Barbora Dvořáková

“Tell me and I forget, teach me and I may remember, involve me and I learn.” — Benjamin Franklin
0 hodnocení

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Mám spoustu zkušeností a neutuchající nadšení pro svou profesi. Je pro mě důležitá pohodová atmosféra, radost z učení, relevantní obsah. Každá lekce musí studentovi něco konkrétního dát a zároveň ho/ji bavit. Po letech praxe vím, že často není zakopaný pes ani tak v nedostatečné znalosti jazyka, ale v sebevědomí. Uvidíte, že jste lepší, než si myslíte.

Jak vypadá moje typická lekce

Začneme tím, že si popovídáme, abyste se přenesli duchem do hodiny, nechali pracovní a osobní starosti chvíli stranou a přepli se do angličtiny. Následuje zpětná vazba na domácí přípravu (pokud byla) a zopakování klíčového jazyka z předchozí lekce (nenásilnou formou). Představím nový cílový jazyk, probereme, procvičíme, zopakujeme – vše tak, aby to pro Vás dávalo smysl a bylo stravitelné. Pokud bude třeba v průběhu lekci upravit, není problém, plán hodiny je vodítkem, nikoli mantinely.

S čím vám pomohu

S čím budete potřebovat. 🙂
Každý student potřebuje něco jiného. Některý rozmluvit, jiný získat sebevědomí, další např. detailní feedback na psaný projev. Vše je možné, jen je třeba dobře definovat své potřeby. K tomu právě slouží analýza potřeb v rámci ukázkové lekce.

Jaké metody používám ve výuce

Jedním slovem, interaktivní. Dávám co nejvíce prostoru studentovi, vždycky zohledním jeho/její dlouhodobé cíle, ale i momentální náladu a energii. Obsah hodiny se odvíjí od dovedností, na kterých potřebuje student pracovat a od chyb, které dělá.
Ráda používám kvalitní výukové materiály, které dávají kurzu přehlednou strukturu, které ale používám jako inspiraci a odrazový můstek. Kurzy šiju vždy 100% na míru.

Moje vzdělání

  • Magisterský titul z Filosofické fakulty University Palackého v Olomouci, obor Anglická filologie
  • DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults; Moduly 1 a 2)
  • CPE certifikát
  • Certifikovaný Pearson examinátor
  • Absolventka Kurzu zrychleného učení cizích jazyků
  • a mnoho dalších

Jak se spojíme

Napište mi pomocí formuláře na konci profilu. Ozvu se Vám zpátky s navrženým časem online schůzky a domluvíme si ukázkovou lekci zdarma.

Co mě baví kromě učení

příroda, pohyb, tance a čtení beletrie

Nabízené služby
Ukázková lekce zdarma
45 min
Popovídáme si o Vašich potřebách, zkušenostech a očekáváních. Nemusíte to mít rozmyšlené dopředu, budu se šikovně ptát.

 

Lekce obchodní angličtiny/běžné angličtiny/gramatiky či konverzace
780 Kč/60 min
Hodiny jsou vždy přizpůsobeny Vašim potřebám. Řídím se principy moderního komunikativního přístupu, tj. hodiny jsou interaktivní, praktické, všestranné. Individuální lekce mají tu výhodu, že můžeme jít cestou reflektivní výuky, tzn. budu Vás učit to, co zatím neznáte, nikoli to, co už jste se učili stokrát.

 

Příprava na Cambridgeské zkoušky FCE, CAE nebo CPE
850Kč/60 min
Důraz je kladen na Vaši připravenost ve všech oblastech – čtení, gramatice, psaní, poslechu i mluvení. Dostanete jasnou zpětnou vazbu a doporučení, jak dál. Pokud Vaše jazykové dovednosti nebudou odpovídat dané zkoušce, doporučím Vám kurs obecné angličtiny. V přípravě na zkoušku se zaměříme už výhradně na strukturu zkoušky, strategie a tipy, zpětnou vazbu (psaní) a do velké míry na Speaking.

 
U všech lekcí doporučuji předplatit si 5 až 10 lekcí dopředu. Jen tak doopravdy poznáme, jestli nám to spolu pošlape.

Kontakt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Barbora Dvořáková“