Eva Foltýnová

(Hodnocení: 10)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Tak, aby se člověk cítil na angličtině skvěle, aby měl radost, že se naučil to, co potřebuje a aby se rozpovídal v angličtině.

Téma lekce připravím podle toho, co potřebujete, používám obrázky, příběhy, gramatická cvičení, videa, kartičky, myšlenkové mapy, autentické texty – prostě takový mix aktivit pomocí něhož Vás nejen rozmluvím – a to i začátečníky:-), ale i naučím angličtinu používat gramaticky správně a s pokročilou slovní zásobou.

Uslyšíte ode mě zpětnou vazbu s návrhy na zlepšení gramatiky, slovní zásoby i výslovnosti, abyste dělali rychle pokroky. Budu se Vás ptát na Vaše názory, jak Vám výuka vyhovuje a co byste třeba chtěli jinak, aby lekce byly pro Vás efektivní a abyste se na ně těšili. Z každé lekce je zápis toho, co jsme probrali, spolu s podněty k samostudiu.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Aby student dosahoval rychlé pokroky a současně ho výuka bavila a těšil se na ni.

Proč tě baví učit?

Ráda si povídám s lidmi – učím tedy hodně konverzačně a mám radost, když vidím, že studenti dělají pokroky.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Má chuť se učit angličtinu a zlepšovat se v ní.
I když se mu třeba někdy nechce, tak vytrvá.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Obecná angličtina
Obchodní angličtina
Anglická konverzace
Anglická gramatika
Anglická slovní zásoba
Angličtina pro žáky 2.stupně ZŠ a studenty SŠ či VŠ

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Magisterské studium – Anglický jazyk a literatura pro střední školy
Cambridge Certificate of Proficiency in English
Au pair jednoroční pobyt ve Velké Británii
Semináře a kurzy pro učitele AJ – Digitální výuka cizích jazyků, Lektorský Skype, Student extrovert a student introvert, Lektorké dovednosti, Výuka one to one.

Mám zkušenosti s individuální jazykovou výukou, výukou ve firemních jazykových kurzech a s výukou žáků ZŠ a SŠ.

Co tě baví krom učení?

Zajímají mě mezilidské vztahy a dění kolem nás.
Chodím ráda do přírody, moc se mi líbí Jeseníky.
Někdy se toulám po hradech, zámcích a památkách.
Kromě angličtiny mám ráda i němčinu.
Líbí se mi hezké obrazy a dekorace.

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
45 minut

 

Výuka angličtiny
1 lekce/ 55 min. – 420 Kč
Minimální počet objednaných lekcí jsou čtyři.

 

Balíček 10-ti lekcí
délka lekce 55 min. – 4.100 Kč

 

Balíček 15-ti lekcí
délka lekce 55 min. – 6.000 Kč

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

10 recenzí Eva Foltýnová

  1. Radim Bilnica

    Rád bych se podělil o svoji zkušenost s lekcemi s paní Evou. Předtím, než jsem se dostal do jejích rukou, vyzkoušel jsme pár lektorů on-line. Vždy to skončilo tím, že lekce byly pořád dokola, začaly mě nudit, a tak jsem spolupráci ukončil. Následně jsem se snažil opět vzdělávat sám. Přitom jsem narazil na web Brona.cz, z těchto stránek jsem nejenže čerpal zajímavá témata, ale také jsem zde narazil na virtuální jazykovku, kde jsem si vybral svoji lektorku, paní Evu. Po první ukázkové hodině jsem byl nadšený, plný euforie, jelikož hodina s paní Evou probíhala skvěle. Paní Eva je vždy připravená, hodiny s ní mě baví.

  2. Martin

    S výukou jsem velmi spokojen.

  3. Kristýna Časarová

    Na hodinách s lektorkou se mi líbí rozmanitost témat a připravenost. Na lekci se nevěnujeme pouze jednomu tématu, takže procvičujeme a narážíme na rozmanitou slovní zásobu. Lektorka Eva je velice trpělivá, vstřícná opakovat a vysvětlovat gramatické jevy několikrát, jsem věčný začátečník, takže trvá něž se ,,vymáčnu“ a často s chybami. Lekce jsou přizpůsobeny na míru a ještě z pohodlí domova.

  4. Jitka

    Kurz hodnotím velice pozitivně. Před touto formou výuky jsem měla vždy pouze klasickou výuku v učebně, kde tato forma výuky je pro mě nová, obohacující a odbourává u mě ostych z telefonování.
    Přístup lektorky Evi je profesionální a velice vstřícný. V případě, že se nemohu výuky zúčastnit, lze se vždy dohodnout na náhradním termínu. Obsah výuky je různorodý, lektorka má vždy na lekci připraveno mnoho zajímavých témat, které jsou přizpůsobeny mým požadavkům.
    Výhody online výuky přes Teamsy: časová flexibilita, možnost trénování reálných situací, jako telefonování, Teams meetingy se zahraničními kolegy 😊
    Nevýhody: škoda, že každá výuka vždy tak rychle uběhne ☹

  5. Zuzka

    Pozor na tuto lektorku! Měli jsme spolu ukázkovou lekci a kvůli špatné wifi mi nabídla novou ukázkovou lekci. Že to zkusíme ještě jednou a uvidíme. At si vyberu den a čas na jejich stránkách. Tak jsem si tedy vybrala jiný den na 8 ráno. V zápětí mi napsala, že v ten den a čas nemůže a že jde k doktorovi. Zapomněla to prý oddělat ze svých stránek a at si vyberu jiný čas. Dobře vybrala jsem si jiný čas a to odpoledne..několik hodin před lekcí jsem dostala od ní email, že to nestihne na 15:00 h. Že se zdrží u zubaře déle než si myslela. Aha..u zubaře 8 hodin? Hmm..to určitě! Odepsala jsem jí, že se nic neděje a at se tedy domluvíme na jiný den. Žádná odpověd 2 dny. Napsala jsem další email. Po dalších 2 dnech mi napsala toto: Že už má kapacitu zcela naplněnou a že mi nemůže nabídnout ukázkovou lekci. Wow, to je ale sprosté chování!! Celý čas to natahovala a chodila kolem horké kaše, místo aby slušně napsala hned, že výuku nechce začít. Takže pozor, nedoporučuji! Napíše Vám tisíce omluv a její slova jsou velice sladká, ale je nespolehlivá a nedá se jí věřit! Nevíte co na Vás za zády ušije..

  6. Eliška Vacová

    S Evou je angličtina radost. Na naše konverzační hodiny je vždy perfektně připravená, aktivity jsou různorodé a co je hlavní – velmi praktické. Dokáže vás bedlivě poslouchat a když se náhodou zaseknete, ráda vás navede správným směrem. Nikdy jsem nebyla schopná se rozmluvit anglicky, až s Evou ze mě spadl pomyslný blok.

    Velmi oceňuji, že je Eva k dispozici i mimo naše konverzační okénko. Nikdy bych neřekla, že budu ráda za domácí úkoly. 🙂 Uslyšíte zpětnou vazbu i nápady ke zlepšení.

    Určitě doporučuji všema deseti. Dokázala mě namotivovat i nadchnout pro studium angličtiny. I vás jistě přesvědčí o tom, že tento jazyk není nuda! 🙂

  7. Alena Divišová

    Ráda bych vyjádřila absolutní spokojenost s lekcemi s paní Evou. Jsem – byla jsem – věčný začátečník a nedokázala jsem se nikdy dostat dál. S paní lektorkou se mi to daří, každá lekce mě nesmírně baví, lektorka je vždy úžasně připravená, lekce jsou vždy zajímavé a dokáží mě posunout vždy dál a dál. Sytém on-line výuky mi absolutně vyhovuje, neztrácím čas cestováním do kurzu. Velice děkuji za tuto možnost a těším se na každou další lekci.

  8. Petra Mittelbachová

    Individuální on-line výuka s paní Foltýnovou je pro mě velkým přínosem, lekce a témata si mohu přizpůsobit aktuálním potřebám nebo chuti se o daném tématu bavit.

    Velmi oceňuji možnost konzultací slovní zásoby, kterou získávám v zaměstnání a ne vždy jsem sama schopná rozkrýt správný význam a použití. Jsem neustálý „pokročilý začátečník“ a kombinace učiva v hodině mi pomáhá posouvat se v jazyce dopředu, ale zároveň opakovat a narovnávat případné zafixované chyby v jazyce z minulosti.

    Velmi pozitivně také vnímám možnost časového přizpůsobení výuky na základě individuální dohody s vyučující.

    Musím také zdůraznit velmi lidský přístup a toleranci vyučující k chybám, které dělám, včetně ochoty některé věci neustále opakovat bez toho, aniž bych měla pocit hlupáka a studu.

  9. Monika

    S Evou jsem se začala učit již u nás ve firmě .Byla jsem neskutečně nadšená z jejího stylu výuky ( hlavně , jak člověka dokáže naučit nepravidelná slovesa formou kartiček , otázek a odpovědí ). Je velice svědomitá při přípravě a vždy to okoření něčím navíc , což mě posouvá a vnímám angličtinu pro mě mile, zábavně a hlavně se těším . Nyní se s Evičkou učím přes Skype což mi velice vyhovuje . Je to rychlé a využijeme každou minutu z mé lekce , že se ztratím v čase a je konec.
    Na všem se domlouváme co potřebuji a jsem nadmíru spokojena 😀

  10. Petra L

    Na angličtinu jsem se k paní Evě přihlásila v době, kdy nebylo možné navštěvovat kurzy osobně. Zjistila jsem, že individuální přístup je pro mě mnohem příjemnější než skupinová lekce. Lektorka je na naši hodinu vždy perfektně připravena, je milá a trpělivá. Každá hodina je jiná – jiné téma, jiné aktivity – což mi vyhovuje, není to nuda a není to jen biflování z knížky. Online výuka je to pravé, pokud oceňujete pohodlí svého domova a jako plus ještě ušetříte spoustu času a peněz za dojíždění.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *