Gabriela Suchanová

(Hodnocení: 14)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Snažím se učit tak, aby to studenta především bavilo a aby si vlastně skoro ani nevšiml, že se učí 🙂

Hodiny mám zaměřené hlavně na konverzaci – povídáme si o nejrůznějších tématech, situacích a zajímavostech, které studenta baví a rád si o nich poklábosí. Díky tomu se snadněji rozpovídá, získá v angličtině sebevědomí a za chvíli bude mluvit líp než já 🙂

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Pohodová přátelská atmosféra, která nebude studenta stresovat a na hodiny se bude těšit. Jsem fanda angličtiny a ráda bych tím nakazila i studenty.

Proč tě baví učit?

Sama jsem se anglicky naučila od nuly a znám všechny překážky, které musí student překonat. Také ale vím, jak hrozně moc to stojí za to a kolik dveří může angličtina otevřít. Baví mě tyhle zkušenosti předávat dál a pomoct studentům dostat se blíže své vysněné kariéře, škole, životu nebo třeba dovolené. Jejich úspěchy a pokroky mě pak těší stejně jako by byly moje vlastní.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Pokud si student hledá lektora angličtiny, tak už nejspíš ideální je 🙂 Někdo, kdo se chce zlepšit, udělá si z lekcí svou prioritu a v mezidobí se bude angličtině věnovat sám. Jak – to už vymyslíme spolu.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Na konverzaci, získání sebedůvěry, rozmluvení se. Důležitá je také správná výslovnost a melodie jazyka, na tu se taky zaměříme.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Mám certifikát CPE (úroveň C2), půl roku jsem studovala na University College London a později přes rok žila a pracovala v Irsku. Mám více než 10 let zkušeností s učením studentů nejrůznějších věkových skupin a úrovní.

Co tě baví krom učení?

Cestování, biologie, knížky, focení a jazyky.

Nabízené služby
Úvodní konzultace zdarma
20 – 30 minut zdarma
Úvodní konzultace, na které se vzájemně okoukneme a probereme podrobnosti.

 

Individuální lekce
750 Kč / 60 minut
7000 Kč / 10 lekcí

 

Zkrácená lekce
570 Kč / 45 minut
5 300 Kč / 10 lekcí

 

Konverzační rychlovka
380 Kč / 30 minut
3 500 Kč / 10 půlhodinovek

 

Kontaktovat lektorku

 

14 recenzí Gabriela Suchanová

 1. Jan

  Gabina je velmi milá a energická lektorka anglického jazyka. Naše hodiny vedla vždy velice profesionálně, ale zároveň ve velmi příjemné atmosféře. Co bych také velmi rád zmínil, že Gábina je velmi trpělivá. To znamená, když jsem udělal na našich lekcích chybu, nikdo mi nevynadal, nikdo mě nesoudil. Pak se člověk přestane bát a začne mu to jít mnohem lépe. Kombinace těchto charakterních vlastností a lidského přístupu a dalších drobných nuancí, znamená že lektorka Gábina je na správném místě.
  Moc děkuji, že jsem mohl poznat tak báječného člověka. 😊

 2. Honza

  Lektorku Gabču mohu jen doporučit. Vždy z ní vyzařuje velmi pozitivní energie, která mi pomáhá s každou konverzací se posunout zase o krok dál v mé angličtině a to mimo jiné velmi zábavnou formou. Díky 🙂

 3. Honza

  Smysl pro humor, vždy dobrá nálada, perfektní znalost angličtiny. Běhěm lekcí si popovídáte o čemkoliv, dokonce i o tom, jak hrála o víkendu Slavia! 🙂 Již za 6 měsíců jsem díky lekcím s Gabčou hravě zvládl služební cestu do zahraničí, kde jsem musel skutečně mluvit s kolegy z dalších zemí Evropy. Jestli vybíráte, kdo Vám pomůže s angličtinou, vyberte si Gabču – je prostě nejvíc nejlepší!

