Alena Holubová

(Hodnocení: 8)

Kapacita lektorky/lektora je momentálně plně obsazena

Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

Jakým stylem učíš?

Radostně! Věřím tomu, že člověk se dokáže něco opravdu naučit pouze tehdy, když ho to baví a cítí vnitřní uspokojení. Proto se snažím své studenty nakazit radostí z učení a najít pro ně tu pravou cestu, jak se v angličtině zlepšit. Lekce vedu co nejvíce prakticky, protože mluvit se dá naučit jenom mluvením, poslouchat jenom posloucháním a psát jenom psaním. Ráda připravuji pro své studenty modelové situace, aby získali jistotu a sebevědomí. Všechno probíhá nenásilnou konverzační metodou s využitím různých nástrojů, které online svět nabízí.

Co je pro tebe při výuce nejdůležitější?

Nejdůležitější je pro mě vytvořit pro studenty bezpečné prostředí, kde se nebudou bát mluvit, dělat chyby, smát se a experimentovat s jazykem. Vždy chci směřovat k nějakému cíli, který si společně stanovíme a průběžně reflektujeme.

Proč tě baví učit?

Je úžasné sledovat pokrok, který studenti dělají, jejich radost ze svých nově objevených schopností a dovedností. Baví mě být součástí tohoto procesu. Ale zlepšování studentů beru s velkou pokorou, protože já mohu být jenom průvodce, který ukazuje, kudy se dá k cíli dojít.

Jak vypadá tvůj ideální student?

Můj ideální student má jasno ve své motivaci a rád se obklopuje angličtinou i mimo lekce. Ráda učím „falešné začátečníky“, kteří se potřebují rozmluvit, ale i studenty na vyšších úrovních, kteří mají pocit, že se nikam neposunují.

Na jaké oblasti angličtiny se zaměřuješ?

Učím britskou obecnou i obchodní angličtinu, připravuji na zkoušky FCE nebo maturitu. Zaměřuji se na praktické použití jazyka, nácvik modelových situací, konverzaci, ale samozřejmě vysvětlím i gramatiku nebo natrénuji výslovnost.

Jaké vzdělání, zkušenosti, certifikáty máš?

Filozofická fakulta MU Brno, anglistika a bohemistika (státní zkouška na úrovni C2, učitelská způsobilost)
Pracovní a studijní pobyt v Londýně
Jazyková škola P.A.R.K. Praha – výuka angličtiny, DOS (ředitelka studií), metodická podpora lektorů
Gymnázium Jihlava – výuka angličtiny
Soukromá lektorka angličtiny a češtiny pro cizince od roku 2018

Co tě baví krom učení?

cestování, příroda, skauting, čtení knih a poslouchání podcastů, v poslední době taky současná historie

Nabízené služby
Úvodní konzultace
30 min – zdarma
Seznámíme se a společně zjistíme, kam byste se chtěli v angličtině posunout.

 

Lekce obecné nebo obchodní angličtiny
60 min – 680 Kč
(v případě dvou studentů – 400,- Kč/osoba)
Ať už jste falešný začátečník nebo jste absolvovali mnoho let studia angličtiny, pomůžu vám dosáhnout dalšího pokroku. Budeme se učit zábavnou formou, využijeme různých aplikací, videí a poslechů, ale hlavně budeme hodně mluvit a všechno prakticky zkoušet.

 

Příprava na FCE/státní maturitu
60 min – 710 Kč
Uděláme si spolu jasno, co v rámci zkoušky musíte umět, a stanovíme plán přípravy, podle kterého budeme postupovat. Budete mít spoustu příležitostí natrénovat potřebné dovednosti a prohloubíte svou znalost angličtiny.

 

Kontaktovat lektorku
Kapacita lektorky momentálně plně obsazena

8 recenzí Alena Holubová

 1. Radek Podval

  Paní Alenu mohu jen doporučit. Je to skvělá učitelka, která se do studenta a jeho potřeb dokáže úžasně vcítit. Myslím, že se mi pod jejím vedením podařilo udělat v angličtině pokrok a na každou hodinu s ní se těším. Zvolením paní Aleny za průvodce do tajů angličtiny určitě nikdo neudělá chybu. -:)

 2. Iva

  Na angličtinu s Alčou se vždycky moc těším. Je pro mne důležité mít strukturu a cíl, to vše naše lekce splňují. V hodinách vládne pohodová, přátelská a podporující atmosféra – Alča zkrátka umí. Je mi báječným průvodcem při objevování tajů angličtiny 😀

 3. Adéla

  Atmosféra s Alenou je vždy velice příjemná a uvolněná. Každou hodinou si nejen zdokonalím svoji angličtinu, ale také rozšířím obzory ohledně různých tématech o kterých diskutujeme – např.: zahraniční kultura, školství, život v budoucnosti,.. Náš vztah nevnímám jako žák – učitel, ale jako vztah přátelský. Hodiny jsou suprově připravené a já mám vždy větší motivaci se učit více anglicky :).

 4. Petr Jiránek

  Ája učí u nás ve firmě angličtinu a musím říct, že mě hodiny s ní vždycky bavily a hodně jsem se z nich naučil, takže rozhodně doporučuji

 5. Hanka

  Patřím mezi věčné začátečníky angličtiny, kteří se bojí mluvit. Ale na hodinách s Ájou jakoby strach zmizel a já najednou mluvím 🙂 Velký podíl na tom má to, že je Ája velmi pohodová, dokáže každou hodinu zpestřit něčím ze života, využíváme reálných situací a slovíček, které bychom použili v běžném rozhovoru. Velmi se mi hodiny angličtiny s ní líbí a těším se na každou další lekci. Lektorku Áju mohu jenom doporučit.

 6. Iva

  Mohu Áju jen doporučit, její hodiny jsou perfektní 🙂

 7. Pavel Jiránek

  Ája učí angličtinu u nás ve firmě již třetím rokem a je to skvělá zkušenost. Hodiny jsou zábavné, interaktivní, ale také přínosné, co se jazyka týče. Účastník si procvičí vše hlavně od mluvení po gramatiku, ale také slovní zásobu z různých témat běžného i profestního života.
  Ať už je na hodině začátečník či pokročilý, všichni na hodiny angličtiny chodíme rádi, ať už osobně, či online. Ája si poradí s obojím. Mohu tedy plně doporučit do firmy i na soukromé hodiny.

 8. Veronika Krejčířová Vacková

  Paní Alenku všem velmi doporučuji. Na každou naší hodinu je vždy vzorně připravena něčím novým, aby mě jako studenta zaujala a motivovala. Každá naše společná hodina je zábava a jako věčný začátečník mám pocit, že díky našim hodinám jsem si jistější a jistější. Jsem ráda za naše společné hodiny.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *