Alena Konečná

“The limits of my language are the limits of my world.” ‒ Ludwig Wittgenstein
4 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 4)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Pomůžu vám experimentovat, jít do akce a překonat své obavy v bezpečném prostředí.

S mou podporou a zpětnou vazbou ovládnete slovní zásobu a naučíte se formulovat své myšlenky a klást ty správné otázky tak, abyste při pracovních jednáních dosahovali svých cílů.

Jak vypadá moje typická lekce

Na mých lekcích budete (ano, hlavně vy!) mluvit o tématech, která jsou pro vás důležitá a zajímavá. Nenásilně tak trénujeme nejen small talk, ale i to, jak se správně ptát, vyjadřovat názor či prezentovat, zkoušíme si i různé modelové situace.
Součástí lekce je i společná oprava gramatických chyb či jiných nešvarů. Z lekce vždy budete mít k dispozici mé poznámky i novou slovní zásobu.

S čím vám pomohu

Díky promyšlenému tréninku se zbavíte strachu z mluvení, takže budete moci angličtinu používat s radostí a hrdostí. Moji klienti se mnou překonali strach z nečekaných otázek při prezentacích, cvičíme spolu facilitaci meetingů či dávání feedbacku.

Jaké metody používám ve výuce

Témata a aktivity sestavuji na míru vašim potřebám, cílům a pracovnímu kontextu. Slovní zásobu ráda rozšiřuji pomocí různých autentických materiálů (videa, články, podcasty, aplikace), gramatiku zasazuji do kontextu tak, aby pro vás byla užitečná a smysluplná.

Na lekcích mluvíme téměř pouze anglicky, cvičíme i výslovnost a plynulý projev.

Moje vzdělání

 • Učím angličtinu od roku 2010 (od roku 2019 online)
 • Jsem certifikovaná Facilitátorka Virtual Exchange (4 roky praxe jako facilitátorka a koučka facilitátorů)
 • Facilituji online programy pro skupiny účastníků z celého světa
 • Strávila jsem 15 měsíců na Novém Zélandu
 • Mám za sebou dlouhodobé i krátkodobé studijní, dobrovolnické či cestovatelské pobyty na všech kontinentech kromě Antarktidy

Jak se spojíme

Učím pouze online, ideálně přes Google Meet či Zoom, případně Skype, WhatsApp

Co mě baví kromě učení

Tanec, vandry v přírodě, pomalé cestování (nejlépe stopem), zahradničení, dobrovolničení

Nabízené služby
úvodní konzultace
30 min, zdarma
Nejste si jistí, která má služba by vám pomohla nejvíce? Nebojte se mi ozvat a nezávazně se potkat!
Probereme vaše potřeby a cíle, zhodnotíme vaši úroveň angličtiny, pobavíme se o časových možnostech a společně se domluvíme na dalším postupu.

 

Individuální lekce
50 min, 1100 Kč / 1000Kč (balíček 10 lekcí)
Potřebujete se intenzivně zaměřit na nějaké konkrétní téma? Např. připravit se na prezentaci, důležitý meeting či pohovor?
Konkrétní náplň a formu lekcí i materiálů odvíjím od vašich cílů, potřeb a časových možností.

 • Z každé lekce budete mít k dispozici mé poznámky a novou slovní zásobu.
 • Na míru vám připravím studijní materiály a drobné či větší úkoly.

 

Mentoring
90 min / měsíc + individuální plán aktivit (možnost vybírat po 30 min), 2 000 Kč

Jste příliš vytížení na pravidelné lekce a zároveň nevíte, kde vzít ty správné materiály k samostudiu?

 • Na začátku společně nastavíme vaše cíle a intenzitu spolupráce.
 • Pravidelně ode mě budete dostávat materiály a aktivity, na které budete dostávat písemnou zpětnou vazbu
 • Během krátkých setkání vždy spolupráci zrevidujeme, vyzkoušíme si modelové situace apod.

 

Program From Nervous to Confident

12 týdnů (12 x 60 min lekcí + materiály, zpětná vazba a podpora během celého programu), cena závisí na tom, zda programem procházíte individuálně nebo ve skupině – napište mi, na konzultaci probereme detaily

 

Frustruje vás, že úroveň vaší angličtiny neodpovídá Vaší profesní expertíze? Chcete efektivně komunikovat na pracovních jednáních?V tomto kurzu za 3 měsíce:

 • ovládnete potřebnou slovní zásobu, výrazy a fráze
 • zlepšíte svou schopnost porozumět a klást ty správné otázky
 • naučíte se jasně formulovat své názory a návrhy
 • budete umět sebevědomě vést pracovní jednání

 

Volné termíny

Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem.

Kontakt

4 recenze Alena Konečná

 1. 5 out of 5

  Markéta

  Perfektní!!! Souhlasím se všemi recenzemi. Alenka, je neuvěřitelně pracovitá a pokud se Vám v průběhu kurzu změní například práce, jako mně. Alenka pro Vás obratem připraví kurz na nové téma, které budete potřebovat. Nikdy jsem nezažila, tak profesionální spolupráci a nadšení u lektora. Doporučuji bez rozdílu všem.

 2. 5 out of 5

  Jana

  Alena je jednou z nejlepších lektorek, mentorek, co znám. Nejen že mě nadchla její angličtina, profesionalita, kreativita, navíc je přirozená, empatická a vždy usměvavá. Díky tomu všemu má motivace ani po několika měsících neuvadla, ba naopak. Rozhodne doporučuji všem, kdo se chce zdokonalit v angličtině, ale i HR dovednostech nebo jen hledá změnu, jiné rozměry a tipy.

 3. 5 out of 5

  Květa

  Vřele doporučuji. Měla jsem z toho strach, ale využívám službu mentoring a jsem nadšená. Líbí se mi, že lektorka hledá a bohužel našla mé slabiny a snažíme se mi pomoci. Nemám moc dobrou úroveň angličtiny, ale snažím se s tím něco udělat a tak mě vyhovuje, že dostanu úkoly na cca 14 dní a mám čas je zpracovat, přemýšlet o tom a dělat to způsobem, který vím, že mě vyhovuje. Naučila jsem se věnovat AJ každý den a začínám být trochu „závislá“ na tom, že úkol je splněn a že jsem se zase trošičku posunula. Spolupráce s lektorkou je skvělá. Líbi se mi její přístup: skutečná, praktická AJ, dostávám k poslechu a práci rozmanité úkoly, které jsou ze skutečného života (aktuální články, prezentace), dostávám cenné odkazy na gramatiku a opravdu mě nutí se to nenásilně naučit. Je to výzva, ale myslím, že tentokrát to s lektorkou Alenou dokážu.

 4. 5 out of 5

  Michael

  úžasné. Vyzkoušel jsem mnoho kurzů, ale paní Alena je přesně to co jsem pro svou angličtinu potřeboval. Dokáže člověka velice dobře usměrnit, aby se v angličtině nezabýval nepodstatnými věcmi. Navíc její „AJ drive“ je opravdu neuvěřitelný. Doporučuju všem, kdo se chtějí v AJ někam posunout dál.

Přidat recenzi