Gabriela Suchanová

(Hodnocení: 6)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Snažím se učit tak, aby to studenta především bavilo a aby si vlastně skoro ani nevšiml, že se učí 🙂

Hodiny mám zaměřené hlavně na konverzaci – povídáme si o nejrůznějších tématech, situacích a zajímavostech, které studenta baví a rád si o nich poklábosí. Díky tomu se snadněji rozpovídá, získá v angličtině sebevědomí a za chvíli bude mluvit líp než já 🙂

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Pohodová přátelská atmosféra, která nebude studenta stresovat a na hodiny se bude těšit. Jsem fanda angličtiny a ráda bych tím nakazila i studenty.

Proč tě baví učit?

Sama jsem se anglicky naučila od nuly a znám všechny překážky, které musí student překonat. Také ale vím, jak hrozně moc to stojí za to a kolik dveří může angličtina otevřít. Baví mě tyhle zkušenosti předávat dál a pomoct studentům dostat se blíže své vysněné kariéře, škole, životu nebo třeba dovolené. Jejich úspěchy a pokroky mě pak těší stejně jako by byly moje vlastní.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Pokud si student hledá lektora angličtiny, tak už nejspíš ideální je 🙂 Někdo, kdo se chce zlepšit, udělá si z lekcí svou prioritu a v mezidobí se bude angličtině věnovat sám. Jak – to už vymyslíme spolu.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Na konverzaci, získání sebedůvěry, rozmluvení se. Důležitá je také správná výslovnost a melodie jazyka, na tu se taky zaměříme.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Mám certifikát CPE (úroveň C2), půl roku jsem studovala na University College London a později přes rok žila a pracovala v Irsku. Mám více než 10 let zkušeností s učením studentů nejrůznějších věkových skupin a úrovní.

Co tě baví krom učení?

Cestování, biologie, knížky, focení a jazyky.

Nabízené služby
Úvodní konzultace zdarma
20 – 30 minut zdarma
Úvodní konzultace, na které se vzájemně okoukneme a probereme podrobnosti.


Individuální lekce
750 Kč / 60 minut
7000 Kč / 10 lekcí


Zkrácená lekce
570 Kč / 45 minut
5 300 Kč / 10 lekcí


Konverzační rychlovka
380 Kč / 30 minut
3 500 Kč / 10 půlhodinovek


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

6 recenzí Gabriela Suchanová

 1. Vlaďka

  Gabča je opravdu skvělá lektorka. Její hodiny mě neskutečně baví a je mi vždycky líto, že už je konec, protože jsem jí toho tolik nestihla říct. 🙂
  Gabča je moc příjemná, vždy dobře naladěná a umí hezky chválit a motivovat. 🙂
  O hodinách se věnujeme přesně tomu, na čem jsme se na začátku kurzu dohodly, tedy konverzaci, zlepšení výslovnosti a rozšíření slovní zásoby. A vše nenásilnou formou, při příjemném povídání o různých tématech a pomocí zábavných aktivit. Moc mě baví i její domácí úkoly a vždy se těším, co originálního si pro mě zase přichystá.
  Jsem moc ráda, že jsem překonala svoje obavy, dala na dobrý první dojem a oslovila zrovna Gabču.
  S čistým svědomím mohu tuto lektorku jen doporučit.

 2. Alena

  mou skvělou lektorku Gábi jsem objevila díky Broňovi Sobotkovi a jeho odkaz na virtuální jazykovku. Byla jsem v situaci, kdy jsem chtěla konečně posunout mou milovanou angličtinu. Hned z fotky jsem věděla, že Gábi bude ta nejlepší volba pro mě a taky, že JO! Na začátku jsme si stanovily, co od lekcí očekávám a toho se také držíme. Nenápadné domácí úkoly mě baví, protože to není nic, co by se podobalo školskému systému a o to mi především šlo. Mou zatím nenáviděná gramatika se také příjemně vplíží do lekcí, ale nebolí to:-) Každopádně lekce jsou naprosto uvolněné a máte pocit, že se nic neučíte, jen tak klábosíte. Překvapení, že už je konec, je téměř pokaždé:-) Gábi dokáže neskutečně podpořit a namotivovat, takže s nadšením, že tady šance na lepší angličtinu je, se vždycky těším na další hodinu. Zmíním ještě, že je extra příjemné, že je nesmírně trpělivá a chápavá a s lehkostí toleruje moje neustálé chyby, což je extra příjemné:-) Teď už chápete, proč má kapacitu studentů naplněnu:-)

 3. Luděk

  Půl hodinová konverzace každý týden je úžasnou jízdou, která mě nabije a dodá energii. A hlavně to sebevědomí. Gábina mě vždy alespoň na chvíli přesvědčí, že anglicky mohu mluvit a lidé mi budou rozumět. Díky.

 4. Naťa

  Gábinu jsem objevila díky LinkedInu a Broňovi, který tak otravně popisuje angličtinu a jak jí vnímá, až se do toho musíte zamilovat s ním :D.
  Moje první krůčky s jazykem byli v čase revoluce, kdy aby ruštinářka nepřišla o práci, přes prázdniny se stala angličtinářkou. Moje výslovnost, správné používání frází pak dle toho vypadalo, až jsem si vypěstovala obrovský blok. Začínala jsem opakovaně a pokaždé neúspěšně.
  Moje odhodlání zdolat tento blok a posunout se dozrálo a našla jsem Gábinu. Poprvé v životě mohu pronést větu: Mám ráda angličtinu – wau. Nikdy bych tomu nevěřila, že tohle si budu myslet. Témy které vytváří, způsob jak se na naše hodiny připravuje. Vtáhla mne do toho ani nevím jak – a já se těším na naše témy předem a připravuju se i když v práci padnu vyčerpáním – tohle za to stojí – na závěr dne jsem nabitá a dobře naladěná , že vše se dááááá 🙂
  Moooc doporučuji tuhle spolupráci – najdete radost v tom, co vnímáte jako nutnost.

 5. Alice

  Dekuji Gabče za skvělou přípravu k maturitě z angličtiny. Krok po kroku a s neuvěřitelnou trpělivostí mě vedla k cíli a dá se říct, že maturitu jsem úspěšně zvládla hlavně kvůli ní. Je vyjímečná nejen svými znalostmi a přístupem, ale také ohromně příjemnou osobností. S ní máte dojem jako když si povídáte s kamarádkou a najednou vše chápete a víte. Kdybych si měla znovu vybírat lektorku, Gabča by byla jasnou volbou.

 6. Martina

  S Gabčou je opravdu radost spolupracovat. Na našich hodinách vůbec nevnímám vztah lektor student, ale připadám si, že si povídám s kamarádkou. Vždy jsem měla strach v angličtině konverzovat a měla jsem pocit, že se akorát ztrapním. S Gabčou se strach ztratil a už se vůbec nebojím dělat chyby. Je vždy perfektně připravená a na každou hodinu se moc těším. Jestli hledáte někoho, kdo vás rozmluví a s kým vás bude hodina bavit, Gabča je ta správná volba.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.