Eva Foltýnová

11 hodnocení
4.64 out of 5
(Hodnocení: 11)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena.

Podívejte se na naše ostatní lektory.

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Rychle se rozmluvíte a získáte jistotu při konverzaci v angličtině, ať už na dovolené nebo v práci. Začnete aktivně využívat, co jste se již dříve naučili z gramatiky a slovní zásoby, a komunikace v angličtině Vám najednou půjde úplně přirozeně☺.

Jak vypadá moje typická lekce

Lekce má většinou téma podle toho, co potřebujete, diskutujeme o tématu a učíme se v kontextu slovní zásobu či gramatiku. Používám různorodé aktivity – obrázky, autentická videa a texty, příběhy, kartičky, myšlenková mapy či klasická gramatická cvičení. Aktivity jsou voleny tak, abyste se přirozeným způsobem rozmluvili, začali v angličtině myslet a abyste komunikovali s jistotou a v pohodě. Lekce je přizpůsobena vašemu tempu, pokročilosti a cílům a obdržíte z ní zápis s probranou slovní zásobou a gramatikou.

S čím vám pomohu

Pomohu vám dosáhnout vašich jazykových cílů – především zlepšení vašich konverzačních dovedností, díky nimž budete sebevědomě komunikovat, ať už při neformálních rozhovorech nebo při pracovních schůzkách. Vylepšíte si svou gramatiku, rozšíříte si slovní zásobu a naučíte se používat to, co již znáte v praxi. Pokud potřebujete angličtinu pro konkrétní oblast jako je třeba cestování, vaše hobby či komunikace s kolegy v práci, přizpůsobím lekce tématům dle vašich požadavků. Poskytnu vám průběžnou podporu, zpětnou vazbu a zdroje, abyste zůstali motivovaní na vaší cestě za zvládnutím angličtiny.

Jaké metody používám ve výuce

Ve výuce využívám komunikativní přístup, který se zaměřuje na rozvoj praktických jazykových dovedností, umožňujících použít jazyk v reálných situacích. Charakteristickými rysy tohoto přístupu jsou interaktivní konverzace v bezpečném prostředí, volba témat týkajících se reálného života, využívání autentických materiálů a aktivní zapojení studentů do výuky.

Moje vzdělání

Anglický jazyk a literatura pro střední školy – magisterské studium
CPE – Cambridge Certificate of Proficiency in English
Jednoroční au-pair pobyt ve Velké Británii.

Jak se spojíme

Vyučuji převážně přes Teams, ale můžeme se spolu spojit i přes Skype.

Co mě baví kromě učení

Zajímají mě společenská témata, mezilidské vztahy, dění kolem nás.
Ráda jezdím na hory, Jeseníky jsou mým oblíbeným místem.
Mám ráda historii, památky, staré hrady a zámky

 

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
45 min.

 

Výuka angličtiny
Délka lekce: 55 min. – 580 Kč/1 lekce
Minimální počet objednaných lekcí jsou čtyři.

 

Balíček 10-ti lekcí angličtiny
Délka lekce: 55 min. – 560 Kč/1 lekce
Cena balíčku: 5.600 Kč

 

Balíček 15-ti lekcí angličtiny
Délka lekce: 55 min. – 540 Kč/1 lekce
Cena balíčku: 8.100 Kč

 

 

Volné termíny

11 recenzí Eva Foltýnová

 1. 5 out of 5

  Eva G

  Lekce s paní Evou mi moc pomohly. Hodně mě rozmluvily, a jelikož se chystám odjet do zahraničí, nemám díky tomuto vůbec strach. Jakožto studentce vysoké školy se lektorka přizpůsobila i mému zájmu o akademickou angličtinu a volila vždy program se zajímavou tematikou (i z akademického prostředí), který mě moc bavil. Zároveň jsme se ale věnovaly hodně i gramatice – a to jsem si mohla vybrat vždy podle nálady, zda se budeme bavit např. o zajímavých videích nebo se věnovat cvičení a vysvětlování gramatiky.

 2. 5 out of 5

  Radim Bilnica

  Rád bych se podělil o svoji zkušenost s lekcemi s paní Evou. Předtím, než jsem se dostal do jejích rukou, vyzkoušel jsme pár lektorů on-line. Vždy to skončilo tím, že lekce byly pořád dokola, začaly mě nudit, a tak jsem spolupráci ukončil. Následně jsem se snažil opět vzdělávat sám. Přitom jsem narazil na web Brona.cz, z těchto stránek jsem nejenže čerpal zajímavá témata, ale také jsem zde narazil na virtuální jazykovku, kde jsem si vybral svoji lektorku, paní Evu. Po první ukázkové hodině jsem byl nadšený, plný euforie, jelikož hodina s paní Evou probíhala skvěle. Paní Eva je vždy připravená, hodiny s ní mě baví.

 3. 5 out of 5

  Martin

  S výukou jsem velmi spokojen.

 4. 5 out of 5

  Kristýna Časarová

  Na hodinách s lektorkou se mi líbí rozmanitost témat a připravenost. Na lekci se nevěnujeme pouze jednomu tématu, takže procvičujeme a narážíme na rozmanitou slovní zásobu. Lektorka Eva je velice trpělivá, vstřícná opakovat a vysvětlovat gramatické jevy několikrát, jsem věčný začátečník, takže trvá něž se ,,vymáčnu“ a často s chybami. Lekce jsou přizpůsobeny na míru a ještě z pohodlí domova.

 5. 5 out of 5

  Jitka

  Kurz hodnotím velice pozitivně. Před touto formou výuky jsem měla vždy pouze klasickou výuku v učebně, kde tato forma výuky je pro mě nová, obohacující a odbourává u mě ostych z telefonování.
  Přístup lektorky Evi je profesionální a velice vstřícný. V případě, že se nemohu výuky zúčastnit, lze se vždy dohodnout na náhradním termínu. Obsah výuky je různorodý, lektorka má vždy na lekci připraveno mnoho zajímavých témat, které jsou přizpůsobeny mým požadavkům.
  Výhody online výuky přes Teamsy: časová flexibilita, možnost trénování reálných situací, jako telefonování, Teams meetingy se zahraničními kolegy 😊
  Nevýhody: škoda, že každá výuka vždy tak rychle uběhne ☹

 6. 1 out of 5

  Zuzka

  Pozor na tuto lektorku! Měli jsme spolu ukázkovou lekci a kvůli špatné wifi mi nabídla novou ukázkovou lekci. Že to zkusíme ještě jednou a uvidíme. At si vyberu den a čas na jejich stránkách. Tak jsem si tedy vybrala jiný den na 8 ráno. V zápětí mi napsala, že v ten den a čas nemůže a že jde k doktorovi. Zapomněla to prý oddělat ze svých stránek a at si vyberu jiný čas. Dobře vybrala jsem si jiný čas a to odpoledne..několik hodin před lekcí jsem dostala od ní email, že to nestihne na 15:00 h. Že se zdrží u zubaře déle než si myslela. Aha..u zubaře 8 hodin? Hmm..to určitě! Odepsala jsem jí, že se nic neděje a at se tedy domluvíme na jiný den. Žádná odpověd 2 dny. Napsala jsem další email. Po dalších 2 dnech mi napsala toto: Že už má kapacitu zcela naplněnou a že mi nemůže nabídnout ukázkovou lekci. Wow, to je ale sprosté chování!! Celý čas to natahovala a chodila kolem horké kaše, místo aby slušně napsala hned, že výuku nechce začít. Takže pozor, nedoporučuji! Napíše Vám tisíce omluv a její slova jsou velice sladká, ale je nespolehlivá a nedá se jí věřit! Nevíte co na Vás za zády ušije..

 7. 5 out of 5

  Eliška Vacová

  S Evou je angličtina radost. Na naše konverzační hodiny je vždy perfektně připravená, aktivity jsou různorodé a co je hlavní – velmi praktické. Dokáže vás bedlivě poslouchat a když se náhodou zaseknete, ráda vás navede správným směrem. Nikdy jsem nebyla schopná se rozmluvit anglicky, až s Evou ze mě spadl pomyslný blok.

  Velmi oceňuji, že je Eva k dispozici i mimo naše konverzační okénko. Nikdy bych neřekla, že budu ráda za domácí úkoly. 🙂 Uslyšíte zpětnou vazbu i nápady ke zlepšení.

  Určitě doporučuji všema deseti. Dokázala mě namotivovat i nadchnout pro studium angličtiny. I vás jistě přesvědčí o tom, že tento jazyk není nuda! 🙂

 8. 5 out of 5

  Alena Divišová

  Ráda bych vyjádřila absolutní spokojenost s lekcemi s paní Evou. Jsem – byla jsem – věčný začátečník a nedokázala jsem se nikdy dostat dál. S paní lektorkou se mi to daří, každá lekce mě nesmírně baví, lektorka je vždy úžasně připravená, lekce jsou vždy zajímavé a dokáží mě posunout vždy dál a dál. Sytém on-line výuky mi absolutně vyhovuje, neztrácím čas cestováním do kurzu. Velice děkuji za tuto možnost a těším se na každou další lekci.

 9. 5 out of 5

  Petra Mittelbachová

  Individuální on-line výuka s paní Foltýnovou je pro mě velkým přínosem, lekce a témata si mohu přizpůsobit aktuálním potřebám nebo chuti se o daném tématu bavit.

  Velmi oceňuji možnost konzultací slovní zásoby, kterou získávám v zaměstnání a ne vždy jsem sama schopná rozkrýt správný význam a použití. Jsem neustálý „pokročilý začátečník“ a kombinace učiva v hodině mi pomáhá posouvat se v jazyce dopředu, ale zároveň opakovat a narovnávat případné zafixované chyby v jazyce z minulosti.

  Velmi pozitivně také vnímám možnost časového přizpůsobení výuky na základě individuální dohody s vyučující.

  Musím také zdůraznit velmi lidský přístup a toleranci vyučující k chybám, které dělám, včetně ochoty některé věci neustále opakovat bez toho, aniž bych měla pocit hlupáka a studu.

 10. 5 out of 5

  Monika

  S Evou jsem se začala učit již u nás ve firmě .Byla jsem neskutečně nadšená z jejího stylu výuky ( hlavně , jak člověka dokáže naučit nepravidelná slovesa formou kartiček , otázek a odpovědí ). Je velice svědomitá při přípravě a vždy to okoření něčím navíc , což mě posouvá a vnímám angličtinu pro mě mile, zábavně a hlavně se těším . Nyní se s Evičkou učím přes Skype což mi velice vyhovuje . Je to rychlé a využijeme každou minutu z mé lekce , že se ztratím v čase a je konec.
  Na všem se domlouváme co potřebuji a jsem nadmíru spokojena 😀

 11. 5 out of 5

  Petra L

  Na angličtinu jsem se k paní Evě přihlásila v době, kdy nebylo možné navštěvovat kurzy osobně. Zjistila jsem, že individuální přístup je pro mě mnohem příjemnější než skupinová lekce. Lektorka je na naši hodinu vždy perfektně připravena, je milá a trpělivá. Každá hodina je jiná – jiné téma, jiné aktivity – což mi vyhovuje, není to nuda a není to jen biflování z knížky. Online výuka je to pravé, pokud oceňujete pohodlí svého domova a jako plus ještě ušetříte spoustu času a peněz za dojíždění.

Přidat recenzi