o tom, jak hrála o víkendu Slavia! 🙂 Již za 6 měsíců jsem díky lekcím s Gabčou hravě zvládl služební cestu do zahraničí, kde jsem musel skutečně mluvit s kolegy z dalších zemí Evropy. Jestli vybíráte, kdo Vám pomůže s angličtinou, vyberte si Gabču – je prostě nejvíc nejlepší!

 4. 5 out of 5

  Ivana

  Gabče bych chtela touto cestou moc poděkovat, protože je to první člověk/lektor, se kterým mě anglictina opravdu baví. Sálá z ni krasna pozitivní energie a já jsem po každé hodině nabitá nejen angličtinou, ale i energii..😍🙏😁Dekuji

 5. 5 out of 5

  Karina

  Lekce s Gábinou mohu všem doporučit. Je to velice chytrá, milá a přátelská lektorka. Mám s ní lekci jednou týdně a rozhodně pozoruji, že se v angličtině zlepšuju. Strach z mluvení ze mě postupně odpadá a to je pro mě velký úspěch. Hodiny s ní utíkají neskutečně rychle. Jsem moc vděčná, že jsem na ní narazila.

 6. 5 out of 5

  Michaela Kaplanová

  Gábina je skvělá lektorka, vždycky usměvavá, trpělivá a motivující. Díky ní už nemám ostych mluvit.
  Jak jsem k němu vlastně přišla?
  Před časem jsem začala navštěvovat individuální hodiny anglické konverzace. Lektor mně ale brzy oznámil, že na to, aby se mnou konverzoval, angličtinu neumím. A chtěl mě vyučovat angličtinu podle učebnice, jako jsem se jí učila kdysi na gymplu.. Výsledkem bylo to, že jsem se bála anglicky promluvit a s angličtinou jsem sekla.
  Potřeba domluvit se v zahraničí mě ale přivedla na stránky učitele Broni. Z fotografie se na mě usmála Gábina, oslovila jsem jí a od té doby si spolu online anglicky povídáme 1x týdně . Vidím u sebe velké zlepšení a angličtina mě baví. Tady vidíte, jak je důležité vybrat si správného lektora. Gábinu vám můžu opravdu doporučit.

 7. 5 out of 5

  Ladislav

  Angličtina mi nikdy moc nešla ale vďaka Gabike vidím velký pokrok. Lekcie prebiehajú pohodovou formou a vždy sa teším na dalšiu.
  Gabiku možem vrelo odporúčiť.

 8. 5 out of 5

  Bára

  Angličtinu s Gábinou mám pravidelně jednou týdně a to už skoro rok. Vždy se na naši lekci těším. 😊
  Hodiny probíhají pouze v angličtině a jsou zaměřené na konverzaci – tak jsme se spolu na začátku domluvily. Zaměřujeme se na slovní zásobu, výslovnost, ale sem tam dojde i na opakování gramatiky. Gramatiku mi Gábi vysvětluje též pouze v angličtině a připadá mi, že ji najednou rozumím víc, než tenkrát ve školní lavici.
  Gábi mě naučila, jak zařadit angličtinu do mého každodenního života. Je vždy skvěle naladěná a připravená na lekci. Zajímá se o všechna témata, která nadhodím. Opravdu je to příjemných 30 min a ani si neuvědomuji, že si celou dobu povídáme anglicky. Pryč je stres z konverzace v angličtině.
  Ještě nedávno jsem si neuměla angličtinu v online formě představit a dávala jsem přednost lekci s učitelem face to face. Dnes už vím, že se není čeho bát. Lekce probíhají přes google meet a materiály společně sdílíme v tabulce. Zatím nikdy jsme neměly problémy se spojením.
  Úkoly či náměty na samostatnou práci mám každý týden. Opravdu mě baví i ty největší výzvy jako například „7 day english challange“.
  Gábi mě motivuje k další práci a ke zlepšování v angličtině. Jsem ráda, když mě pochválí, ale zároveň děkuji i za zpětnou vazbu a za její doporučení, jak mluvit lépe.
  Jsem vděčná, že jsem si tuhle skvělou učitelku na virtualnijazykovce našla.:)

 9. 5 out of 5

  Vlaďka

  Gabča je opravdu skvělá lektorka. Její hodiny mě neskutečně baví a je mi vždycky líto, že už je konec, protože jsem jí toho tolik nestihla říct. 🙂
  Gabča je moc příjemná, vždy dobře naladěná a umí hezky chválit a motivovat. 🙂
  O hodinách se věnujeme přesně tomu, na čem jsme se na začátku kurzu dohodly, tedy konverzaci, zlepšení výslovnosti a rozšíření slovní zásoby. A vše nenásilnou formou, při příjemném povídání o různých tématech a pomocí zábavných aktivit. Moc mě baví i její domácí úkoly a vždy se těším, co originálního si pro mě zase přichystá.
  Jsem moc ráda, že jsem překonala svoje obavy, dala na dobrý první dojem a oslovila zrovna Gabču.
  S čistým svědomím mohu tuto lektorku jen doporučit.