 4. Ivana

  Gabče bych chtela touto cestou moc poděkovat, protože je to první člověk/lektor, se kterým mě anglictina opravdu baví. Sálá z ni krasna pozitivní energie a já jsem po každé hodině nabitá nejen angličtinou, ale i energii..😍🙏😁Dekuji

 5. Karina

  Lekce s Gábinou mohu všem doporučit. Je to velice chytrá, milá a přátelská lektorka. Mám s ní lekci jednou týdně a rozhodně pozoruji, že se v angličtině zlepšuju. Strach z mluvení ze mě postupně odpadá a to je pro mě velký úspěch. Hodiny s ní utíkají neskutečně rychle. Jsem moc vděčná, že jsem na ní narazila.

 6. Michaela Kaplanová

  Gábina je skvělá lektorka, vždycky usměvavá, trpělivá a motivující. Díky ní už nemám ostych mluvit.
  Jak jsem k němu vlastně přišla?
  Před časem jsem začala navštěvovat individuální hodiny anglické konverzace. Lektor mně ale brzy oznámil, že na to, aby se mnou konverzoval, angličtinu neumím. A chtěl mě vyučovat angličtinu podle učebnice, jako jsem se jí učila kdysi na gymplu.. Výsledkem bylo to, že jsem se bála anglicky promluvit a s angličtinou jsem sekla.
  Potřeba domluvit se v zahraničí mě ale přivedla na stránky učitele Broni. Z fotografie se na mě usmála Gábina, oslovila jsem jí a od té doby si spolu online anglicky povídáme 1x týdně . Vidím u sebe velké zlepšení a angličtina mě baví. Tady vidíte, jak je důležité vybrat si správného lektora. Gábinu vám můžu opravdu doporučit.

 7. Ladislav

  Angličtina mi nikdy moc nešla ale vďaka Gabike vidím velký pokrok. Lekcie prebiehajú pohodovou formou a vždy sa teším na dalšiu.
  Gabiku možem vrelo odporúčiť.

 8. Bára

  Angličtinu s Gábinou mám pravidelně jednou týdně a to už skoro rok. Vždy se na naši lekci těším. 😊
  Hodiny probíhají pouze v angličtině a jsou zaměřené na konverzaci – tak jsme se spolu na začátku domluvily. Zaměřujeme se na slovní zásobu, výslovnost, ale sem tam dojde i na opakování gramatiky. Gramatiku mi Gábi vysvětluje též pouze v angličtině a připadá mi, že ji najednou rozumím víc, než tenkrát ve školní lavici.
  Gábi mě naučila, jak zařadit angličtinu do mého každodenního života. Je vždy skvěle naladěná a připravená na lekci. Zajímá se o všechna témata, která nadhodím. Opravdu je to příjemných 30 min a ani si neuvědomuji, že si celou dobu povídáme anglicky. Pryč je stres z konverzace v angličtině.
  Ještě nedávno jsem si neuměla angličtinu v online formě představit a dávala jsem přednost lekci s učitelem face to face. Dnes už vím, že se není čeho bát. Lekce probíhají přes google meet a materiály společně sdílíme v tabulce. Zatím nikdy jsme neměly problémy se spojením.
  Úkoly či náměty na samostatnou práci mám každý týden. Opravdu mě baví i ty největší výzvy jako například „7 day english challange“.
  Gábi mě motivuje k další práci a ke zlepšování v angličtině. Jsem ráda, když mě pochválí, ale zároveň děkuji i za zpětnou vazbu a za její doporučení, jak mluvit lépe.
  Jsem vděčná, že jsem si tuhle skvělou učitelku na virtualnijazykovce našla.:)

 9. Vlaďka

  Gabča je opravdu skvělá lektorka. Její hodiny mě neskutečně baví a je mi vždycky líto, že už je konec, protože jsem jí toho tolik nestihla říct. 🙂
  Gabča je moc příjemná, vždy dobře naladěná a umí hezky chválit a motivovat. 🙂
  O hodinách se věnujeme přesně tomu, na čem jsme se na začátku kurzu dohodly, tedy konverzaci, zlepšení výslovnosti a rozšíření slovní zásoby. A vše nenásilnou formou, při příjemném povídání o různých tématech a pomocí zábavných aktivit. Moc mě baví i její domácí úkoly a vždy se těším, co originálního si pro mě zase přichystá.
  Jsem moc ráda, že jsem překonala svoje obavy, dala na dobrý první dojem a oslovila zrovna Gabču.
  S čistým svědomím mohu tuto lektorku jen doporučit.

