Eva Foltýnová

(Hodnocení: 6)

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Tak, aby se člověk cítil na angličtině skvěle, aby měl radost, že se naučil to, co potřebuje a aby se rozpovídal v angličtině.

Téma lekce připravím podle toho, co potřebujete, používám obrázky, příběhy, gramatická cvičení, videa, kartičky, myšlenkové mapy, autentické texty – prostě takový mix aktivit pomocí něhož Vás nejen rozmluvím – a to i začátečníky:-), ale i naučím angličtinu používat gramaticky správně a s pokročilou slovní zásobou.

Uslyšíte ode mě zpětnou vazbu s návrhy na zlepšení gramatiky, slovní zásoby i výslovnosti, abyste dělali rychle pokroky. Budu se Vás ptát na Vaše názory, jak Vám výuka vyhovuje a co byste třeba chtěli jinak, aby lekce byly pro Vás efektivní a abyste se na ně těšili. Z každé lekce je zápis toho, co jsme probrali, spolu s podněty k samostudiu.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby student dosahoval rychlé pokroky a současně ho výuka bavila a těšil se na ni.

Proč tě baví učit?

Ráda si povídám s lidmi – učím tedy hodně konverzačně a mám radost, když vidím, že studenti dělají pokroky.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Má chuť se učit angličtinu a zlepšovat se v ní.
I když se mu třeba někdy nechce, tak vytrvá.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Obecná angličtina
Obchodní angličtina
Anglická konverzace
Anglická gramatika
Anglická slovní zásoba
Angličtina pro žáky 2.stupně ZŠ a studenty SŠ či VŠ

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Magisterské studium – Anglický jazyk a literatura pro střední školy
Cambridge Certificate of Proficiency in English
Au pair jednoroční pobyt ve Velké Británii
Semináře a kurzy pro učitele AJ – Digitální výuka cizích jazyků, Lektorský Skype, Student extrovert a student introvert, Lektorké dovednosti, Výuka one to one.

Mám zkušenosti s individuální jazykovou výukou, výukou ve firemních jazykových kurzech a s výukou žáků ZŠ a SŠ.

Co tě baví krom učení?

Zajímají mě mezilidské vztahy a dění kolem nás.
Chodím ráda do přírody, moc se mi líbí Jeseníky.
Někdy se toulám po hradech, zámcích a památkách.
Kromě angličtiny mám ráda i němčinu.
Líbí se mi hezké obrazy a dekorace.

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
45 minut


Výuka angličtiny
1 lekce/ 55 min. – 420 Kč
Minimální počet objednaných lekcí jsou čtyři.


Balíček 10-ti lekcí
délka lekce 55 min. – 4.100 Kč


Balíček 15-ti lekcí
délka lekce 55 min. – 6.000 Kč


Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

6 recenzí Eva Foltýnová

 1. Zuzka

  Pozor na tuto lektorku! Měli jsme spolu ukázkovou lekci a kvůli špatné wifi mi nabídla novou ukázkovou lekci. Že to zkusíme ještě jednou a uvidíme. At si vyberu den a čas na jejich stránkách. Tak jsem si tedy vybrala jiný den na 8 ráno. V zápětí mi napsala, že v ten den a čas nemůže a že jde k doktorovi. Zapomněla to prý oddělat ze svých stránek a at si vyberu jiný čas. Dobře vybrala jsem si jiný čas a to odpoledne..několik hodin před lekcí jsem dostala od ní email, že to nestihne na 15:00 h. Že se zdrží u zubaře déle než si myslela. Aha..u zubaře 8 hodin? Hmm..to určitě! Odepsala jsem jí, že se nic neděje a at se tedy domluvíme na jiný den. Žádná odpověd 2 dny. Napsala jsem další email. Po dalších 2 dnech mi napsala toto: Že už má kapacitu zcela naplněnou a že mi nemůže nabídnout ukázkovou lekci. Wow, to je ale sprosté chování!! Celý čas to natahovala a chodila kolem horké kaše, místo aby slušně napsala hned, že výuku nechce začít. Takže pozor, nedoporučuji! Napíše Vám tisíce omluv a její slova jsou velice sladká, ale je nespolehlivá a nedá se jí věřit! Nevíte co na Vás za zády ušije..

 2. Eliška Vacová

  S Evou je angličtina radost. Na naše konverzační hodiny je vždy perfektně připravená, aktivity jsou různorodé a co je hlavní – velmi praktické. Dokáže vás bedlivě poslouchat a když se náhodou zaseknete, ráda vás navede správným směrem. Nikdy jsem nebyla schopná se rozmluvit anglicky, až s Evou ze mě spadl pomyslný blok.

  Velmi oceňuji, že je Eva k dispozici i mimo naše konverzační okénko. Nikdy bych neřekla, že budu ráda za domácí úkoly. 🙂 Uslyšíte zpětnou vazbu i nápady ke zlepšení.

  Určitě doporučuji všema deseti. Dokázala mě namotivovat i nadchnout pro studium angličtiny. I vás jistě přesvědčí o tom, že tento jazyk není nuda! 🙂

 3. Alena Divišová

  Ráda bych vyjádřila absolutní spokojenost s lekcemi s paní Evou. Jsem – byla jsem – věčný začátečník a nedokázala jsem se nikdy dostat dál. S paní lektorkou se mi to daří, každá lekce mě nesmírně baví, lektorka je vždy úžasně připravená, lekce jsou vždy zajímavé a dokáží mě posunout vždy dál a dál. Sytém on-line výuky mi absolutně vyhovuje, neztrácím čas cestováním do kurzu. Velice děkuji za tuto možnost a těším se na každou další lekci.

 4. Petra Mittelbachová

  Individuální on-line výuka s paní Foltýnovou je pro mě velkým přínosem, lekce a témata si mohu přizpůsobit aktuálním potřebám nebo chuti se o daném tématu bavit.

  Velmi oceňuji možnost konzultací slovní zásoby, kterou získávám v zaměstnání a ne vždy jsem sama schopná rozkrýt správný význam a použití. Jsem neustálý „pokročilý začátečník“ a kombinace učiva v hodině mi pomáhá posouvat se v jazyce dopředu, ale zároveň opakovat a narovnávat případné zafixované chyby v jazyce z minulosti.

  Velmi pozitivně také vnímám možnost časového přizpůsobení výuky na základě individuální dohody s vyučující.

  Musím také zdůraznit velmi lidský přístup a toleranci vyučující k chybám, které dělám, včetně ochoty některé věci neustále opakovat bez toho, aniž bych měla pocit hlupáka a studu.

 5. Monika

  S Evou jsem se začala učit již u nás ve firmě .Byla jsem neskutečně nadšená z jejího stylu výuky ( hlavně , jak člověka dokáže naučit nepravidelná slovesa formou kartiček , otázek a odpovědí ). Je velice svědomitá při přípravě a vždy to okoření něčím navíc , což mě posouvá a vnímám angličtinu pro mě mile, zábavně a hlavně se těším . Nyní se s Evičkou učím přes Skype což mi velice vyhovuje . Je to rychlé a využijeme každou minutu z mé lekce , že se ztratím v čase a je konec.
  Na všem se domlouváme co potřebuji a jsem nadmíru spokojena 😀

 6. Petra L

  Na angličtinu jsem se k paní Evě přihlásila v době, kdy nebylo možné navštěvovat kurzy osobně. Zjistila jsem, že individuální přístup je pro mě mnohem příjemnější než skupinová lekce. Lektorka je na naši hodinu vždy perfektně připravena, je milá a trpělivá. Každá hodina je jiná – jiné téma, jiné aktivity – což mi vyhovuje, není to nuda a není to jen biflování z knížky. Online výuka je to pravé, pokud oceňujete pohodlí svého domova a jako plus ještě ušetříte spoustu času a peněz za dojíždění.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.