 10. 5 out of 5

  Alena

  mou skvělou lektorku Gábi jsem objevila díky Broňovi Sobotkovi a jeho odkaz na virtuální jazykovku. Byla jsem v situaci, kdy jsem chtěla konečně posunout mou milovanou angličtinu. Hned z fotky jsem věděla, že Gábi bude ta nejlepší volba pro mě a taky, že JO! Na začátku jsme si stanovily, co od lekcí očekávám a toho se také držíme. Nenápadné domácí úkoly mě baví, protože to není nic, co by se podobalo školskému systému a o to mi především šlo. Mou zatím nenáviděná gramatika se také příjemně vplíží do lekcí, ale nebolí to:-) Každopádně lekce jsou naprosto uvolněné a máte pocit, že se nic neučíte, jen tak klábosíte. Překvapení, že už je konec, je téměř pokaždé:-) Gábi dokáže neskutečně podpořit a namotivovat, takže s nadšením, že tady šance na lepší angličtinu je, se vždycky těším na další hodinu. Zmíním ještě, že je extra příjemné, že je nesmírně trpělivá a chápavá a s lehkostí toleruje moje neustálé chyby, což je extra příjemné:-) Teď už chápete, proč má kapacitu studentů naplněnu:-)

 11. 5 out of 5

  Luděk

  Půl hodinová konverzace každý týden je úžasnou jízdou, která mě nabije a dodá energii. A hlavně to sebevědomí. Gábina mě vždy alespoň na chvíli přesvědčí, že anglicky mohu mluvit a lidé mi budou rozumět. Díky.

 12. 5 out of 5

  Naťa

  Gábinu jsem objevila díky LinkedInu a Broňovi, který tak otravně popisuje angličtinu a jak jí vnímá, až se do toho musíte zamilovat s ním :D.
  Moje první krůčky s jazykem byli v čase revoluce, kdy aby ruštinářka nepřišla o práci, přes prázdniny se stala angličtinářkou. Moje výslovnost, správné používání frází pak dle toho vypadalo, až jsem si vypěstovala obrovský blok. Začínala jsem opakovaně a pokaždé neúspěšně.
  Moje odhodlání zdolat tento blok a posunout se dozrálo a našla jsem Gábinu. Poprvé v životě mohu pronést větu: Mám ráda angličtinu – wau. Nikdy bych tomu nevěřila, že tohle si budu myslet. Témy které vytváří, způsob jak se na naše hodiny připravuje. Vtáhla mne do toho ani nevím jak – a já se těším na naše témy předem a připravuju se i když v práci padnu vyčerpáním – tohle za to stojí – na závěr dne jsem nabitá a dobře naladěná , že vše se dááááá 🙂
  Moooc doporučuji tuhle spolupráci – najdete radost v tom, co vnímáte jako nutnost.

 13. 5 out of 5

  Alice

  Dekuji Gabče za skvělou přípravu k maturitě z angličtiny. Krok po kroku a s neuvěřitelnou trpělivostí mě vedla k cíli a dá se říct, že maturitu jsem úspěšně zvládla hlavně kvůli ní. Je vyjímečná nejen svými znalostmi a přístupem, ale také ohromně příjemnou osobností. S ní máte dojem jako když si povídáte s kamarádkou a najednou vše chápete a víte. Kdybych si měla znovu vybírat lektorku, Gabča by byla jasnou volbou.

 14. 5 out of 5

  Martina

  S Gabčou je opravdu radost spolupracovat. Na našich hodinách vůbec nevnímám vztah lektor student, ale připadám si, že si povídám s kamarádkou. Vždy jsem měla strach v angličtině konverzovat a měla jsem pocit, že se akorát ztrapním. S Gabčou se strach ztratil a už se vůbec nebojím dělat chyby. Je vždy perfektně připravená a na každou hodinu se moc těším. Jestli hledáte někoho, kdo vás rozmluví a s kým vás bude hodina bavit, Gabča je ta správná volba.

Přidat recenzi