 10. Alena

  mou skvělou lektorku Gábi jsem objevila díky Broňovi Sobotkovi a jeho odkaz na virtuální jazykovku. Byla jsem v situaci, kdy jsem chtěla konečně posunout mou milovanou angličtinu. Hned z fotky jsem věděla, že Gábi bude ta nejlepší volba pro mě a taky, že JO! Na začátku jsme si stanovily, co od lekcí očekávám a toho se také držíme. Nenápadné domácí úkoly mě baví, protože to není nic, co by se podobalo školskému systému a o to mi především šlo. Mou zatím nenáviděná gramatika se také příjemně vplíží do lekcí, ale nebolí to:-) Každopádně lekce jsou naprosto uvolněné a máte pocit, že se nic neučíte, jen tak klábosíte. Překvapení, že už je konec, je téměř pokaždé:-) Gábi dokáže neskutečně podpořit a namotivovat, takže s nadšením, že tady šance na lepší angličtinu je, se vždycky těším na další hodinu. Zmíním ještě, že je extra příjemné, že je nesmírně trpělivá a chápavá a s lehkostí toleruje moje neustálé chyby, což je extra příjemné:-) Teď už chápete, proč má kapacitu studentů naplněnu:-)

 11. Luděk

  Půl hodinová konverzace každý týden je úžasnou jízdou, která mě nabije a dodá energii. A hlavně to sebevědomí. Gábina mě vždy alespoň na chvíli přesvědčí, že anglicky mohu mluvit a lidé mi budou rozumět. Díky.

 12. Naťa

  Gábinu jsem objevila díky LinkedInu a Broňovi, který tak otravně popisuje angličtinu a jak jí vnímá, až se do toho musíte zamilovat s ním :D.
  Moje první krůčky s jazykem byli v čase revoluce, kdy aby ruštinářka nepřišla o práci, přes prázdniny se stala angličtinářkou. Moje výslovnost, správné používání frází pak dle toho vypadalo, až jsem si vypěstovala obrovský blok. Začínala jsem opakovaně a pokaždé neúspěšně.
  Moje odhodlání zdolat tento blok a posunout se dozrálo a našla jsem Gábinu. Poprvé v životě mohu pronést větu: Mám ráda angličtinu – wau. Nikdy bych tomu nevěřila, že tohle si budu myslet. Témy které vytváří, způsob jak se na naše hodiny připravuje. Vtáhla mne do toho ani nevím jak – a já se těším na naše témy předem a připravuju se i když v práci padnu vyčerpáním – tohle za to stojí – na závěr dne jsem nabitá a dobře naladěná , že vše se dááááá 🙂
  Moooc doporučuji tuhle spolupráci – najdete radost v tom, co vnímáte jako nutnost.

 13. Alice

  Dekuji Gabče za skvělou přípravu k maturitě z angličtiny. Krok po kroku a s neuvěřitelnou trpělivostí mě vedla k cíli a dá se říct, že maturitu jsem úspěšně zvládla hlavně kvůli ní. Je vyjímečná nejen svými znalostmi a přístupem, ale také ohromně příjemnou osobností. S ní máte dojem jako když si povídáte s kamarádkou a najednou vše chápete a víte. Kdybych si měla znovu vybírat lektorku, Gabča by byla jasnou volbou.

 14. Martina

  S Gabčou je opravdu radost spolupracovat. Na našich hodinách vůbec nevnímám vztah lektor student, ale připadám si, že si povídám s kamarádkou. Vždy jsem měla strach v angličtině konverzovat a měla jsem pocit, že se akorát ztrapním. S Gabčou se strach ztratil a už se vůbec nebojím dělat chyby. Je vždy perfektně připravená a na každou hodinu se moc těším. Jestli hledáte někoho, kdo vás rozmluví a s kým vás bude hodina bavit, Gabča je ta správná volba.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *