Alena Holubová

“There is no elevator to success, you have to take the stairs.”
11 hodnocení
5.00 out of 5
(Hodnocení: 11)

Co spolu zvládneme

Poznejme se více

Proč se mnou

Věřím, že jenom radostné učení vede k úspěchu. V hodinách si vytvoříme bezpečné prostředí, kde se nebudete bát udělat chybu a budete se učit nenásilně. Společně se potom budeme těšit z pokroků, které uděláte, ať už je to složená zkouška, úspěšná prezentace v práci nebo vypilovaná výslovnost.

Jak vypadá moje typická lekce

Lekce vedu prakticky a vše, co se naučíme, si hned zkoušíme v konkrétních situacích. Dávám studentům co nejvíce prostoru k mluvení, chystám pro ně všemožné aktivity, aby získali sebevědomí a jistotu. Dlouhá čtení a poslechy necháváme na doma, v hodinách se k nim vracíme jako k materiálu pro konverzaci, novou slovní zásobu a gramatické struktury.

S čím vám pomohu

 • rozmluvíte se a budete překvapeni, co všechno dokážete říct
 • uděláte si jasno v gramatických jevech
 • rozšíříte si slovní zásobu
 • budete mít příležitost si osvojené znalosti hned vyzkoušet
 • zjistíte, jak nejlépe zvládnout testy jazykových zkoušek

Jaké metody používám ve výuce

Na začátku spolupráce si stanovíme cíle, kterých bychom chtěli dosáhnout, např. rozmluvit se, ujasnit si základy gramatiky, naučit se využívat komplikovanější slovní zásobu. Vše probíhá nenásilnou konverzační metodou s využitím online nástrojů jako jsou videa, audionahrávky a různé aplikace.

Moje vzdělání

Filozofická fakulta MU Brno, anglistika a bohemistika (státní zkouška na úrovni C2, učitelská způsobilost)
Pracovní a studijní pobyt v Londýně 2002-2003

Jak se spojíme

Učím hlavně před Google Meet, ale zvládnu i jiné platformy, pokud budu mít možnost vás vidět přes kameru.
Můžeme si psát mailem nebo i přes WhatsApp.

Co mě baví kromě učení

Jsem skautka a vedu malé předškolní skautíky
Miluju literaturu a historii (hlavně 20. století)
Cestuju s rodinou po světě

Nabízené služby
Úvodní konzultace
30 – 50 min. zdarma
Promluvíme si anglicky i česky, seznámíme se a společně si stanovíme, kam se budete chtít v jazyce posunout.

 

Lekce obecné nebo pracovní angličtiny
50 min. á 720,- Kč (v případě dvou studentů 420,- Kč/osoba), v balíčcích po 5 nebo 10 hodinách.
Budeme se učit nenásilnou formou založenou na praktickém využití jazyka. Všechnu naučenou slovní zásobu a gramatické jevy hned použijeme, a tak uvidíte pokrok už po pár lekcích.

Získáte:

 • Lekce zaměřené tematicky na vámi zvolené oblasti
 • Materiály uložené na sdíleném disku
 • Seznam slovní zásoby a souhrn probírané látky
 • Procvičování na doma

 

Příprava na FCE/CAE nebo státní maturitu
50 min. á 720,- Kč (v případě dvou studentů 420,- Kč/osoba) v balíčcích po 5 nebo 10 hodinách
Uděláme si spolu jasno, co v rámci zkoušky musíte umět, a stanovíme plán přípravy, podle kterého budeme postupovat. Posuneme váš jazyk na potřebnou úroveň a natrénujeme jednotlivé dovednosti ke zkoušce.

Získáte:

 • Lekce přesně zaměřené na testované oblasti
 • Materiály a zkušební testy, praktická cvičení
 • Seznam probírané slovní zásoby a přehled gramatických jevů
 • Procvičování na doma

 

Jazykový mentoring
4 týdny / 2700,- Kč
Ideální typ výuky pro motivované samouky, kteří se chtějí učit ve svém čase svým tempem (od úrovně A2)
Získáte:

 • Lekce přesně zaměřené na testované oblasti
 • Materiály vždy na týden přesně podle vašich potřeb
 • Zpětnou vazbu, podporu a průběžnou kontrolu
 • 1×50 nebo 2×25 min. konverzace na daná témata

 
Pro zarezervování termínu prosím kontaktujte lektorku pomocí formuláře pod kalendářem.

Kontakt

11 recenzí Alena Holubová

 1. 5 out of 5

  Lenka Loucká

  Paní Alenu určitě doporučuji, měla jsem s ní několik kurzů a opravdu mi hodně pomohla. Pokaždé byla velmi dobře připravena, volila zajímavá témata, hodiny s ní mne velmi bavily. Procvičovaly jsem vše – mluvnici, poslech, konverzaci, rozšíření slovní zásoby. Vše bylo úplně super !

 2. 5 out of 5

  Martin

  Vždy velmi pohodové a přátelské lekce. Když něco není jasné, není žádný problém detailně rozebrat a případně opakovat s až neuvěřitelnou trpělivostí a klidem.

 3. 5 out of 5

  Alena Maňáková

  Alču mohu určitě doporučit. V hodinách hodně konverzujeme a na rozdíl od rodilého mluvčího mi může některé jevy polopaticky vysvětlit. Člověk se nebojí na nic zeptat. Pokud je student schopen a ochoten investovat i nějaký čas učení i mimo společné hodiny, tak mu Alča může pomoci se pohnout o velký kus dopředu.

 4. 5 out of 5

  Radek Podval

  Paní Alenu mohu jen doporučit. Je to skvělá učitelka, která se do studenta a jeho potřeb dokáže úžasně vcítit. Myslím, že se mi pod jejím vedením podařilo udělat v angličtině pokrok a na každou hodinu s ní se těším. Zvolením paní Aleny za průvodce do tajů angličtiny určitě nikdo neudělá chybu. -:)

 5. 5 out of 5

  Iva

  Na angličtinu s Alčou se vždycky moc těším. Je pro mne důležité mít strukturu a cíl, to vše naše lekce splňují. V hodinách vládne pohodová, přátelská a podporující atmosféra – Alča zkrátka umí. Je mi báječným průvodcem při objevování tajů angličtiny 😀

 6. 5 out of 5

  Adéla

  Atmosféra s Alenou je vždy velice příjemná a uvolněná. Každou hodinou si nejen zdokonalím svoji angličtinu, ale také rozšířím obzory ohledně různých tématech o kterých diskutujeme – např.: zahraniční kultura, školství, život v budoucnosti,.. Náš vztah nevnímám jako žák – učitel, ale jako vztah přátelský. Hodiny jsou suprově připravené a já mám vždy větší motivaci se učit více anglicky :).

 7. 5 out of 5

  Petr Jiránek

  Ája učí u nás ve firmě angličtinu a musím říct, že mě hodiny s ní vždycky bavily a hodně jsem se z nich naučil, takže rozhodně doporučuji

 8. 5 out of 5

  Hanka

  Patřím mezi věčné začátečníky angličtiny, kteří se bojí mluvit. Ale na hodinách s Ájou jakoby strach zmizel a já najednou mluvím 🙂 Velký podíl na tom má to, že je Ája velmi pohodová, dokáže každou hodinu zpestřit něčím ze života, využíváme reálných situací a slovíček, které bychom použili v běžném rozhovoru. Velmi se mi hodiny angličtiny s ní líbí a těším se na každou další lekci. Lektorku Áju mohu jenom doporučit.

 9. 5 out of 5

  Iva

  Mohu Áju jen doporučit, její hodiny jsou perfektní 🙂

 10. 5 out of 5

  Pavel Jiránek

  Ája učí angličtinu u nás ve firmě již třetím rokem a je to skvělá zkušenost. Hodiny jsou zábavné, interaktivní, ale také přínosné, co se jazyka týče. Účastník si procvičí vše hlavně od mluvení po gramatiku, ale také slovní zásobu z různých témat běžného i profestního života.
  Ať už je na hodině začátečník či pokročilý, všichni na hodiny angličtiny chodíme rádi, ať už osobně, či online. Ája si poradí s obojím. Mohu tedy plně doporučit do firmy i na soukromé hodiny.

 11. 5 out of 5

  Veronika Krejčířová Vacková

  Paní Alenku všem velmi doporučuji. Na každou naší hodinu je vždy vzorně připravena něčím novým, aby mě jako studenta zaujala a motivovala. Každá naše společná hodina je zábava a jako věčný začátečník mám pocit, že díky našim hodinám jsem si jistější a jistější. Jsem ráda za naše společné hodiny.

Přidat recenzi